Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség első hetei, kellene valamit szednem? fórum

Terhesség első hetei, kellene valamit szednem? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 22. 09:40

Gratulálok

Én is inkább gyümölcs és zöldségpáti vagyok. Azt edd ami jól esik.

2011. máj. 22. 09:38
Köszönöm a jó kívánságokat! :)))
2011. máj. 22. 09:37

Köszönöm a válaszokat. :)


Milyen gyümiket javasolnátok? Vagy ez etéren mindegy?

Hallottam, hogy a spenót is jó valamire, de nem emlékszem már mire.

6. 48bf8c027e (válaszként erre: 1. - Wanda_24)
2011. máj. 22. 09:36

Szia!


Nekem három gyerekem van. A legkisebb most 2 hónapos.

Én nem szedtem semmi vitamint vagy bármi más bogyót és a dokim sem pártolta az ilyen mű dolgokat.

Egyél helyesen, sok gyümölcsöt és zöldséget. Bár próbálj meg a szénhidrátra odafigyelni az elhízás miatt. Kerülj minden káros dolgot és így mindent megteszel a babád egészségéért.


Sok boldogságot kívánok neked!! :)))

2011. máj. 22. 09:35

Én Elevitet kezdtem el szedni, s szedtem a szülés után is, szoptatás alatt...

Én előtte kikértem a dokim tanácsát.

2011. máj. 22. 09:34

Szia!

Nekem a dokim a folsavt mindenképp ajánlotta meg az Elevitett!Boldog babavárást kívánok nektek:)

2011. máj. 22. 09:33

Szia!

Először is gratulálok.

Szerintem étkezz egészségesen, sok gyümi, zöldség, ez fedezi a vitaminokat.

Ne szedj semmi gyógyszert!

Az orvos meg majd a leletek alapján megmondja, hogy kell-e vasat egyéb vitamint szedned. De addig is a legjobbat azzal teszed, ha sok gyümit, zöldséget eszel.

Szerintem jobb is a vitaminokat ilyen formában bevinni, mint a mesterséges vitaminokkal.

2. 866fac3f54 (válaszként erre: 1. - Wanda_24)
2011. máj. 22. 09:33

Folsavat(napi 1-et)+Elevitet kezd el szedni.

Mindegyik vény nélkül patikában kapható.

2011. máj. 22. 09:24

Ma vagyok 5+1 hetes terhes, de csak június negyedikére kaptam időpontot, utolsó mensi szerint pont akkor leszek 7+0 hetes. Tudom, hogy ez a "kor" a baba mérete alapján a vizsgálatok alkalmával változhat és változik, de nem szedek sem terhes vitamint, és más egyéb készítményt sem.

Arra lennék kíváncsi mennyire fontos szedni bármit is, mik azok amiket Ti szedtetek, vagy amit ajánlanátok? Nyílván egyeztetek majd az orvosommal erről, de addig még hátra van két hosszú hét. Első terhesség, szóval nem vagyok valami tapasztalt, de ahogy olvasgattam sok helyen bukkantam olyan információra, hogy érdemes terhes vitamint szedni, mert sokat számít a baba fejlődésében.

A válaszokat előre is köszönöm. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook