Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testkontroll vki esetleg? fórum

Testkontroll vki esetleg? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
840. CiNyi
2011. szept. 2. 13:12

Nagyon köszönöm atippeket, aranyosak vagytok! Na már csak másfélkiló :D

Van egy olyan elképzelésem, hogy: szerintekek ha elérem az álomsúlyt,és onnantól fogva változtatok egy kicsit, az még mehet? Nem akarok majd fogyni, csak tartani a szintet.A konkrét változás annyi lenne, hogy délelőtt 10 óráig ennék gyümit mindenfélét ugyanúgy, mint eddig, 10-kor viszont megreggeliznék, természetesen a tk minden szabályát betartva,telkes kiőrlésű akármivel. Elképzelhető, hogy ettől még nem fogok visszahízni?

A hús és saláta kombi az kifejezetten extrajó és laktató is, nyugodtan egyed beszt :)

839. beszt1
2011. szept. 1. 18:06

Alattunk van pékség, éjjel-nappali... Fejlődik a környék:)

Én estére Norbi 1-es kaját rendelek. Mivel elméletileg szénhidrátmentes (inkább a hús-saláta kombinációkat választom), ezért bele kell hogy férjen a TK-ba. Mit gondoltok?

838. beszt1
2011. szept. 1. 16:57

Köszi! Kérdés egyelőre nincs, figyellek benneteket egy ideje, és szívom magamba az infót. 3 napja kezdtem, és várom a csodát:)

Ha elérted az álomsúlyt, akkor gondolom egy kis kilengés belefér. 1 óra takarítás, és már meg is van bocsátva:)

837. 09f202c37d (válaszként erre: 839. - Lillypop)
2011. szept. 1. 16:56

Jujj hát az tényleg helytelen volt! Alattunk meg pont a pék van... mindennap megküzdöm a tudattal, hogy nem onnan veszem a finom tk zsemléket hanem felmegyek és elkészítem a görög salimat :P azon kívül diétás italokat iszom ilyesmi... na mondjuk tegnap én is azt hittem este, hogy mindenkinél okosabb vagyok és 10 órakor ha eszek a paprikás krumpliból virslit és zaftot akkor az teljesen jó... nahát a mérleg nem úgy látta, ahogy azt én este okosan kigondoltam...

torna diéta stb. már csak fogyni kéne :D :D :D

836. c0275abe94 (válaszként erre: 829. - C0275abe94)
2011. aug. 31. 14:28
A padlizsánkrém receptből a kis fej vöröshagyma kimaradt :) bocsi
835. c0275abe94 (válaszként erre: 830. - CiNyi)
2011. aug. 31. 09:00

Szia! Gratulálok a 14 kg mínuszhoz!

A pocifájás lehet attól, hogy sok a sav a szervezetben, a gyümölcs csak rátetézhet. Nekem is volt ilyen, de ittam egy-két pohár vizet és elmúlt. :)

834. CiNyi
2011. aug. 30. 23:07
Minden gyüminél fáj, talán a banánnál nem. Várok várok, szigorúan éhgyomorra eszem és csak délelőtt. Nem tudom, mi történhetett.Lehet, gyümitúltengés :) Aranyos vagy, köszönöm! Hát, remélem, elmúlik...
833. bucimami (válaszként erre: 823. - 09f202c37d)
2011. aug. 30. 20:31

Nem a nemevésre gondoltam, amikor azt írtam, hogy odafigyelek a kajára:-)), hanem a testkontroll-szabályok betartására.

Nem is nagyon bírom az éhezést, kell az erő meg az energia a zongorázáshoz, a tornához meg a három gyerekhez. :-)

832. bucimami (válaszként erre: 830. - CiNyi)
2011. aug. 30. 20:24

És mindegyik féle gyümölcs után, vagy csak bizonyosak okozzák?

Vársz eleget az előző étkezés után, mielőtt gyümölcsöt ennél?

Csak találgatok, de úgy szeretnék segíteni, biztos nem lehet jó neked.:-(

831. CiNyi
2011. aug. 30. 14:00
Én abonettel ettem a padlizsánkrémet,és nagyon fini :)
830. CiNyi
2011. aug. 30. 13:59

Sziasztoooook!


Én is visszatértem:) Bár lement 14 kg, visszajött most kettő. De szigorítok magamon :)


Képzeljétek, újabban pár hete reggelente gyümievés után rögtön fáj a pocim. Ez mitől van? Olyan égés féle :(


Örülök nektek, most visszaolvaslak titeket :))))

2011. aug. 30. 12:01

A naplómból:


Nem tudom, hogy beírtam-e már az én padlizsánkrém receptemet. Nagyon sok padlizsánkrém receptet kipróbáltam már.


Hozzávalók:

- padlizsán (4 személyre 3 padlizsánból készítem),

- kevés vegeta (só helyett, ízlés szerinti mennyiségben),

- őrölt fehér bors,

- 1-1 kávéskanál oregano, bazsalikom, kakukkfű,

- kevés olivaolaj,

- 2 evőkanálnyi teavaj (ettől krémes lesz),

- 1 nyers tojás,

- 1 teáskanál mustár.


Elkészítése:

A padlizsánokat megmosom, a szárukat levágom, szárazra törlöm, majd sütőben kb. 180-200 fokon addig sütöm, amíg majdnem fekete lesz a héja és a húsvilla könnyedén beleszúrható (ez kb. 20-25 perc).

Amíg sülnek a padlizsánok, addig a többi hozzávalót egy tálban összekeverem és a hűtőbe teszem lefedve.

A megsütött padlizsánokat meghámozom (még forrrón!), felkockázom, majd picit hűlni hagyom, végül a hozzávalókkal együtt turmixgépben összedolgozom és kész. Pirítóssal nagyon finom, de én testkontrollosan félbevágott nyers paprikába szoktam tölteni, vagy vékonyra szelt sárgarépával, zellerszárral eszem (mártogatósként).

2011. aug. 30. 11:59
Nagyon sok mártogatós receptet gyűjtöttem össze, majd apránként beírom őket. Nasiként is ilyeneket eszem vékonyra szelt sárgarépával és zellerszárral. Nem hittem volna, hogy ennyire fog ízleni, illetőleg, hogy ilyen jól tudja helyettesíteni az édességet.
827. c0275abe94 (válaszként erre: 811. - Air)
2011. aug. 30. 11:56
Air, a recepteket ide is be tudnád írni? Úgy mindenki hozzájuthatna és kipróbálhatnánk a magyarosított ételeket.
826. c0275abe94 (válaszként erre: 824. - 09f202c37d)
2011. aug. 30. 11:55
szívesen osztom meg az új recepteket, és én is örömmel veszem másokét. :) csak lenne több belőlük :D
825. c0275abe94 (válaszként erre: 823. - 09f202c37d)
2011. aug. 30. 11:54
köszönöm :)
2011. aug. 30. 10:20

Yelina: Nagyon köszönjük a fáradságot, hogy beirtad ezeket a szuper recepteket :) Nagyon egyszerűnek tünnek, ha jobban lesz időm ki is próbálom öket! :)


Bucimaci: Igen én írtam a tzatziki-ről bár nekem most úgy vált be a legjobban, hogy apróra reszelem a paradicsom uborkát, majd jó bőven só bors, hogy jó íze legyen és egy feta sajtot is picikben belekockázok :D isteni! Érdemes kipróbálni, és az én szuper zöldségszeletelőmmel egy perc alatt kész (azt hiszem már küldtem róla egy videót)

[link]

hirtelen ilyet találtam :)

2011. aug. 30. 10:05

Sziasztok!


Na most valahogy nálam is nagyon elgondolkodott a mérleg... pedig torna meg sok zöldség gyümi...

Bucimaci: erre én is ugyanígy rájöttem :D hogy ha nem eszek fogyok ha eszek hízok törvényre hehe csak betartani kellene...

Most nálam is bekattant... folytatom a diétás naplóm amit nyár elején hagytam abba (ugyanannyi kilóval folytatom most) Bár én nem nézem úgy a testkontrollt, inkább, hogy zöldség meg gyümölcs legyen nagyobb számban.

Yelina: solidea harisnya a neve... cellulitiszre jó (állítólag!) De mivel nekem még ott a sok felesleg a hasamon így a cellulitisz a legkevesebb problémám :D

Lillypop: örülök, hogy Te is beindultál velünk együtt...

Kitartást Nektek! Én is azon próbálok lenni :)

822. c0275abe94 (válaszként erre: 819. - Lillypop)
2011. aug. 29. 14:48
irigylésre méltó az 1,5 kg :)
821. c0275abe94 (válaszként erre: 820. - Bucimami)
2011. aug. 29. 14:46
igen. Vettem Oliva Hot Gel-t.
820. bucimami (válaszként erre: 817. - C0275abe94)
2011. aug. 29. 13:24
És kensz a folpack alá valamilyen krémet? Nálam odáig még nem fajult a dolog, de már érik...:-D
2011. aug. 29. 12:26

Sziasztok,


visszatértem!

a nyaralás jól telt, jó idő, semmi TK:-))) így csak fél kiló ment le az utolsó mérlegelés óta, de nem baj, jól éreztem magam, mától újra gőzerővel:-))

ebéd tökös lecsó kenyérrel. nem az az extra fogyis, de legalább TK-s:-)


Nekem még 1,5 kiló van hátra a kitűzött célig, nem tűnik soknak, de annyira nehezen megy le, ráadásul a családban már mindenki azt mondja, hogy ne fogyjak többet. Így marad az odafigyelés és inkább a sportra hajtok rá, mint a szígorú diétára. 19.-től indulnak új órák a fittnessben, lesz has burning:-) és kangoo, megpróbálom beiktatni, ha a férjem is úgy akarja, mert addig neki kell a srácokat bevállalni. Elvileg támogatja az öteletet, csak amikor majd tényleg haza kell érni a melóból fél6-ra... na meglátjuk...

818. c0275abe94 (válaszként erre: 812. - 09f202c37d)
2011. aug. 29. 08:22
Szia, lemaradtam. :) Milyen harisnyát szereztetek be? Érdekelne :)
817. c0275abe94 (válaszként erre: 814. - Bucimami)
2011. aug. 29. 08:20
Szia! A tekercseléshez én is megvettem a szükséges hozzávalókat, a héten ki is próbálom. :)
816. c0275abe94 (válaszként erre: 813. - 09f202c37d)
2011. aug. 29. 08:19

Nekem még 20 kg van hátra :D


Sok sikert kívánok! :)

2011. aug. 29. 08:18

Sziasztok! Régen írtam, de szoktalak olvasni Benneteket. Íme néhány finomság:


1.) Babkrém:


Hozzávalók (ízlés szerinti mindenből a mennyiség):

- vörös bab konzerv (a levét le kell csurgatni),

- vöröshagyma,

- fokhagyma,

- só,

- bors,

- őrölt kömény,

- túró,

- tejföl.

Turmixgépbe tesszük, és alaposan összedolgozzuk. Salátaöntetnek is kiváló, de mártogatósnak is.


2.) Lazackrém:


Hozzávalók:

- 3-4 teáskanál lazacpüré (Metroban kapható, kb. 300-400,- Ft egy kis üveg),

- 1/2 doboz mascarpone (a kisebbik fajtából).


A mascarponéhoz hozzákeverjük a lazacpürét és kész.


3.) Kapros káposztasaláta:


Hozzávalók:

- 1 fej fejeskáposzta,

- só,

- tejföl,

- kapor.


Elkészítése: a káposztát kicsi kockákra vágom, lesózom, majd kinyomkodom a levét. Utána hozzáadom az apróra vágott kaprot, majd egy pohár tejfölt, összekeverem és kész a finom saláta. Köretnek kiváló bármihez.

814. bucimami (válaszként erre: 812. - 09f202c37d)
2011. aug. 27. 20:35

Mindenféle válogatott kínzásokat szoktam kitalálni magamnak fogyás céljából :-), idén nyáron a folpackolás volt a soros, amíg nem lett ennyire meleg; de igazából csak az hoz eredményt, ha odafigyelek a kajára.

Ja, írtad múltkor, hogy megpróbálnál tzatzikit csinálni - érdemes nekikezdeni, mert irtó egyszerű, még nekem is megy. :-) Kígyóuborkát reszelj le nagylyukú reszelőn, sózd be alaposan, hagyd kb. egy órát állni - én időnként kevesebb ideig szoktam, mert későn jut eszembe megcsinálni :-)- nyomkodd ki a levét, vagy csak tedd át egy szűrőbe, hadd csöpögjön le ( he-he, újabb lusta megoldás :-) ), ha kész, két-három gerezd fokhagymát nyomj át fokhagymanyomón a joghurtba, aztán keverd össze az uborkát és a joghurtot és kész is, lehet enni. Eleinte olcsó joghurtból csináltam, azt előtte még ki kellett csöpögtetni, hogy sűrűbb legyen, és az kicsit macerás volt; most viszont görög joghurtot szoktam venni, azzal semmit sem kell csinálni és sokkal finomabb. Két uborkához egy 440 grammos joghurtot szoktam használni, ebből már a többieknek is jut. :-) És semmi tartósítószer, semmi adalékanyag. :-)

2011. aug. 27. 08:51

Sziasztok :)


Hogy vagytok? Nekem még mindig van hátra 5 kg feleslegem, remélem sikerül leadni :)

Jó lenne most már komolyan venni a diétát!!! Nagyon elhanyagoltam a nyáron.


Puszi Nektek, és akik tanulnak, azoknak jó suli kezdést :)

2011. aug. 25. 12:09

En is varom a recepteket :)))


De ezert mondtam, hogy kinek mi valik be :) En nem szerettem meg a kondigepezest igy nem is eröltetem, van mas fele is :) Azert mondtam, hogy elöbb probalja meg a konditeremben, de ez csak egy tanacs :) Bar rajöttem, hogy nekem az a leghatasosabb modszer ha kevesebbet eszem es oda figyelek mikor mit. Akkor fogyok :) A harisnyat most hanyagolom elöbb a hasamrol a felesleget akarom eltuntetni majd utanna a harisnya :) De ha hallassz rola valamit ird majd le ide vagy esetleg masrol ami hatasos valamire hehe :D

811. air (válaszként erre: 809. - Bucimami)
2011. aug. 24. 20:39
Szia!Szívesen küldök majd receptet:)
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook