Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ismerkedik a hátam mögött?! fórum

Szerintetek ismerkedik a hátam mögött?! (beszélgetős fórum)


1 2
29. f8528030f9 (válaszként erre: 27. - White-Angel)
2011. márc. 27. 13:51

Szia!Egy ötlet:Írj neki te saját neveden valami olyat,ami felkelti az érdeklődését,bármit!És kiderül,ha elmondja,vagy válaszol élőben,hogy igenis felmegy arra az oldalra.Az eltelt időből tudod hogy milyen gyakran léphet be oda.Mond azt neki hogy játékból csináltad,aztán utána mehet a komoly beszélgetés.

Mit írj?-együttléttel kapcsolatba,mit szeretnél tőle?(pl:tejszínhab)

-elmentek-e együtt valahova(vacsora,séta...


Lehet hülyén hangzott,amit írtam most ez jutott eszembe:)

28. Jéghegy (válaszként erre: 27. - White-Angel)
2011. márc. 27. 13:36

Ez nem is rossz:)

Komolyan mondom, én elhinteném:D

2011. márc. 27. 13:22

Barinőm kikészít:D

Azt mondja: "mondd Neki, hogy azt álmodtam, hogy megismerkedtél egy csajjal, valami társkeresőn keresztül. Jó nagy lükeséget tudok álmodni, igaz?"


Vannak vad ötletei, így 35 évesen:D

2011. márc. 27. 13:21

Egyszer beszélgettünk, és annyira elítélte azokat, akik egy párkapcsolatból kitekingetnek, akkor azt mondta, hogy ő erre, soha nem lenne képes, ő ezt soha nem tudta megtenni.

..de mi van akkor, ha ezt pont most kezdi el?!?!

25. Keress (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. márc. 27. 13:18
Regelj be egy másik névvel, egy óvatos kacér beszólást dobj neki és várd meg mit és hogy válaszol aztán már valószinüleg tudni fogod a választ.
24. 74740b7c7c (válaszként erre: 23. - Jéghegy)
2011. márc. 27. 13:17

Ebben mondjuk van valami..


Ha olyan lenne, akkor már máskor is lett volna levél-forgalma.

2011. márc. 27. 13:02

Abban, hogy fenn van egy odalon, abban semmi nincs. Ott maradt, néha benéz.. lehet unatkozik.


Ha eddig nem írt senkinek, szerinte ezek után sem fog. (ha a barinő ellenőrzi, akkor máskor is bukkant volna levélre)

Szerintem Neki írtak. Most már csak az a kérdés, hogy ezt, hogyan kezeli majd le.


Ezért írnék én is Neki a helyedben, de az is lehet, hogy vissza írna, de lehet, hogy csak illendőségből, ezt meg jól félreérteném, ebből botrányt csinálnék, és pont ezzel rontanék el mindent.

Nehéz egy helyezet.

2011. márc. 27. 12:58

Csak ez is olyan, hogy akkor most mi az ismerkedés.

Írok valakinek pár levelet, vagy találkozom vele?


A nagy helyzet az, hogy eddig mindenkit pikk-pakk megismertem, kiismertem. Megmondtam, hogy milyen ember. Nála nem érzek "rossz" dolgokat, de most ez az egész elbizonytalanított, és megfordulta fejemben, hogy nem bízhatok a megérzéseimben, az érzéseimben, vagy akkor most mi van?!

21. genlips (válaszként erre: 13. - Panka78)
2011. márc. 27. 12:44
nekem nem kell bizonygatnod az ártatlanságodat
20. e2579acec2 (válaszként erre: 19. - Bucóka20)
2011. márc. 27. 12:42

Ez is igaz!


Ja és mondjuk jobb, ha előbb derül ki, mint később!!

2011. márc. 27. 12:41

Én írnék neki azon az oldalon és megvárnám a reakcióját.

Tegyük fel,h igenis ismerkedik az oldalon,magyarán hazudik neked.

Ha rákérdezel...Miért vallaná be?

Simán letagadhatja,esetleg még bizonyítékot is mutatna,h ő csak szimplán fent van.

Te meg élnél mellette naívan...:S

18. Tücke
2011. márc. 27. 12:38
kérdezz rá és pont ezen felesleges rágódni :) persze a megfewlelőp stílussal
17. e2579acec2 (válaszként erre: 16. - White-Angel)
2011. márc. 27. 12:36
Egyszerűen kérdezz rá, hogy miért van fent azon az oldalon.
16. White-Angel (válaszként erre: 14. - 6924121179)
2011. márc. 27. 12:34

Csak az meg elég béndzsa.

Mit mondjak Neki? Azt, hogy:

Barátnőm megtalált, pedig csak fotót látott Rólad eddig.

Akkor Te most ismerkedsz mellettem?

:D

Vagy mit mondjak?:)))))))

2011. márc. 27. 12:33
Panka a tesóm, bocs.. együtt fórumozunk:)
2011. márc. 27. 12:32
Sztem jobb, ha megtudod az igazat! Írj neki arra az oldalra, és megtudod milyen! Vagy, ha ezt etikátlannak tartod, akkor meg kérdezd meg!
13. Panka78 (válaszként erre: 11. - Genlips)
2011. márc. 27. 12:31

Barátnőm még régebben rábukkant, onnan tudtam, hogy még fenn van.

Ő mondta, hogy viszonylag ritkán lép be.. 5-10 naponta.

Akkor mondtam is, Neki, hogy ezeket ne közölje velem, mert nem érdekel.

2011. márc. 27. 12:29

Ha egy férfi szerelmes NEM ismerkedik. Nem írogat senkinek, a legjobb nőt sem veszi észre, még akkor sem, ha meztelenül illegeti magát a szerelmes hím előtt.

Ha Neki írtak, nem fog rákapni, ha szerelmes nem.


Ha meg nem szerelmes, akkor meg oly' mindegy, hogy mit csinál.

11. genlips (válaszként erre: 9. - Genlips)
2011. márc. 27. 12:29
egyébként nem te nyomozol utána... hanem a barátnőd bukkant rá... a te hibád max annyi, hogy amikor a barátnőd beszélt veled, meghallgattad :) azaz semmi
2011. márc. 27. 12:27
Nem biztos,hogy ismerkedik.Amikor én fenn voltam,és megismertem valakit,nem töröltem magam,mert lettek ott szimpla ismerősök is,amit elmondtam,és nem volt ebből gáz.Ha téged zavar,mondd meg neki nyugodtan,ha komolyan gondolja törölni fogja magát.
9. genlips (válaszként erre: 8. - White-Angel)
2011. márc. 27. 12:27

szerinted melyik butaság? kétségekkel folytatni a kapcsolatot vagy tiszta, nyílt kommunikációval megbeszélni.

elvileg őszintén is válaszol

8. White-Angel (válaszként erre: 6. - Genlips)
2011. márc. 27. 12:23

Nem akarom, hogy úgy nézzen ki, nyomozgatok utána.

Úgy érzem, hogy nincs jogom számonkérni.

Vagy ez butaság?

7. White-Angel (válaszként erre: 5. - Hellcat)
2011. márc. 27. 12:22

Barátnőm is ugyanezt mondta, hogy írjak Neki..

És pont ettől félek, hogy mi van, ha ráharap.


Annyira szerető, odaadó, hűséges, önzetlen férfinak ismertem meg, ha most csalódnom kellene benne, hát én 'belehalnék'..

6. genlips (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. márc. 27. 12:21
az meg hogy nézne ki? őszintén. ha a megfelelő hangnemet ütöd meg és ezt így egy az egyben neki mondod el
2011. márc. 27. 12:20
Szerintem ismerkedik...nem akarlak megbántani,de az én exem is ezt csinálta...derítsd ki szerintem,hogy mi a valóság,mielőtt még nekiugranál,mert ugye még nem biztos semmi,de én a végére járnék...szerintem ha szeret igazán akkor nem levelezne,pláne nem lenne fent egy oldalon sem (társkeresőn).Én azt tudom tanácsolni,hogy "palizd be",azaz írj neki álnéven,és ha rákap akkor tudod mi a helyzet,ha meg nem akkor megnyugodhatsz:)én ezt tettem,sajna nem jártam jól,de legalább tudtam milyen is.De azért remélem veled nem így lesz.Az meg szerintem badarság,hogy az elvált nő visszamegy a férjéhez...-.-De addig is nyugi,amíg nem tudsz semmi biztosat...
2011. márc. 27. 12:19
Miért ne kérdezhetnéd meg?
2011. márc. 27. 12:18
szia,nem tudod tapintatosan megkérdezni?lehet hogy csak a régi szokások rabja.szerintem te légy az egyenesebb kérdezz rá,de ne ugy hogy nöi hisztinek tünjön.
2011. márc. 27. 12:13

Szeptemberben ismerkedtünk meg egy társkereső oldalon, de "hivatalosan" csak dec. óta vagyunk együtt.

Azóta én nem vagyok az oldalon regisztrálva, Ő viszont igen. (eddig nem zavart)

Tegnap viszont a barátnőm felhívott, hogy: Héééé! A pasid fenn van a ... oldalon. Sőt! Még levelezése is van.

Ettől én most kibuktam. ..ha Neki írtak ok., de azt mi van, ha Ő írt előbb, és Neki válaszoltak.

Teljesen kész vagyok!

Azt tudni kell, hogy az életem nagyon bonyolult.

Válófélben vagyok, van egy kisgyerkőcöm, a szerelmem meg 80km-re lakik tőlem. Nagyon szeretjük egymást, de Ő látványosan szenved a távolságtól.(kedves, aranyos, nem az a megcsalós, csak nem tudom... félek!)

A barátja meg azt tanácsolat neki, hogy ne kezdjen elvált nővel, mert az úgyis visszamegy a férjhez, inkább járjon nyitott szemmel.


Most elég bénán érzem magam.. Úgy rákérdeznék, de az meg, hogy nézne ki...

2011. márc. 27. 12:12
Szerintetek ismerkedik a hátam mögött?!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook