Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
292. kris84
2010. ápr. 9. 16:49

Üdv az Újaknak!


Ha kicsi a tetkó megéri kivágatni, gondos utókezeléssel zeraderm krém, bioprton lámpa stb.. a kis heg teljesen jelentéktelenné tehető, bárcsak nekem is ekkora lenne, 5*5 az semmi szerintem jobban jársz és instant megszűnik a szarság.

Euro neked hol van a tetkó? Sztem kár a lézerért, biztos rózsaszín heget hagy, a rejuvi pirosodás meg talán legyógyul jobban.... és olcsóbb is, én bizony a helyedben feljönnék érte pestre. A srácnak akit mondasz utána lézerezték a hegét?

291. elixír
2010. ápr. 9. 15:00

Sziasztok!tudna nekem valaki név,cím,telszámot adni Pestit, h merre menjek?

4*4-es tetoválást kellene eltüntetni, de 3*volt átütve, mert kidobta a bőröm? kb.? alk.kell majd? árban mire számítsak?

köszi

290. slöj (válaszként erre: 289. - Ami nincs)
2010. ápr. 9. 12:03

Szia,


Sok sikert hozzá. :-) :-) Majd írd meg légyszi a tapasztalataidat.


Jó hétvégét!

2010. ápr. 9. 10:24

Sziasztok!


Voltam az ipl-es csajnál,kedden kezdjük a kezelést,6000 ft lesz alkalmanként.Azt mondja,h nem fog fájni,csak melegséget fogok érezni,összesen 2 villantás szemenként.Kéthetente mehetek újra.

Szerinte nem reménytelen a helyzet,de elképzelhető,h teljesen nem fog kijönni.De ha felére kikopik is mehetek utána is lézerre és lehet úgy 10 alkalom helyett csak 4 kell majd.Egy próbát mindenképp megér,a 6000 ft a huszonezrekhez képest aprópénz...

Amúgy ugyanazzal a mechanizmussal működik az ipl is mint a lézer,ugyanúgy hőt juttat a bőrbe,ami hat a festéksejtekre és a nyirokrendszer amit tud elszállít és kilök mint salakanyagot.Én csak egy különbséget látok,hogy sokkal kíméletesebb és olcsóbb az ipl,mint a lézer.

288. slöj (válaszként erre: 280. - Qq71gu44)
2010. ápr. 8. 19:07

Szia,

A nyolcadik kezelésen vagyok túl. Amíg a seb rajta van, bioptron lámpával, utána aloe-val kezelem.

De nekem volt 8-10 réteg beige is beletetoválva, hogy elfedje a feketét.

287. sz87 (válaszként erre: 272. - Andianyuci)
2010. ápr. 8. 13:13
és neked mennyi idő után esett le a sebről a varr?én is gondolkozok hogy megcsináltassam,de lehet nyárra nem kezdek már hozzá:)
2010. ápr. 8. 10:09
Köszönöm az információt,mivel szabadkai vagyok, egy szabadkai klinikán voltam (Sveti Stefan) konzultáción, és ott azt mondták, hogy nem javasolják a lézert...azt mondták , hogy két beavatkozásra lenne szükség,(2x250 euro),a második az hegkorrekció...a csuklómon van a tetkó..persze egy 5 cms heg maradna meg , de talán már az sem zavarna annyira...:( a rejuvit hol lehet beszerezni?
285. Nikiti (válaszként erre: 275. - Andianyuci)
2010. ápr. 8. 09:49

Szia

és ezt a módszert Pesten csinálják, meg tudod nekem irni melyik kerületben vagy hol mert nem vagyok ismerős


Köszi

284. Nikiti (válaszként erre: 282. - Euro)
2010. ápr. 8. 09:47
Nekem pl. 2 éves a tetkóm és nem jelent semmit sajna
283. Nikiti (válaszként erre: 281. - Misskiss)
2010. ápr. 8. 09:46

Szerintem nem, én most vagyok túl a 7.-en és semmi csak minimális halványodás már azt hiszem én is elveszetettem a hitemet

AZ a baj hogy senki nem tud -orvos- biztosat mondani

De én szorítok hogy sikerüljön

VIszont ha olvastad a rejuvi hatákonynak tűnik

282. euro (válaszként erre: 281. - Misskiss)
2010. ápr. 8. 07:21

Szia misskiss.

Hol voltál konzultáción? Nem tudom mennyire lehet mélyen a tetoválásod,de a korodból ítélve biztos nem 7 éve készítetted el a tetkót,mint én.

Ezt csak azért írom mert állítólag a pár éve készített tetkót könnyen ki tudják szedni még ha mélyen is van....legalábbis nekem ezt mondták.

(ez meg most az én véleményem):bár nem vagyok orvos és nem is foglalkozom plasztikai sebészettel, de logikusan átgondolva egy 5×5-ös tetkót kimetszeni és (gondolom nem bőrátültetéssel csináljak) összehúzni a bőrt,összevarni.....háát szerintem az nagy heggel fog járni és ha nem ruganyos a bőröd akkor még jobban megsínyli a szervezeted.

nekem kb 7×10-es és nem javasolta ezt a fajta eljárást. ...Utána meg majd azért kell menned vagy 10 alkalommal,hogy a nagy heget eltüntessék neked,lézerrel! Én már találkoztam olyan sráccal akinek szintén kb ekkora tetkót metszettek ki és hát mit ne mondjak "látványos" volt a beavatkozás.

Ha nem látható helyen van akkor én a helyedben ezt a rejuvis megoldást választanám,mert szerintem az a megoldás.

üdv

2010. ápr. 7. 22:00

Sziasztok!

Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, ezért regisztráltam az oldalra. Sok mindent olvastam itt, de sajnos elvesztem a sok információban...Egy 5x5ös fekete tetoválástól szeretnék megszabadulni,és már én is kételkedem a lézeres kezelés hatékonyságában, de eddig még nem voltam egy kezelésen sem, csak konzultáción, ahol a kimetszést javasolták...Nagyon szeretném, ha valaki tanácsot tudna adni, hogy merre induljak? Egyáltalán lehetséges 4-5 alkalommal eltávolitani lézerrel ,ha mélyebben van a festék?

280. qq71gu44 (válaszként erre: 264. - Slöj)
2010. ápr. 7. 11:59

Szia!

De jó neked. Végre vkitől pozitivumut is lehet hallani :D

És hány kezelésből vagy túl?

Egy-egy alkalom után mivel kezeled/kezelitek?

279. euro (válaszként erre: 278. - Slöj)
2010. ápr. 6. 07:55

Szia.

"Konzultáció" alatt szó esett,hogy hegmentesen,teljesen el lehet tüntetni,hogy valakinek 3,valakinek 6kezelés is kell(!)...

az,hogy 6 kezelés után 3 kezelés ingyen van az így ebben a formában nem fogalmazódott meg,mert nekem csak annyit mondott,hogy 6. kezelés után a TÖBBI ingyenes.

Azóta tudom,hogy csak 3 van ingyen és van egy olyan sanda gyanúm,hogy 9-ből sem "tudja" majd leszedni,tehát utána még mennem kéne szerintem legalább 3-ra....

DE! a multkori beszélgetés alkalmával már arról is szó volt,hogy NEM IS BIZTOS HOGY TELJESEN EL FOGJA TUDNI TÜNTETNI !

NO COMMENT...aki teheti az menjen el a Mártihoz, szerintem a rejuvi-val többet ér!(biztos)

üdv minden kedves sorstársnak :s

278. slöj (válaszként erre: 274. - Euro)
2010. ápr. 5. 21:50

Szia,

Neked nem mondta a doki, hogy 6 kezeléssel garantálja a tetkó eltűnését, a többi 3 meg ingyen van?

277. slöj (válaszként erre: 276. - Nikiti)
2010. ápr. 5. 21:48

Szia,

Megnéztem a sebedet. Remélem, hogy nem marad heges, mert így elég mélynek tűnik a seb.

Gondolkodjunk pozitívan. :):):)

276. Nikiti (válaszként erre: 263. - Slöj)
2010. ápr. 5. 15:45

nagyon lassan gyógyul,nem tudom mi lesz alatta

raktam fel képet róla

275. Andianyuci (válaszként erre: 274. - Euro)
2010. ápr. 5. 11:27
Már nem csak a Márti csinálja,találtam mást is,de Ő/Ők drágábbak....
274. euro (válaszként erre: 273. - Slöj)
2010. ápr. 4. 23:32

Szia...

ÚÚÚristen :) na még ez is befolyásolja?

Én meg már azt hittem, hogy az energia kevés amivel dolgozik :) :)

Kezdem már nagyon úgy érezni,hogy nagy lehúzás megy itt a háttérben,függetlenül,hogy hol kezelnek.

Próbáltam beszerezni Rejuvi tetkó eltávolító krémet, de sajna nem lehet rendelni,mert (ÁLLÍTÓLAG)csak szakképzett tetováló mesternek adnak rendelésre,akinek megvan a "vizsgája" hogy a krémmel dolgozzon....

A könnyem kicsordul a nevetéstől, de tényleg :):)

A végén még Pestre kényszerülök utazni pécsről,mert hát ügye az egész országban csak ott foglalkozna ezzel az eljárással :s...ami szintén röhej....

Esetleg nem tudna valaki szerezni ebből a csodakencéből? meghálálnám :)

üdv mindenkinek

273. slöj (válaszként erre: 269. - Euro)
2010. ápr. 4. 21:31

Szia,

Szerintem, mert különböző festékeink vannak. :):) Azt mondják, (a Pesti doki) hogy a növényi festék nem vérzik.

272. Andianyuci (válaszként erre: 271. - Euro)
2010. ápr. 3. 21:40

Igen majdnem 100%-osan,szerintem érdemes vele foglalkozni.

Köszönöm a jókívánságot,de nem fáj csak ici-picit,nem olyan durva,amilyennek kinéz.... :)

Aki vállalja,hogy egy darabig ilyen lesz a bőre,annak semmi akadály,mert mint kiderült a szer csodásan működik.

A leesett varr magában foglalja a festéket,és nagyon furi a kezemben tartani,mikor nemrég még a bőrömben volt,most meg kidobhatom a kukába!!!!! :D

271. euro (válaszként erre: 270. - Andianyuci)
2010. ápr. 3. 21:30

Akkor...ha jól látom ez kijött?

Érdemes lenne után járni ennek a dolognak? Mit mondasz Andianyuci...

----jobbulást kívánok neked!

2010. ápr. 3. 21:13

Sziasztok!

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDENKINEK!


Leesett a lábamról is a varr,felteszek képet,csak erős idegzetűek nézzék meg!

Sziasztok!

269. euro
2010. ápr. 3. 20:59

szia..

Okés, kíváncsian várom az eredményt, csak azt nem értem,hogy ha egy helyre járunk,akkor nekem hogy-hogy nem lesz sebes a kezelt felület...?

Engem 980-1000 joule energiával kezel,legalábbis a papírra ez van írva :S amúgy "rendes" tetoválásom van.


KELLEMES FELTÁMADÁST MINDENKINEK! :)

268. slöj (válaszként erre: 265. - Euro)
2010. ápr. 3. 11:44

Szia,

Csak egyszer voltam Pécsen kezelésen. Most még sebes, ha lejön az egész akkor tudok többet mondani, hogy a Pesti kezeléshez képest mennyit halványodott.


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK! :):):)

267. euro
2010. ápr. 2. 18:39
[link] aki még nem látta
266. euro
2010. ápr. 2. 18:32
bocsi--REJUVI akart lenni
265. euro
2010. ápr. 2. 18:30

Sziasztok.

Szeretném megosztani veletek az én tapasztalatomat is. Én Pécsre járok a medison-ba és a 3. kezelésemen vagyok túl. Drasztikus változás nem történt, kicsit halványodott a tetoválás.

Hegesedés , sebesedés nálam abszolút nem jelentkezett,kicsi bőrpír,ödéma jelentkezett-4nap múlva regenerálódott.Optimistán állok a dolgokhoz épp ezért gondolom, hogy még 10 kezelés biztosan kelleni fog.

Nekem egy 7×10 centis fekete tetkóm van...

Ez a rejui jónak hangzik én ezt szerettem volna elkezdeni, csak nem tudtam beszerezni a krémet. :(

Remélem nem fogom megbánni, hogy elkezdtem a lézeres kezelést.Sok sikert kívánok mindenkinek.

(lehet,hogy a természetemből fakad, de úgy gondolom,hogy NAGY százalékban az orvoson múlik a kezelés eredményessége-ha értitek- )

Szívesen cserélnék tapasztalatot, akik oda járnak...slöj,ati015 ?

264. slöj (válaszként erre: 262. - Qq71gu44)
2010. ápr. 2. 16:43

Szia!

Igen, nyugi, sikerül eltávolítani HEGMENTESEN. Nem sokára végzek, és nem heges a szemöldököm.

Csak pozitívan. :):):)

263. slöj (válaszként erre: 261. - Nikiti)
2010. ápr. 2. 16:39

Q yag, csak más típus, mint pl. az Epilasernél ami van. Szerintem ebből is sok fajta lehet, már mint a Q Yag-ból.

Hogy van a sebed?

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook