Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted egy fiatal 21 éves lány, hogy tarthat szexinek egy nála 20-30évvel időssebb férfit? fórum

Szerinted egy fiatal 21 éves lány, hogy tarthat szexinek egy nála 20-30évvel időssebb férfit? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 20. 13:35

Visszaolvasgattam és nagyon feszegetítek az apakomplexust.Nehezen tudnám az apámat keresni a páromban,mert a párom mozgalmasabb életet szeret,mint amit még én is bírok,és csak annak örülök,hogy disco-ba már nem akar elvonszolni.

Kiskoromban az én apám sokat foglalkozott velem,többet,mint Anyu.

Szerintem ez nem azért van,egyszerűen nekem pl. Alain Delon is bejön!!Vhogy olyan vonzónak találom szerintem sokan így vagyunk vele.(Jó,nem mondom a párom nem rá hasonlít,de nekem az ilyen korú hapsik inkább bejönnek,mint a 30-asok)

107. Roni24 (válaszként erre: 96. - Supin)
2008. júl. 18. 07:15

Ehhez a hsz-edhez még csak annyit, hogy úgy beszélsz, mintha a pár év alatt a nők felett megállna az idő! Pedig sajna nem így van! Sőt... a nőkőn sajnos katasztrofálisabban látszik meg a kor mint a férfiakon!

És, de bizony, az érzések ugyanazok maradhatnak! HA mégsem, az már nem a kor miatt van...

106. Delete
2008. júl. 18. 07:05

SZIASZTOK!


Kicsit ismét belesnék, ha megengeditek. 42-es lábam van! ok? jöhetek?


petrak NAGYON tetszett 103.HSZ-ed!

Ha nem haragszol, valamivel /egy NAGYBETŰS mondatoddal / nem értek egyet!

Igaz, nem nagy dolog, de az apróságok megnőnek. Ugye?


Még a végén emberi irányba terelődik a beszélgetés. Megjelennek az érzések, s ebben az esetben kiderülhet nem a fizikai paraméterek a fontosak /elfogadva persze, hogy nem lényegtelenek!/


Akinek még mindig a sok pénz, az eltartás, a lényeges az talál, találhat másik kapcsolatot is. .. . . . ugye nem is ez a téma! bocs


Van itt valaki, akinek esetleg a 42-es lábúak tetszenek????

)))))


Szép napot, és kellemes elmélkedést kívánok!

2008. júl. 16. 10:00
Az én esetem az ellenkezője én vagyok 8 évvel idősebb a páromnál és müködik! Nem a kor számít!
104. fe6fe7671f (válaszként erre: 98. - Supin)
2008. júl. 15. 19:29

Nem hiszem, hogy ha valaki sexinek talál egy idősebb férfit, akkor az pont olyan kinézetű lesz mint az édesapja!!!!


Nem a kinézeten van itt a hangsúly, sokkal inkább azon, ahogy "egyben" van az a férfi.


Egy 21 éves lány már NŐ, míg egy 21 éves fiú szerintem még nem FÉRFI.

Egy idősebb férfi tud adni egy biztonság-érzetet, amit egy fiatal mellett nem minden esetben lehet érezni.

Akinek ilyenre van szüksége, annál egyáltalán nem számít, hogy hogy néz ki az a férfi, ő beleszeret. Először is abba, ahogy vélekedik ez a Férfi a dolgokról, ahogy képes figyelmet szentelni a nőre, hogy meghallgatja, tanácsot tud adni a nőnek... Már egy ilyen korú nőnek távolabbi céljai is vannak az élettel (gyereket szeretne pld.)kapcsolatban.

Ezeket a terveket, célokat ez a Férfi nem fogja kinevetni, nem fogja azt mondani, hogy "gyereket? hova? minek? még nem is éltünk! előbb lakás kell, aztán meg autó kell, aztán meg utazni is jó lenne".

Míg a nő elsősorban biztonságot, szerelmet szeretne, és ha ezt megérti az az idősebb férfi, akkor az a 21 éves nő a világ legboldogabb embere lesz. És nem fogja érdekelni, hogy az a férfi hány éves, lényeg, hogy megkapja tőle mindezeket.

Egy ilyen korú férfi már képes adni is, nem csak elvárja, hogy ő mindent megkapjon. Neki már a "család", a "hűség" a "fiatal" szó jelent valamit. Tudja értékelni. Neki is fontos lesz a nő, nem pedig a barátok (mint általában a fiatalabb korban).

És máris kialakul a szerelem, igaz, hogy hatalmas a korkülönbség, lehet, hogy nem egy Adonis a férfi - lehet, hogy a nő sem egy sex-szimbólum, de szeretik egymást, és EZ A SZERELEM ALAKUL ÁT TESTI VONZALOMMÁ.


(A fiatal, egyidős pár esetében is ugyanez megy végbe.)


Nem értem, hogy miért ekkora gond ez a korkülönbség?


Igenis lehet sexinek találni egy 30 évvel idősebb FÉRFIT!

103. Roni24 (válaszként erre: 99. - Supin)
2008. júl. 15. 19:14

Nem vagyunk házasok, és nem azért nem rakok fel róla képet, mert öreg, vagy ráncos lenne! 50 lesz, de 15-20-at letagadhat simán! Koromfekete a haja, alig van pár ősz hajszála, és remekül tartja magát! Jó géneket örökölt! Nálam jobban senki nem szeretné, ha kitehetnék róla képet, viszont tiszteletben tartom az Ő akaratát!


Viszont úgy látom te egyfolytában a külsőségekről beszélsz, csak nem értem miért! Te talán ez alapján választottál párt magadnak?

Elég elcsépelt már ezt hangoztatni, de tudod a szerelemben egyátalán nem a külsőségek számítanak!

2008. júl. 15. 19:10
Én 34 éves vagyok,párom 55.12 éve vagyunk együtt,tehát elég fiatalon csapódtam mellé.Beleszerettem,és a korkülönbség a mai napig nem látszik rajtunk,mert ő elég hiú és sokat sportol,sőt ő néha sokkal lazább,mint én.Pénze sosem volt,most sincs,de nekem sem,ellenben két gyönyörű és okos gyerkőcünk született.Később biztos rossz lesz,ha már megöregszik és én még "fiatal" leszek,de én ezt választottam,és ezzel a tudattal vagyok.És boldog vagyok.A család eleinte nehezen fogadta be,de Anyukám látta,hogy boldog vagyok és ez neki sokat jelentett,míg a többiek csak azzal foglalkoztak,hogy ki-mit fog szólni majd.
101. fe6fe7671f (válaszként erre: 96. - Supin)
2008. júl. 15. 18:55
Annyira, de annyira nem érted a lényeget!
100. tixtina
2008. júl. 15. 18:15

Pénztárcája?

Igen,valóban vannak csajok,akik az anyagiakra hajtanak.Itt mi nem tartozunk közéjük.

Ha már a lóvénél tartunk,nekem több pénzem van,és vagyonom,mint a páromnak.

Úgyhogy nálunk ez kilőve.:)))

99. supin (válaszként erre: 97. - Roni24)
2008. júl. 15. 17:29
Megnéztem az adat lapod? Te is? Mert a férjed képét nem látom,?,,?
98. supin (válaszként erre: 97. - Roni24)
2008. júl. 15. 17:27
Gyermekem én nem konkrétan a saját apára gondoltam. Hanem a kinézetre!!
97. Roni24 (válaszként erre: 96. - Supin)
2008. júl. 15. 17:17
Nyilván aki nem volt még ilyen helyzetben az csak ennyit tud leszűrni! Csak tévesen.......rosszul is lennék ha a páromban csak egy hangyányit is az apámat látnám....... :SSSSSSSSSSS
96. supin (válaszként erre: 94. - Cirmanella)
2008. júl. 15. 17:06
Ez tökéletesen igaz! Ne mondja nekem senki,hogy pár év mulva is ugyanaz az érzés van. Olyan mintha apám mellé feküdnék...Szerintem..
2008. júl. 15. 16:53

Egyébként én egy velem egykorúval nem tudnék járni.

A mostani barátom is idősebb,de csak 6évvel.

Ettől még nincs apakomplexusom.

A másik meg az,hogy a mostani fiatal(velem egykorú) fiúk annyira elnőiesedtek.Sok vasalja a haját,hajpántot hord.Rózsaszín ingben járnak,szemüveget hordanak,pedig nincs is rá szükségük...(persze nem mindegyik ilyen)

Nekem ők abszolulte nem tartoznak a férfi kategóriába.Inkább az idősebbek között keresgélek.

2008. júl. 15. 16:49

Régebben én is vonzódtam idősebb férfikahoz.

Volt akiért őrültem odavoltam,pedig mindenki azt mondta szörnyen rusnya.Engem meg hihetetlenül izgatott.Persze utólag már én is ugy gondolom izlésficamom volt.:)

Ja és ezek a "kapcsolatok" nem tartottak hosszú ideig.

Eleinte azt hittem milyen jól megértjük egymást,meg hallgatták minden gondomat,mindig lehetett rájuk számítani.Persze ők csak a bugyimba akartak beljebb kerülni.Imponált nekik egy fiatal lány rajongása.

93. a74de3d08a (válaszként erre: 92. - B59d693a46)
2008. júl. 15. 13:22
igen. ha nagy a korkülönbség, egyből anyagi dolgokra gondolnak sokan.... :-(
92. b59d693a46 (válaszként erre: 89. - A74de3d08a)
2008. júl. 15. 13:20
Ez nyilván így van, de láttam én nem egy példát, ahol fiatal nő fiatal pasit választott a pénze alapján. Csak akkor merül fel a "pénze miatt szereti" szindróma, ha idősebb férfiról van szó, pedig egykorúak között is megfigyelhető ez.
91. a74de3d08a (válaszként erre: 90. - 274c9996b8)
2008. júl. 15. 13:18

igen, ez tényleg a kortól is függhet. :-)

én pl. 20 évesen a 40 körüli korosztályhoz vonzódtam, most meg, valamivel idősebben a 25-30 jön be. :-)

90. 274c9996b8 (válaszként erre: 87. - A74de3d08a)
2008. júl. 15. 13:12

Ez attol fugg , hany eves az ember ? ! Amikor en 20-eves voltam , meg 1 25-eves is öreg volt az en szamomra !

Termeszetessen vannak kivetelek amikor egyszeruen SZERELMES lessz az ember, mindenfele korkulömbseg ellenere ! De , ez ritkasag , mert az ember tudatossan/tudatalatt a sajat korosztalyahoz vonzodik !

89. a74de3d08a (válaszként erre: 88. - 274c9996b8)
2008. júl. 15. 13:10
hááát, igen, valószínűleg azért létezik olyan nő, akinek a pénz a lényeg és minden más tényező elhanyagolható.... :-)
88. 274c9996b8 (válaszként erre: 86. - Fe6fe7671f)
2008. júl. 15. 13:07
Ebben en egyalltalan , nem vagyok olyan biztos !
87. a74de3d08a (válaszként erre: 85. - 274c9996b8)
2008. júl. 15. 12:57
egy 40 körüli pasi azért még egyáltalán nem nevezhető öregnek.....
86. fe6fe7671f (válaszként erre: 85. - 274c9996b8)
2008. júl. 15. 12:57
Nincs az a pénzmennyiség, ami egy aljas, szemét, undorító modorú, stílusú férfit vonzóvá tudna tenni egy nő szemében!
2008. júl. 15. 12:55
Elöfordulhat , hogy a pasi penztarcaja az ami olyan vonzova teszi az öreglegenyt ! ?
2008. júl. 15. 12:03
20 évesen nagyon is elképzelhető, hogy 40 körüli pasihoz vonzódik. Különben is, a szerelem, meg a vonzódás nem attól függ, hogy ki hány éves...
2008. júl. 15. 11:42

Így van! Akit SZERETSZ, az teljesen mindegy, hogy hogy néz ki!


Ha azt vesszük: hányan születnek, vagy baleset folytán lesznek rokkantak. Akkor nekik soha ne is legyen párjuk, mert nem olyan "dögösen" néznek ki?


Nehogy azt gondold, hogy eltértem a témától!

Nem!

Mivel itt majdnem mindenki a KÜLSŐ alapján ítéli meg az idősebb férfit!!!

Holott egy házasságnál, egy szoros barátságnál annyira nem számít, hogy milyen annak a másiknak a külseje. És igenis a BELSŐ ÉRTÉKEK MIATT IS lehet valaki sexi! Az életszemlélete, az életstílusa, a felfogása miatt.

82. Safirah (válaszként erre: 81. - Fe6fe7671f)
2008. júl. 15. 10:58
Úgy látom, mi teljesen egy véleményen vagyunk!:D
81. fe6fe7671f (válaszként erre: 79. - Safirah)
2008. júl. 15. 10:49
Tökéletesen igazad van! Jobban nem is lehetett volna megfogalmazni.
2008. júl. 15. 10:31

A barátnőm mindig is az őszülő halántékú, öltönyös, érett hapsikra volt ráizgulva.

Nálam csak a velem egyidősek, vagy fiatalabbak jöttek be (a férjem is fiatalabb :-).

De soha nem akartuk a másik felet meggyőzni a magunk igazáról.

Ízlésbeli dologkon nem lehet/szabad vitatkozni.

És ugyan miért kell arról beszélni, hogy mi lesz 10 év múlva, ha jól értem a leányzó még csak 21 éves. Messze van még attól, hogy örökre lekösse magát. Még lehet 4-5 pasija is mire férjhezmegy...

79. Safirah (válaszként erre: 77. - Supin)
2008. júl. 15. 09:48
De ha szerelem köti össze a két embert, azokat a ráncokat akkor sem undorral fogja nézni a lány, hanem szépnek éli meg, mert ahhoz tartoznak, akit Ő SZERET!:D Ha az EMBERT szereti, nem lesz semmi gond!:D Láttam már ilyet!:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook