Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekfogorvost keresek Budapesten fórum

Gyermekfogorvost keresek Budapesten (tudásbázis kérdés)


7. tücsimücsi (válaszként erre: 6. - Kicsinikol)
2010. jún. 15. 18:39

szegényke...akkor megértem.

nekünk szerencsénk volt

6. kicsinikol (válaszként erre: 4. - Tücsimücsi)
2010. jún. 15. 18:36
Mert nem szeretném henteshez vinni:-(( Már jártunk így és még egyszer nem szeretném átélni:-( Már bemenni is fél azóta a dokikhoz:-( De persze ennyi erővel lehet szerencséje is az embernek.Nekünk nagyon nem volt...
2010. jún. 14. 11:30
Írok privit. Tudok.
2010. jún. 14. 11:23

Én azt nem értem miért kell egy gyereket maszek fogorvoshoz vinni????

Én voltam a fiammal aki 5 éves, körzetileg egy nagyon kedves pasihoz tartozik, érzéstelenítés nélkül betömte a fogát úgy hogy fúrt is rajta. Nem volt a fiamnak semmi rossz élménye.

Én 15 évig maszekhoz jártam, de az utóbbi időben már nagyon kontár munkát végzett, már 2 éve a körzeti dokinőhöz járok, hát ilyen lelkiismeretes profi orvost ritkán láttam. Pedig fogászat ügyben nem vagyok kezdő, kiskorom óta járok.

2010. jún. 14. 08:40
Senki nem tud jó fogorvost?:-((
2010. jún. 14. 01:52
6éveslányom fájlalja a metszőfogát.Sajnos elég rossz még tejfogak.Tudtok valami jó fogászatot ahol rendesek? Holnap reggel vinném.Köszönöm.
2010. jún. 13. 16:09
Kedves, megbízható gyermek fogorvost keresek sűrgősen Budapesten.Ha lehet, ne méreg drágán.Tudtok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook