Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » SZTE jogi kar - hogyan alakulnak a pontszámok az egyetemi felvételin? fórum

SZTE jogi kar - hogyan alakulnak a pontszámok az egyetemi felvételin? (tudásbázis kérdés)


7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Bless the child)
2022. júl. 28. 12:20
Úgy néz ki valakit sértett a hozzászólásom
6. Bless the child (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. júl. 28. 11:49
Azért vannak a tanácsadók🙂
2022. júl. 28. 11:29
Nem vészes. 342 pont az állami ösztöndijas, 296 p. a költségtéritéses
2022. júl. 28. 08:59
Van egy ilyen oldal, hogy felvi.hu, ott minden információ elérhető, amit keresel. Korábbi évek pontszámai, követelmények stb. stb.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Papája)
2022. júl. 28. 08:12

Szerintem a leendő politológus már megoldotta, ha eldöntötte :)

Csak én mint anya agyalok, és szeretnék néhány infót kapni. Elnézést ha ez gond.

2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 08:10

Azért az elvárás lenne egy leendő politikustól, hogy ezt maga oldja meg.

Nehogy ne találd már meg, ott van minden, csak keresni kell, nem mástól várd a kész választ.

2022. júl. 28. 08:04

Kérlek benneteket, elmagyarázná nekem valaki érthetően és egyszerűen, hogyan alakulnak a pontszámok az egyetemi felvételin? Mi számít bele, mi nem?

Konkrétan a Szegedi Tudományegyetem politikatudomány képzése érdekelne, idén mennyi volt a ponthatár, mennyire nehéz bejutni, mennyire nehéz végigvinni az alapképzést?

Sajnos mivel már lezajlott a felvételi időszak, az egyetem honlapján nem találok infókat a felvételiről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook