Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Spicces szemmel a férjem ugyan olyan szexinek làtom, mint... fórum

Spicces szemmel a férjem ugyan olyan szexinek làtom, mint... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. Imisz (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 19:11
Ha szereted akkor semmi gond! :)
8. Rosszfiú (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 9. 20:58
Az a fránya alkohol nem elég, hogy berugsz tőle még a látásod is kikezdi 😂 A rossz hír, elmúlik a hatása 😂
7. Mimóza07 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 9. 18:10
Csak rá ne szokj a piára :D Volt egy ismerősöm, ott a nő alkesz lett a párja mellett, lehet pont ezért :D
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Imisz)
2022. okt. 9. 18:06
Hàt akkor màr nem szexinek, csak a pàromnak, akit szeretek.
5. Mimóza07 (válaszként erre: 4. - F7f780f355)
2022. okt. 9. 18:03
40 elmúltam. Van egy-kettő azert kozuluk aki tartja a formáját, focizik, sportol, jól néz ki. De hát ott van mellettük az oldalbordájuk, aztan csak úgy messziről.. :D De amúgy nem vonzanak a házasemberek. Meg a kalamajka se ami velük jár. Fiatalabb koromban volt elég féltékenységi rohamban részem, nem hiányzik már. Majd egyszer talán még szembejön. Vagy nem. De akkor így jártam.
4. f7f780f355 (válaszként erre: 3. - Mimóza07)
2022. okt. 9. 17:55
Nemtom hany eves cafy de bizobyos kor felett tenyleg csufulnak a pasik. Mindenki azzal jon h az erett, idosodo pasik szexik. Jah max filmekben meg 1-2 kivetellel. 40+ a legtobb pocakot ereszt, kopaszodik, elcsunyul
2022. okt. 9. 17:52
Jó neked. Én a hozzam hasonló korúakat mar egyáltalan nem látom szexinek. Ha iszom, ha nem. Mondjuk valószínű ők se engem. Ámbár nem mondok igazat, mert van egy f*szi aki kivétel. Sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál. De ő házas.
2022. okt. 9. 17:32
És nem spicces szemmel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook