Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? fórum

Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? (beszélgetős fórum)


2007. jan. 5. 08:05
A rendőrségen ahol épp feljelentettem z ex-et.....
2007. jan. 5. 07:23
27 éve egy kakodalomba és rögtön beleszerettem.Azóta vagyunk házasok és soha nem hagynám el.
2007. jan. 3. 11:32
EGy bálban a volt pasim mutatott be a jelenlegi (12 éve) páromnak
2007. jan. 2. 22:46
Én 12 éve egy discóba. Odajött hozzám, hogy mit csinálok holnap? Én meg mondtam, hogy valószínüleg veled találkozom! Azóta persze azt mondja, én szedtem fel....
2007. jan. 2. 22:02

Én is a neten, ennek már több, mint 5 éve.

Én is unalomból elkezdtem chat-elni, és ez lett.

Két hét után találkoztunk, mert kb 90 km-re laktunk, és 300 km-re tanultunk egymástól, sok utazás.

91. bibed
2007. jan. 2. 20:54

Interneten.

Van egy love.hu nevű oldal, és ott regisztráltam puszta unalomból. Kaptam egy levetlet Szilveszter témával. Amig nem olvastam el a levelet, azt hittem szilveszterezni akar hívni valaki. Erre a levélre válaszoltam, amire kaptam egy újabb választ. De erre én már nem választoltam. Három-négy nap múlva kaptam egy újabb levelet Szilvesztertől, hogy akkor most mit szeretnék, mert ő tényleg komolyan gondolja. Így keztünk msn-ezni és két héttel később találkoztunk. Azóta minden rendben van, és remélem így is marad.

2006. dec. 30. 22:39
Munkahelyen. A munkahelyi orvosi irodaban dolgozott. Delelott, reggeli nelkul ittam egy kavet, rosszul lettem, atvittek az orvosiba, megvizsgalt (vernyomas, vercukor, stb...). Aztan kesobb barati tarsasag erdei sutos-fozos bulit szervezett, ahova o is el akart hivni, mert nem tudta, hogy mar eleve megyek. :) Oda mar ugy mentunk, hogy nagyjabol egyutt. :) Jujj, tok jo erre visszaemlekezni.
89. Ancika
2006. dec. 19. 12:44
Balatonpart
2006. dec. 16. 16:50
1.5 éve egy discoba
2006. dec. 16. 08:56
6 éve,egy közös ismerősünk által!
2006. dec. 10. 16:40
Egy esküvőn látott meg (én észre se vettem, pedig ő volt a menyasszony tanúja:D), iwiw-en megkeresett, levelezgettünk, majd mindkettőnk akkori kapcsolata befejeződött, és ezután jöttünk össze. Még nincs egy hónapja.
2006. dec. 10. 16:34

A gimnáziumban a legjobb barátnőmmel gyakran mentünk együtt bulizni,jártunk egymáshoz...

A báttyával soha nem találkoztam valahogy akkor soha nem volt otthol amikor én ott voltam.Náluk szerveztünk egy szilveszteri házibulit amikor ő is otthol volt....szerelem első látásra.Ennek most szilveszterkor lesz 6 éve.Azóta házasok vagyunk és 2 gyerekünk van.

A sógornőmnek gyakran mondogatom:"nem kellet volna dugdosnia előlem a tesóját....

2006. dec. 10. 09:41

Sziasztok!

Egy "csevegős" oldalon már egy ideje vendége voltam (hogy elfelejtsem a volt exemet).

Mikor belépett hozzám egy igen kedves fiu.

Mivel elötte már sokan voltak nálam én azt hittem ez is olyan lesz mint a "többi" akik csak "azt akarják".

Elösször csak hülyéskedtem vele, mikor már azt vettem észre, hogy 4 órája beszélgetünk.

A végén már meg is adtam nekia számom, mire fel is hívott.

Nah abból is 3 óra lett. :)

Persze már hajnal volt ezért megbeszéltük, hogy majd este beszélünk.

Nappal is többször felhívott és sms-tünk sokat.

1 hétre rá már találkoztunk is.

2 hónap után összeköltöztünk.

Ennek már 2 és fél éve.

Azóta a felesége vagyok (január óta) lassan 1 éve.

Egy szép kisbabánk is van már aki ma 14 hónapos!

Elösször nem hittem én az ilyen szerelemben, mert ugye ez is ritka! :)))

2006. dec. 9. 16:52
www.quimby.hu -> msn -> Balaton
82. Danica
2006. dec. 9. 16:45
Egy társkereső buszkiránduláson. Különben 2 utcával laktunk arrébb egymástól, Szentendréről mégis Sopronig kellett mennünk, hogy megismerkedhessünk.
2006. dec. 3. 16:29
interneten, placebo-forumon... fél éve..:D 1re többet leveleztünk, találkoztunk, összejöttünk... és köszi, jól +vagyunk:)...
80. Kangaroo (válaszként erre: 75. - Anita72)
2006. nov. 16. 09:30
Köszönöm, remélem úgy lesz! Nektek is és mindenkinek még sok-sok év boldogságot!
79. Darien
2006. nov. 16. 08:19

Lányok, ezek nagyon szép történetek. :) Egészen meghozták az életkedvemet. :)

Engem a volt barátom mutatott be a mostani páromnak. Én nagyon szeretem őt, és szeretnék hozzámenni és gyerekeket szülni neki, de ilyesmiről sajnos szó sincs közöttünk. Csak amolyan tréfásan. Sajnos, egyelőre.

2006. nov. 14. 21:55
Véletlenül. Motorversenyre mentem, életemben először. A közeli tóparton horgászott, egy ismerősöm vitt oda. Rögtön megtettszett, érdeklődtem róla, kapcsolat, kor, ilyesmi. Egy hónap múlva (addig kerülgettük egymást) egy autóban "aludtunk", szex nem volt. Egy hónapra rá összeköltöztünk, bár nem sok jövőt jósoltak a kapcsolatunknak. 1 év múlva babánk született, 3 év után összeházasodtunk. Ő életem igazi nagy szerelme.
77. jeryka
2006. nov. 13. 11:49
Discoban(ez azért érdekes, mert nem szeretek táncolni (nem is tudok)Az egyik barátnőm tartotta ott a névnapját! Semmi kedvem nem volt elmenni, du.-os müszakos voltam. A barátnőm otthagyta a társaságot eljött értem. Ennek 16 éve, 2 lányunk van.
2006. nov. 13. 10:48
Engem a volt barátom mutatott be a mostani páromnak egy igazi bálban. (azóta történt: 15 évnyi vadházasság, 2 gyerek).
75. anita72 (válaszként erre: 74. - Kangaroo)
2006. nov. 13. 10:46
Én azt hittem ilyen csak a filmekben van. Legyetek boldogok még vagy 100 évig együtt.
2006. nov. 13. 10:41
Interneten. Egy barátnőm, aki már régebb óta ismerte azt a bizonyos oldalt, mondta, h nézzem meg a srácot. Lehetett pontozni a tagokat, h szimpi-e vagy sem. Én véletlenül 0 pontot adtam neki, úgy h észre sem vettem, pedig csak az adatlapját nézegettem, pontozni nem is akartam. Erre másnap privát üzenet várt a sráctól, h szerintem ő egy nulla? Persze viccesen írta. Én meg magyarázkodni kezdtem, aztán szépen elterelődött a téma, és onnantól kezdve minden napot végigbeszélgettünk. És villámgyorsan egymásba szerettünk. Másfél hét után találkoztunk először, aztán egy hónapra rá össze is költöztünk. Azóta boldogan élünk (míg meg nem halunk)...
73. dogiz
2006. nov. 12. 19:26
Az unokatesóm lagziába. Én voltam az első koszorúslány, ő pedig az első vőféj, a menyasszony unokatesója. Következő évben a keresztelőn újra találkoztunk, akkor hazakísért, s két hónap mulva megkérte a kezemet. Igaz azt mondtam, hogy én még nem akarok férjhez menni. (Na persze akkor ott eldöntötte, hogy akkor ő bizony nem jön többet hozzám, persze ezt később tudtam meg) Kb. 20 km -re laktunk egymástól. Estefele mikor kikísértem a vonathoz megkérdeztem, (amit máskor sohasem), hogy mikor jön legközelebb? Ekkor úgy gondolta, hogy csak el jön még egy - két alkalommal. Ez augusztus elején volt. Karácsonykor felhúztuk a gyűrűt, áprilisban összeházasodtunk. Ez volt 25 éve.....
72. 93a74b44ea (válaszként erre: 71. - Tünde733)
2006. nov. 12. 19:11
ez nagyon édes:)
2006. nov. 12. 18:59
ez egy nagyon jó sztori!lakásunkat ki kellett festeni.senkit nem ismertünk még a faluban,ezért a szomszéd ajánlotta,hogy van neki egy unokaöccse,aki most vágzett mint szobafestő,és nagyon szép a munkája!anyukám megkérte,hogy szóljon neki,hogy vállalja-e a munkát.mit ad isten,egyik nap beállita szomszédnővel,hogy jött megnézni a melót!anyu nem volt otthon,és a 4 hugimmal azon tanakodtunk bent,hogy ki menjen ki hozzá!))én voltam a legbátrabb!baromi jól nézett ki!!első látásra beleszerettem!én 15,ő 17 éves volt akkor!egy hétig nálunk dolgozott,minden nap siettem haza a suliból,hogy még ott érjem,és tudjak vele beszélgetni!eljött a munka vége,emlékszem péntek volt.amikor pakolta össze a cuccait,odamentem hozzá,és megkérdeztem tőle,hogy szombaton jön-e discoba?ő igennel válaszolt,és megbeszéltük,hogy ott talizunk!egész este oda se jött hozzám,nekem meg haza kellett mennem éjfélre!!odamentm hozzá,és megkérdeztem nincs-e kedve haza kisérni,mert félek egyedül haza menni!))erre ő azt válaszolta,hogy igen,mindjárt,csak MEGISSZA A SÖRÉT !!én kis liba pedig szépen vártam!)))ennek már 18 éve,és a mai napig jót nevetünk rajta!)))
70. kszisz
2006. nov. 11. 20:25
Discoban. Megláttam, megtetszett, mint később kiderült nála is ez volt a helyzet. De kicsit nyuszi volt, és végül a haverja jött oda hozzám, de a beszélgetésbe Ő is csatlakozott. Kértek tőlem tel.számot, adtam is, mindkettőnek mást :-). Ő fel is hívott(a haverja szerencsére nem), aztán nehezen de elkezdtünk randizni. Az elején mégis abszolút bizonytalan voltam, az első randira háromszor indultam el, mert minden lépcsőfordulóból visszafordultam. Mindez lassan nyolc éve történt, úgyhogy végül nem bántam meg, h elmentem :-)
2006. nov. 11. 18:31
10éve egy fotózáson..
2006. nov. 11. 18:22
Hazassagunk elott 10 evvel mindig egy helyen nyaraltunk. Csak nyari szerelemnek indult, majd minden nyari szerelemme fejlodott, vegul nem tudok nelkuled elni szerelem lett. 4 eve vagyunk egyutt, 2 eve hazasodtunk ossze es most nagyon boldogok vagyunk! :)
67. alma20
2006. okt. 30. 13:55

4 éve egy közös barátunknál véletlenül találkoztunk, én csak kacérkodtam vele, mert egyébként mást szerettem, de megfogtam valamivel, megtudakolta a számom, írogatni kezdett, én meg belementem! 3 évig nem találkoztunk, csak sms-eztünk szint minden nap, így már sok bensőséges dolgot tudtunk egymásról. (Szerncsére egyikünk sem kamuzott, így tényleg a valódi énjét ismertük meg egymásnak!)

Majd 1 év múlva találkoztunk, azóta elválaszthatalanok vagyunk. Együtt élünk és tervezzük a közös jövőt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook