Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeretnék gyereket, feleséget nem! fórum

Szeretnék gyereket, feleséget nem! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2023. ápr. 30. 02:47

Vannak ilyen oldalak neten, telón. Neten talán pride angel, telón just a baby. Biztos van több is, most ezek jutottak eszembe. Ezeken lehet hirdetni, szülőtársat keresni.


Szerintem amúgy talalsz megfelelőt, egyedülálló nők, leszbikus vagy férfimeddőséggel küzdő párok, akik szeretnék, hogy a ver szerinti apa is képben maradjon.


Természetes ut mellett házi inszemináció is szóba jön technikaikag.

19. Burrit0 (válaszként erre: 15. - Burrit0)
2023. ápr. 30. 02:43
a vege: takatiko ment a lathatas elott.
18. Burrit0 (válaszként erre: 8. - Panna07)
2023. ápr. 30. 02:34

En biszexkent nem tamogatom a homoszualis hazassagot.

Egy gyereknek legyen egy apja, egy anyja! Igy talalta kia a termeszset. !000000 eves varolista van.

Ne legyunk eloiteletesek (velem sem)! De ha van egy baba, keruljon egy normalis csaladba!

Ha a hazassagot megengedik, nem lehet kulonbseget tenni.


Egy apa es anya. A babaknak odqa kell kerulni. Majd a felrement, mint en, beszelget rola, ha szeretne.

17. Burrit0 (válaszként erre: 16. - Burrit0)
2023. ápr. 30. 02:27

A legjobban szaporodo emlosok azok, akik mindketten tudnak a kicsikre vigyazni nemi aggyal, nem?

Meg a patkanyok.

2023. ápr. 30. 02:23

Kinek mi a furcsa.

Regen az egyik szomszed gyerekei kint voltak, mikor nalunk is kert munkat csinaltak, csinaltunk. Egy kor alatt nem munka, hanem jatek, ami utan fel kell takaritani. Dupla munka.

Ezutan volt, hogy az apuka kikezdett. Haaaat, nem.


Nem tudom, masok hogy kezdenek bele ilyenbe.

Az elotte jol meno helyek is zarnak be (vandeglatasban), a 65 evest megfontoljak a kezdovel szemben (mert 30 eve programoz, es megtalalja a bajt).


En az elkepzelesed felelossegtelennek gondolom, mint mindenkit, aki egyeduli szulo akar lenni, mert mi van, ha a masik meghal?

15. Burrit0 (válaszként erre: 1. - MrInternational)
2023. ápr. 30. 02:10

Egy baratomat/volt szeretomet a volt csaja csak ravette, hogy legyen kozos gyerek, pedig soha nem eltek egyutt, es nem is akart gyereket. Mi meg "buktunk is". Nem lett nagy fennakadas.

A srac kijelentette a gyerek elott, hogy egy munkat sem fog kesobbre tenni, vagy kiallitast elnapolni. Se elkoltozni (muterem vegyszerekkel).

Nekik igy jo.

Az en regi dragaszagomhoz ment a gyerek lathatasra, elotte takaritonot kuldott az ex.

14. timycat (válaszként erre: 1. - MrInternational)
2023. ápr. 30. 00:33

Miért pont magyar legyen a Mama?


Saját országodbeli, kultúrádbeli, aktuális lakóhelyed szerinti miért nem jó? Vagy ott is hirdetsz?

13. vasvarvar (válaszként erre: 12. - Eunuch)
2023. ápr. 30. 00:02
A gyereknevelés nem együttélés valakivel?
12. eunuch
2023. ápr. 29. 23:57
Akad olyan hölgy, aki szeretne gyereket, de nem szeretne senkivel együtt élni. Az együttélés sok konfliktust hoz magával. Nem mondom, hogy ideális, de ennél sokkal rosszabb családi hátterek is vannak.
11. Bichi (válaszként erre: 1. - MrInternational)
2023. ápr. 29. 23:56
Csak pénz kérdése és bármire lehet találni nőt...
10. Charlize (válaszként erre: 8. - Panna07)
2023. ápr. 29. 23:51

Gondolom előtte egy kvázi baráti ismerkedési folyamat lezajlana, hogy egymás értékrendjével tisztában legyenek.

A későbbiekben is szükség van tiszteletre, bizalomra egymás iránt. Ezt valamire alapozni kell.

9. fokhagyma (válaszként erre: 8. - Panna07)
2023. ápr. 29. 23:21
Igazad van, ez is benne van, és nagyon fontos. Elgondolkodtam rajta, amiről írtál, tényleg lényeges dolgok.
8. Panna07 (válaszként erre: 6. - Fokhagyma)
2023. ápr. 29. 23:15
Persze, a sok válás miatt szintén nehéz helyzetbe hozza a gyerekeket, ismerek olyat, ahol a gyerek 1 éves korában szétváltak a szülők. Semmire sincs garancia. Csak itt eleve külön élő szülőkről lenne szó, akik nem ismerik egymást mélyen, nem ismerik egymás világfelfogását, értékrendjét stb. Könnyű előre kijelenteni, hogy az Apa max tanácsot adna, és mindig az Anya szava lesz a döntő. Aztán ha egy olyan helyzet adódna, amit az Apa nem tud tolerálni, hogy mit csinál az Anya, olyankor gond adódhat. Én tényleg nem ítélkezni akarok, csak kiváncsi vagyok az indíttatásra.
7. Charlize (válaszként erre: 1. - MrInternational)
2023. ápr. 29. 23:08

Nem találom erkölcstelennek. Szerintem van esélyed találni hozzá partnert.

Ami necces, hogy ha nem természetes úton gondolod, akkor úgy tudom a mesterséges eljárásokhoz kell legalább egy bejegyzett élettársi kapcsolat.

6. fokhagyma (válaszként erre: 3. - Panna07)
2023. ápr. 29. 23:07

Hidd el, vannak olyan párok, akik szeretik is egymást, de együtt élni nem tudnak. Abban igazad van, hogy egy gyereknek az az ideális, ha családban, együtt élő szülőkkel nő fel, de nem tartok elképzelhetetlennek egy olyan megoldást, amilyet FI írt. Szerintem mehetne az apa, hogy a gyereket lássa, de nem élnének együtt. Közös programokat is szervezhetnének később hármasban. Még mindig jobb egy ilyen helyzet, ahol szerető légkörben nőne fel a gyerek, mint amit a válások után szenved el sok kisgyerek.

Nem azt mondom, hogy az az ideális, amit FI írt, de méltányolom az őszinteségét, és bár szokatlan, de nem elképzelhetetlen egy ilyen szituáció.

5. fokhagyma (válaszként erre: 1. - MrInternational)
2023. ápr. 29. 23:01
Egyáltalán nem erkölcstelen, legfeljebb kicsit szokatlan, de nagyon korrekt, amit írtál. Kívánom, hogy sikerüljön.
2023. ápr. 29. 22:57

Szerintem is nagyon korrekt leírás.


Drukkolok, hogy megtaláld azt a nőt, aki hasonló paraméterekkel vállalna gyereket.

3. Panna07 (válaszként erre: 1. - MrInternational)
2023. ápr. 29. 22:57

Szia! Hát ez elég érdekes. Miért szeretnél arra ítélni egy gyereket már születésétől fogva, hogy az apja nincs mellette stabilan, hanem

jön és megy x hetente/havonta. A másik meg, hogy szerinted milyen párkapcsolat bírna el egy harmadik személy (azaz a te) jelenlétét náluk? Mert nyilván az első években a babát/kisgyereket nem vihetnéd el láthatásra, hanem az Anya lakásába/házába mennél látogatni. Tényleg érdekel, hogy miért jutottál erre a döntésre.

2023. ápr. 29. 22:37

Szia! Ez elég korrekt leírás, értékelem az őszinteséged!

Nagy esélyt látok arra, hogy találj erre alkalmas nőt itt is! Sokan vágynak babára !

Nagyon sok sikert kívánok!

2023. ápr. 29. 22:21

Sziasztok!


Teljesen új vagyok itt, csak néhány perce iratkoztam fel.


Elképzelhető hogy a témám sokatoknak nem fog tetszeni. Ezektől előre is bocsánatot kérek. Tudatában vagyok annak hogy ez nem mindenki számára 'szalonképes'.


Tehát: érett korban lévő férfi vagyok és szeretnék egy gyereket. Ehhez kéne egy Mama. Ellenben társat / feleséget nem keresek. Ennek ellenére jó Papa lennék és nem csak anyagilag támogatnám a gyereket, hanem erkölcsileg is.


Bár az elképzelésem szerint a Mamánál marad a gyerek, ellenben én gyakran meglátogatnám és gyakran elvinném kirándulgatni / utazgatni, akár Mamástul is.


Nem zavar az sem ha a Mama egy párkapcsolatban él, akár egy férfivel vagy növel.


Pillanatnyilag nem élek Magyarországon, hanem külföldön, öt órára Budapesttől repülövel. A lakhelyem változhat, bár ha lenne gyerek, inkább közelebb költöznék, mint messzebb.


Pillanatnyilag 2-3 havonta járok Magyarországon.


Külföldi születésű vagyok és már egy jó tucat országban éltem. Sok nyelven beszélek, egyetemi végzettségem van, és kívülállók úgy mondanák valószínűleg hogy 'befutott ember' vagyok.


Nem dohányzom, alig iszom, naponta járok a konditerembe.


A potenciális Mamától is elvárnék egy bizonyos szintű iskolai végzettséget és esetleg valamennyi világjártságot is.


Eddig nem volt sem gyerekem, sem feleségem. Nem vagyok meleg, de nehezemre esik a monogámia.


Anyagi gondok biztos nem lesznek!


Ami a gyereknevelést illeti, szívesen adnék tanácsot, de az utolsó szó mindig a Mamáé lesz.


Egy szép nap szívesen a gyerekemre hagynám az örökségemet, esetleg egy részét a Mamára is.


Mit gondoltok? Lesz erre érdeklődő? És ha igen, hogy illetve hol találnám meg az erre alkalmas lány / nőt?


Köszi! És akik ezt erkölcstelennek találják, azoknak bocsánat!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook