Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Terhesen szívni kényszerülök az alattam lakó cigifüstjét fórum

Terhesen szívni kényszerülök az alattam lakó cigifüstjét (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Soufflet)
2022. jún. 3. 07:53

Persze, nem is azt mondom, hogy ne cigizzen! Mindenkinek szíve joga.

De én nem szeretem a cigit, és valószínű a gyerekem se cigivel a szájában fog világra jönni.

Az én érdekekem az ő egészsége.

Ennyi.

47. Soufflet (válaszként erre: 45. - Tien)
2022. jún. 3. 07:52
Nekem taraszom van, elotte az utcara mentem ki cigizni, azelott meg az udvarra. Nem igaz, hogy valaki nem talal egy helyet, ahol senkit nem zavar?!
46. Soufflet (válaszként erre: 40. - Napsugár8)
2022. jún. 3. 07:49
Mi is bagoztunk meg a lepcsohazban, bar en voltam az a hulye, aki azt mondta, menjunk ki :P
45. tien (válaszként erre: 41. - Globus)
2022. jún. 3. 07:47

Igen ,már hova menjen a dohányzó?

A FI is megértem.

Nekünk van levegő tisztító ,teszi a dolgát .Jó cucc.

Nem annyira veszett drága ,esetleg beruházni rá.

44. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 07:47
Csukd be az ablakot. Hivatalos úton nem tudsz tenni ez biztos.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Napsugár8)
2022. jún. 3. 07:47
Igen, valószínűleg ennyit fogok tudni tenni magunkért!
42. Soufflet (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 07:46

Persze, mivel cigicek nincs lelkem.


Folottem egy ket gyerekes csalad lakik, akik gyerekmegoriznek is neha. Naluk van az emlitett potkulcsom. Nyilvan utalnak :P


Ha valaki cigifustben tartana az unokahugom es -ocsem, kitornem a bagozo kicsi kezet.


Nincs erdek. Egy rossz sokas a cigizes,semmi mas.

41. globus (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 07:41
Nálunk régen a lépcsőházban szívták, én ürítettem a csikkel teli befőttes üveget. Volt olyan, hogy eldobtam. Aztán jött a közterületi rendelet, betartják. Nincs cigi a lépcsőházban. Lakásukban tényleg nem lehet zargatni.
40. Napsugár8 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 07:39

Én is ilyen szalagházban lakok, és nem a kocka tipusúban, ahol a lakások sarokra, tehát az épület két oldalára néznek. Szalagházban nem tudsz mit tenni.


Az sem jó, ha a saját lakásában szívja, és a folyosóra szellőzteti ki a füstöt, a másik a hagyma szagot, eregeti, vagy bármit. Mert nálunk ilyen is van.

Neked marad a levegő tisztító, és az éjszakai szellőztetés.

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Soufflet)
2022. jún. 3. 07:37
De... általában a nem dohányzók lihegik túl! Nagyon sok ilyen téma van, kinek mi az érdeke.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Soufflet)
2022. jún. 3. 07:28

Mindenkinek csak egy oldalt vannak az ablakai, egymás alatt-fölött.

Ő is becsukhatná, ő szereti a cigit.

37. Soufflet (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 07:28

Becsukod az egyuik oldalon az ablakot, es kesz.


Nem lehet, hogy tulliheged a dolgot?

36. Soufflet (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 07:26
Ha az "egyeimet" bantjak. arra ugrok.
35. Soufflet (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 07:23

En ujpalotan paneloztam. Szerencsesen.


csukd be a bagozos oldalt, es az elet szet lesz.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Soufflet)
2022. jún. 3. 07:21

☺️ aranyos vagy! Nem vagyunk egyformák, kitudja ki mire ugrik.

Én sem szeretek kellemetlenséget okozni, legalább is így neveltek.

De hála az égnek többnyire velünk együtt örültek a babának...

33. Soufflet (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 07:14

Miert kersz bocsanatot, ha egy baba sir?

Ez nem egy hazibuli, de egy csecsemo lesz ott, es nem hagysz aludni X embert.

Ha az en szomszedom lennel, en nagyon elkulnenelek a csaba ezzel, ha bekopogtatsz.


De mellettem gyerekmegorzo is van, ahol szeretnek, naluk van a vesz kulcsom, pedig egy bagozo gin szagu boszorkany vagyok.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Soufflet)
2022. jún. 3. 07:13
2 db ablak, a két szobán! Mi Szerencsések vagyunk mert a konyhán is van ablak, mert pont a sarkon lakunk. Úgy kell elképzelni ezt a panelt mint egy kollégiumot. Egy hosszú folyosó, mindkét oldalán lakások, és mindenki ablaka ugyan ott van, egymás fölött-alatt. 46 nm az egész, nem kell feltétlenül palotára gondolni.
31. Soufflet (válaszként erre: 8. - Törpilla)
2022. jún. 3. 07:05
De gondolom, nem oduban elnek, hanem lakasban tobb ablakkal.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Sz123)
2022. jún. 3. 07:02

Tudom persze, hogy egy kisbaba is tud kellemetlenséget okozni! Szerencsére a többi szomszéddal jól kijövünk, és már előre bocsánatot kértünk ha lesznek álmatlan éjszakáik.

Nyilván nem mi leszünk illetve vagyunk az egyetlen akiknek baba születik, lehet első gyerekes anyaként azt se fogom tudni hogy miért sír a baba, de mindent meg fogok tenni azért hogy minél kevesebb gondot okozzunk.

Egy babasírás nem megy az ember egészségére (hacsak nem idegileg), de azért a cigifüst tud rombolni az ember szervezetébe.

29. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 07:02

En bagozok, de a benti fustot, es a szgot nem turom el.


En laktam eros dohanyos par felett. Bezartam azt az lakot, ami felettuk volt, es kesz.


Gondolom, nem mindenki szereti a foztom "szagat", mert szeretek hal= es osztriga szosszal fozni.

28. Napsugár8 (válaszként erre: 25. - Bozsu55)
2022. jún. 3. 07:00
Arról még nem tudunk, hogy a cs.pörkölt illata káros lenne az egészségre. :))
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Bozsu55)
2022. jún. 3. 06:49

A csirke pörköltet szeretem!

Viccet félre téve, a passzív dohányzás ugyan olyan káros még egy felnőttnek is, nemhogy egy babának.

Leendő anyaként sokat olvas az ember, kiadja a pénzt elsősegély tanfolyamra mert tudja az ördög nem alszik. Ott elmondják, hogy a bölcső halál mivel előzhető meg... vegyél kemény matracot, ne pakold tele a kiságyat olyannal amit magára húzhat, ne dohányozz a lakásban, legyen tiszta levegő. És örülsz, hogy meg tudod venni a kókuszmatracot, jaj de jó hogy egyikünk se dohányzik.... és itt leesik, hogy bár te mindent megteszel a babádért, mást pont hidegen hagy.

Nem az ő gyereke, nincs is gyereke miért is érdekelné. De neked mint anya muszáj megpróbálnod, mert különben nem lennél anya.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Charlize)
2022. jún. 3. 06:35

Atya ég! Te rosszabbul jártál mint mi.

Amíg nem a gyerekedről van szó, addig nem érdekelnek ezek a dolgok. Eltűröd mert mást nem tudsz csinálni. De terhesen ezek a szagok még rosszabbak, és ha egy felnőtt embert ennyire zavar, akkor nyilván egy pici babát is fog.

Nyilván anyaként másként látod és szeretnél rá megoldást, de nem fogsz találni. De meg kell próbálni... hátha

25. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 06:35
Részben értelek,de ha csirkepörköltöt főz,akkor mi van?
24. Sz123
2022. jún. 3. 06:25

Én ebből nem csinálnék ekkora problémát. Légtisztító vagy bármi nem opció?

Csak zárójelben jegyzem meg, nemsokára egy ordító kisbaba lesz a házban, szerinted az hány embert fog zavarni? (A sajátjával persze türelmes az ember, de a másé mindenkit zavar.)

23. globus (válaszként erre: 19. - Libikóka)
2022. jún. 3. 06:25
Ez jó ötlet.
22. Napsugár8 (válaszként erre: 19. - Libikóka)
2022. jún. 3. 06:22

Én 43 év után, 12 évvel ezelőtt tettem le, és bizony engem is zavar, amikor a felettem lakó kiáll az erkélyére, és én is ugyanúgy szogolom a büdös-bagót, és csukom be az ajtómat, hogy a füst ne jöjjön be a lakásomba.


Az egy más dolog, hogy én felnőttként elviselem szó nélkül, de azért egy csecsemőnek nem így kellene kezdenie az életét!!!

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Libikóka)
2022. jún. 3. 06:20

Bocsánat, nem vettem észre a hozzászólásodat!

Valami megoldást kell találni....

Utána járok, sosem használtam ilyen gépet, őszinte leszek nem is jutott eszembe.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Globus)
2022. jún. 3. 06:11

Mondani már nagyon semmit, hiszen nem érdekli.

Én megértem a dohányosokat is, nagyon sok helyről ki lettek tiltva joggal/ vagy nem joggal ezt döntse el mindenki maga.

De aki nem dohányzik annak miért kell a saját lakásában megfulladni, miért nekem kell a saját vendékeimnek magyarázkodni a szagért?

És nem utolsó sorban, miért kell az embernek a saját gyerekét kitenni ennek!

Miért nekem kell bezárni az ablakot? Én nem okozok senkinek avval kellemetlenséget, hogy nyitva van az ablakom. Ez meddő téma, sok értelme nincs, mert nincs rá megoldás.

19. libikóka (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 06:03

Szóval nem opció egy jó légtisztító?


Csak ha már tényleg ennyire zavar.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook