Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok javasolni Budapesten jó fogorvost, aki profi fogtechnikussal dolgozik? fórum

Tudtok javasolni Budapesten jó fogorvost, aki profi fogtechnikussal dolgozik? (beszélgetős fórum)


6. fokhagyma (válaszként erre: 5. - Gumibotsáska)
2020. júl. 1. 12:30
Küldtem.
5. gumibotsáska (válaszként erre: 3. - Fokhagyma)
2020. jún. 30. 10:15
Köszi Fokhagyma! Várom a privit!
4. gumibotsáska (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2020. jún. 30. 10:15

Igen, tudom, hogy ez nehéz ügy.


Azért is nehéz ügy, mert te a fogdokihoz jársz, vele találkozol, de ugyanilyen fontos a háttérben dolgozó, leggyakrabban nem is nevesített fogtechnikus is. Itt kettejük együttműködése hozza csak a jó eredményt.


A másik probléma egy ilyen tanács kérésekor, hogy legalább 5 év az az idő, ami után elmondható, hogy a korona jól sikerült. Nekem az első több, mint tíz évig kiválóan helytállt, és csak esztétikai okokból cseréltem le. Az előzőt ugyanaz az orvos készítette, igaz, most már elmúlt 70, és én ebben látom a problémát.


Az új koronáról pár hónap alatt kiderült, hogy rossz.

Te visszamennél még egy körre?


Sajnos ez nem egy autó, amivel valamelyik nap visszaugrok, hogy húzzák meg jobban a csavart.

Nincs annyi fogam, hogy végigteszteljem az orvosokat :-)

Ezért gondoltam javaslatot kérni.

3. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Gumibotsáska)
2020. jún. 28. 02:13
Én tudok. Saját tapasztalat. Évek óta járok hozzá. Szuper jó orvos, és a fogtechnikusában se csalódtam. Majd priviben megírom az elérhetőségét.
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Gumibotsáska)
2020. jún. 27. 15:28
Akkor te olyan középkorú orvost és technikust keresel, akik tuti, hogy a nyugdíjig együtt dolgoznak. S pályát sem módosítanak.
2020. jún. 27. 11:12

Sziasztok!


Tudtok javasolni Budapesten olyan fogorvost, aki stabilan ugyanazzal a profi fogtechnikussal dolgozik, aki által készített korona hosszú éveken keresztül tökéletes?


Saját tapasztalatból javasoltnak örülnék a legjobban.


Nagyon fontos lenne! A legutóbbival csúnyán megjártam. Hiába garanciális, ugyanoda nincs bizalmam visszamenni.


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook