Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? fórum

Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? (beszélgetős fórum)


2006. szept. 11. 21:53

a bátyám barátjaként ismertem meg először majd amikor többször lejött nálunk akkor beszélgettünk és nagyo aranyos volt.majd megszereztem az msncímét és összegabalyodtunk:D

aztán lejött és ...

hát enyi:)

2006. szept. 11. 09:49
16 évesek voltunk mindketten,a dizsiben ismertük meg egymást,de kezdetben nem volt köztünk semmi.Nagy baráti társaságba jártunk,minden héten együtt lógtunk.Aztán mint akibe villám csapott egyszer ránéztem amikor a barátjával beszélgetett és az jutott eszembe:Ő az akivel le kell élnem az életemet.Nem értem azóta sem mi ütött akkor belém,de hamarosan szerelmesek lettünk és 14 éve boldogítjuk egymást,ebből nyolcat már házasságban.
34. nixe
2006. szept. 10. 22:54
Munkahelyen.
2006. szept. 10. 22:31

Egy társaságban voltunk. Sokat beszélgettünk. Mivel 5 évvel fiatalabb nála, eleinte bátortalan volt. Aztán egyre többet - többet beszélgettünk, néha a bulik után reggelig. Aztán a névnapom estélyén azt mondta, hogy jó hát próbáljuk meg ( már mint együtt. Ennek már 3 éve. Több mint 1 éve élünk együtt :)

Jól sikerült a próba :-)

32. dee
2006. szept. 7. 22:59

Elsétáltam mellette piros kalapban és.......

20 éve emlegeti a kalapomat.

31. Zsu76
2006. szept. 7. 22:34
Együtt jártunk óvodába, tehát már kiskorától ismerem, aztán mindketten más suliba mentünk, majd középiskolás korunktól együtt utaztunk minden nap. Csak barátok voltunk és 17 éves korunkban jöttünk össze. Már 8 éve vagyunk házasok.
30. sanele
2006. szept. 7. 22:24
Megpróbálom röviden.Barátnőmmel jósnőhöz indultunk a szomszéd faluba.Nem tudtuk pontosan, hol lakik,ezért megkérdeztünk egy fiatalembert,aki készségesen elkísért minket.Ő is jósoltatott, a lényeg,neki azt mondta,külföldre fog nősülni,nekem meg orvos lesz a férjem. Lényeg, hogy az a fiatalember lett az én férjem. Ő itthon maradt és sohasem doktorált semmiből.
29. hjaniko (válaszként erre: 28. - Free)
2006. aug. 24. 00:54
De jó! Mi is szilveszterkor ismerkedtünk meg, Igen régen, 1979-ben.Ő egy másik lányhoz jött oda erdetileg, aki egy társaságban volt velem. Az a lány hamar eltűnt, majd mire észbekaptunk, már javában beszélgettünk, majd jött a tánc hajnalig. Fél hatkor hazakísért, akkor már úgy fájt a lábam, majd meghaltam...azóta egy pár vagyunk 1981-ben házasodtunk össze, a Lányok '84_ben(Bogi) s '86-ban (Anna) érkeztek.
28. Free
2006. aug. 22. 17:16
'97 Szilveszterén ismertük meg egymást egy buliban. Ő a barátnőjével volt, én a barátommal, aki gyerekkora óta ismerte Őt. A szkander szabályokon jól összevesztünk, és éktelen patáliát csaptunk. Egy évig nem beszéltünk, csak "lestük" egymást. Következő év szilveszterén elnézést kért, aztán megint összevesztünk azon, hogy kinek volt igaza előző évben. '99. február 19-étől vagyunk egy pár.
27. perfi
2006. aug. 22. 13:20
Egy szalonnasütésen.Holnap lesz 3 éve, tavaly ősszel volt az esküvőnk :)
2006. aug. 22. 12:27
Egy sörözőben találkoztunk, mind a ketten kicsit bevoltunk csípve. Kb. 5 hónapig csak barátok voltunk. Ez több mint 8 éve történt. Azóta már a férjem és van egy gyerkőcünk.
25. zse pi
2006. aug. 22. 12:15

Egy sörözőben találkoztunk immáron már 3éve! Régi ismerőseimmel volt, dartsoztunk, beszélgettünk. hazakísért, majd 2nap múlva felhívott.

(amúgy életünk nagy részében kb 500m-re laktunk egymástól... :D )

2006. aug. 22. 11:56

Dizsibe mentünk a barátnőmmel és az Ő kiszemeltje hozta magával az Én páromat. Akkor ugyan még nem alakult ki semmi csak 2 hónap múlva egy kenutúrán találtunk egymásra. Ez 6 éve volt és azóta is minden évben elmegyünk evezni.

:)

2006. aug. 22. 03:23
Munkahelyen
22. fozsu
2006. aug. 21. 21:26
Kicsittt piásan, a dizsiben 11éve :-)
2006. aug. 21. 21:01
Már serdülőként is ismertük egymást, de csak barátok voltunk. Mint kiderült, párom már akkor szeretett volna "járni" velem. Komolyra 9 éve fordult a dolog. Azóta is boldogok vagyunk, 7 éve házasságban! Volt időnk megismerni egymást!
20. Kathy (válaszként erre: 19. - E71af41436)
2006. aug. 21. 20:48
Igen, Kedves Pitzburg, nagyon szomoru, de ilyeneket produkal az elet. A teljesseg kedveert azert hozzateszem, hogy sajnos elromlott a hazassagunk, de tisztessegben kitartottam mellette, amig a gyermekeink felnottek es szukseguk volt mindkettonkre.
19. e71af41436 (válaszként erre: 18. - Kathy)
2006. aug. 18. 21:59
ez szomorú.....:((((
18. Kathy
2006. aug. 18. 21:18

En meg kislany voltam, amikor kajakozni jartam a Dunara. A parom mindennap a hazunk elott ment haza a munkabol. Persze mindig "veletlenul" pont akkor mentem edzesre, amikor O vegzett a munkaban.

Pont a Duna partjan lakott, igy mindig elkisertuk egymast. Mivel O a testverem kollegaja volt, igy mar nem kellett kulon bemutakoznunk. Tudtam, hogy egy komoly kapcsolata van, de valamiert megis ereztuk egymas kozott a vonzast. Mondta is a batyamnak, hogy ha meg akar nosulni, akkor csak olyan kislanyt fog felesegul venni, mint en, ha majd felnovok.

Ezutan evek teltek el, en mar nagylany lettem es O szakitott a baratnojevel. Ujra talalkoztunk es akkor mar komollya valt a kapcsolatunk. Hamarosan osszehazasodtunk es ket szep fiunk is szuletett.


Sajnos azota O mar nem el, egy szornyu forro nyari napon belefulladt a Tiszaba, pedig csodalatosan tudott uszni.

17. Fcica
2006. aug. 2. 14:27
Internetes társkeresőn. Az előző kapcsolatom okozta sebeket akartam így gyógyítgatni. Nem így terveztem, de szerelem lett. Már közel négy éve együtt vagyunk, egy éve házasok, a bébink pedig 3,5 hónapos. Nálunk is működik. :)
2006. aug. 2. 14:25
Pestről hazajövet a vasutállomáson találkoztam barátnőm bátyával és Ő vele volt!Majd ahogyan mentem az utcán hazafelé a kocsiból kiszóltak,hogy bevigyenek e a központba?Bólintásomra ki szólt Ő,hogy ha áttudom ugrani az árkot akkor bevisznek.Nekem árkot kellett ugranom érte!A dolognak az az érdekessége,hogy egy hónappal előtte pedig az unokabátyámal voltam egy étteremben amikor azzal a szép kék szemével szemeztem!Nekünk találkoznunk kellett és ezt akkor nagyon megéreztem!Mindez a múlt században 1978-ban történt!Húúú!!!
15. DODICA
2006. aug. 2. 14:17
Huh, de rég volt... 89 óta ismerem... Látásból, haverként...(Közben volt egy komolyabb kapcsolatom) Aztán 94 óta véglegesen a párom.
2006. aug. 2. 12:01

Szakmunkás(90') óta ismerjük egymást.

1 lakótelep ugyanaz a baráti társaság,csak akkor haverok voltunk!

Majd 15 év után -mukahely váltás nála is nálam is-

egymás közelébe-látóterébe kerültünk.Egy bevásárló központba találkoztunk és szemeztünk egymással.Néhány nap múlva kaptam tőle egy sms-t

,48 órán belül randi,ez dec.22.Karácsonykor kölcsönösen bemutattuk a családunkat egymásnak.Szilvesztert már közösen "ünnepeltük"!:)

Egyenlőre külön lakunk,de szeretnénk összeköltözni-gyerekeket2-boldogok lenni ::))

2006. aug. 1. 23:57
14 évessen Lementem sétálni egy szabadidő parkba, Ő a barátaival focizott, egymásra néztünk... Én tovább sétáltam közben leültem egy padra pihenni nézzelödtem-gondolkodtam, és egyszer csak.. ott állt előttem, megkérdezte leülhet mellém?...beszélgetni kezdtünk és azóta is eggyütt vagyunk idén szeptember 6.án leszünk 20 éves házasok...
12. Újév
2006. aug. 1. 10:32

Pultos-felszolgáló voltam egy étteremben, és egyszer bejött a haverjaival egy sörre:) Aztán megint és megint és már a sör sem és haver volt lényeg:) Én meg azt hittem masszívan iszik:-D

Aztán egy egyéjszakásra felhívtam hozzám:)öt éve...

2006. aug. 1. 10:06
Egy munkahelyen dolgozunk és őt áttették az én műszakomba.Elkezdett köszöngetni, és még akkor is ha én aludtam a buszon, úgy ment el mellettem, hogy biztosan észrevegyem.Aztán a kolléganőmnek vittem egy virágot, amit cserépbe kellett beültetni.Mondta, hogy ő is örülne egynek, így felajánlottam neki a nálam lévőt.Másnap mondta, hogy ismeretlentől nem fogadhat el virágot így bemutatkoztunk egymásnak.Ez volt 2001-ben és azóta élünk boldogan.:))
10. rika
2006. júl. 31. 11:43
Mi a chaten ismerkedtönk meg. Elkérte a telefonszámomat (én meg megadtam pedig sosem szoktam) aztán randit kért telefonon és addig piszkált míg nem voltam hajalndó találkozni vele. Azóta együtt vagyunk ennek 3éve lesz augusztusban. Eljegyzés már volt és jövőre esküvő is lesz.
2006. júl. 31. 11:19
Mi az utcán.Látásból már ismertük egymást.Egy szép nyári délután találkoztunk a nap belesütött a szemébe és én ahogy elmentem mellette,ennyit mondtam:De gyönyörű szemed van.Nagyon tetszett,de akkor én még más kapcsolatban éltem.Ő a haverjainak azt mondta,hogy ő soha nem nősűl meg többet,de ez a nő,ha egyszer az enyém lehet,akkor megnősülök.Azóta a Férjem....
2006. júl. 31. 10:43

A háza eladásához mentem szerződést aláíratni, egy ingatlanközvetitő cég alkalmazásában.

Érkezésem elött 10 percel dobta ki a barátnőjét.

Meghívott kávéra. másfél órát beszélgettünk. Minden rosszat megtudtunk egymásról. Tel. számot cseréltünk. Már akkor tudtam, hogy vele nem szabad találkoznom mégegyszer.... nálam maradt a szerződés másodpéldánya. Azt mondta, ha kiviszem meghív egy kávéra. Válaszul vittem neki kalácsot reggelire... A kávé meghívása mindenkorra szólt..

Azóta együtt vagyunk, lassan két és fél éve..

2006. júl. 31. 09:36

A kapujuk előtt, éppen anyukám próbált minket összehozni, nekem meg táncpartner kellett, így belementem, aztán ő is!:)

Mondjuk nem táncoltunk ugyan együtt, de onnantól kezdve egy pár lettünk, ennek lassan 6 éve!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook