Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted egy fiatal 21 éves lány, hogy tarthat szexinek egy nála 20-30évvel időssebb férfit? fórum

Szerinted egy fiatal 21 éves lány, hogy tarthat szexinek egy nála 20-30évvel időssebb férfit? (tudásbázis kérdés)


78. Safirah (válaszként erre: 63. - Fe6fe7671f)
2008. júl. 15. 09:38
Minden szavaddal egyetértek! Én is éppen ezt akartam írni!:D
77. supin
2008. júl. 15. 07:49
Per pillanat lehet szexis . De gondolj bele 1 pár év mulva majd egy ráncos vén öreg mellett felébredni?? huh..Mert azért azidő a most sármos férfin is meg fog látszani...
76. Delete
2008. júl. 15. 06:05

SZIASZTOK!

Az örök témát ismét megtaláltuk. De jó! Én is örvendek, mert csiszolhatjuk MAGUNKAT. Igen egymásra gondoltam, mert ugye magammal csak-csak megférek egy bőrben. A feladat azonban, ha valaki feledte volna, nem az hogy negatív érzéseket közvetítsünk egymásnak.

Nem azért ébredek, iszom a teám, vagy vásárolom meg az áhított csokit, hogy miután a boltból távozom, azt felbontva /mert oda vagyok érte! / mustráljam a törött darabokat, s ne adj isten /ateisták mellőzzék . . . / jól meg is tapossam.

SZERINTEM mikor a szabadon választott partnert /ja Te nem úgy választottál? / boncolgatod lehetséges az, magaddal nem vagy kibékülve?

Pár kérdés, ha még nem álltál irányba:

- Ha a különbséget szereted, miért firtatod?

- Valami csak megfogott, hogy azt a rongyos fecnit választottad?


[[[ Ez tényleg csak eszembe jutott, itt és most, s a lényeget el ne feledd, míg olvasod!! Most még a különbséget látod - AZ ÉVEK SZÁMA - de ha eljutsz majd magad is oda, s megtapasztalod, bölcsebb és előrelátóbb leszel, higgadt, és megfontolt, lehet, hogy megtalálod amit az évek rejtenek, megleled ami tetszett, vagy, nem vagy más csak töltelék a csokiban, mert nem vagy semmi sem. ]]]


Tudod kedves olvasó, szerintem valami baj van veled, ha utólag a meghozott döntéseid nem tetszenek neked.

Menj és igyekezz olyan élmények felé, melyeke kellemes emléket, vagy /persze csak ha szeretnéd!/ egy életen át tartó boldogsággal kecsegtetnek!


Csak egyet nem fedj, TE DÖNTESZ, s ha nem, //nem csak Te vagy senki!! // de nem jár jól veled SENKI SEM


[[[ akit most magamra haragítottam, az írhat bátram, mert nem válaszolok senkiknek!!! ÉRTED? ]]]

A többieknek SZÉP NAPOT KÍVÁNOK! :) és hajrá matematikusok ha ha ha

2008. júl. 15. 05:44
Lehet természetesen szexi,akár egy 50 körüli pasi is.De,hogy kapcsolatot alakitsak ki vele más is kell.Kell,hogy fel tudjak rá "nézni",a tudása,az embersége,a kedvessége miatt.Lehet,hogy a barátnődet,pont a kedvessége,figyelmessége fogta meg,amit egy maga korabeli fiútól nem biztos,hogy megkap.
2008. júl. 15. 04:30

szexinek lehet,hogy szexi...egy rövid ideig igen.Aztán előbb - utóbb a fiatal nekiindul a világnak, mert rájön,hogy még nem is élt eleget.De ha netán már eléggé kiélte magát, akkor is van probléma...eltelik 5- 10 év...ő még mindig csak 25 - 30 éves, de a pasi már 55- 60...mások az igények...a nő még mindig "élni " akar, de a pasi már "nagypapás".

Hááááááát nem tudom...nekem biztosan nem kéne egy ilyen korú csóka. Saját tapasztalatból mondom, én is voltam huszonéves, én is megrogytam egy idősebb pasitól...még alakult is valami. Aztán győzött a józan ész. De azóta is jóbarátok vagyunk,még a férjemmel is cimborák:)))

73. spinneli (válaszként erre: 70. - Fe6fe7671f)
2008. júl. 15. 01:04

ezzel vitatkoznék, nem sémákra épül egy kapcsolat hanem egyénekre, van aki tud valamit kezelni, van aki nem.

nem a korkülönbségen vagy nem különbségen van a hangsúly.

2008. júl. 15. 01:03

ez attól függ, egy negyvenes, ötvenes pasit nem tudom miért kell temetni, [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]George Clooney[{[{[/A]}]}], Sean Connery?

na rémlik?

71. b59d693a46 (válaszként erre: 69. - Anera3)
2008. júl. 14. 23:10
Mindkét esetben a korkülönbség volt a oka, hogy tönkrement a kapcsolat?
2008. júl. 14. 23:09

Egy ekkora különbséggel kötött házasság sokkal biztosabb alapnak számít, mint két egykorú házassága.

Ebben az esetben a férfi szinte "megtiszteltetésnek" veszi, hogy szerelmes lett bele egy nála jóval fiatalabb NŐ. A nő, viszont megtalálja nemcsak a testi, de a lelki "társát" is, mert egy férfi annál többet tud a szerelmi életről, minél nagyobb a gyakorlata.

Ismeritek: "A gyakorlat teszi a Mestert."

69. anera3
2008. júl. 14. 23:03
Bocs az elírásért! Szóval lehangolóbbat írhatnék még tanulságosat,de az enyém elég egyedi eset volt mindkettő.21 évvel volt idősebb a férjem,a másik 15-tel.Egyik sem jött be,túléltem.
68. anera3
2008. júl. 14. 22:56
Persze,de ha komoly kapcsolatba kezdene,később megbánhatja.Nem biztos,hogy partnerének fog tekinteni a férfi,főleg ha úgymond apaként is tekintesz rá.A biztonsá keresés?,apakomplexus.Nehéz kívülről,tárgyilagosan szemlélni magunkat,de tedd meg.Mi indít valójában.Szeretet hiány is felmerülhet...nem vitatom mindemellett a tiszta érzéseidet.neki nehogy csak 1 kaland legyél a férfiúi hiúságában,persze,ha ennyire vágynál nem szóltam,de később csalódás érhet.AE
67. Roni24 (válaszként erre: 64. - 9854c8384b)
2008. júl. 14. 22:52
Persze, ez teljesen jó így! :)
66. tixtina (válaszként erre: 63. - Fe6fe7671f)
2008. júl. 14. 22:40

Hú,nagyon beletrafáltál a lényegbe.

Szellemi,és érzelmi intelligencia.

Sok fiatal tanulhatna az idősebbektől.

Engem,a fiatalos megjelenésén kívül-többek között,a belső értékei fogtak meg.

Az,hogy olyan okos,rendkívül értelmes,és nem bölcselkedő,nem beképzelt.

Fel tudok nézni rá,és sokat tudok tanulni tőle.

Lehet,hogy ez is egyfajta apakomplexus,de nem érdekel.

65. tixtina (válaszként erre: 62. - Roni24)
2008. júl. 14. 22:34

Úgy van,teljesen egyetértek.

Volt időszak,mikor el sem tudtam képzelni magam egy jóval idősebb férfival.

7 évvel fiatalabb sráccal jártam,elég sokáig.

Jól éreztem vele magam.Mindig fiatalosabb voltam a koromnál,és az a srác elég érett volt,a 20 évéhez képest.Persze,akkor is jól megnéztek az emberek,suttogtak a hátunk mögött.

Baráti társaságban,megkérdezték:"elhoztad az öcsikédet?"

Aztán tessék.Most meg sokkal idősebb a partnerem.

Na és.........?

64. 9854c8384b (válaszként erre: 62. - Roni24)
2008. júl. 14. 22:23
:)) Persze, lehet h nálam 20 évvel idősebb pasival fogok összejönni, de egyenlőre a saját korosztályom vonz. És nekem ez így jó!
63. fe6fe7671f (válaszként erre: 57. - Drnéni)
2008. júl. 14. 22:21

Szerintem [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Mel Gibson[{[{[/A]}]}] mellett egyáltalán nem jutna eszembe az apám! :)

----

És szerintem ez olyan butaság, ez az apakomplexus! Ezek már szellemileg felnőtt emberek, semmit nem számít a korkülönbség!


Te meg tudod mondani, hogy mi vonz egy veled egykorún? Csupán a teste? És a belső értékei?


Egy idősebb férfi sokkal nagyobb tudással bír(hat), mint egy fiatal. Az a nő, aki a szellemi értékeket is figyeli, az biztos, hogy nem egy vele egykorúval fog kezdeni, hanem egy olyannal, akire felnézhet például a tudása miatt.

Akitől tanulhat. Azonkívül nem minden 50 év körüli férfi pocakos, kopasz és alkoholista.

62. Roni24 (válaszként erre: 60. - 9854c8384b)
2008. júl. 14. 22:20

:DDD

Hihihi, szerintem ezt abszolút nem te fogod eldönteni!

Majd a sors eldönti helyetted, és ki tudja honnan fog egyszer Ámor nyila szíven találni! :)))))) Akkor majd csak kapkodod a levegőt, hogy OOOhhh, hát ilyen veled nem történhet meg..... aztán koppp.... mégis! :))))) ;o)

61. rexona
2008. júl. 14. 21:53

szerintem egy 21 éves lány SIMÁN szexinek tarthat egy nála 20-30 évvel idősebb férfit.

Mért ne tarthatna?

Én pl: sosem állnék össze velem egykorú, vagy tőlem fiatalabb férfival. Hozzám nem illenek, sokkal komolyabb vagyok, inkább a tőlem idősebbek a vonzóbbak számomra. (ja, és gondolkodásban is "talán" érettebbek)

2008. júl. 14. 21:44
Passz, én már akkor inkább a fiatalabb fiúkhoz vonzódom, mint egy 40 éveshez :D:D
59. Roni24 (válaszként erre: 58. - 175c71a378)
2008. júl. 14. 21:43

Ezt találtam az apakomplexusról:


"Az apakomplexus kialakulása


A kislányok zöme sokkal inkább apás, szinte szerelmes az édesapjába és ezt ki is nyilvánítja. Mivel a férfié klasszikusan a családfenntartó szerep, ezért ritkábban is találkoznak a munkája miatt. A kislánynak tehát folyamatos hiányérzete van, mert az imádott apuci jóval ritkábban elérhető, mint anyu. Az édesanya egyébként is kevesebb szeretetet tudhat magáénak, mert az a szomorú, de kötelező feladat is ráhárul, amit fegyelmezésnek hívnak. Mivel egész nap ő van a gyermekkel, nem csak az evés-ivás, öltöztetés és játék tölti ki kettőjük idejét, hanem a nevelés is. Ezzel szemben az apa hazaérkezésekor sok dolgot megenged a kislánynak - nem éppen következetesen -, amit egész nap nem lehetett, ajándékot hoz és dédelgeti a gyermeket.


Ebből az alaphelyzetből indul ki az a konfliktushelyzet, amit apakomplexusnak hívnak.


Okai a következők lehetnek:


- a gyermek vágyik az apa szeretetére, ugyanakkor csak kevés figyelmet kap tőle

- megkapja a maximális szeretetet, de az édesapa korán meghal

- a gyermek szexuális zaklatás áldozatává válik



Jung és az apakomplexus


Jung szerint a gyermekkorban gyakori jelenség, hogy az apa archetípusával akar azonosulni a gyermek. Ez tudattalanul jön létre, és későbbi, felnőtt élete során nem hogy segítené, de akadályozza a férfiakkal való kapcsolatában. Minden férfit az apához hasonlít, így menekül egyik kapcsolatból a másikba. Jellemző a többszöri válás, hiszen egyik férfi sem ér fel az imádott apa ideáljához."

2008. júl. 14. 20:38
És pontosan mi az az apakomplexus??? Lehet hülyének néztek de én nem tudom..
2008. júl. 14. 20:37
Szerintem [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Mel Gibson[{[{[/A]}]}] szexi.
2008. júl. 14. 19:40

persze, én már kérdeztem, de nem igazán adott megfelelő választ....


Jah, és nem tom melyik hozzászóló írta, hogy ítélkezek... Nem ítélkezek, csak próbálom megérteni őt...

55. Roni24 (válaszként erre: 53. - Tixtina)
2008. júl. 14. 16:00

Így van, erre mondtam én, hogy túl könnyen dobálódznak ezzel a szóval!

Aki nem volt ilyen szituációban, annak honnan is lenne bármilyen fogalma arról, mi is zajlik benne, milyen érzések játszanak közre!

Rávágják, hogy apakomplexus, csak mert nekik halványlila fogalmuk sincs a dologról...

54. cel
2008. júl. 14. 15:53
szancseznél a pont, ha boldogok együtt, ennél semmi nem lehet fontosabb, legyenek akár hány évesek is. A barátnő meg lehet csak irigy. Az az összes aggálya, hogy a barátnője életében nem ő lesz az első, hanem a pasi, aki tevőlegesen mondjuk 20 éves lenne, akkor fiatalkának tartaná, a 30tól felfelé meg öregnek ahogyan látjuk.
2008. júl. 14. 15:50

Aki folyton csak apakomplexust emleget,meglehetősen korlátolt személyiség.

Nem nyitott a világ dolgaira.

Régen is voltak ilyen párok,ezután is lesznek.

Egyébként itt most az a kérdés,hogy a fiatal lányok,mennyire tartják szexinek az idősebb férfit.

Hát,én rengeteg fiatal pasit ismerek.Van köztük szexi,de igen kevés.

Ha már a médiával példálózunk,akkor megjegyezném,hogy ott van pl.Sean Connery.70 felett van,de még mindig jóval szexibb,mint mondjuk,az agyonsztárolt H.Péter.

Szép barátnői voltak,de sohasem értettem,mit ettek benne a csajok.Se nem szexi,se nem férfias,még a ruhák sem mutatnak rajta jól.

Ez csak egy példa volt.

2008. júl. 14. 15:45
lehet hogy furán irtam de mindegy. bárhogy is van vannak dolgok amiket az embere nem érthet,hogy miért ez vagy miért az. de nem is lényeg. ha boldogok együtt akkor jó.
51. 14775640c4 (válaszként erre: 49. - B59d693a46)
2008. júl. 14. 15:44

lehet..

annyira nem néztem körül ilyen fórumokba.

ez is csak véletlenül jött.

és hát tényleg annál is maradok, amit mindig szoktam mondani hogy valahol az ő élete. sőt az is elképzelhető hogy neki ez igy fura, és nem értei, de ez van.

és tényleg, akár ráfarag, akár nem, az ő dolga. ha meg mégsem sül el jól,akkor majd tanul belőle.

sőt még ez sem biztos hogy a kor miatt van,hisz egy fiatal pasival is rá lehet faragni:)

50. Roni24
2008. júl. 14. 15:40

Szerelemről már szó sem lehet, csak apakomplexusról???


Túl könnyen dobálódznak az emberek ezzel a szóval, pedig csak egyszerűen körül kellene nézni a mai fiatal -úgynevezett- ""pasik"" körében, és rögtön meg lehetne érteni azokat a lányokat, akik inkább az idősebbek felé húzódnak... :)))

Ez nem apakomplexus!

A párom idén lesz 50, az apám elmúlt 55. Egyátalán nem mondhatom, hogy tökéletes a viszonyom az apámmal, sőt, rendesen vannak közöttünk balhézások, de ez nem abból fakad, hogy nem volt az jó apa az apám, hanem egészen más okokból, amik már felnőtt koromra jöttek elő!

49. b59d693a46 (válaszként erre: 47. - 14775640c4)
2008. júl. 14. 15:32
Van már fórum és tudásbázis is hasonló témában, csak bele kell olvasni. Ugyanaz "jön le" azoktól, akik nincsenek benne ilyen kapcsolatban: apakomplexus, a pénzéért van vele stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook