Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tatabányai kórházban szülni fórum

Tatabányai kórházban szülni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
23. fe20557d00 (válaszként erre: 22. - Zsuzska76)
2008. aug. 8. 16:59
lassan 5 éve,lehet azóta változott.
22. zsuzska76 (válaszként erre: 21. - Fe20557d00)
2008. aug. 8. 14:59
örülök neki,hogy Veled rendes volt!
2008. aug. 8. 13:55
Lányok az Eszlári egy őrült,le se írom én hogy jártam vele. A Ferencinél szültem,én maximálisan meg voltam vele elégedve.
20. zsuzska76 (válaszként erre: 11. - Sicike78)
2008. aug. 8. 13:38
Szió! Remélem jobban vagy! Sajnos lebetegedett a Pazár doki, nem lesz ma rendelése, nem tudok menni este vizsgálatra. Majd szerdán este megyek. Remélem decemberig nem kell feküdnöd, ne fessd az ördögöt a falra! Bizti hamar felszívódik! Jobbulást neked!!Sokat ficánkol a Pocaklakód? Az enyém ma egész nap!
2008. aug. 8. 13:34
Én most a Ferencz dokiban csalódtam nagyot, 18 hetes uh-ot vártam, aggódok ugye a Pocaklakómért, és ő 3 perc alatt lerendezi a prtotokollszöveggel, előttem mondta az asszisztensnek, hogy mehet ez a szöveg! Gondolom magánúton is ezt csinálja......Úgyhogy megyek magándokihoz, hátha ő alaposabb!
2008. aug. 8. 13:31
Sziasztok! Úgy látszik az Eszlári ilyen! Én sztk-ban voltam nála kb 6 éve, akkor tőlem azt kérdezte, hogy miért jöttem, szeretnek a nők ide járni? Megvizsgálhat, ha nagyon akarom! No comment! Nem? Most, hogy második babámat várom, nála voltam a 16 hetes afp-s papírért, ugyanolyan stílusban beszélt. Unottan, nemtörődöm módon. Szóval senkinek sem ajánlom!
17. 7e167fe911 (válaszként erre: 12. - Sicike78)
2008. aug. 8. 13:30
És pontosan mikorra vagy kiírva?
16. 7e167fe911 (válaszként erre: 12. - Sicike78)
2008. aug. 8. 13:30
Remélem minden rendben lesz veletek. Sok pihenés. ÉN is sokat pihentem, feküdtem amikor véreztem a kisfiammal. Aztán másfél hét kórház után itthon folytattam a fekvést ami kellemesebb volt. szerencsére minden okés volt és már másfél éves a kisfiam. megérte elhiheted.
15. 7e167fe911 (válaszként erre: 13. - Df1077de8f)
2008. aug. 8. 13:28
Eszlárit én is ismerem. Ő vizsgált meg amikor véreztem a kisfiammal. Nem tudom miért de nagyon összemosolyogtak a nővérrel. Elég kellemetlen volt mert nem értettem. Én vérzek ők meg mosolyognak.... Mivel alázott meg ha szabad kérdeznem?
14. sicike78 (válaszként erre: 13. - Df1077de8f)
2008. aug. 7. 14:10
Igen, valóban nagyon szimpatikus nekem is a Málik Dr. Bár nem ő az orvosom, vizitelni szokott, foglalkozik az emberrel...
2008. aug. 7. 10:49

Sziasztok.Én az Eszlári dokinál szültem,persze nem volt a fogadott dokim,de nem voltam tőle elragadtatva.

Tavaly meg a szakrendelőbe ő csinálta a rákszűrésemet,de sírva jöttem haza úgy megalázott.

Állítólag van most egy doki,Dr Málik....Sokan dicsérik,hogy kedves,empatikus és nem pénzéhes.

12. sicike78 (válaszként erre: 10. - 7e167fe911)
2008. aug. 7. 10:07

Most én is arra várok hogy felszívódjon, de nagyon nagy a leválás. 10 cm x 2 cm volt a 16. héten. A 18. héten 10 cm x 1,2 cm...

Vérzés 1,5 hete nincs, viszont valami folyadék van a haematomában. De jövő héten hazamehetek, feküdni. Olvastam egy fórumon, hogy ugyanekkora leválással feküdt kórházban egy csaj 1,5 hónapig + 1 hónapot otthon, majd ezután felszivódott. Reménykedem. Nem tudom dec-ig felkelhetek-e majd???

2008. aug. 7. 10:01
Amikor behoztak vérzéssel nem ismertem itt senkit. Pont bent volt a Molnár doktor, egyből megvizsgált. Mivel nincs fogadott dokim a többiek is kérdezgetik hogy hogy vagyok, ugye napi 3 vizit, de rajta kivűl nem vizsgált más, úgyhogy rámaradtam. De nem bánom :)
10. 7e167fe911 (válaszként erre: 8. - Sicike78)
2008. aug. 6. 19:07
Szia. Nővérem is a Molnárnál szült. Teljesen megvolt vele elégedve. Őt is császározták. Neki is volt gond a méhlepénnyel. Levált neki egy kis darab és a méhszájon volt neki. Semmi gond nem lett, felszívódott neki. Én akit még tudnék ajánlani orvost, ő a Hetényi doktor úr. Ő és a Molnár a legjobbak. Szerintem...
9. zsuzska76 (válaszként erre: 8. - Sicike78)
2008. aug. 6. 12:28
Szió! Sajnálom, hogy gondod van a terhességgel, és hogy nem kelhesz fel, remélem rendbe jössz! Még szerencse, hogy a Babáddal minden rendben!!!!Én is örültem volna, ha nem a Ferencz csinálja, de sajna hétfőn pont ő volt :-( Péntek este megyek a Pazárhoz, akkor jön vissza a szabiról, remélem rendesen átnéz mindent, és minden rendben lesz! Köszi az infókat!!A fekvéshez kitartást, sajnos nekem is részem volt benne, a lábamat operálták sokszor, és akkor volt fekvés bőben! Kitartást neked! Majd megírom mit mondott a doki pénteken! Vigyázz magatokra!!!
2008. aug. 6. 10:58
Az egyik szobatársamnak is ő a dokija, ő jót mondott róla. Én nem tudom, mert régóta szabin van. A Ferencz nem szimpi. Nekem múlt héten csinálták itt bent a 18 hetest lent a földszinten, de nekem az Eszlári csinálta vagy 15-20 percig. Lehet hogy a másik bajom miatt, de mindent elmagyarázott, minden ok volt. Nekem haematómám van, részben levált a lepény a méhfalról, nem kelhetek fel csak wc-re. Ha megjön a főorvos szabiról 1 hét múlva, akkor lehet hogy egy kicsit hazamehetek, de otthon sem kelhetek fel. Nekem úgy néz ki császár lesz a szemem végett, így fontos a jó orvos. Majd írok még.
7. zsuzska76 (válaszként erre: 6. - Sicike78)
2008. aug. 5. 17:16
Nekem a Pazár dokit ajánlották, ő milyen? Én valószínű hozzá fogok menni. Tegnap voltam a 18 hetes genetikain bent a kórházban. A Ferencz doki csinálta, hát...5 perc sem volt, szinte semmit nem mondott, nem nyugodtam meg! Amint visszajönt a Pazár a szabiról, elmegyek hozzá! Addig légyszi tanulmányozd őt is:-) Köszi! Amúgy miért vagy bent? Remélem nem komoly!!! Vigyázz magatokra!
6. sicike78 (válaszként erre: 4. - Zsuzska76)
2008. aug. 5. 16:34

Szia, én hasonló cipőben járok mint Te. Az én nődokim sem szül már, most tanulmányozom az orvosokat kinél szüljek. Valószínű én az oszt.vez. főorvost választom, egy tünemény :)

Dr. Molnárnak hívják.

Főleg hogy császár lesz valószinű, így fontos a jó orvos.

2008. aug. 5. 16:30

Sziasztok,


közben "élőben" megnéztem a kórházat, ugyanis júl.15. óta bent vagyok. úgyhogy majdnem mindegyik orvost ismerem már. Kérdezzetek :)

4. zsuzska76 (válaszként erre: 1. - Sicike78)
2008. aug. 5. 10:00
Most néztem az adatlapodat, látom, dec. 30-ra vagy kiirva, én jan. 2-re! Lehet, majd a kórházban talizunk :-) Ki a dokid? Én most keresek, a Lollokhoz jártam de ő már nem vállal szülést, a kisfiamat nála szültem. Amúgy azt a pár napot ki lehet bírni itt a szülészeten, tiszta rendezett hely. A szobatársak fontosak, de az meg szerencse kérdése:-)
2008. aug. 5. 09:56
Szia! Én kisfiamat 4 éve Tatabányai kórházban szültem és a mostani Pocaklakómat is itt fogom. Én babás szobában voltam, végig velem bolt a baba éjjel-nappal, persze kérheted, hogy éjszakára elvigyék. Ja és azt is, hogy csak szoptatásra hozzák. A csecsemősökről nem sok jót mondhatok, de ez a kórház van itt, itt szülök :)
2008. júl. 17. 00:04
szia, én Komáromban szültem de Tbányáról hallottam jót és rosszat is. Annyit tudok hogy a pici csak szoptatási időben van nálad, utána elviszik. Valakinek tetszik valakinek nem. Az orvosokról nem sok mindent tudok, de szerintem mindenhol vannak szimpatikus orvosok meg nem szimpik. A komáromi szülészetről csak jót tudok mondani.
2008. júl. 9. 16:38

Sziasztok!

A segítségeteket kérem eldönteni hogy hol szüljek. Tatán lakom, 1 éve költöztem, nem ismerek szinte senkit. Mi a tapasztalat a Tbányai szülészetről?

Köszi

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook