Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Terhesből-meddő fórum

Terhesből-meddő (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. ápr. 22. 17:29
Sziasztok sajnálom hogy vitába torkolt ez a fórum de tényleg nem értitek akkor hogy mi volt ennek a meg osztásnak a lényege :( Nem azt nem bírom fel dolgozni hogy elvesztettük a babákat :( hanem az ........... hogy be mentem TERHES NŐ ként a kórházba és ki jöttem mint MEDDŐ NŐ :( ez akár olyannal is elő fordulhatott volna aki az első babájára készült :( A fórum eleve úgy indult terhesből meddőség :/ ez az amit nem tudok meg emészteni :( NEM LEHET TÖBB GYEREKEM MÉG VILÁG A VILÁG HORMON TABLETTÁT KELL SZEDNEM :( pedig egy kismama ként mentem be a kórházba :( !!!
18. 9e315ae72e (válaszként erre: 16. - Mazsinka)
2013. ápr. 22. 14:34

Nagy tévedésben vagy szerintem...ennek a hölgynek a legnagyobb fájdalma az,hogy ELVESZÍTETTE a kicsit/kicsiket...tök mindegy,hanyadik lett volna,és kinek szüli!

A lényeg a fájdalma..vagy te úgy gondolod,hogy mivel "csak" a negyedik és nem az első,minek bánkódni??? Te hogy éreznél hasonló helyzetben? A negyedik vagy akárhányadik gyerek nem gyerek neked??

Akkor elbakkerolhatják már a műtétet nyugodtan az orvosok,kit érdekel...

Egy gyerek elveszítése mindig tragédia,és igazán nagy tragédia- a szavaiddal élve.

Nagy lelki trauma az,hogy gyereket vár,tervez,örül,és kikerülvén a hanyag orvosok kezei közül nemcsak azzal szembesül,hogy elveszítette a kicsit,de többet sem fog szülni!! Ha ezt nem érzed át,vagy érted meg,kérlek,ne nehezítsd meg a dolgát az ilyen megjegyzéseiddel.Ezzel nem segítessz,csak okoskodsz-feleslegesen....

17. c6973617d3 (válaszként erre: 16. - Mazsinka)
2013. ápr. 22. 14:28
Hogy mi az igazán nagy tragédia, azt ki-ki hadd döntse el maga.
2013. ápr. 22. 14:19
Képzeld, én is sajnálom, hogy ilyenek az orvosok, és hogy nem jött össze a hölgyeménynek a dolog, de! Olvass bele néhány naplóba, fórumba, hány és hány nő vetélt el kismilliószor, vesztette el a babáját, küzd évek és évtizedek óta az ELSŐ gyermekért, nem a NEGYEDIKÉRT. Na, az az igazán nagy tragédia!
15. a94ac54e89 (válaszként erre: 13. - Mazsinka)
2013. ápr. 22. 14:13

Történetesen alább te használtad, egy olyan nőnek üzenve, rá célozva, aki talán élete legnagyobb fájdalmát éli meg.

Ez háborított fel igazán, nem a kifejezés használata, bár az adta magát ...

Mindegy, nem vitázom, írhatsz bármit.

Sajnálom, hogy vannak, akik a saját "okosságuk" mellett nem látják a fától az erdőt.

14. a94ac54e89 (válaszként erre: 1. - Zsuliett5)
2013. ápr. 22. 14:09

Sajnálom nagyon, és nem is tudlak mivel vígasztalni ... :(


És tudom, az se enyhít a fájdalmon, ha megindítod a pert, de ha vétség derül ki, akkor az az orvos már nem lesz többet ilyen figyelmetlen, az biztos, és nem kerül esetleg általa más nő is olyan helyzetbe, mint a tiétek.


Ha nincs is a zárón "semmi", attól még az előző UH időpontjáról van dokumentum, vagyis, hogy elvileg észre kellett volna venni az elzáródott petevezetéket.


Minden jót nektek!

13. Mazsinka (válaszként erre: 12. - A94ac54e89)
2013. ápr. 22. 14:05

Jaj, dehogynem. Rengetegen vannak, akik még ezt a kifejezést is használják. Szültem neki gyereket, mert neki még nem volt. Hány ilyen nőt ismerek! Öt gyerek három apától, hisz egy új kapcsolatot mindig egy új gyerekkel kell megkoronázni, holott bőven elég lenne 2 gyerek is némely körülmények közé. A meglévőekről kell gondoskodni először... minden más másodlagos.


Á, de nem ragozom tovább, lehet, nem is érted! :/

12. a94ac54e89 (válaszként erre: 9. - Mazsinka)
2013. ápr. 22. 13:54

Nem bírom ki, ezért leírom, mert felháborít!

SZERINTEM általában a nők nem a férjüknek szülnek gyereket! Ha 100 férjük lesz, akkor sem!

Hanem ez általában úgy szokott lenni, hogy két ember megismeri, megszereti egymást, közös életet terveznek (persze, hogy előre senki nem tervezi, hogy egyszer csak az a közös élet mégis véget ér!), és a közös életüket egy (vagy több) közös gyermekkel tervezik. Akiket szeretnek, nevelnek, kettőjüket viszi tovább (testben és lélekben) majd a gyerkőc.

Á, nem is ragozom tovább, lehet, nem is érted:/

11. bolygó hollandi (válaszként erre: 9. - Mazsinka)
2013. ápr. 22. 13:47
Van olyan,akinek 1 is sok a "rendes" neveléshez. Emberfüggő ez az oldala a dolognak. Nekünk bőven elég a 3,sőt! Viszont,ha valaki szeretne az új,boldog kapcsolatában gyermeket szülni,megértem. Anyám 3 császár,elkötés után lombikkal is szült volna a második házasságába gyereket. Utána is jártak,de az anyagi vonzata nagyobb volt,mint a keret....
10. bolygó hollandi (válaszként erre: 8. - Zsuliett5)
2013. ápr. 22. 13:44
Nagyon megértelek! Épp ennek az elkerülése miatt döntöttem a lekötés mellett. Azóta már én is szültem volna,ha nem csináltatom meg, de nálam is fennállt a lehetősége a vetélésnek is a méhem állapota miatt. Nem akartam kockáztatni,mert abba belebetegedtem volna,ha elveszítem a babát.
2013. ápr. 22. 13:19

Nem leszek népszerű ezzel a hozzászólással, de: van 3 gyereked. A mai világban ez bőven elég, hogy az ember tisztességgel felnevelje, ruházza, iskoláztassa stb. Nekem is van egy elképzelésem, hogy hány gyereket szeretnék, és ezeknek a gyerekeknek a száma nem növekszik egyenes arányosságban azzal, hogy hány férjet hoz az élet. Teszem azt, valami történik a férjemmel, vagy elválunk, de közben van már 3 gyerekem, akkor ha utána megismerkedek valakivel, akinek nincs, akkor nem fogok NEKI szülni még kettőt. És ha azzal is történik valami, akkor a következőnek még kettőt...nekem meg lesz már 62 gyerekem, mert az aktuális pasijaimnak épp gyerek kellett. Ezt sosem értettem a nőkben!!!


Mindamellett sajnálom a történetnek azt a részét, ami a balfék orvosokra vonatkozik. :S

8. zsuliett5 (válaszként erre: 7. - Bolygó hollandi)
2013. ápr. 22. 13:08
MINDENKI EZZEL VÍGASZTAL HOGY : HISZ VAN SZÉP EGÉSZSÉGES 3 FIAD de ezt nem igazán érti meg senki :( ! Mivel meg adták a lehetőséget a 4 . babához azzal hogy nem kötöttek el azal egy reményt is adtak az ujjabb anyaságra mi egy terhességre voltunk fel készülve !!!!!!!!!!!! nem padig arra hogy egy meddő nőt csinálnak belőlem :(
2013. ápr. 22. 12:20

Nagyon sajnálom ami veled történt!

Engem 24 évesen kötöttek el,kérésemre. 3 császáron voltam túl,2-2 év különbséggel. A harmadiknál műtét közben mondta az orvos,aki egyébként nem akarta nekem megcsinálni a lekötést,csak nagy ráhatásra,hogy most már megérti,mert fél! mm volt a méhfal a császárok helyén. És 37 hétre lett a baba. Vagyis ki tudja,hogy mi lett volna,ha végig ki tudom hordani a terhességet.

6. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Zsuliett5)
2013. ápr. 22. 12:17
Nagyon sajnálom, ami Veled történt.:(((
2013. ápr. 22. 12:07

Sziasztok !

Azáró jelentésen semmi ... szinte semmi nincs rajta :( a műtét előtt ami 3 hete volt :( azt beszélték azt hallottam még magamnál voltam hogy az egyiket minden -képpen le kel venni mert ugye az szét repedt, és ugye nekem már volt 3 császárom és hogy most megint fel kell nyitni ! NEM SZÜLHETEK NEM VISELHETEK KI TÖBB TERHESSÉGET :( DE a zárón csak anyit olvastam KÉTOLDALI KÜRTELTÁVOLÍTÁST VÉGEZTÜNK :/

2013. ápr. 22. 11:52
Ha esetleg a petevezetéket el is kötötték, még a lombik baba lehetősége mindig ott van. Kitartást kívánok nektek!
2013. ápr. 22. 11:48
nagyon sajnálom,ami veled történt!nagyon meg kell válogatni at orvost,és a kórházat is.gyógyulj meg! bár lelkileg nagyon nehéz lesz!!!!
2. 9e315ae72e (válaszként erre: 1. - Zsuliett5)
2013. ápr. 22. 11:42

:( Nagyon sajnálom :(( ÉN azonnal beperelném őket,mert ez akkora orvosi műhiba,mint a ház..nem elég az ,ami most történt veled,hogy elveszítetted a babát,még a lehetőségét is elvették annak,hogy még egyszer szülj!

Annak azért nézz utánna,hogy mindkét petevezetéket elkötötték-e..mert ha amásik épen maradt,akkor még van remény egy újabb terhességre esetleg kicsit késöbb,ha begyógyult a hasfalad rendesen.

Addig is gyógyulj,testileg és lelkileg is!

2013. ápr. 22. 11:34

Ki kell írnom magamból különben meg bolondulok :( :'( !!

2 éve meg ismerkedtem a párommal van 3 fiam de a páromnak még egy gyereke sincs :( mind a 3 fiam császárral lett ... de nem kötöttek el anno !meg adták azt a lehetőséget hogy még egy babát be vállalhatok azaz 100 nő maradhatok beszéltünk az újabb KÖZÖS baba vállalásról és el jutottunk odáig hogy be fogtunk a baba projektbe 1 éve sikerült de sajnos el vetéltem :( újabb 1 év próbálkozás után ismételten 2 csíkos teszt lett az eredmény ! Minden rendben volt semmi görcs semmi rossz érzés 6 hétig :/ aztán jött a barna maszat :( de semmi több !! Elindultunk a szolnoki Hetényi kórházba hogy NE ISMÉTLŐZHESSEN MEG AZ 1 ÉVVEL EZELŐTTI ...HOGY BIZTONSÁGBA LEGYEK ! Ez volt egy vasárnapi napon uh ot csináltak hüvelyi vizsgálat volt de .......... a hcg szintet nem ellenőrizték hisz a 3 nap alatt egyetlen egyszer sem vettek vért tőlem viszont az uh azt állapította meg hogy ott a pete zsák :/ és a hüvelyi vizsgálat is arra utalt hogy kis mama vagyok orvosi szóval azt mondta a méh bepuhult !! ezért el kezdték adni a DUPHASTON tablettát ! Következő hét kedden szintén 1 uh az már világosabb volt hogy ott a pete zsák de a babát nem tökéletesen látják , erre az volt a válasz , VAGY EL HALT VAGY NE FEJLŐDIK KELLŐ -KÉPPEN de a barnás maszatolás meg szűnt !!!!! Mire az ügyeletes orvos gyógy-kaparást javasolt de........... meg kérdezte hogy adjunk e a magzatnak egy lehetőséget !!! :( NANÁ HOGY .... én még aznap hanyatt homlok menekültem abból a kórházból mondván hogy másnap reggel át megyünk Mezőtúrra !!!! ( hát ha még csak olyan pici hogy nem látni jól ) Haza értünk meg könnyebbülve, reménykedve hogy holnap már többet tudunk este 20 körül pokolian el kezdtem görcsölni ismét mentő ismét vissza Szolok hetényi :/ Szajoltól szirénázva 120-al mert le fehéredtem és el kezdtem remegni :( be értünk még egy uh :( és ott kaptam csak sokkot igazán :( :'( mert azt közölték velem hogy azonnal műtő !!!!!!!!!! vér van a hasüregben :O ki derült hogy 1 baba van a méhben és 1 baba a pete fészekben is :( aki szét robbantotta a pete vezetéket és a hasüregbe ömlik a vér :/ /nos 8 órával azelőtt nem látták hogy egy 7-8 hetes magzat feszíti a pete vezetékemet ? / hát sajnos nem látták !!!! mert ha látták volna akkor most nem lennék fél ember ugyanis fel kellett nyitni a hasat hogy mindent ki tisztítsanak a vértől illetve hiába hagyta meg nekünk Mezőtúr az közös baba lehetőségét az csak még 1 császáros vágásra szólt volna nem többre :( mivel fel nyitottak közölték a műtét előtt hogy el kell hogy kössenek mert nem bírná ki a has falam még egy vágást és az a babi is aki a méhben volt vagy túléli vagy nem de és biztos nem élném túl ha megmaradna mert a jelenlegi vágás nem gyógyulna be addigra mire a baba újból tágítani kezdné a szöveteket így el vetéltem őt is :( NOS ............. nem tudom mikorra emésztem meg ezt de egyszerűen fel foghatatlan hogy bemegy a kórházba egy terhes nő és meddőként jön ki onnan úgy........ hogy nem ez volt a terv a cél :(

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook