Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyógyszerek a hátam mögött fórum

Gyógyszerek a hátam mögött (beszélgetős fórum)


1 2
36. Guruljka (válaszként erre: 35. - Bözsi néni)
2020. márc. 29. 18:27

Nem tudom, mindig és mindenki hogy vannak, hogy élnek egymással.

Én többeket ismerek, akiknél ez sikerül, a férjemmel mi sem hagytunk tüskét vagy fájdalmat a másikban.

35. Bözsi néni (válaszként erre: 34. - Guruljka)
2020. márc. 26. 00:58
Ja, szép elmélet. Azért nem hinném, hogy ezt mindig, mindenki tudja alkalmazni.
34. Guruljka (válaszként erre: 32. - Bözsi néni)
2020. márc. 25. 16:52
Lehetőleg "ne menjen le a Nap haraggal".
33. Bözsi néni (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 16:47

Nincs olyan, és nem is kell, higy legyen, hogy mindig mindent megbeszéltek.


Az iszonyúan nyomasztó lenne.

32. Bözsi néni (válaszként erre: 29. - Guruljka)
2020. márc. 25. 16:45

Ne haragudj, de az a zsarolós duma hülyeség.


Én is pl. ha nagyon haragszom valamiért a pasimra, hát valahogy elmegy a kedvem, libidó nulla irányába. Ez nem zsarolás.

31. Guruljka (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 16:42

Nem gondollak férfigyűlölő libának, és nem hajszoltad bele semmibe.

Látom, nem érted.

Vannak néha dolgok, amiket NEM beszélünk meg. Bármiért is. Akár különösebb ok nélkül is.

És ezért neheztelni is kár.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Guruljka)
2020. márc. 25. 15:58
Senki nem zsarol senkit sem.Azért kért bocsánatot mert volt miért.Nincs előtte titkom,még azt is elmondtam hogy itt írtam erről.Senki sem csal senkit,és kutatás sincs.Hagyom élni,ha már ilyen férfigyűlölő ostoba libának gondolsz hogy én hajszoltam ebbe az egész ügybe.Pont nem erről van szó.Mindig mindent meg tudtunk beszélni,sosem volt szükség hazugságokra,ezért olyan furcsa ami történt számomra.
29. Guruljka (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 12:44

Ez egyben válasz arra, hogy miért próbálta titokban tartani.

Ő még bocsánatot is kér a semmiért, te meg neheztelsz rá és a szexszel zsarolod, ami eleve rémes dolog.

2020. márc. 25. 12:00

Tartsd tiszteletben az intimszféráját, hagyd élni, az hogy férj-feleség vagytok, még nem hatalmaz fel mindenre.


Gondolom neked is vannak titkaid, amiről nem szivesen beszélsz senkivel.



Jól irta Lekvárosbukta az ilyen nőktiakől menekülnek a férfiak,,nemcsak kutatsz a holmija közt, még ki is teregeted.

2020. márc. 25. 11:54
Nincsenek ilyenfajta gondok,nagyon is rendben van a szexuális életünk.Legalábbis eddig úgy tűnt.De szóba hoztam,aztán egyenesen rákérdeztem,azt mondta saját magát akarta megnyugtatni,hogy nincs ilyenre szüksége,és mivel nem érzékelt különbséget,így rájött hogy neki nem is kell ilyen.Vita lett belőle,mert elmondhatta volna,ezt jól tudja.Bocsánatot kért,én pedig neheztelek.Egyszerűen nem tudom megemészteni mire volt ez jó!Egy biztos,bennem megkérdőjeleződött sok minden,rágódom rajta,és azt hiszem egy ideig intimitást sem szeretnék,ami szerintem nagy gond.
26. levarosbukta (válaszként erre: 25. - 359482e78c)
2020. márc. 25. 11:42
Ebben nincs igazad. Nagyon sok fiatal férfi küszködik potenciagondokkal.
25. 359482e78c (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 08:12

Egy 42 éves férfinak nincs ilyesmire szüksége, sőt, jó esetben még 10 év múlva sem. Hacsak nem akar valakinek bizonyítani. Sajnos, itt úgy tűnik, nem neked.

Ha ilyen jól voltatok eddig, mindenképpen tisztáznotok kéne, kár lenne mindent felrúgni.

Tudok hasonló helyzetről, ott másik nő volt a dologban.

Kívánom, hogy tudjátok megbeszélni és minden a régi legyen. :)

24. levarosbukta (válaszként erre: 15. - Bnedora)
2020. márc. 25. 07:02
Az ilyen nőktől szoktak a férfiak előbb - utóbb menekülni. De igen is hogy van. Azt te csak hiszed hogy a párod mindent megbeszél vagy elmesél neked, példa rá ez a gyógyszer ügy is, és ha nagyon erőszakoskodsz még tényleg el is romolhat valami.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 359482e78c)
2020. márc. 25. 04:02
Ő 42 én 37 és hosszú évek óta együtt.
22. 359482e78c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 20:19
Mennyi idősek vagytok, és hány eve együtt?
21. varadero (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 19:50
Nem hazudott. Csak nem mondta el. :-) Ezt a módszert sokan alkalmazzák. Hogy miért hazudott róla mikor megkérdezted? Talán el akarta kerülni a kellemetlen kérdezősködést. Nem tudom...nem lehetek a helyében.
2020. márc. 24. 19:26
Nem is merült fel bennem a megcsalás mint olyan.Egyszerűen csak egy olyan kapcsolatban mint a miénk azt gondoltam sosincs hazugság.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Varadero)
2020. márc. 24. 19:23
Evidens nem az a fő problémám,hogy gyógyszer.Hanem hogyha ezt szeretné akkor miért nem velem beszéli meg?Nem vagyok semmi jónak elrontója.És amikor pedig rákérdezek akkor miért nem azt mondja hogy ki akarta próbálni,miért hazudik róla?
2020. márc. 24. 19:02

1.A férfiak nem szívesen hozzák szóba a potenciazavarokat még a párjuknak sem és nem szeretnek róla beszélni.

2. Nem jelenti automatikusan a megcsalást, ha potencianövelőt találsz a cuccai között.

3.Ha veled rendben működik a szex tabletta nélkül akkor pláne működne egy titkos kapcsolatban is.

4. Házasságban is van szükség privát szférára....szerintem nőknek férfiaknak egyaránt. Nevezzük énidőnek.

5.Ha mégis baj van a kapcsolattal akkor ezt nem csak egy megtalált tablettából kellene, hogy kiderüljön.

Nem vagyok a fórumindító helyében de férfiként azt kell, hogy mondjam nem lehet a leírtak alapján egyértelműen megcsalásról beszélni. Szervi bajról vagy kiváncsiságról is lehet szó.

17. Guruljka (válaszként erre: 15. - Bnedora)
2020. márc. 24. 18:28
Dehogynincs.
2020. márc. 24. 18:28

Hasonló a véleményem Lekvárosbuktáéhoz.

Kell hogy maradjon privátszféra. Csukott fiókban mi a hóhérnak kell "takarítani"?


Aztán lehet ám, hogy a férfinak libidó-gondjai vannak. Azért erről nem lehet könnyű beszélni. Főleg ha a feleségnek rögtön vége-gondolatai támadnak.

15. bnedora (válaszként erre: 13. - Levarosbukta)
2020. márc. 24. 18:25
Én meg úgy gondolom, hogy ha már együtt élünk, akkor ne legyen köztünk titok. Olyan nincs, hogy privátszféra.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Levarosbukta)
2020. márc. 24. 18:17
Ez nem kutakodás volt hiszen sosem volt erre okom.Pont ezért is ilyen meglepő a dolog számomra.
13. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 18:14
Nem tudom megérteni azokat akik gátlástalanul kutatgatnak rendcsinálás címén a párjuk fiókjában. Attól, hogy még együtt élünk valakivel lehetnek és igenis hogy kell legyen privátszférája. Legyen az egy fiók, vagy éjjeli szekrény vagy csak egy bonbonos doboz, de evidens hogy nem kutakodunk benne semmilyen indokból sem.
12. Guruljka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 17:16

Kérdezd meg!

"Úgy érzem, nem vagy őszinte, és én ezt nem értem! Kiszerettél belőlem?"

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. márc. 24. 16:54

Persze nem úgy kérdeztem

Csak finoman,de nem őszinte és ez nem jellemző mert sosem volt ilyen.

Igazán nem értem az egészet.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Kristo_f)
2020. márc. 24. 16:52

Nem hiszem hogy az évek alatt ilyet szedett volna,azért csak feltűnt volna hogy baj van.

Talán kiszeretett belőlem

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. márc. 24. 16:50
Rákérdeztem...tagad
2020. márc. 24. 15:59
Biztos nincs vége mindennek.Szerintem ez egy olyan téma amiről a párod nem szívesen beszél.Én nem kérdeznék rá direktbe.Viszont alkalmasint felhozhatnád a dolgot.Például egy ilyen reklám után ,amit a tv-ben látsz.Semmiképpen ne csinálj a bolhából elefántot,szerintem.
7. kristo_f (válaszként erre: 6. - Kristo_f)
2020. márc. 24. 15:45
Ja, és ne mondd el neki hogy rájöttél a "turpisságra" mert lerombolhatod a férfi nimbuszt
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook