Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » T-mobile aranykártyával készülékvásárlásnál jutok valamiféle kedvezményhez? fórum

T-mobile aranykártyával készülékvásárlásnál jutok valamiféle kedvezményhez? (tudásbázis kérdés)

2011. dec. 10. 10:53
Sziasztok! Én évek óta aranykártyás vagyok de még sosem jártam utána hány pontom lehet.Most már én is utána nézek.
11. timycat (válaszként erre: 5. - Anaksunamun82)
2011. okt. 19. 20:37
hoho most nézem a feltöltőkártya vételt; tényleg 5000ért adott feltöltő kártyát és azt vezette valahogy át... azt lehet?
10. timycat (válaszként erre: 9. - Anaksunamun82)
2011. okt. 19. 20:36
hát passz; beszámolták; 5000pontom volt, én is meglepődtem, mikor kérdezte az ügyfélszolgálatos hogy miért nem számoltatom be? (telefont nem vettem T-Mobilnál vagy 4 éve, nem is tervezem) Addig én is úgy tudtam, hogy nem lehet, ezért nem foglalkoztam vele... fogalmam sincs miért tettek kivételt, mert nem volt ismerősöm a nő; csak azért mentem be az ügyfélszolgálatra, mert elkutyultam a "csekket" és ott fizettem ki a számlám
9. Anaksunamun82 (válaszként erre: 6. - Timycat)
2011. okt. 19. 19:22
Akkor azt valami másért számolták be a számládba, mert abba sajnos nem lehet. Benfentesként tudom,hogy nem lehet :(
2011. okt. 19. 14:28
aranyosak vagytok köszönöm szépen:)
7. Lysiantus (válaszként erre: 6. - Timycat)
2011. okt. 18. 23:58

akkor változtattak rajta, mert egy időben nem lehetett számla fizetésre fordítani.

Nekem is mindig felhívják a figyelmemet, hogy nehogy elveszítsem a pontjaimat, inkább vásároljak.

6. timycat (válaszként erre: 4. - Lysiantus)
2011. okt. 18. 23:42

Már lehet telefonszámlára is fordítani csak nem a teljes összegre... én múltkor annak számoltattam be.


Amúgy a pontokat beszámítják 1/1 Ft-ért + az aranykártya minősítésért kapsz még pár ezer ft-nyi kedvezményt a készülék árából; legalább is engem ma hívott a T-Mobile, hogy lejárt a hűségszerződésem 2 éve és jó lenne ha már vennék tőlük telefont és a bige azt mondta, hogy kapok plusz kedvezményt is.


De az is lehet féltik, hogy otthagyom őket (egyébként megérdemelnék)és elesnek a havi tetemes összegű forgalmamtól :)

2011. okt. 18. 23:21
Az aranykártyások kedvezőbb árlistából vásárolhatnak készüléket, 1 pont 1 forint. Ha nem szeretnél készüléket vásárolni, tartozékot vagy feltöltőkártyát tudsz venni belőle. Figyelni kell mert a pontok elévülnek.
4. Lysiantus (válaszként erre: 1. - Pasew)
2011. okt. 18. 23:09
Ha lejárt az előfizetés hűségnyilatkozata, érdemed mielőbb felhasználni a pontokat, mert aztán havonta csökken. Készülék, vagy tartozék vásárlásra, fordíthatod. A telefonszámla nem egyenlíthető ki vele.
3. Dóry87 (válaszként erre: 1. - Pasew)
2011. okt. 18. 23:08
Én is úgy tudom ahogy zebracsiko is írta, tehát beszámolják forintba a pontokat!
2011. okt. 18. 23:01
ahány pont, annyi forint a készülékvásárlásnál is - tudomásom szerint
2011. okt. 18. 22:53
Van anyukámnak tmobile aranykártyája, és vannak rajta pontok, az ugye forintba beváltható, de készülékvásárlásnál jutok valamiféle kedvezményhez ezzel? valaki tudna segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook