Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek még előkerülhet a cicám? fórum

Szerintetek még előkerülhet a cicám? (beszélgetős fórum)


1 2
6. bnedora (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2013. okt. 11. 19:44
Szia! Sok minden előfordulhat. Egy cica nagyon messze is elcsavarog, így bármi történhetett vele. Remélem azért visszatér hozzád. Nekem is volt már távol több napig cicám.
5. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2013. okt. 11. 19:43
Remény mindig van :) Szomszédomék macskája 3 nap után ment haza,addig császkált. :) Kicsit viharvert volt,de semmi komoly baja nem lett.
2013. okt. 11. 19:43

Nekünk is otthonülős cicánk volt, kétszer volt, hogy nem jött haza. Egyik alkalommal két nap után előkerült, bicegett, kiderült, hogy légpuskával meglőtték. Másodszor egy hétre eltűnt, lemondtam róla, és egy hét múlva előkerült totál lefogyva, de más baja nem volt. Én arra gyanakodtam, talán véletlen bezárta valaki egy garázsba, vagy ilyesmi.

A szomszédunknak hónapok után lett meg a macskája, szóval van esély!

Drukkolok!

2013. okt. 11. 19:42

Az én 5 hónapos fiú cicám 2 hete ment el itthonról...:( Én is körbenéztem már a környéken...de semmi "fura" nyomot nem láttam.

Csak bízni tudok benne, hogy valaki befogadta, valahova odaszokott...


Nagyon várom még most is haza....de azt hiszem kicsi az esély mst már, hogy hazajön...:(

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2013. okt. 11. 19:39

Drukkolok.

Macskáknál minden elmenetelnél 50%-os hazatérést lehet jósolni. :(

2013. okt. 11. 19:37
2 napja tűnt el az 1 éves, ivartalanított fiú cicám. Mindig itthonülős volt (kicsikorában elmászkált, de mióta ivartalanítva lett, azóta abszolút nem). Mivel főút mellett lakunk, alaposan átnéztem mindent, de az úton nem üthették el, nem volt sem a teteme, sem vér az úton vagy annak közelében. Már az egész környéket bejártuk és hívtuk őt, de nem jött haza. Nagyon féltem, lehet, hogy elkapta valami vadállat? Mennyire lehetséges, hogy egy róka vagy vaddisznó elkap egy macskát? Nagyon ügyes cica, gyors, és félős is, nem hiszem, hogy idegen ember vagy nagy állat (pl lovak vannak a házunk mögötti telken) közelébe mert volna menni. De mégis hogy szívódhat így fel egy 1 éves macska? Mióta ivartalanítva lett, egy délutánnál tovább még sosem maradt el.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook