Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Teljesen el vagyok keseredve. Magányos és kimerült vagyok.... fórum

Teljesen el vagyok keseredve. Magányos és kimerült vagyok.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Myra)
2023. aug. 17. 22:00
Igyekszem. Egész életem ebből áll kisebb kihagyásokkal. Csak mostanra lett már nagyon sok. :(
22. Myra
2023. aug. 17. 21:55
Soha ne add fel!
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Bichi)
2023. aug. 17. 19:20
Nem, erről a történetről nem is hallottam.
20. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 17. 19:05
Te vagy, aki szerződés nélkül adott pénzt ingatlanért?
19. 55Judit (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 17. 17:41
Ez a beszéd! Azt megteheted hogy nagyon kedvesen odaköszönsz nekik. De azzal hogy ki mit mond, vagy vajon mit gondolhat, felejtsd el! Tudom a fiatalok hajlamosak szívükre venni a bántásokat. Én is ilyen voltam. Gyomoridegem is volt mikor az egyik szipirtzyó háza felé közeledtem annyira foglalkoztatott, és bántott amikert beszélt rólam, és úgy nézett rám mindig mint a véres rongyra. De én már közel vagyok a 70-hez. Rég megtanultam mivel érdemes foglalkoznom és mivel nem. Lehet hogy egy kis időbe telik neked is, de ha rajta leszel, menni fog. Nem számít hidd el mit mondanak rád!
18. birebora (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 17. 17:37
Én is igy gondolom. Itt arctalanul, névtelenül el lehet mondani kinek mi nyomja a lelkét.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 55Judit)
2023. aug. 17. 17:35

Nagyon köszönöm ezt a tanácsot, tényleg nagyon hasznos. Igazad van, nem szabad ezekkel foglalkoznom. Hiába vagyok érzékenyebb most az efféle dolgokra, tudom hogy csak magamnak ártok ha ezekre koncentrálok.

Őszintén szólva örülnék, ha nyíltan felvállalnák azt, hogy "kinevetnek", mert akkor egész egyszerűen én is visszaszólnék, persze tisztességesen, de úgy, hogy azt megértsék. Viszont így, hogy csak fél füllel hallom, kicsit olyan gyanúsítgatás szagú lenne az egész.

Szóval tényleg az lesz a legjobb, ha a jóra összpontosítok és teljesen kizárom az efféle toxikus embereket.

16. 55Judit (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 17. 17:25

De a nehézség abban volt, hogy hány barnát láttál, miközben nem arra figyeltél.

Az rögződik az elmében jobban, amire figyelünk. A rosszindulatú fecsegésből is azt hallod csak meg, amire figyelsz. Erre ment volna ki a játék. Hagyd őket a francba, és azzal foglalkozzál még gondolatban is ami örömöt okoz. Én ezt csinálom nagyon régen. A fene akar azon keseregni hogy mit beszélnek rólam.


Egy időben kinevettek a nálam idősebbek, mert esténként gyalogolni járok. Gyorsan. Aztán felvetettem, mi lenne ha ők is kipróbálnák. Jobb lenne a közérzetük. És mennek. Van aki bottal, de megy. Azóta rajtam se nevetnek. Sőt meg se állítanak, mert meg van mondva hogy nekem ez sport, és nem állok le közben.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Dad1f54482)
2023. aug. 17. 16:29

Köszönöm szépen a kedves szavakat.

Sajnos nincs lehetőségem a körülmények miatt se pihenni, se kikapcsolódni.

Abban reménykedem, hogy végre egyszer majd minden rendbe jön.

14. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 17. 15:39

Kitartást kívánok! Egyszer vége lesz a rossz időszaknak!

Próbálj pihenni, kikapcsolódni.

2023. aug. 17. 12:26

Kedves FI.!

Magánügyed, de én sosem adnám ki még az email címemet sem idegennek, ugyanez vonatkozik Hold3- ra is. Elhiszem, hogy sok a magányos ember, és minden alkalmat megragad, hogy beszélgessen valakivel, de bizony ennek meg vannak a maguk hátulütői is. Természetesen a döntés a tiétek, de sérülékeny emberek vigyázzanak, ne árthassanak nekik.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 55Judit)
2023. aug. 17. 09:02

Jaj, ez nagyon jó volt! Ez szuper hasonlat.


...és igen, tényleg képes voltam megszámolni hány sárgát látok. :D

11. 55Judit (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 17. 08:55

Elhiszem, volt mikor nekem is rosszul esett. de aztán nekem is felhívták a figyelmemet arra amire én most a tiedet, amint tudatosult bennem, máshogy látom a világot.


Talán segít amit most írok, de te is tudod egyébként, csak nem szoktál erre gondolni szerintem:


Próba - és ne csalj közben, csak azt tedd amit írok!

Nézz körül, számold meg hány sárgát látsz a helységben ahol vagy. Addig ne olvass tovább!

-------



Ha megvan, mondd meg hány barna árnyalatot láttál! Nem biztos hogy meg tudod mondani, mert nem erre figyeltél. Így van ez akkor is mikor fórumozol, vagy a primitív, mások életén lovagló kígyók mellett mész el. Ha másra figyelsz, őket meg se hallod.😀

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2023. aug. 17. 08:45
Igazad van, megpróbálom. Csak nagyon rosszul tud esni.
9. 55Judit (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 17. 08:41
Azzal hogy odafigyelsz a locsifecsire, a saját életedet keseríted meg. Ha én ezt csinálnám, rég megzavarodtam volna. Hagyjad! Akinek olyan sivár a saját élete hogy nem talál benne örömöt, az így szórakozik. Nekik is kell valami. Ezen a szinten élnek, és ennyi. Felül kell ezen kerekedni.😀
8. 55Judit (válaszként erre: 2. - Hold3)
2023. aug. 17. 08:37
De miért kell egy fórumra mail címet kiírni?? Fórumon belül is tud privát írni.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bichi)
2023. aug. 17. 08:35

Más anonim fórumon bántanak és tudom butaság, de nagyon rosszul esik.

A környezetemben sajnos sok a kárörvendő ember, akik abból táplálkoznak hogy amikor a másiknak rosszul megy, annak örülnek, kibeszélik. Nem egyszer mentem el a szomszédok mellett amikor épp rólam pletykáltak és meghallottam egy részét mielőtt észrevettek volna és abbahagyták volna amíg odébb nem megyek. :(

6. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 17. 08:34
Fel a fejjel, lesz ez jobb is.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 17. 08:32
Azt értem, hogy magányos vagy, kimerült, vagy akár kilátástalannak tűnik a helyzeted. De miért röhögne rajtad bárki is, és legfőképp miért bántanának? Van valami okuk rá?
2023. aug. 17. 07:50
Biztos, hogy nem röhög senki. Kitartás, lesz jobb.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Hold3)
2023. aug. 17. 07:49
Nagyon kedves vagy. Emailben írjak inkább vagy itt?
2023. aug. 17. 05:36
Mitől ilyen reménytelen a helyzeted?Miért adnéd fel.Írj magadról akár priviben is.email.Kellerjudit@gmail.com

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook