Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
442. prince87 (válaszként erre: 441. - Slöj)
2010. jún. 17. 20:42

sztem már nagyon szép:) bár én is túl lennék ezen...

ősszel kipróbálom a rjuvit...

441. slöj
2010. jún. 17. 15:09

Sziasztok,

Köszönöm, de nekem még mindig nem jó. Még megyek kezelésre.

Azt tudnod kell Borenbukk, hogy ha lézerezteted, lehet, hogy piros lesz a barna helyett a kezelés hatására. Reméljük, hogy fog világosodni. Nekem a fekete nem világosodott sem a szoli, sem a nap hatására. Festéktől is függ. 6 éve csinálták, és a lézer hatására fakult csak.

Szép napot mindenkinek! :-)

440. Brigi0430 (válaszként erre: 438. - Borenbukk)
2010. jún. 16. 22:08
Sokat fog még világosodni! Főleg,h itt a nyár és ha a nap "megszívja" nem lesz ennyire sötét! Nekem a sok szolitól világosodott ki!
439. Brigi0430 (válaszként erre: 437. - Slöj)
2010. jún. 16. 22:06
Már tök szép! :) Gratula!
438. borenbukk (válaszként erre: 437. - Slöj)
2010. jún. 16. 15:42

Szia!

Nekem csak a színe nem tetszik. Nem tudom megszokni,hogy olyan sötét, olyan gonosz lett így az arcom. Pedig sötétbarna, nem is fekete, de akkor is olyan sötét.

De jó már neked, a tiéd mar nagyon szép.

437. slöj
2010. jún. 16. 15:29
Fent van a képem.
436. slöj
2010. jún. 16. 15:15

Szia Borenbukk!

Amilyen hamar csak tudsz menj el lézereztetni, amíg be nem épül teljesen a bőrödbe a festék.

Nekem nagyon lassan világosodik. Sokat szenvedek lelkileg miatta. De már látom a végét és ez jó érzéssel tölt el. Mi nem tetszik benne? Színe? Formája? Nagyon meg kell gondolni, hogy hol csináltatja az ember. Megrajzolták előtte, hogy lásd, hogy milyen lesz? Nagyon sajnálom, hogy így jártál. Nekem csak a színe nem tetszik, a formája tökéletes. Hamarosan teszek fel képet, mert lejött az utolsó seb, vagyis segítettem neki lejönni. :-)

Sok sikert! :-)

435. borenbukk (válaszként erre: 432. - Slöj)
2010. jún. 16. 10:33

Szia!

Az én szemöldököm 1 hetes, de nem tudom megszokni,annyira zavar,hogy ott van. El szeretném tüntetni. Megbántam! Soha többet nem csináltatnám meg :( Írd mar meg légyszi neked hogyan alakul a szemöldököd!

434. slöj (válaszként erre: 433. - Prince87)
2010. jún. 16. 09:19

Szia,

Köszi, már a vége felé járok. Az én kálváriám közel 3 éve tart. Egy kozmetikus 10 réteg beige színnel próbálta eltüntetni sikertelenül. Utána következett a lézer. 7 kezelésem Pesten az Epilaser klinikán volt, a többi négy Pécsen a Medison orvosi központnál. Még egy vagy két kezelés és vége. Nagyon világosra akarom halványítattni, hogy arra egy világosbarna szín kerüljön. Eredetileg feketét csináltak ( én barnát kértem )holott szőke vagyok. Ha lejön a sebem teszek fel képet.

Szép napot! :-)

433. prince87 (válaszként erre: 432. - Slöj)
2010. jún. 15. 17:53

Szia!


voltam plasztikai sebésznél, és mondta, h sajnos nem lehet kimetszeni, m kevés a bőr a csuklón:(( azt mondta, h várjak őszig, m szerinte még fakulni fog (most is fakult vagy 3 árnyalatot), hiszen a csuklón mivel vékony a bőr ledobja a festéket (ráadásul világos rózsaszínű)ill. várjak míg teljesen regenerálódik a bőr és utána ajánl nekem orvost, szte könnyen lejön... remélem!


Neked is sok sikert!! (te mióta jársz kezelésekre? és hogy állsz?)

432. slöj (válaszként erre: 430. - Prince87)
2010. jún. 15. 17:39

Szia,

Megértelek, és sajnálom, hogy így jártál. Én is járok lézeres kezelésre. (szemöldök) Azt mondta a doki, hogy mikor még friss a tetkó, akkor sokkal könnyebben kijön. Én biztos, hogy elmennék lézeres kezelésre, de mindnél előbb.

Sok sikert! :-))))

431. ati015 (válaszként erre: 430. - Prince87)
2010. jún. 14. 18:06

Szia!

Az elején én is így voltam, hamar el akartam tüntetni, de sajnos ez olyan probléma, amit az ember nem tud egy nap alatt megoldani, ehhez idő kell.

Én is voltam sebésznél, és lebeszélt, mondta inkább lézer vagy valami, mert csak rosszabb lenne!

Most várok mi a legjobb jelen helyzetben, amit tehetnék, és nyáron nem vágnák ilyesmibe bele…

De én is el akarom tüntetni, végleg…

De nem mindegy milyen lesz a végeredmény.

Tehát hidegvér…

2010. jún. 14. 00:15

Én már annyira kivagyok, hogy már hajlandó lennék kimetszetni a tetkot. vkinek vélemény, tapasztalat?

állítólag a csuklóról lehet... remélem

429. prince87 (válaszként erre: 427. - Ati015)
2010. jún. 13. 17:57

szia!


én is a lemosással próbálkozom, pesze fakul, de teljesen nem fog eltűnni gondolom sajna:((

szomorú vgyok h ennyire meggondoltalan voltam.

azért köszi!


szép napot

2010. jún. 13. 17:56

valakinek sikerült teljesen etávolítania rejuvis módszerrel?

annyira kétségbe vagyok esve:(

427. ati015 (válaszként erre: 426. - Prince87)
2010. jún. 13. 15:34

Szia!

A friss tetkó mindig könnyebben eltávolítható, mint ami már begyógyult teljesen, keres egy eltávolítót akár lézerest akár rejuvit, lehet, hogy komolyabb beavatkozás nélkül tudnak valami eredményest megoldást.

Énis így jártam, de egy hirtelen jött ötlet volt csak, és most gond…

Én megpróbáltam kimosni mikor még elég friss volt tiszta vízzel, nekem sokat kimosott, és kiázott, de nem eleget sajnos. A mélyebbre került festékek sajnos majdnem hogy elérhetetlenek…

Sok sikert!

426. prince87 (válaszként erre: 405. - 276f1d46c8)
2010. jún. 13. 09:10

szia!

tudsz tapasztalatokat mondani a rejuvis kezelésről?

köszi!

425. prince87 (válaszként erre: 361. - Philipk)
2010. jún. 13. 09:07

szia!

Te voltál a rejuvis kezelésen? ha igen mik a tapasztalatok? nekem 1 kis rózsaszínű pillangó lett tetoválva a csuklomra pár napja, szted leszedi?

előre is köszi!

2010. jún. 13. 09:00

Sziasztok!

Sajnos pár napja meggondolatlanul, csináltattam 1 kis rózsaszínű pillangó tetkot a csuklomra. A konturt amit feketével húztak elég vékony és mivel most gyógyul a tetko a fele le is jött. Bevallom őszintén nagyon megbántam (van 1 másik tetkom a bokámom amit nagyon szeretek)és véleményeket, tapasztalatokat, esetleg képeket szeretnék kérni a rejuvis féle módszerrel kapcsolatban.

Ara gondoltam mivel friss a tetko talán nincs annyira mélyen és teljesen lejön. Ti mit gondoltok?

Előre is köszi!

2010. jún. 8. 09:49
Köszönöm a kedves sorokat. Utánanézek a rejuvinak..bár nem ismerem, és lassacskán kezdek beletörődni,hogy sajnos így jártam én akartam,most viselem a következményét...Műtéttel sajnos meg megintcsak nem lehet eltávolítani,mert túl nagy a bőrfelület ezt valószínű senki nem vállalni. Pedig még egy heg is jobban tetszene ott.
422. Nikiti
2010. jún. 7. 09:09

Tegnap néztem a Lifenetwork csatornán

egy csajnak tetoválás eltávolítást csináltak a kézfején ill a nyakán lézerrel a nő aki csinálta mondta hogy lehet pigmenthiány túl sok pigment, bebarnul, ill hegesedés de az csak akkor ha nem megfelelő ember csinálja, és az első kezelés után 8 hét múlva látható eredmény és kb 8 alkalom kell, és tény a csajnak halványult, nálunk meg 4 hét múlva jöhet vissza....

kérdem én nálunk miért nem lehetséges ill ha hirdetik hogy csinálnak ilyet miért nem értenek hozzá vagy mondaná bocsi nálunk még kiscipőben jár

Én már nagyon bánom h belekezdtem hagytam volna úgy de aanyira biztatott az orvos,mert rettenetes lett már nagyon szeretném ha vki vállalná a kivágást

vki tud vkit ajánlani

421. qq71gu44 (válaszként erre: 419. - Kismacko9)
2010. jún. 3. 14:01

Szia!

De legalább elmondta az igazat. Az sem lett volna jobb, ha hiteget és "x" kezelés után jössz rá, hogy sosem fog lézerrel kikopni.

Nekem csak sminktetoválásom van. Úgy kezdtem el egy bp-i szalonban, hogy 3 kezelés elég, de már 4 kezelésen túl vagyok. Én is voltam Szegeden és szerintük még mindig kell kb.5 alkalom. Hidd el nekem, rosszabb ha hitegetnek és egy csomó pénz, idő és fajdalom után jössz rá : Nem igaz amit mondtak.

420. philipk (válaszként erre: 419. - Kismacko9)
2010. jún. 2. 17:14

Szia!


Lézerbe egyébként se vágj bele Magyarországon, nem éri meg, lehúznak csak. Nekem is piros, halvány kék, sárga, de a képeim közt láthatod, én szeptemberben fogok elmenni a rejuvis kezelésre, másban nem bízom, elvileg hatékonynak kell lennie, mert friss a tetkó, profi szakember csinálta stb, úgy vagyok vele, hogy itthon nem éri meg másba fogni, sok kép és ember van, akinek bejött, annyi, hogy lassú a gyúgyulási folyamat, de nem érdekel, ha nem is fogja fullra eltűntetni, annyira biztos, hogy mást lehessen rá varratni, ez az opció a lézernél nem áll fenn, mert az mire lehavlványítja, rengeteg pénz és idő. Legalábbis itthon. Én javaslom neked is a rejvui tanulmányozását, ebben bízom csak.

2010. jún. 2. 13:59
Sziasztok! Még új vagyok itt,tehát üdv mindenkinek. Régóta olvasgatom a kommentjeiteket,mert sajnos én is az elrontott tetoválást viselők közé tartozom. Itt olvastam a nyílt napról is,amit Szegeden Bajusz Huba tart. Jelentkeztem,el is mentem...de sajnos semmit jó nem mondtak. nekem színes a tetkóm,piros,zöld és kék.a nő azt mondta,szerinte bele se vágjak,mert csak a pirosat fogja eltüntetni,a kékkel és a zölddel nem bír elbánni a lézer.melleslkeg nem kicsi a tetoválásom,alkalmanként kb 100.000 ft lenne,és azt mondta legalább 6-8 kezelés kellene. szóval gyorsan szorozgattam,és végül lógó orral csalódóttan távoztam.mindenesetre vicces,hogy a szórólapon az van,hogy minden színű tetoválást el tudnak távolítani,ott meg kiderült,hogy ennek a fele sem igaz... valami jó ötlet? nagyon csalódott vagyok :(
2010. jún. 2. 10:55

Sziasztok!


Jelentem, túl vagyok a 4.kezelésen és a jobb szemöldököm teljesen eltűnt! :) A balnak még kell 1 vagy 2 kezelés...

Kitartás mindenkinek!

417. ati015 (válaszként erre: 415. - Euro)
2010. jún. 1. 19:17

Sziasztok!

Hát ezek a Nd Q YAG lézeres kezelések tényleg nem nagy hatásúak, persze valakinek hatásosak valakinek nem, mint a hegesedés, valakinek egyáltalán nem, de nagy %-ban heg marad, ahhoz hogy ne legyen nagy mázli, kell, meg olyan doki, aki tudja is hogy mit csinál!

Co2-ről halottam már, többen mondták hogy az kiszed mindent, bár kisfelületen használják mert nem esztétikus.

Bevallva eddig egy Nd Q YAG kezelésem-voltam, és az enyém is heges egy pár helyen, tehát mire eltüntetem, már felkészültem, hogy az egész az lesz.

A rejuvi is heget hagy, állítólag, és a sebész úgy szintén, de az ilyen beavatkozásoknál ez természetes, annak a szerencsétlen bőrnek valahogy be kell gyógyulnia, és ez a természetes módja, csak sokan elfelejtik.

Tehát rejuvi inkább anyagilag kíméletesebb, és hatékonyabb, kezeléseken gondolkozhatok, persze ha lehetne mindenki az egy kezeléses megoldás híve, lenne, de ott még nem tart a technika, mi vagyunk az út törői ennek, rajtunk vannak ki kísérletezve.

Bár engem még érdekelne melyik legkíméletesebb, esztétikailag.

Szerintem a co2 is lehet szépen dolgozni, kérdés milyen a szakember, szerintem, néz meg egy pár képet, milyenek lettek, és mérlegej.

De hirtelen meggondolatlanságból, ne tegyél semmilyen lépést, mert tényleg csak ronthatsz rajta.

Persze ha az ember a pokolba kívánja, már ami rajta van akkor nehéz ésszerűen gondolkozni, mert legszívesebben letépné.

De hidegvér!

416. kris84
2010. jún. 1. 19:11

Üdv!

Euro

Megnézted a második videót? Ne mondd már nekem hogy elfogadható amit a CO2 művelt a csajjal, ő is azért tette fel hogy leszálljanak róla gondolom bárhová ment kérdegették hogy mi a szart csinált a kezével, végül pedig varrás lett a vége mert annyira gány lett. Ha te el bírod viselni hogy úgy nézz ki mint freddy krueger az a te dolgod, nem hiszem hogy elégedett leszel a végeredménnyel. Hidd el biztos hogy egy sintér aki elvállalta, ő szét fogja tárni a kezét ha esetleg 2X olyan szarul fog kinézni mint a csajnak. Azt az egy évet meg ne vedd készpénznek meglehet hogy annyira szétcseszi hogy utána takartatni sem tudod, genetikától függ ez is.

Nekem ki lehetne vágni, de 15 cm-es heg lenne a vége, szintén rémálom az elm utcában effektus.

415. euro (válaszként erre: 414. - Kris84)
2010. jún. 1. 18:04

Hát ha ez co2 lézerrel van kezelve akkor ez profi munka! - és megerősít abba , hogy belevágjak!

1 év múlva tudott rá varratni? Számoljunk egy kicsit utána : (Tehát csak ismételni tudom önmagam)

1-Rendes tetoválást NEM LEHET ELTÁVOLÍTANI ND Q YAG LÉZERREL!!(legalább is az enyémet nem).

2-ha mégis erre szánnátok a fejetek min 2 év mire (lehet)eltűnne.

3- a 2 év alatt kifizetsz min 300 000 ft-ot.

4- jelenleg nincs más megoldás ugyanis a bőrátültetés még mindig gyerekcipőben jár...és az aztán tényleg SINTÉR munka lenne!

5- a rejuvi-ban akkor hiszek ha látok tényleges eredményeket és nem egy 2 ncm-es pötty eltávolításáról.

6-csak úgy közlöm az ország bármely terültén minden egyes műtét előtt bebiztosítja magát a doki ,hogy saját felelősségre (volt már jó pár műtétem),de még az Nd Q YAG lézeres kezelés előtt is aláíratják ezt a papírt.

7-eddig ezt találom a legeredményesebb,legbiztosabb, leggyorsabb beavatkozásnak és SZEBB eredményt hoz,mint a bőrátültetés.

8-szerintem te még nem jutottál el az elkeseredés határára mert akkor minden gond nélkül te is belevágnál!-csak úgy mint én...

9-a "sima" lézeres kezelést nagyon nem ajánlanám senkinek akinek RENDES,jó pár éves tetoválása van, mert TUTTI NEM FOG KIJÖNNI...

amúgy szép napot mindenkinek, majd töltök fel ÉN képeket, hogy ténylegesen milyen egy ilyen kezelés.

414. kris84
2010. jún. 1. 14:03

Sziasztok!


A széndioxidos lézert nagyon nem ajánlanám egy kis ízelítő: [link]


[link]


A videón láthatő nő a seregbe akart belépni azért válalkozott rá, a második videón látni hogy eszméletlenűl szétszedte a bőrét, látszik hogy átüt még a tetkón keresztül is. Szétégeti a hámréteget érzékenyebb bőrt esetleg úgy tacsratesz hogy még tetoválni sem lehet rá, vagy ötször-hatszor kell átütni a mintát. A csaj a videón is egy év múlva tudott rá varratni, addigra lett alkalmas hozzá.


A co2 lézert egyébként szemölcsök, benőtt köröm égetésére használják, még az epilaseres gátvéder sem csinálja meg, aki elvállalja az egy igazi sinter, valószínű bebiztosítja magát előtte egy papírral hogy saját felelősségre.

Tudom hogy sokan eljutottatok az elkeseredés határára,(már énis) de nem kéne tovább rontani a helyzetet.

413. slöj (válaszként erre: 411. - Philipk)
2010. máj. 30. 20:26

Sziasztok!

Sajnos ez igaz, mert az én fekete szemöldökömet próbálták 10 réteg beige-el elfedni, de szinte semmit nem változott.

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook