Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek jogosan akadtam ki? Nem járunk, de azért elvártam volna, hogy egyenes legyen. fórum

Szerintetek jogosan akadtam ki? Nem járunk, de azért elvártam volna, hogy egyenes legyen. (beszélgetős fórum)


1 2
37. kannanana (válaszként erre: 35. - Violet18)
2023. febr. 2. 13:30
Nekem is tini kérdésnek tűnik
36. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 2. 10:51

Pedig az első csók az sokat dobhat, vagy ronthat a további kapcsolaton, bármilyen korán vagy későn történik.

Lehet hogy az csók után is úgy döntött volna hogy dob, de az is lehet hogy annyira bejött volna hogy kész lett volna tovább teperni érted. Szóval egy csók még nem a világ! Persze ha a hátad közepére se kívántad akkor más. De akkor ne is legyél felháborodva. :)

2023. febr. 1. 22:24
Nem teljesen tiszta....felnőtt emberekről beszélünk vagy gyerekekről? 🤣🤣🤣
2023. febr. 1. 21:22
Akkor sem teljesen 0-ról indult a kapcsolat, nem? Nem olyan, mintha egy vadidegennel randiztál volna háromszor.
2023. febr. 1. 20:28
Úgy volt 3 éve az ismerősöm, hogy megismerkedtünk: a testvérével egy tánc csoportba jártunk, és volt hogy versenyekre ő is eljött. Kb 5-szor futottam vele össze. Amíg a testvérével meg a többiekkel beszélgettünk, néha ő is oda állt a körbe. Aztán vége lett a táncnak, így a kapcsolat tartásnak is. És eltelt 3 év amíg nem láttam soha.
2023. febr. 1. 19:15

Bocsi, de azt írtad, hogy már 3 éve volt az ismerősöd, mielőtt írogatni kezdtetek egymásnak. Annyi idő + 2 randi nem volt elég neked, hogy eldöntsd, hogy vonzódsz-e hozzá annyira, hogy megcsókolhasson?

Szerintem semmi jogalapod nem volt kérdőre vonni a korcsolyázást illetően. Igazándiból nem történt közöttetek semmi, de te rögtön féltékeny fúriába mentél át. Szerintem, ne próbálkozz vele tovább, mert ő már leírt téged.

31. fincsi5 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 18:28
Ne sajnáld.:)) A mi időnkben sem volt csók 3. alkalommal, mégis férjnél vagyunk, gyerekeink vannak, stb. Egy '56-os születésű.
30. kalmanka511 (válaszként erre: 22. - B9e097a9f6)
2023. febr. 1. 14:13
Egyet értek. Ha fontos lettél volna neki, akkor megértette volna, hogy még várni akarsz. Ez meg, hogy zokon vette, hogy számonkérted, csak kifogás a részéről, hogy léptessen. Ő már eldöntötte a 3. randi után, hogy nem akar veled többet találkozni. Az, hogy számonkérted kapóra jött neki, így ezzel takarózva könnyedén kiléphetett az egészből. Nem a számonkéréssel riasztottad el = nem rontottál el semmit, egyszerűen csak komolytalan a pasas ill. nem 1 lendületben vagytok a párkapcsolati lépéseket illetően.
29. b9e097a9f6 (válaszként erre: 27. - Handymandy)
2023. febr. 1. 13:46
Ő azt hitte, hogy tényleg fontos ennek a férfinak és ez tetszett neki. Egy kis ego tuning. Rosszul esett neki, hogy ilyen könnyen továbbállnak mellőle, hiába nem volt biztos az érzéseiben. Szerintem egy kicsit mindenkinek rosszul esne, csak nem muszáj ennek feltétlenül hangot adni. Ebben valóban ő hibázott, de a srác sem egy ma született bárány.
28. 3272f5ad6f (válaszként erre: 26. - 3272f5ad6f)
2023. febr. 1. 13:45
Sérti a hiúságod, hogy ilyen gyorsan lecserélt? 🙂
27. handymandy (válaszként erre: 24. - B9e097a9f6)
2023. febr. 1. 13:37
Ez eddig oké, de akkor miért hisztizik a pasinak?😳🤔
26. 3272f5ad6f (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 13:06
Nem vonzódsz hozzá eléggé. Nincs ezzel baj. De akkor miért akadsz ki?
25. Bichi (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 13:03
A pár üzenetváltás és a 3 randi között azért van némi különbség...
24. b9e097a9f6 (válaszként erre: 21. - Handymandy)
2023. febr. 1. 12:58
Lehet, hogy neki sem ő volt az igazi. Majd lesz olyan, akit szívesen megcsókol a harmadik randin.
23. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 22. - B9e097a9f6)
2023. febr. 1. 12:55

"A férfiak bármilyen trükköt képesek bevetni azért, hogy elérjék a céljaikat."


Te tuccc valamit a férfiak csavaros észjárásáról..-))

22. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 12:54

Bármennyire is rosszul hangzik, nem olyan biztos az, hogy fontos voltál neki. A férfiak bármilyen trükköt képesek bevetni azért, hogy elérjék a céljaikat.

Valószínűleg ő könnyedebb dologra gondolt, mint amit te beleláttál ebbe az egészbe. Ezért is repült tovább olyan könnyen miután számon kérted.

21. handymandy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 12:51

Na haragudj de ezen a sztorin csak envetni lehet.😃😃

Harmadik randi után tök normális hogy még akar csókolni. Nem hagytad, ő pedig nem próbálkozik a szűzlánnyal tovább. Minek is tenné??? Mert azért ezek után arra gondolhatott: "te jó ég,1 év lesz mire mugduhgatom"

20. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 12:49
Szerintem felejtsd el.
19. libikóka (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 12:30
Talán el. Nem baj,,de csak hogy tudd nem a csók miatt.
2023. febr. 1. 12:02
Nem elszúrtad, csak ti nem illetek egymáshoz. Egy kapcsolatban fontos, hogy mindkét fél igényei figyelembe legyenek véve. Ha egy ennyire alapvető dologban ennyire különböztök, és ő meg sem próbálja tiszteletben tartani, hogy neked idő kell, akkor egyszerűen nem vagytok egymáshoz illőek. Nehogymár egy nő csak akkor tudjon felszedni egy pasit, ha a saját igényeit elnyomva egyből kielégíti a másik vágyait. Ez olyan, mint az a rendkívül káros trend, ami a kistinik közt megy, hogy a lányok azt hiszik, csak akkor állnak szóba velük a fiúk, ha lefekszenek velük. És minél többen dőlnek be ennek, annál inkább valóra válik, és végül a fiúk joggal gondolják úgy, hogy ez a normális, és ez nekik jár.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Libikóka)
2023. febr. 1. 11:25
Jogos. Ezt elszúrtam.
16. libikóka (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 11:13
Őneki viszont az az elvárása (valószínüleg) ha még csak idáig jutottatok akkor nincs mit számonkérni.
2023. febr. 1. 10:58

Nos igazatok van, de nekem a testi kontaktushoz minőségi idő kell. Nem tehetek róla, én ilyen vagyok. :(

Az, hogy átbeszéljük a közös ismerősöket egy padon ülve, majd beülünk egy mekibe kajálni és tök általános témákról beszélgetünk, tehát nem ismerjük meg egymást, az nekem kevés. Tudom, a mai világban pár üzi váltás, vagy egy kávé után a többség már csókolózik vagy éppen szexel.

14. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 10:46
3. randi után nem fér bele egy csók? Szerintem elképzelte, hogy a szexre aztán végképp évekig várhat, amit már nem akart...
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 11. - Simple)
2023. febr. 1. 10:44
Lehetséges. De ezesetben sem mutatkozott túl kitartónak a srác. Régebben a férfiak szerettek megküzdeni érte, és meghódítani a nőt. Valamint elég egyszerű lélek, ha ennyi együtt töltött idő után csak és kizárólag abból szűri le a vonzalom meglétét, hogy van egy smárolás. Az összes többi erősen ráutaló magatartás smafu.
12. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 10:39

Elképzelte mi lesz majd, ha kapcsolatban lesztek.

Csók nincs, elszámoltatás már van. Kösz, nem kért belőled.

11. simple (válaszként erre: 8. - PöttyösPanka)
2023. febr. 1. 10:31
Szerintem nem erről van szó. Hanem arról, hogy a srác elkönyvelte, nem jön be neki. Ami érthető, hát aki bejön azzal csókolózok, főleg a harmadik randin.
10. simple (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 10:30
Harmadik randin korai a csók? Mégis mikor van ideje szerinted?
9. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 10:29
Igen, te voltál a hibás. Meg akart csókolni, elutasítottad, ezzel jelezted neki, hogy nem szabad számára a pálya. Elment másfelé. Ezek után, még elszámoltatod?! Ezt senki sem szereti, ő sem díjazza, amit megértek. Én is elhajtottalak volna a helyében.
2023. febr. 1. 10:01

Ennyiből nehéz megmondani, hogy valójában mi történt, de én úgy érzem, mindketten egy fokkal gyerekesebben viselkedtetek, mint kellett volna. Még össze sem jöttetek, de már mennek a játszmázások. Nem szerencsés alap egy párkapcsolatnak. Ha mégis lesz köztetek valami, jó sok hasonló megsértődés és drámázás várható.


Az ő viselkedésén látszik, hogy manapság már nem divat a késleltetett kielégülés. Ha valami kell, akkor az azonnal. Utána még mindig ráér eldobni, ha mégsem jön be. Aztán ez a "nem úgy viselkedtél, ahogy elvárom, ezért jól megbüntetlek" hozzáállás számomra elég gyerekes.


A te részedről érthető a csalódottság, de akkor sem volt jogod számonkérni, hiszen nem köteleződött el feléd. Lehet, hogy a visszautasított csókkal riasztottad el, de ha neked kényelmetlen a túl kora testiség, akkor semmiképpen sem helyes magadra erőltetni csak azért, mert egy pasi ezt várja el.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook