Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szülés után 1 nappal miért fáj kapkod levegő után a cicám? fórum

Szülés után 1 nappal miért fáj kapkod levegő után a cicám? (tudásbázis kérdés)

1 2
13. gina_91 (válaszként erre: 12. - Fogtunder_)
2010. aug. 10. 10:49

Tegnap reggel evett, sokat is...

Aztán utána semmit:S

Inni utoljára tegnapelőtt éjjel láttam..:S Pedig folyamatosan próbálom rávenni, h igyon.:(

Ma reggelre a légzése már kicsit javult, bár nem az igazi még most sem:( És ami nagyon aggaszt, h a haspuffadás még most is ugyanolyan, és remeg is:(:( Ez eddig nem volt!!:S

Meg az a valami a májánál sem tudom h mi, és még az orvos sem tudja:S Alig várom a 4 órát, h felhívhassam, és megmondja mi legyen. Jó lenne ha csinálna még valamit, mert nagyon aggódok érte!:(

Alig aludtunk az éjjel, mert egyfolytában nyafogott, ment vna az udvarra, de pisilni meg nem pisil, se semmi!:S

Azt tudja valaki, h mi van akkor ha egy cicának hólyagcsavarodása van? Mit csinálnak olyankor vele?

Köszi mindenkinek!

2010. aug. 9. 22:48
Evéssel, ivással hogy álltok?
2010. aug. 9. 22:46
Nekem 2 van, tudom mit érzel. Ébresztettem már fel éjjel állatorvost.
2010. aug. 9. 20:17

Köszönöm a hozászólásokat és h aggódtok érte! Azért nem írtam, mert állatorvosnál voltunk.

Csinált neki ultrahangot és látta h nagy a hólyag plusz van nála valami eddig ismeretlen valami a májánál. Ezt nem tudják mi. Próbálták pisiltetni, de nem jött neki!!:( Egész nap nem pisilt, meg semmi!!:(:(

Ez hólyagcsavarodásra utal, de biztosat nem tudot mondani.:S

Adott neki injekciót, 3 félét. Méhösszehúzót, antibiotikumot, és gyulladáscsökkentőt!

Ami nagyon nem tetszik neki, h fel van puffadva (pl hólyag miatt) és a lihegés is, a máésikat meg nem tudja.:S

Holnap du kell felhívnom, h hogy alakul a helyzete Kitikének. És ha semmi, vagy ne adj Isten romlik, akkor vissza kell vinnem röntgenre és azalapján döntik el, h szükség van-e műtétre, vagy sem.

Kérlek, szorítsatok érte! Ő az én kis életkém, nagyon Szeretem!!!!!:)(L)

Várom a hozzászólásotokat!:)

2010. aug. 9. 20:07
Voltatok dokinál? Mi történt a cicussal?
8. fogtunder_ (válaszként erre: 4. - Gina_91)
2010. aug. 9. 16:50
Engem marhára nem érdekelne, hogy mennyibe kerül, és felesleges is ezen töprengeni míg nem tudod mi a baj. Akkor is meg fogja menteni ha azt mondod, hogy most nem tudod kifizetni, majd elhozod ha lesz pénzed.
2010. aug. 9. 16:45
Egyértelmű, hogy fájdalmai vannak, pakolj és rohanj a dokihoz!
2010. aug. 9. 16:38
lehet, hogy maradt benne cica, vagy méhlepény, bármi. Sürgősen vidd dokihoz, mert hamar elpusztulhat szegény.
2010. aug. 9. 16:37
hogyhogy nem viszed azonnal dokihoz?
2010. aug. 9. 16:36

1 napja szült a cicám, első szülésként 4 kölyke lett. 1-et megtartottunk és most másnap gyorsan kapkodja a levegőt és nyávog ha hozzáérünk a hasához. (mondjuk nem mindig)

Mért lehet ez? Felhívtam állatorvost, lehet h benne maradt egy elhalt cica.

Valaki volt már így? Ez kb mennyibe kerülne ha műtétre kerülne sor?:S

2010. aug. 9. 16:36
doki mit mond???
2010. aug. 9. 16:33
hivj dokit!!!
2010. aug. 9. 16:33
Szülés után 1 nappal miért fáj kapkod levegő után a cicám?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook