Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testkontroll vki esetleg? fórum

Testkontroll vki esetleg? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2011. okt. 17. 13:00
milyen az a kaposztas pogacsa? hogy csinaltad? En is rengeteget csaltam mostanaban.... :S muszaj visszagognom magam mostmar. remelem menni fog es a börömnek se lesz baja töle :S
2011. okt. 14. 09:55
hát meglepően kevés hisztivel :) idegesít,hogy nem jönnek rám a ruháim :) amúgy a nagyrésze zöld banán volt
898. CiNyi
2011. okt. 13. 19:44
Iviiii, azt hogy bírtad? :) grat
897. CiNyi
2011. okt. 13. 19:44

Na én meg kitaláltam, mivel a gyomorfájás már teljesen kikészít,hogy 0,1%-os joghurt lesz a reggeli, a többi meg úgy, mint eddig. Mindig fáj a pocim egy fél órát, míg átzakatol a gyümi benne, de feladni meg nem akarom :)Szerintem én tartom a súlyom, mivel befigyelt egy pizza meg egy hambi a héten :S

De ma megint vasszigor, holnap is, egészen 65 kilóig... Akkor lenne 16 kiló a minusz, szal hajtok...

2011. okt. 12. 20:11
képzeljétek ma egész nap gyümölcsöt ettem :)
2011. okt. 12. 13:02

sziasztok!


ki hogy halad? én plusz 1 kilónál tartok:-((( hétvégén mértem magam, azóta elhatároztam, hogy beszigorítok, persze azóta is csak eszem és eszem...

na mindegy, majd csak beáll megint!

Viszont tegnap megsütöttem életem első káposztás pogiját, persze TK-sítva:-)hogy lelkiismeret furdalás nélkül ehessem. iszonyú jó lett, ettem is:-)) a család is szerencsére:-)


kiscsillag, szia:-) szabad enni, ha nem tudod szétválasztani, csak nem fogysz tőle:-)))

szerintem ha elég szigorúan csinálod, akkor összejöhet a 9 kiló 2 hónap alatt! Hajrá:-))

2011. okt. 8. 00:01

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, és épp jelenleg 165 cm/64kg.2 év alatt fogytam 21 kg-t sporttal,kevesebb kajával, de még 9 kg-t szeretnék fogyni amit úgy érzek, hogy már nagyon nehéz...ezért úgy gondoltam, hogy megpróbálkozok ezzel az életmóddal/diétával.Az írásaitok alapján csak jót hallottam erről, úgyhogy remélhetőleg nálam is beválik :) Szerintetek 2 hónap alatt sikerülhet az a 9kg?Illetve, hogy pl. mikor az iskolába a menzán mondjuk rizsfelfújt van csokiöntettel vagy ilyen hasonló ételek, amit nem tudok szétválasztani, akkor azért szabad enni.nem? :)

Előre is köszönöm

893. CiNyi
2011. okt. 5. 12:46
Köszönööööm Lilly :)
892. CiNyi
2011. okt. 5. 12:46
Na elhagyom a reggeli gyümievést. Kíváncsi vagyok, hogy fogom érezni magam, és mennek-e a kilók így is tovább...
2011. okt. 4. 14:28

Sziasztok!


CiNyi, gratulálok!! De jó, hogy beindult végre! Vissza tért a lelkesedésed látom:-)))


Mozgás nekem mostanában kezdődött, heti 2 alkalom általában torna, alakformáló vagy step, vagy hasonló. A múltkor rékáztam itthon, hát majd beledöglöttem, de megcsináltam:-)) Nekem is nehéz rávenni magam, főleg, ha sok nap marad ki!

890. CiNyi
2011. okt. 3. 22:40
Tornának általában úszás, de sokáig nem mozogtam most. Amúgy délben eszem rendes hamit, meg 4-5 felé, meg 8-kor utoljára. Csokit is eszem néha, a ch-s kaja után :)
889. CiNyi
2011. okt. 3. 22:39

Persze :)))

Délig gyümi van. Általában reggel eszem 2-3 féle gyümit, 1-1 szemet, majd max10-kor még egy valami gyümit.

A szénhidrát szénhidráttal, fehérje fehérjével tartva van általában :)

De pl simán eszem sajtot szalámival, vagy túrót szalámiba göngyölve zöldségekkel.

A hétvégi pöri rántotthusi is ugyanúgy megy, csak köret nélkül,párolt zöldségekkel.

Pl ma húslevest ettem husival, zöldséggel, meg töltött pipinek a húsát savanyú ubival. Tegnap húslevest ettem zöldséggel tésztával, ebédre meg a töltött pipi töltelékét sült krumplival, ubisalival. Szóval mindent eszem, csak próbálom tartani :)

Vajas zöldséges teljes kiőrlésű kenyér is megy, vagy virsli zöldségekkel, néha májkrémes teljes kiőrlésű kenyér sok paradicsommal.

Ha tésztaféle a kaja, a levesbe nem eszek husit, ha husi a második, a levesbe nem megy a tészta. Szóval ügyeskedem :)

Hurka kolbit sütöttünk, és én a krumplit ettem alóla savanyúval, nagyon fini volt :)

888. 09f202c37d (válaszként erre: 887. - CiNyi)
2011. okt. 3. 18:26

Ohh nagyon ügyes vagy! Gratulálok :)

Megkérdezhetem, hogy milyen ételeket eszel és hányszor egy nap?

Ti mit tornáztok?

887. CiNyi
2011. okt. 3. 14:36

Sziasztok!

Nekem mennek lefele lassan, megvan a 15. kiló is, bár így már két hónapja most indult csak meg. De lassan minden reggel fáj a pocim, amíg a gyümi meg nem nyugszik :((((

2011. okt. 1. 14:41
Szia :) Igazából akkor hagytam abba amikor egy szakértő azt mondta, hogy akkor hatásos a fogyókúra ha mozgok és amellett normálisan táplálkozom, tehát reggelre bőségesen majd délbe és este csak fehérjét inkább (kevés szénhidráttal) és 6 vagy 7 után pedig nem szabad enni.. hát ez nekem nem nagyon jött össze és mint régen eszek össze vissza... Ti hogy álltok a mozgással? Nekem olyan nehéz rávenni magam..
885. Iviiiiii (válaszként erre: 884. - 09f202c37d)
2011. szept. 29. 09:14
miért hagytad abba? ezzel a délelőtt gyümölcs dologgal van csak bajom amúgy :S
2011. szept. 28. 22:34
Persze ha elakadsz írj. Már csak nekem kellene elkezdeni :(( úgy abba hagytam.... :'(
2011. szept. 28. 09:38
sziasztok! arra gondoltam,hogy újra elkezdem a testkontrollt. régebben írtam a másik fórumba, de láttam,hogy ahelyett már ez van :) segítetek nekem? :)
882. Lillypop (válaszként erre: 881. - 09f202c37d)
2011. szept. 27. 10:31
ő fogyott vele, helyi fogyasztás volt, has, comb. elég csúnya foltjai lettek, de centiben kissebb lett:-)
881. 09f202c37d (válaszként erre: 880. - Lillypop)
2011. szept. 25. 10:22
Hát igen kezelésben biztos van valami hatása, de én magamnak gondoltam venni, szilikonos kis formák... barátnődnek milyen pozitív hatása volt? Én bőrfeszesítésre szeretném, bár nem tudom magamnak mennyit használnám :)))
880. Lillypop (válaszként erre: 879. - 09f202c37d)
2011. szept. 25. 07:57

jaj, én hallottam róla, de elég fájdalmasnak vélem. meg csúnya nyomot hagy, ahogy tulajdonképp megszívja a bőrt.

Azért nem akarom a kedvedet elvenni, mert a hatásáról pozitív visszajelzéseket hallottam. Barátnőm járt, neki bejött narancsbőrre is meg fogyásra is.

2011. szept. 24. 14:36

Ohh evvel nem vagy egyedül :( Mióta megkezdődött a suli annyit eszek :( Komolyan megnyugtat! Kiülök a konyhába és eszegetek :S csak nehogy vissza hízzak!!! :(


Most a köpölyözést néztem ki, olyan mint a vákum szilikonos és otthon lehet csinálgatni magadnak. Ti ismeritek ezt?

2011. szept. 23. 17:44

húú, csajok, rajtam már megint olyan éhség van, azt sem tudom hogy tereljem ela gondolataimat. Erre mit csinálok, beténfergek egy pékségbe:-))) vettem hatmagos kenyeret, mentségemre legyen szólva:-))))

ki hogy van?

Beszt, beindul az, csak legyél kitartó és szigorú önmagadhoz az elején! Aztán átáll a fejed és már megy magától minden:-)) Én már ösztönösen szedem ki a húst a gulyáslevesből:-))))

877. beszt1 (válaszként erre: 874. - Lillypop)
2011. szept. 20. 08:02
Hoppá, gratulálok! Olyan szépeket írtok, hogy be sem merem vallani, hogy én meg 1 kilót híztam:( Azért most újra nekiállok, mert nem hiszem el, hogy itt mindnkinek sikerül, csak nekem nem. De a hétvége és a reggeli gyümölcsözés nagyon nehéz, kopog a szemem az éhségtől:(
876. Lillypop (válaszként erre: 875. - C0275abe94)
2011. szept. 19. 13:20

lemegy az is hamar:-) kitartás!!

valahogy nekem szétesett, de lehet sok volt bele a tojássárga, mert én kevesebb kölesből csináltam. Kitapasztalom:-)

875. c0275abe94 (válaszként erre: 874. - Lillypop)
2011. szept. 19. 12:40

Gratulálok! Én meg csak irigykedem :) Nekem még 20 kg van hátra :O


A kölesfasírtba én nem tettem zsemlemorzsát, szépen összeállt, de szerintem nem gáz, nyugodtan mehet bele. :)

2011. szept. 19. 09:44

Sziasztok!


Képzeljétek, hétvégén anyóséknál voltunk, én mindig ott mérem magam, ééééés... 58,5!!! 60 volt a célsúly! Hihetetlen, soha nem voltam még ennyi, 59 volt eddiga csúcs, az is tk-val és rendeget tornával. Úgy örültem neki!!

ami a legjobb, hogy vérszemet kaptam, mert az igazi álomsúly az 55, igaz a párom azt mondta, szerinte már nem kéne.. de ha akarom, csináljam. Szóval most indul a heti 2 torna, erősítés, kardió, aztán meglátjuk! Ha nem megy, sem baj, ez más siker:-)))

voltunk vásárolni, és vettem szűk szárú farmert, és egész jól áll:-)) tök fura:-))

Ennek örömére nem is tudom mi legyen ma az ebéd! Ki mit eszik ma? Ötletek?


Yelina, megcsináltam végre a kölesfasírtot, nagyon sikeres lett, de nekem kellet bele egy kis zsemlemorzsa, hogy összeálljon. Az nem gáz bele, ugye?

873. 09f202c37d (válaszként erre: 872. - Beszt1)
2011. szept. 15. 16:42
Én most azt az információt kaptam, hogy ne fogyjak többet hanem egyek rendesen, tornázzak és az a jó ha hízok mert ugye az izom és rajtam nem zsír van hanem a megereszkedett bőr.... :S úgyhogy elkezdtem Rubint Réka dvdre tornázni de csak napi 20 percet remélem az nem olyan nagy baj :S
872. beszt1 (válaszként erre: 871. - 09f202c37d)
2011. szept. 15. 08:49

Sajnos ezzel a legtöbben így vagyunk. Mert a kaja jóóóóó:)

Amúgy én egy grammot sem fogytam az elmúlt 2 és fél hét alatt:( Persze ebből csak 2 hétig csináltam rendesen, a hétvégeken rosszalkodtam.

871. 09f202c37d (válaszként erre: 870. - Lillypop)
2011. szept. 11. 18:02

Köszönöm a választ! :)


Nahát én meg ha ideges vagyok vagy rossz kedvem van akkor az evés az ami "vigasztal" most ebbe a periódusba vagyok...

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook