Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Taposó gép honnan fogyaszt, mit formál? fórum

Taposó gép honnan fogyaszt, mit formál? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
59. dundy
2007. aug. 27. 06:54
Ma már tapostam 10 percet, és még ellipszisezni is szeretnék.Azt hiszem kicsit korábban kell felkelni. Holnap beállítom az órát 1/5 re, és majd meglátjuk.
58. dundy
2007. aug. 26. 16:21
Én majd holnap, mert pihenem a házassági évfordulónkat, kicsit besokalltam.
2007. aug. 26. 12:00
tegnap fél órát tapostam, és negyed órát alakformáltam (csípő, elülső és hátsó comb), ma be vagyok durranva :) de jó érzééééés!
2007. aug. 24. 22:06
holnap taposok, ma bringáztam: 45 perc :) olyan ügyes vok
55. dundy
2007. aug. 23. 07:24
Sehol senki?
54. dundy
2007. aug. 22. 07:36

Senki sem taposózik? Tegnap délután 10 percet ellipsziseztem. 50kcal-t írt ki, jól megizzasztott. próbálltam intervallban csinálni.

Ma reggel 10 percet taposóztam éhgyomorra, kevésbé izzadtam és 100 kca-t írt ki. Hogy lehet ez? Remélem sikerül tartósan leverni aport a gépekről.

53. dundy
2007. aug. 20. 08:30
Ma reggel nekiálltam taposózni,kemény 3 percet csináltam mert megjelent a férjem. Iszonyat ráérez, hogy mikor felelsleges.Utána nyújtottam kicsit, hogy nehogy megint olyan izomlázam legyen mint pár napja.Ti, hogy álltok?
52. rosewood (válaszként erre: 51. - 283bf2f8af)
2007. aug. 17. 14:50
nem rosszból mondtam, csak frucsálltam ezt..mindenesetre: irány a doki:)
51. 283bf2f8af (válaszként erre: 42. - Rosewood)
2007. aug. 17. 10:56
Utána néztem a neten,h ez a probléma mitől alakulhat ki, és a taposó gép is fel volt tüntetve,mint lehetséges okozó! Most is kerestem azt az oldalt,de sajnos nem találom. Különben lehet benne valami, mert csak akkor jelentkezik, ha nagyobb rendszerességgel használom a gépet. De nem számít..látom senkinél nem jelentkezik ez a probléma, így több, mint valószínű, h nekem sem ez okozza :S Irány a doki.
50. rosewood (válaszként erre: 49. - Dundy)
2007. aug. 16. 09:11
tegnap én sem edezettem, ma meg megint meló lesz, de este pihenésképp fogok :))))
49. dundy
2007. aug. 16. 06:35
Tegnap sem tapostam,mert még izomlázam van, viszont elmentem elemet venni a taposóba.Ma viszont már ügyködök valamit.
48. rosewood (válaszként erre: 47. - Dundy)
2007. aug. 15. 13:03
Azt írtam, NEM irigyellek, csak félregépeltem, és kijavítottam magam.
47. dundy (válaszként erre: 46. - Rosewood)
2007. aug. 15. 12:58
Miért irigyelsz?
2007. aug. 15. 12:55
irigyellek,félreírtam, bocsi
45. rosewood (válaszként erre: 44. - Dundy)
2007. aug. 15. 12:54
Ú, hát nem idórigyellek, sőt.. barátnőI? töb is? ez nagyon gáz... Teljesen megértelek, hogy Benned van a bizonyítási vágy. Gondolom, azért rendbe akarod hozni a házasságodat...csak kérdés, hogy a Párod is akarja -e. OFF, menjünk privibe ezzel, nem?
44. dundy (válaszként erre: 41. - Rosewood)
2007. aug. 15. 12:42

Szükségem is van rá.

A férjemnek x barátnői vannak. Beleestem abba a csapdába, hogy hozzájuk akarok hasonlítani. Amikor elmentem konditerembe, akkor közölte, oda csak kqrvák járnak.Abbahagytam.Elkezdtem inni. mert a 39 éves korommal nem tudtam felvenni a harcot 17éves lányokkal szemben. De ennek vége. Kezeltek depresszioval, páűnikbetegséggel, magasvérnyomással is. Ha megdöglök is megmutatom, hogy milyen voltam anno.Bár ezerszer jobb lenne ha elválnánk, mert tudja meg a többi tizenéves is ,hogy egy 40 évesnek mik a kívánalmai és szolgálja ki. Én már nem tudom. Iszonyat!

43. rosewood (válaszként erre: 39. - Alisababa)
2007. aug. 15. 12:38
Ez igaz de otthonra egy steppert lehet venni, ellpiszisre meg nem biztos, hogy futja, edzőterem meg nem mindenhol van.
42. rosewood (válaszként erre: 31. - 283bf2f8af)
2007. aug. 15. 12:37
Ennek semmi köze a sporthoz... vizsgáltasd ki magad, vagy válaszd az intimtornát, 17 évesen ez nem oké! Gondolj csak bele, és a profi sportolók?!
41. rosewood (válaszként erre: 37. - Dundy)
2007. aug. 15. 12:34

Én anno lefogytam szülés után 20 kg-t (3 éve),tartom is. A sportot feszültségoldó hatása, meg az alakformálás miatt űzöm,enekm ez már hobbi, aerobikot is vezetek. 1-2 plusz kilónál többet nem engedélyezek magamnak, most épp a csúcsformámra török, ami nem igazán kevés, 168 cm vagyok és a legjobb kiló eredményem 67 kg. Ez leírva sok, de elfogadtam magam formás, izmos csajszinak :)

Most figyelek, próbálok 1500 kcal-nál kevesebbet enni, vagyis inkább 1400 kcal körül maradni, könnyűt vacsorázni,így frmábajövök. örök odafigyelés, de ez nekem nem teher.

Edzeni 5x szoktam egy héten, ha nem "fogyózok" (inkább odafigyelésnek mondanám, mert lassan érem el, a kitűzöt célt, de tartós eredménnyel) váltva a kardiót és az alakformálást.

Tegnap pl. 25 percet tapostam, és 25 percet alakformáltam, ez kombinált edzés volt, de ma nem lesz időm edzni.

Bíztatni nagyon tudok :)

40. NOA (válaszként erre: 31. - 283bf2f8af)
2007. aug. 15. 10:31

Érdekes a tapasztalatod.megmondom igen remélem, hogy tévedsz, még sosem hallottam, hogy ilyen negativ hatása lenne a taposónak, mert én sem tapasztaltam.Persze hiszek Neked, de úgy gondolom ez inkább női mozgásforma és nem pártolt el tőle senki vagy csak nem hallok róla?

Te is csak a tetején táncolsz, vagy lenyomod a pedálokat? Ügyes vagy, ha ennyire tudod formálni magad.

2007. aug. 15. 10:16

Én elsősorban az elipszis gépet javasolnám és csak max 2 hónap után a taposót!

Mert az elipszis mindenhol megmozgat!

Ez tapasztalat, mert én meg testépítéssel foglalkozom! Alisa

2007. aug. 15. 08:17
Nekem mini stepperem van aminek a ket oldalan huzhato gumi van fogoval,igy egyidöben a felsötestet is megmozgatja.En ezzel formaltam tavaly is laposra a hasam nyaralas elött,meg napi 100 haspressel.Most is rajta vagyok es erzem naprol napra hogy alakulok:)
37. dundy (válaszként erre: 36. - Rosewood)
2007. aug. 15. 07:53

Örülök,hogy itt vagy, szükségem van a bíztatásra. ma azért elmegyek elemet venni a taposógépembe.

Te mit tornázol? Diétázol is?

36. rosewood (válaszként erre: 35. - Dundy)
2007. aug. 15. 06:48

De így is nagyon ügyes vagy!:)

Ha elfogadsz egy tanácsot, próbálj egy héten 5x edzeni, LEGYEN pihenőnapod is, mert szükséged van rá. Mindenképpen váltogasd a kardiót és az alakformálást, szó szrint az ellipszist és a B.A. -féle tornát. Diéta mellett szuper eredményeket fogsz elérni.

35. dundy (válaszként erre: 32. - Rosewood)
2007. aug. 15. 06:09
Izomláz ezerrel,úgyhogy tényleg kimaradt az ellipszis. Ma megpróbálom az Alexandra fenékformázását.
2007. aug. 14. 21:10
Comb és fenék.
33. Gabó71 (válaszként erre: 25. - 4b6a2525df)
2007. aug. 14. 20:10

Igen nagyon jó lenne. De ígérem holnaptól elkezdem újra.

Egyébként annyira azért nem vagyok lusta, mert nálunk a Mecsekben szoktam futni a tanpályán, heti 2x3-szor.

De az elmúlt hét kimaradt a nyaralás miatt. Mindig az lebeg a szemem előtt, hogy heti 2x legalább elmenjek vagy ráálljak a gépre. De most úgy érzem, ikább futok.

Mindenkinek kitartás

32. rosewood (válaszként erre: 29. - Dundy)
2007. aug. 14. 12:05
Ne hozd! a túledzés nem jó! Inkább pihenj, és rényleg dolgozz fokozatosan. Az Alexandra-féle dvd-t én is simerem, kezdő, vagy aki nem csinált hasonlókat, ne végezze elsőre egyszerreaz egészet, szerintem.
2007. aug. 14. 12:03

Én is karácsonyra kaptam a szüleimtől egy mezei taposógépet, mert azt kértem :) Három hónapon keresztül hetente 3-4 alkalommal használtam 40-50 percig, a combomból 3cm, a fenekemből 8cm ment le,6kg-ot fogytam (az étkezést ugyanúgy csináltam,mint addig..bár átálltam teljes kiőrlésű kenyérre) A fenekem nagyon feszes lett,(az exem imádta :)és formás. Most újból elkezdtem..újjabb 10cm leadásáig nem is hagyom abba.

Csak az a gond,h észrevettem,h a záróizmaim eléggé elgyengültek. Ha pisilnem kell, elég nehéz visszatartani, ráadásul hajolgatáskor,nevetéskor, tüsszentés köhögés esetén is elég kellemetlen. Pedig még csak 17éves vagyok. Szóval hátránya is van :S

30. Kalmár Edit (válaszként erre: 28. - NOA)
2007. aug. 14. 11:52
Köszönöm!Egyébként ezt a taposót ajándékba kaptam és nem akarom, hogy csak a szoba sarkában álljon. Igazából hasizom gyakorlatot kellene végeznem, mivel fogyókúrázom és eddig leadtam 7 kg. és nem akarom, hogy lógjon a hasam.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook