Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Találtam 17 milliárd forintot! fórum

Találtam 17 milliárd forintot! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Találtam 17 milliárd forintot!

1 2 3 4 5 6 7
71. haaeen (válaszként erre: 69. - Syria)
2009. febr. 7. 16:43
az 55. hsz-szel értek egyet. kapcsoltasd ki a netet, megint spóroltál (általánosságba mondom, nem személyeskedem:)
70. haaeen (válaszként erre: 69. - Syria)
2009. febr. 7. 16:41
most a "halyfestés" jobban ledöbbentett.
69. syria (válaszként erre: 67. - Haaeen)
2009. febr. 7. 16:40
Má megin leragattunk a halyfestésné?
68. syria (válaszként erre: 56. - Demonka88)
2009. febr. 7. 16:37

Senkit nem ítélek el.

Idézek a cikkből:

„mindenki szerezzen magának azzal és annyi örömet, komfortérzetet, önbizalmat, amennyit akar”.

67. haaeen (válaszként erre: 63. - Syria)
2009. febr. 7. 16:35
gagyi az okfejtés. semmi köze a pénznek a szőke-barna nőkhöz.
66. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 62. - Syria)
2009. febr. 7. 16:31

Bocs, én nem méltányosságot akarok!


Én azt akarom, ami jár nekem igazságosságból kifolyólag.


És ne lopja el senki, főképp a Gázművek ne, mert ha február 7-én megkapom a számlát (ráadásul kézbesítő hordja, nem a posta!), azon már legyen rajta a januári támogatás!


:-(((

2009. febr. 7. 16:28

A cikkedben foglaltaknak alapvetően ott nincs igaza - szerintem, hangsúlyozom: szerintem! - , hogy ez a megtalál/ható 17 milliárd forint hogyan fog ismételten felosztódni? Vagy hol marad meg? Mert attól, hogy a zsebedben, attól még nem lesz meg. Csak egy példa saját önző szemszögemből: 11. hónapja abbahagytam a dohányzást. Kb. napi fél csomag cigit szívtam el, az 300.-Ft (volt akkor). Asszed, megvan ez a pénz?

Mert sajnos, nincs. Inkább az a valószínűsíthető, hogy időben hagytam abba, mert ma már nem tudnék kiadni érte 300.-Ft-ot.


Kea, ezek szerint akkor nálam volt a kristálygömb!


:-)))

64. syria (válaszként erre: 62. - Syria)
2009. febr. 7. 16:25
bocsánat: Én=én
63. syria (válaszként erre: 61. - Haaeen)
2009. febr. 7. 16:24
Mi a komolytalan abban, ha valaki először a saját háza táján sepreget?
62. syria (válaszként erre: 60. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 7. 16:22

Reklamálni legelőször az Úristennél.

Aztán meg méltányossági alapon a szolgáltatónál.Hát Én bizony vastagon fogok reklamálni a 25 ezer forintos vízszámlámért!

61. haaeen
2009. febr. 7. 16:22
ez tényleg egy "hasznos" cikk volt. és komolytalan.
60. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 25. - C42a13b98c)
2009. febr. 7. 16:11

Eltévedtél a fogyasztói társadalomban. Ezt akartuk, akartátok, nem? Ezért akart 'mindenki' (tisztelet a kivételnek) belépni az EU-ba, mer' ekkor nekünk rögtön olyan jó lesz, mint a szomszédnak.


Akkor most egy icipicit 'nempolitizálva': nézze meg mindenki a politikai vezetők, parlamenti képviselők új vagyonnyilatkozatát, az Apeh-dolgozóknak jutalom címén kifizetett 16 milliárd forintot és már meg is van az ominozus 17!


És kedves fórumtársam, aki a napi kenyérvásárláson spórol: kiszámoltad már, hogy ez a 40 forint hova vezet? Mármint időben és emberileg. 14.000.- körül van egy évben, amennyiben a jövő héten nem megy fel a kenyér ára. De megnyugtatlak, felmegy. És minden más is. És most már begyűrűzik az élelmiszerválság is.


És visszatérve a vizibalettra: mi az olcsóbb, kiadni 1.100.-Ft-ot, vagy megelőzni 1-2 krónikus betegséget? Hm?

És idén azért nem voltunk még, mert az év elején te voltál breteg, most meg én.


Najóvan, nem idegelem fel magam. Ma már úgyis kijött a gázszámla. Tudjátok, mennyi a gázártámogatása 2 nyugdíjasnak (a számlán) -196.-Ft, azaz minusz Százkilencvenhat forint. Nem is tudom, ezen sírni vagy nevetni kell. Ti. közben meg megkaptuk a levelet az Államkincstártól, hogy januártól jogosultak vagyunk a támogatásra. (Mondjuk, az sem egy vagyon, kb. 1.000.-/hónap.) De a számlán meg kijött a májnusz. Szabad a gazda: kinél lehet reklamálni?


:-(((

59. winny
2009. febr. 7. 16:01
Boncolunk,vagy műtünk?-:DDDDDDDDD
58. syria (válaszként erre: 54. - 3e0ba54fb8)
2009. febr. 7. 15:58
Már megint marha voltam. Nem fogalmaztam pontosan: úgy ott lenni, hogy lássam az eredményt.
57. c42a13b98c (válaszként erre: 47. - Winny)
2009. febr. 7. 15:56
LOL
2009. febr. 7. 15:21

Nem szeretnék megsérteni senkit, de a cikket olvasva, fogalmazzunk úgy, kicsit elképedtem. Ha ezt a nézőpontot követjük, akkor kérek mindenkit, aki az internetet nem a tanuláshoz, vagy a munkájához használja, hogy köttesse ki. Mert hát akkor ebből a szempontból az is felesleges. Nem?

Vagy például akinek kutyája, macskája van. Miért tartja őket? Szépek, aranyosak, de etetni kell az állatokat, oltást kell nekik adatni, ha beteg, akkor állatorvos, és ez is mind pénzbe kerül.

Szerintem nem kéne senkit elítélni, mert hajat fest. Vagy mert megvesz egy mütyürt, ha az emlékezteti valamire. Nem itt kéne elkezdeni, hogy ki-min spóroljon. Ez legalábbis az én véleményem!


Mégegyszer bocsi, ha valakinek ezzel a lelkébe gázoltam!

55. 68f3da251d (válaszként erre: 54. - 3e0ba54fb8)
2009. febr. 7. 15:10
:-DDDDD
54. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 46. - Syria)
2009. febr. 7. 15:06
Ne aggódj, nélküled nem kezdik :)
2009. febr. 7. 14:35

Találtam másik 12 milliárdot: nem kell bicikliutakat építeni a legnagyobb válság közepén.

Találtam másik 8 milliárdot: idén nem kell 16 milliárd jutalmat szétosztogatni az APEH alkalmazottak között.

52. kiscsirke (válaszként erre: 51. - Kiscsirke)
2009. febr. 7. 14:35
Bocsánat, nem vitázni, csak egyszerűen beszélni.
51. kiscsirke (válaszként erre: 50. - 68f3da251d)
2009. febr. 7. 14:35
Mélységesen egyetértek. Egyébként ez az a téma amiről órákig lehetne vitatkozni.
2009. febr. 7. 14:33

Én találtam 250 milliárdot: le kell állítani a 4-es mertót.

Találtam másik 31 milliárdot: vissza kell venni azoktól a csalóktól, akik megváltozott munkaképességűekkel szedették le a cimkéket lefoglalt ruhákról és azokat eladták, ellopták, stb.

2009. febr. 7. 14:32

Tök jó lett volna a cikk, és hasznos is, ha nem tértél volna ki belőle egy ilyen abszolút teljesen más jellegű témával, mint a hajfestés. Igen, igazad van abban is, nem tagadom. De ez más, ez a dolog kicsit pszhihikai én úgy gondolom. Kb olyan dolog, hogy egy nő meg műtesse-e a mellét vagy se? Ha nem érzi jól magát vörös hajjal valaki, igenis fesse át, és ne egy beforduló, stresszes valaki legyen belőle az élete folyamán, mert akkor aztán spórolhat, akkor sem lesz boldog.

A hajfestésről személyszerint annyit, hogy én 23 évig voltam természetes szőke, és meguntam. És sokkal jobban éreztem magam 2 évig barnán, de most nagyon szörnyű már, ezért visszafestetem. Felesleges volt? Nem hinném, mert most csütörtökön ismét kicsit boldog lehetek a megújulástól. És ez nekem nem pénz kidobás, hogy jól érezzem magam a bőrömben.

Tudom hogy a cikked nem a hajfestésről szólt, de talán pont azért akadt meg benne mindenki...

2009. febr. 7. 14:29
Nem iszom, nem dohányzom, nem festem a hajam, mert szép természetes színe van, nasit nem veszek, zacskóst sem, félkészt sem, és csapvizet iszom natúran. Van vadiúj házam, autóm, egy kevés kölcsönöm, amit bírok fizetni. Én nagyon tudok spórolni, de a jóra nem sajnálom a pénzt. Hülyeségekre nem költök.
47. winny (válaszként erre: 46. - Syria)
2009. febr. 7. 14:27

Nyugodj meg ott leszel:)

Ha egy pillanatra is azt hiszed,hogy az ásványvíz több ezer mélyről feljövő ivóvíz akkor nem ennyire olcsó lenne!

???

46. syria (válaszként erre: 44. - Winny)
2009. febr. 7. 14:24

Hát nem tudom, mennyire felesleges az állítólag tisztított Dunavíz helyett ásványvizet inni.

Szeretnék ott lenni a proszektúrán amikor felboncolnak.

45. syria (válaszként erre: 43. - C42a13b98c)
2009. febr. 7. 14:15

Persze, hogy a gond sokkal nagyobb, mint az, hogy festi-e valaki a haját, vagy nem.

Ha nem volnánk akkora szoaréban, amiben vagyunk, én sem fogtam volna bele a cikk megírásába, és nem ragadtam volna ki a hajfestést sem.

(Mellesleg ugye szabad szörnyülködnöm, hogy pl. az amúgy gyönyörű Bálint Antónia piros hajjal olvassa a híreket?)

44. winny
2009. febr. 7. 14:02

Látom a világosság helyet mondjuk gyertyát nem sikerült gyújtani,ellenben a bomba kanóca összejött.

Pedig igazad van!

Ilyen a feleslegesen fogyasztott ásványvíz is.

Egy palack= 70 Ft= 30X 70= 2100Ft. egy hó.

Egy évre 25.200Ft.

43. c42a13b98c (válaszként erre: 42. - Syria)
2009. febr. 7. 13:58
Nem tudom, hogy a te szövegértési képességeddel vagy az én kifejezőkészségemmel van-e gond, de mindenesetre pontosan arról írtam, hogy NEM a hajfestéssel van a gond az egészben!;-)
42. syria (válaszként erre: 38. - C42a13b98c)
2009. febr. 7. 13:56

Jaj, de ugrunk erre a hajfestésre! Csak egy példa volt a sok közül.


A lottóról: aki nem játszik, az nem is nyer. Ezért nem nyerek.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook