Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Találtam 17 milliárd forintot! fórum

Találtam 17 milliárd forintot! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Találtam 17 milliárd forintot!

1 2 3 4 5 6 7
11. c42a13b98c (válaszként erre: 7. - 80ASIQ)
2009. febr. 7. 11:27
LOL
10. c42a13b98c (válaszként erre: 5. - Frollo)
2009. febr. 7. 11:27

Persze, de azért szeretném én eldönteni, hogy mire osztom be azt a kicsi pénzemet, amit becsületes munkával keresek, és közben az országot meg egyesek szétlopják...

Alapvetően nem rossz gondolatok, amiket leírt syria, és én is a takarékosság híve vagyok, elzárom a csapot, lekapcsolom a villanyt, letekerem a fűtést, stb...de míg az elején kiköti, hogy a dohányzásba nem óhajt belekötni, addig a hajfestékbe igen...kissé visszás számomra az egész. Én inkább kötnék bele a cigibe meg a piába, pláne, hogy rengeteg család van, ahol előbb költenek ezekre, mint kajára!

Hajfestéken spóroljunk? Szerintem tegyük mellé a szempillaspirált is, és akkor már 34 miliárd, mennyivel jobb lesz!!! Míg egyes nők meg szilikont ültetnek be magukba mindenhová milliókért...azért ésszel, kérem!

De az igazi problémák nem is itt kezdődnek, hanem fönt...

9. kisméhi (válaszként erre: 6. - 54840f0fce)
2009. febr. 7. 11:27

Ha van miből persze, hogy dőzsölünk... sajnos nem mindenkinek van... talán még a gyerekek iskoláztatására, élelmezésére sem futja..Én nem dohányzom, nem kávézom, nem iszom... sajna az édességet szeretem, de már lassan arra sem költök, hogy az albérletemet ki tudjam fizetni...


Egyébként azt mondom a pénz nem igazán boldogít...mindenki anyaszült meztelenül érkezett ebbe a világba, és így is fog elmenni...

Egy ismerősömnek milliói voltak, mégsem tudták meggyógyítani, meghalt 42 éves volt...

A boldogságot, a szeretetet többre tartom...és egyszer mindenki kerülhet "olyan" helyzetbe, amilyenbe sokan élünk...:((( ja és a vezetőinket mi állampolgárok választottuk...:(

2009. febr. 7. 11:26

"A későbbiekben részletezem vizsgálatom eredményét"


Izgatottan várom :DDD.

7. 80ASIQ (válaszként erre: 2. - C42a13b98c)
2009. febr. 7. 11:23

Nem engednek a közelükbe!

Bár B. Bernadettet szivesen megközelíteném innen, az ellenoldalról is!

2009. febr. 7. 11:20
Szerintem meg azért van a pénz, hogy dözsöljünk...
5. frollo (válaszként erre: 4. - C42a13b98c)
2009. febr. 7. 11:17
Akkor ebben egyetértünk :) A válságot nem hiszem, hogy megoldjuk ilyenekkel, de sokat lehet spórolni egy kis odafigyeléssel.. Magunknak..
4. c42a13b98c (válaszként erre: 3. - Frollo)
2009. febr. 7. 11:15
szerintem is
3. frollo (válaszként erre: 2. - C42a13b98c)
2009. febr. 7. 11:14
Szerintem meg sok kicsi sokra megy...
2009. febr. 7. 11:13
Nyuszika, ne az én zsebemben keresd a milliárdokat, hanem a vezetőinkében! Köszi!
2009. febr. 7. 11:03
Gazdasági válság? Pénzügyi nehézségek? Ugyan! Sokan gazdagok vagyunk, csak nem tudunk róla! (Természetesen vannak, akiknél nincs mese: bármit tesznek, tényleg vékony a pénztárca.) Engem sokszor kicsinyesnek tartanak, mert megtanultam spórolni, takarékoskodni. Sokan keresik a trükköt, hogyan lehetne jobban kijönni a havi bevételből. De legalább ugyanannyian legyintenek: mit görcsölsz azon az 5, 10, 20 forinton?

Ugrás a teljes írásra: Találtam 17 milliárd forintot!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook