Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Taposó gép honnan fogyaszt, mit formál? fórum

Taposó gép honnan fogyaszt, mit formál? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
29. dundy
2007. aug. 14. 11:49
Ma vettem fel a vital tv-től Béres A.combformáló gyakorlatát.A műsor felét csináltam meg,s annak 3/4 részét, úgy bedurrant a lábam. Most pihenm ki magam, úgy remeg a lábam.De a mára ígért 5 perc ellipszist még hozom.
28. NOA (válaszként erre: 26. - Kalmár Edit)
2007. aug. 14. 11:35

Erős fokozatra kapcsolod akkor igen, csak moziblizálni kell a keringést megmozgatni és nem erölködni.Enyém is viszeres néhol.

A bicaj a legjobb viszerekre.

27. rosewood (válaszként erre: 24. - Dundy)
2007. aug. 14. 08:31

a fokozatosság fél siker :)

hajrá!:)

2007. aug. 14. 08:29
Szerintetek a taposógép rendszeres használata árt a viszereslábnak?
25. 4b6a2525df (válaszként erre: 23. - Gabó71)
2007. aug. 14. 08:15
A fantázia nagy úr:) Gondold azt, hogy az órából, -ami mondjuk esete 7-et mutat- kinyúlik "Berger Kató"hossz rúdja, aminek a végén emelőkar van, a derekad köbefogja, talpra állit, és rárak a gépre.:)
24. dundy
2007. aug. 14. 07:59
Ma én is megpróbálom az 5 percet,mert tegnap nem jött össze.Én vagyok a puhatestű lények főnöke.2x3 percet hoztam össze.Egyelőre csak 3-as fokozaton óhajtanám az 5 percet,de kibírom,vagy nem.Az állóképességem 00.
2007. aug. 14. 07:52

Sziasztok!

A helyzet nálam is ua. Nappali, ülőgarnitúra mögött,böhöm nagy gép, puhány vendégek, szembe tv. stb.

Ja és lustaság! Ez a legfőbb gond.

Egyébként csináltam egy darabig, teljesen átformált, és mindenki azt hitte, hogy egy csomót fogytam. Nehéz ráállni, de amikor teljesítetted a kitűzott időt, akkor nagyon klassz, és az ember szinte hősnek érzi magát.

Egyébként nem eszetlenül hajtom a gépet, hanem betartom azt az intervallumot, ahol a legjobb a zsírégetés. Ehhez vagy kell egy óra, amely segít, vagy ha szuperszónikus géped van, akkor az méri.

Ja ha bekapcsolod a gépet, és és esetleg lustább vagy, akkor van olyan funkció is, hogy ráteszi az ellenállást, így több erő kell a hajtáshoz, és szintén nem esel ki ebből az intervallumból. Tök jó, arra serkent, hogy ne lustálkodj. Ehhez már csak az hiányzik, hogy a "Berger-Kato" ráemeljen a gépre. Ezt a funkciót még nem találták ki :)

Mindenkinek szép napot!

22. 4b6a2525df (válaszként erre: 20. - NOA)
2007. aug. 13. 19:26

Az kizárt, hogy egyszerre csak egyre tudj koncentrálni:) Arra csak a férfiak képessek. Na most, ha zokogva tekersz, az dupla fogyás, mert nem csak izzadsz, hanem a könnyeid is patakzanak.

Egyébként sem minden nap játszamak zokogtató kedvenc filmeket:)


Kifogás, nyafogás = nem fogyás:)


(millen költői lettem)

21. NOA (válaszként erre: 18. - Dundy)
2007. aug. 13. 09:42
Mi lett?:))) Semmi?:)))
20. NOA (válaszként erre: 17. - Rosewood)
2007. aug. 13. 09:41
A kedvenc filmeimen zokogni kell és egyszerre csak egyre tudok koncentrálni.
19. NOA (válaszként erre: 16. - 4b6a2525df)
2007. aug. 13. 09:40

Árammal üzemelő ellipszsiről nem hallottam.-ha én ezt tudoooooom:))))))))))))

Megnevettettél mert pont igy vagyok ahogy Te.Nappaliban a gép a kanapé mögött pont szemben a Tv.-vel mondván majd ráugrom olykor olykor de nem megy.Levittem a "dühöngőbe" most minden ott van egy helyen és ráugrom majd egyszer mindegyikre kicsit nehogy megártson mert azt nagyon nem szeretném.Az tény, hogy ha vékonyabb vagyok jobban esik a mozgás.Nekem nem szóltak a vendégek,de mindegyik rápattan a tornagépre és azon nevetek mennyire puhánnyak.Szuflával birom ha az első öt percen túl vagyok.-hogy lehet eljutni az öt percig?:)))

Egyébként összegződik a sok kis mozgás ma hallottam a Tv.-ben:)

18. dundy
2007. aug. 13. 09:17
Én is most hoztam be a fiammal az ellipszist. Egyelőre csak szemezem vele, várom a domiórát. majd utána meglátjuk mi lesz.
2007. aug. 13. 08:25
Mi volna, ha közben a kedvenc filmeteket néznétek? Én így csinálom! ;-) észre sem veszem a 40 percet! :) és nyomom, mint állat!
16. 4b6a2525df (válaszként erre: 15. - NOA)
2007. aug. 13. 07:20

Én is híres vagyok a lustaságomról, úgyhogy én nem kapcsolok fokozatot, hanem árambadugás nélkül használom. Igy megvan az illuzió, hogy gyorsan megyek (ugyanis nem ütközik ellenállásba, mert nincs fokozatra kapcsolva). Na ez nem éget egy fikarcnyi zsírt sem, csak mozgok valamennyit.

Unalomüzés céljából pedig a nappaliba állítottam be, szembe a tv-ve. Na ettől tök nem nappali formája van a nappalinak. Már többen megjegyezték (vendégek) hogy esetleg máshol jobb helye lenne. Akinek nem tetszik nem jön többet. A vendég ritkábban jön, mint ahogy én használom. Abban pedig biztos vagyok, hogy ennyit sem mennék rajta, hogy egy üres helyiségben kellene kukulnom,

pedig van egy olyan helyiség a lakásba, ahol az ilyen ketyerék vannak összegyűjtve, mint a BEMER, a masszírozógép,a chi gép. De a masszirozót is, meg a chi gépet is ma vittem le a nappaliba:))

15. NOA (válaszként erre: 14. - 4b6a2525df)
2007. aug. 13. 06:16

Nekem mindegyik igen unalmas és olyan nehezen telik el az a fél óra.A taposó tetején csak táncolok, láttam konditeremben, hogy igy kell végezni a mozgást.

Ellipszis gépem nekem is böhöm nagy van, kicsit bánom is mert a legnyengébb fokozat is erős.-de majd megbirkózom vele.

Mig nem melegszenek be az izmaid Te is szenvedsz rajt vagy csak velem van baj?

Egy személyi edző azt tanácsolta minden nap elemjek egy percet az időn.

14. 4b6a2525df (válaszként erre: 13. - NOA)
2007. aug. 12. 16:02
Nekem is van taposóm, de a térdem miatt nem használom (a lányom viszont igen, klassz feneket csinál neki:) Én az elipszitrénert használom (rendes, böhöm nagy van, nem áruházi)jól átmozgat. Igaz még zsírégetésre nem használom, mert csak napi 10 - 10 percet megyek rajta.
13. NOA
2007. aug. 12. 11:54

Most kezdek én is taposni,én kardióedzésnek fogom használni, biztos, hogy erősiti a szivet, jó hatással van a keringésre zsirt éget ha fehérjedús és jó szénhidrátokkal ajándékozod meg a tested.Érezni fogod, hogy melyik testrészed veszi igénybe:)


Az ellipszis az sífutó, legkevésbé terheli az izületeket.

12. rosewood (válaszként erre: 11. - 0a6ce1d48d)
2007. aug. 12. 10:57
Sport az egészségért, például :) Alakformálás, például. A sport utáni kellemes hangulatért, például :)
2007. aug. 12. 10:43
Ha diétával fogyaszt, akkor meg minek?
10. Kalmár Edit (válaszként erre: 5. - Dundy)
2007. aug. 12. 10:19
Nekem is sima mezei gépem van. A lában eléggé viszeres és nem tudom, hogy használ, vagy inkább árt-e a taposás. A kérdéseidre sajnos nem tudok válaszolni, rosszat meg nem akarok írni, érdeklődni kellene itt, hátha tud valaki segíteni.
9. Kalmár Edit (válaszként erre: 8. - Rosewood)
2007. aug. 12. 10:13
Szia! Természetesen diétázom, éppen ez az, hogy fogytam 7 kg. /eddig/ és nem szeretném, ha a bőr "lötyögős/ legyen. Tudom, hogy a le-fel ülés segít, de mivel ezt a gépet ajándékba kaptam azért nem akarom kidobni.
2007. aug. 12. 08:50

Diéta nélkül sehonnan sem fogyaszt :)

Diétával formálja a hátsó és első combot, vádlit, popsit, talán még az alsó hasat is.

Nekem ministepperem van, szuper, heti 2x ezt használom, minimum fél óráig. (Egyébként mást)

7. d606bc0fd7 (válaszként erre: 6. - Nedi)
2007. aug. 12. 08:27
nem
6. nedi
2007. aug. 12. 07:22
Elipszis Traner=Taposógép???
2007. aug. 12. 06:38
Nekem sima mezei van,nem profi, de azt mondják arra is, hogy gyengébb fokozaton gyorsabban használod akkor éget zsírt, ill nehezebb fokozaton erősít. Igaz ez? Jó ha haszmálok hozzá bokasúlyt?
4. Kalmár Edit (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2007. aug. 11. 23:06
Köszönöm szépen! Csak azért kérdeztem, mert a hasamról kéne igazából leadnom, és kaptam egy ilyen gépet ajándékba
2007. aug. 11. 23:05
szerintem deréktól lefelé fogyaszt.
2007. aug. 11. 22:56
fogyasztani mindenhonnan fogyaszt. Formálja a vádlit és a popsit. Túlzott használata erős combot csinál
2007. aug. 11. 22:13
Taposó gép honnan fogyaszt, mit formál?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook