Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek milyen ítéletre számíthatok, segítsetek légyszi fórum

Szerintetek milyen ítéletre számíthatok, segítsetek légyszi (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2011. máj. 13. 08:39
Aki a blogot írta az igazság bajnokának tekinti magát, meg valami titkosügynök kiképzesröl hadovál,és különbözö fórumokról össze vissza idézgetett a blogjában. Komolyan soha nem láttam ezt a blogot elötte. És gondolom a feljelentés kapcsán meg kellett hogy nevezze hogy honnan szedte amiket írt, és a fórumon nagoyn régen még megadtam a regisztrációkók a címet, vagy az email cím regikor...szerintem így jutottak el hozzám...de tényleg hihetletlen a dolog. A másik hogy maga a hozzászólást is általánosságban értettem, nem az orvosra...ez a blogíró fazon meg kiegészítette az én írásomat a saja´t kommentárjával és így úgy hat mintha én ny´lvános megszégyenítésben akarnám az orvost részesíteni...tiszta örület...
2011. máj. 13. 08:39
Szerintem max mint tanút hallgatnak meg, ne aggódj!
2011. máj. 13. 08:39

Szia!


Tanúként vagy gyanúsítottként vagy beidézve?

3. blue* (válaszként erre: 1. - Deothora)
2011. máj. 13. 08:38
Amit te írtál, az valóban egy általános vélemény, ehhez bárkinek joga van. Szerintem nincs mitől félned. Elég gyakoriak a feltört felhasználói fiókok. A te nick neved volt,és? Bizonyítsák be, hogy akkor,abban az időpontban valóban te írhattad a bejegyzést. Nos, erre meg nagyon kevés esély van. Ha pedig azon kívül, hogy a nick név a tied, más nem utal rád, akkor semmi ok aggodalomra. Nyilván megkérdezik majd hol voltál akkor,amikor keletkezett az a bejegyzés. De hát,ennyi év után...
2. b789d47c89 (válaszként erre: 1. - Deothora)
2011. máj. 13. 08:35
Nem hiszem, hogy egy internetes Nicknév kapcsán megbüntethetnék...egyáltalán honnan vették az adataid?
2011. máj. 13. 08:33

Kaptam egy idézést a bíróságra, ami teljesen lebénított, a történet a következö: egy újság fórumán egy orvosi mühibaper kapcsán írt cikkhez a következöt szóltam hozzá: "„Kéne csinálni egy fekete listát ahova az ilyen műhibás orvosokat teszik bele, és akik el vannak tiltva és lesz*rva az adatvédelmi törvényeket bizony feltenni az internetre hogy a betegek, leendő kismamák stb. informálódni tudjanak, ha már az állam nem védi meg őket az ilyen kontároktól!” de a megjegyzésem abszolút általánosságban íródott.Ez történt vagy 6éve vagy pedig amikor kihirdették az ítéletet kb.2009 október végén. Nem tudom mert nem is foglalkoztam a fórummal és nem is írtam oda ennek kapcsán más semmit. Most kaptam egy idézést hogy egy valaki a blogjában egy orvosról szóló cikk kapcsán az én nicknevemet és a fentebb írt megjegyzésemet felhasználta, azt a saját kommentárjával kiegészítette, ami folytán abszolút rágalmazó lett az írás az orvosról..aki persze feljelentést tett a blogíró és tettestársai ellen. Nos én egészen addig amíg az ídézés nem jött meg nem is tudtam az oldal létezéséröl, és az olalon rágalmazott orvost sem ismerem, és nem is állt soha szándékomban öt bármiféle módon rágalmazni. Az ídézetet teljesen öncéluan a tudtom nélkül használta fel a blogíró...nagyon meg vagyok ijedve mert sosem volt ilyen ügyem, nem is akartam soha senkit rágalmazni.

Nagyon szépen kérem hogy adjanak tanácsot, hogy most börtönbe fogok kerülni azért mert valaki felhasználta a hozzászólásomat? Komolyan aggódom.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook