Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? fórum

Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
373. baloghany (válaszként erre: 370. - Kiscicalany)
2011. jan. 14. 22:45

Ja igen úgy gondoltam a meló, hogy most persze nem te vagy :) Gratulálok a kisfiúhoz :)


Igen megoldódott a problémám egy része. Rendbe jött a pajzsmirigyem. Most kistesóra gyúrunk és az ügyben is voltam. Bár rendben van hormonilag minden :)

372. 171925f409 (válaszként erre: 371. - Ildi-29)
2011. jan. 14. 09:05
Szerintem fontos legalábbis neked ezt mondták és szedés után 1 hónapra teherbe estem:)lehet persze csak véletlen egybe esés
371. ildi-29
2011. jan. 14. 08:56

sziasztok

mennyire fontos hogy szedjem teherbeesés elött aq folsavat,mar 3. honapja szedem...

370. kiscicalany (válaszként erre: 369. - Baloghany)
2011. jan. 13. 06:53

Igen, emlékszem rád!

De már nem dolgozom ott, legalábbis 1-2 évig biztos nem:) Addig helyettesítenek.

Már csak maximum 6 hetem van, aztán egy kisfiúval bővül a családunk.

Nektek megoldódott a problémátok?

369. baloghany (válaszként erre: 365. - Kiscicalany)
2011. jan. 12. 21:37

Te ott dolgozol ugye a Kamillába ? :))


Nem tudom emlékszel-e rám, de dumáltunk amikor még a pocakosságod elején voltál.( Maróti doktornőhöz vártam)

Szépen kikerekedtél :) Úúú és már nem is sok van hátra. Hogy telik az idő :)

368. 171925f409 (válaszként erre: 357. - Cirmus755)
2011. jan. 12. 20:22
Az tény hogy a pénz beszél sajnos én is megtapasztaltam már hogy milyen egy doki ha adunk neki meg ha nem:(
367. kiscicalany (válaszként erre: 359. - Nettiszeged)
2011. jan. 12. 20:04

No én azt azért nem mondanám, hogy szakmailag ő a legjobb, mert ezt senki sem tudja megítélni.


Ha elméleti szakmai tudásról van szó, akkor vannak nála sokkal-sokkal nagyobb tudásúak Szegeden, ha gyakorlati tudásról van szó, akkor igen, mondható, hogy nagyon jó, de olyat, hogy legjobb, sajna senkiről se lehet kijelenteni:(

366. kiscicalany (válaszként erre: 363. - 171925f409)
2011. jan. 12. 20:02
Én is így tudom, hogy az csak a délutáni rendelésen adnak, pl. babamozin.
365. kiscicalany (válaszként erre: 361. - Ildi-29)
2011. jan. 12. 20:01

Szia!

Még múltkor ígértem neked infót, de sajnos sok jó hírrel nem szolgálhatok, mert nem tudok olyan nőgyógyászt mondani, amilyet szerettél volna, hiába kérdeztem utána.


Én úgy tudom, hogy 1 évig nincs probléma, ha nem jön a baba, főképp ha előtte alkalmaztál fogamzásgátlót.


Ha ezután se jön össze, akkor menj endokrinológushoz, az enyém Maróti Gabi doktornő, nagyon hosszú a várakozási idő hozzá, de hidd el, nem tudok még egy olyan lelkiismeretes és jó szándékú endokrinost mondani, mint ő!

364. baloghany (válaszként erre: 361. - Ildi-29)
2011. jan. 12. 19:37
Szia! Az még normálisnak mondható. Ha fél év után semmi akkor menj el dokihoz. Persze ha tudsz alap hormonális problémáról akkor már most is mehetsz.
2011. jan. 12. 19:31
Sziasztok ti a Női klinikán kaptatok délelőtti rendelésen a babáról képet?Azt mondják nem adhatnak:(
2011. jan. 12. 17:49
köszi a választ
361. ildi-29
2011. jan. 12. 12:10

sziasztok

mennyi idö ami még normalisnak mondhato a tehereeséshez?mar 3 honapja probalkozzunk es semmi

köszi a valaszokat

360. Guccsy (válaszként erre: 358. - Zsuzsanna5)
2011. jan. 10. 22:10

Szió


Én mindkét gyerköcömet a Virágnál szültem.Szerintem nagyon jó doki.Én/mi meg voltunk vele elégedve.Türelmes,nem pénzéhes,bármikor hívhattam.

Viszont nehéz hozzá bekerülni.Sokan járnak hozzá.

2011. jan. 8. 10:32

Szia Mindenkinek!


Tud valaki segíteni abban, h. mennyit kér a szülés előtti havi controllért (magánrendelésen) a Keresztúri dr.?

Nem kétséges,h. szakmailag Ő a legjobb, de vajon mennyibe kerülhet nála egy szülés levezetése?!

Köszi előre is az infót!

2011. jan. 7. 17:11

Sziasztok!


dr. Katona Renátáról és Dr.Márton Virágról

szeretnék érdeklődni?

köszi

hol rendelnek,mi a tapasztalat róluk.

357. cirmus755 (válaszként erre: 345. - 171925f409)
2011. jan. 6. 11:56
igen, ismerem és sajnálom hogy őt választottam. Volt egy műtétem komplikáció lépett fel utána. Sokat szenvedtem és nem igazán foglalkozott velem, bizonyára sok betege van de akkor is!!!!! Emberileg és szakmailag is csalódtam benne. régen dicsérték, de mára a pénz mozgatja őt is. lehet hogy valakinek megfelel valakinek nem, tudom, hogy nem vagyunk egyformák. nem voltak nagy elvárásaim szerintem... csak annyi hogy tájékoztasson, legyen figyelmes, ne én kérdezzek állandóan. amikor mások is azt mondják hogy hagyjam rá ezzel a dokival akkor már nem csak az én készülékemmel van a gond sztem :( nekem nem voltak jó tapasztalataim vele kapcsolatban...
2011. jan. 4. 09:10

Sziasztok! Én Dr.Pál Zoltánnál szültem 2×, maximálisan meg voltam elégedve vele mindkét esetben. Másik orvoshoz járok egyébként, aki már nem vezet szülést és mindkétszer félidőben adott át neki. Mindent megtett azért, hogy megismerjük egymást, minden kérdésemre türelmesen válaszolt, kérdés nélkül elmesélt mindent, amit tudni kellett az adott időszakban. Mire szülésre került a sor, teljesen megbíztam benne és kiismertük egymást. Mindkét szülésemkor voltak komplikációk, amit ő higgadtan és eredményesen megoldott. Szülés után is mindent elrendezett körülöttem, rendszeresen látogatott, meggyőződött arról, hogy a lehető legjobb körülmények között lehessek. Sok páciense van, de ahogy elnéztem, mindenkire szakít időt, sokszor erőn felül is. Őt én mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom. Magánrendelése a Jósika utcában van, akkor volt teljesen új az UH-ja és úgy emlékszem 8ezer a vizitdíj.


Amiket a klinikán hallottam és láttam: Sikovanyecz és Sári tényleg nagyon jó dokik, de nekik aztán tényleg annyi betegük van, hogy szétszedik őket. Dr.Pásztor Norbertről is jókat hallottam, dr.Vincze Emőkét nagyon dícsérik, viszont a dr.Katona Renátáról és dr.Fekete Zoltánról elég vegyesek a vélemények.

355. Angéla30 (válaszként erre: 345. - 171925f409)
2011. jan. 4. 09:07

Szia Niki!

Barátnőm Dr.Mészáros Gyulánál szült 2 éve, másik orvostól ment át hozzá. Azóta is hozzá jár és isteníti, pedig nem egyszerű eset a barátnőm, eleve 40 felett szült és mellette van többféle -többek között hormonális- betegsége is. Amikor én szültem, akkor is dicsérgették a kismamái.

354. time
2011. jan. 3. 09:42
Az egyik barátnőm nemrég szült Sárinál Szegeden, igaz Kecskemét volt betervezve, de gyors volt a második baba, így Sári utazott. ;)
353. bubuska68 (válaszként erre: 352. - Silvercross)
2010. dec. 30. 08:26
Köszi szépen az infót! Ezt tudtam, csak most azt hallottam, hogy Kecskeméten dolgozik, ezért kérdeztem, hogy ennek ellenére van-e még Szegeden is, vállal-e még a Klinikán szüléseket.
352. silvercross (válaszként erre: 351. - Bubuska68)
2010. dec. 29. 22:49
Szia!Ha minden igaz akkor Újszegeden a Bérkert utcában lévő Bérkert klinikán, de én úgy tudom, hogy már csak magánrendelésen rendel.Remélem tudtam segíteni!
2010. dec. 29. 09:59

Sziasztok!


Tud valaki közületek arról, hogy Sári Tamás rendel-e még Szegeden?

350. 171925f409 (válaszként erre: 349. - Anthico)
2010. dec. 17. 17:45
Szia hasonló cipőben járok mint te egy véletlen fojtán a doki észre vette, hogy hogy sok sok tüszők vannak a petefészekben és hogy én Pco os vagyok és hogy műtessem meg magam mert nem lehet majd gyerekem(már volt 3 terhességem fél év alatt is de ennyit a dokik véleményéről:D ).Elmentem egy endokrinológushoz Ő azt, modta nehogy ilyet tegyek hisz 100%-ra egy uh.al nem mondhatja rám a doki hogy pco os vagyok így elküldött az endokrinológusom inzulin rezisztencia vérvételre és annyit mondott még, hogy lehet akkor értek a tüszőim nem biztos, hogy azok bevoltak tokosodva.Még jó, hogy nem rohantam műtetni magam:)
349. Anthico
2010. dec. 17. 10:31

Sziasztok!

Én Dr A**f I.-ről érdeklődtem itt még tavaly, el is mentem. MegUH-zott, egyből rávágta, h PCOS-s vagyok, mindenféle egyéb vér- és hormonszintvizsgálat nélkül írta is fel a diane35-öt. Annyira tájékozott vagyok, h egyrészt a pcos-t nem lehet csak hüvelyi UH alapján kimondani, továbbá hormon tartalmú gyógyszer felírásához is minimum vérvizsgálat kell, de azért egy APC-rezisztencia megnézése se rossz (már ha nem akar az ember trombózist kapni).

Szóval ezt kaptam 10-en valahány ezer Ft-ért.

Egyértelmű, h ki se váltottam a gyógyszer, elmentem egy olyan nőgyógyászhoz, aki endokrinológiában is jártas és hopp...ő bizony már a hüvelyi UH alapján magyarázta, h miért nem lehetek pcos. A. I. a sok pötty miatt mondta rá, de semmi mást nem nézett.Mint kiderült, ehhez megnagyobbodott petefészek is szükséges, ami nekem teljesen átlagos méret volt...továbbá nem mindegy, h cisztákkal van tele a petefészek vagy éppen megrepedni készülő tüszőkkel. Nálam nemhogy több tüsző nőtt, de eltérő nagyságban is, ekkor kérdezett rá a doki, h volt ikerterhesség a családban...és persze h igen. Én is attól rettegek, h ikreim lesznek majd...és hát az UH is megerősítette,h biza ezzel számolnom kell.

Összességében a pöttyek megérett vagy éppen érő tüszők voltak, nem ottmaradt, "betokosodott", régi tüszők, amikből ciszták alakultak ki.

Még szerencse, h olvastam annyit, h igenis utána járjak...

348. ildi-29 (válaszként erre: 347. - Kiscicalany)
2010. dec. 15. 13:19
köszi szépen és varom a válaszod
347. kiscicalany (válaszként erre: 346. - Ildi-29)
2010. dec. 13. 16:48

Erre nem tudok válaszolni:(

Szerdán találkozok a nőgyógyászommal, megkérdezem, melyik kollégája foglalkozik ezzel.

346. ildi-29 (válaszként erre: 344. - Kiscicalany)
2010. dec. 13. 13:18
akkor csak annyiban segits kerlek hogy itt szegeden kik azok akik foglalkoznak horomonok kivizsgalasaval?nögyogyasz?!
2010. dec. 13. 08:40
Sziasztok ismeri valaki Dr.Mészáros Gyulát?
344. kiscicalany (válaszként erre: 342. - Ildi-29)
2010. dec. 10. 12:57

Ha nem így akarod, ahogy ő, nyugodtan válts orvost!


Államin sajnos nem biztos, hogy azt kapod amit vársz, magánon talán igen, de ez pénztárca függvénye persze.

Orvost nem tudok ajánlani, még egészségügyesként sem, mert neked olyan kellene, aki a hormonos dolgokban is jártas, megbízható, lelkiismeretes, de olyat, akire ez mind jellemző, sajnos nem tudok ajánlani:(

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook