Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Terhesen szívni kényszerülök az alattam lakó cigifüstjét fórum

Terhesen szívni kényszerülök az alattam lakó cigifüstjét (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Léna123)
2022. jún. 3. 09:07
Nem tudom és nem is érdekel! Mindenki úgy teszi magát tönkre ahogy akarja!
77. andi6020 (válaszként erre: 68. - Pasionella)
2022. jún. 3. 09:07

Semmi agresszív nem volt az írásomban. Attól lett neked agresszív, mert úgy olvasod.


Laktam panelben, és valóban zavart az, ha valaki az erkélyen rágyújtott, de szerencsétlen hol szívja, ha már ugye nem akar olyan igénytelen teve lenni, hogy a lakásban gyújtson rá.

De, hogy azért morogjon valaki, hogy a másik a saját lakásában rágyújt, hát minimum vicces.

Illetve azt megértem hogy morog, amiért bemegy hozzá a szag, az a "vicces", hogy emiatt bármit próbál lépni.

Már lassan mindenhol tilos dohányozni, hát nehogymár otthon ne lehessen. Legalábbis addig, amíg ezt rendelettel nem korlátozzák. Bár nem hiszem, hogy Magyarországon ez az elkövetkező 25 évben tervben lenne.

76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Pasionella)
2022. jún. 3. 09:05
Volt kint futómályva egy pár éve, ( nem azért hogy elvegye a szagot), de pont ő szólt, hogy az elszáradt levelek hozzá peregnek. Mit csinálsz? Leszeded...ezek után már bánom
75. Léna123 (válaszként erre: 71. - Charlize)
2022. jún. 3. 09:05
Valószínű nem a cigi az egyetlen káros szenvedélye.
74. globus (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 09:02
Pedig ez a kopogtatás eredeti ötlet, és nem kerülne semmibe neki. Sajnos, marad a légtisztítós megoldás. Vigasz benne, hogy az sok másra is jó, még por takarítása is kevesebb lesz. Létezik levegőt hűtő változat, hasznos beruházás.
73. tien (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 09:02

Nem is Neked címeztem .

Az egyik kommentemben írtam is ,hogy teljesen megértelek.

Nehéz ügy ,ha meg sem hallgat.

72. Pasionella (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 09:00
A légtisztítóval kapcsolatban nincsenek tapasztalataim biztos jó lehet, még az jutott eszembe, hogy amíg szép és jó idő van esetleg valamilyen nagyon illatos virágot tenni végig az ablak párkányra bár nyilván ez nem igazán megoldás csak ötlet.
71. Charlize (válaszként erre: 62. - Soufflet)
2022. jún. 3. 09:00
Nem az izmaidat roncsolta a cigi… csak el kell ovasni a hozzászólásaidat.
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Tien)
2022. jún. 3. 08:59

Eszem ágában sem volt lezavarni, vagy letiltani bárkit is bármiről. Lementem hozzá,elmondtam mi a helyzet. Annyit kértem tőle, hogy találjunk ki valami megoldást, javasoltam, hogy verje meg a fűtés csövet ha rágyújt és tudom hogy zárnom kell az ablakot. Végig se hallgatott, az ő lakása azt csinál amit akar.

Korábban is írtam, hogy a cigisek sok helyről ki lettek tiltva, érthető ha otthon cigizik. De nem akarom elhinni, hogy egy lakóközösségbe nem lehet ennyit megtenni, hogy megkopogtatom a csövet. Hogy mindenki úgy éljen a saját lakásában ahogy szeretne.

69. Pasionella (válaszként erre: 51. - Soufflet)
2022. jún. 3. 08:58

Van baj nálad ha jól látom :-)

Mennyire vagány, hogy itt no name mindenki megmondhatja a "frankót" csak kár, hogy orbitális nagy baromságokat tud csak leírni...

68. Pasionella (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2022. jún. 3. 08:55

Nyilván dohányzol és ezt most személyes támadásnak vetted kb mert szerintem felettébb agresszívan szólsz hozzá miközben nem, nem olyan könnyű ezt tűrni, pláne olyannak nem aki nem dohányzik, ráadásul terhes és aggódik emiatt. Azt nem mindenki engedheti meg magának, hogy csak úgy vegyen kertesházat, ez gondolom azért tisztasor...

A gyereksírást meg végképp ne hasonlítsuk már össze a tömény dohány szaggal meg füsttel mert az egyik természetes a másik meg szükséges rossz...

Volt dolgom már kemény dohányossal de pl az mindig tiszteletben tartotta ha valaki a környezetében nem bírja, gyerek közelében pl rá se gyújtott, teljesen mindegy hány éves volt.

Az aki a saját lakásában dohányzik szerintem ritka igénytelen, azon kívül, hogy a szomszédot zavarja az egy dolog de beszívja a bútor, a függöny, még a falak is, teljesen mindegy mennyire hajol ki pl az ablakon.

67. tien (válaszként erre: 64. - Charlize)
2022. jún. 3. 08:54

Kilőni a holdra?

Az összes rohadt ,büdös ,genya ,szemtelen ,anyagyilkos dohányzót!

Mi faszt kellene velük csinálni????

Kivégezni,nyilvánosan.

66. Charlize (válaszként erre: 51. - Soufflet)
2022. jún. 3. 08:53

Jesszus, de undorító vagy! 🤮

Sose legyen gyereked! Pfff…

65. tien (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 08:52

Nem is gondoltam,hogy bántó szándék vezérelt.

Boldog babavàrást,és ne idegeskedj.

64. Charlize (válaszként erre: 53. - Tien)
2022. jún. 3. 08:51
Akkor a cigifüstjét is tartsa az otthonában, ne kifelé eregesse azt az ocsmányságot!
63. tien (válaszként erre: 59. - Soufflet)
2022. jún. 3. 08:46

Nem ,ne kussoljon.

Szerinted mit csináljon?

Meg nem tilthatja neki a dohányzást ,és le sem zavarhatja az utcára.

62. Soufflet (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 08:38

16-22 evesen hosszu tavon mindenkit vertem hosszutav futasban, pedig 15 evesen kedtem cigizni.


Es barmennyit cigizek, 5 km-t le tudok futni almombol felkeltve is, ami picsifing, az igazi futoknak, de szerenem megnezni a nagyon egeszseges, szagra is ingerlekeny (ny)anyakat, hogy hol maradnak le :P

61. Soufflet (válaszként erre: 57. - Napsugár8)
2022. jún. 3. 08:32
Megertem es is, de mi nem veszunk neki masik lakast.
60. Soufflet (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 08:30
Ha az en szomszedomban sir egy baba, akkor en ha legkozelebb talalkozok veluk, megkerdezem, mi volt. Es ismerem a szomszedaim.
59. Soufflet (válaszként erre: 53. - Tien)
2022. jún. 3. 08:27
tamogatom! A kedves "anyuka" kussoljon, csukja be az ablakot. Igazad van.
2022. jún. 3. 08:26

Kicsit eldurvult jó magyar szokáshoz híven ez a ,, beszélgetés,,.

Köszönöm a hasznos tippet, gondolok itt a levegő tisztítóra, a következő lépés ez lesz!

Nem állt szándékomban megbántani a cigiseket, nem ez lett volna a lényeg.

A nem dohányzóknak kitartást!

57. Napsugár8 (válaszként erre: 46. - Soufflet)
2022. jún. 3. 08:24
Én is bagóztam 43 évig, és én is kiálltam a saját erkélyemre. De attól még átérezhetem FI gondját, problémáját.
56. Léna123 (válaszként erre: 51. - Soufflet)
2022. jún. 3. 08:24

Felcsinálódtál? :/// Erre inkább no comment!


Egyébként miért gondolja mindenki, hogy egy babával az egész házat zavarja? Miért zavarná? Alattam is volt kisbaba, sose zavart, soha nem ébredtem rá, max akkor hallottam, mikor amúgy is ébren voltam. Nekem kettő volt/van egyszerre, soha senki nem panaszkodott még, mindenkivel jóban vagyunk egy normál szinten (nem járunk össze senkivel). Nem vagyunk semmivel hangosabbak, mint a felettem lakó 3 felnőtt!!! ember, akik úgy mennek mint az elefántok, és a székeket, bútorokat még soha nem emelték, csak húzták. A járólapon jó a hangja. De én sem szólok, elviselem.

Amúgy a témához is szólva, sajnos ezzel semmit nem tudsz csinálni, csak azt, hogy ha bagózik az ablakba, te becsukod a te ablakod.

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Soufflet)
2022. jún. 3. 08:21

Sajnállak, de komolyan.🤣

Gondolom te csoda jó gyerekként születtél, sose sírtál! Te első perctől elmondtad, hogy éppen mi nem jó, mit szeretnél.

54. Ágio8405 (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 08:17
Viszont sajnos tényleg nincs rá megoldás legfeljebb a költözés….
53. tien (válaszként erre: 47. - Soufflet)
2022. jún. 3. 08:13

Ne szabjuk meg senkinek mit csináljon.

Lehet fáradt ,és nincs kedve lemászni az utcára.

Ne felejtsd el a dohányzó otthon van ,és elvileg még otthon nem tilos a dohányzás .

2022. jún. 3. 08:09

Honam az elozo 2 munkahelyemen 2-3 honapig nem is tudtak, hogy cigizek.


Most sokat fustolok.

51. Soufflet (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 08:04

Te meg bezarhatnad a lakas cigizos felet. Ennyi.

De inkabb rinyalsz a meg nem valtozott feltelelekhez kepest(10 eve ugyanugy cigizik a no), te felcsinalodtal magad. Erre senki nem esik hasra.

Gyonyotu, dugtal.


Tudod te, hany embert fogsz azzal a kis fraterrel zavarni? Vagy akkor mar "ANYA" leszel jogokkal?

Nekem is jogom van a csendhez, de attol meg nem inditok petipiot, hogy gyilkoljuk le a csecsemoket.

50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Tien)
2022. jún. 3. 07:55
Igen, már korábban írták ezt a tanácsot! Nem volt eszembe, ahogy írtam is korábban! De már nézegetem a választékot
49. Soufflet (válaszként erre: 40. - Napsugár8)
2022. jún. 3. 07:53
Menjetek tanyara egy nagy pacsival!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook