Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? fórum

Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


13. Babcsosz (válaszként erre: 11. - Moncsicsi83)
2008. nov. 18. 10:48

Utánanéztem hogy mennyiért dolgozik a Kecskeméti doktor. Egy első vizsgálat (teljes, rákszűréssel, stb..) 7.000,-. Szerintem ez nem sok. Átlagos.

De tényleg nagyon lelkiismeretes és kedves. Bármikor lehet rá számítani. Szerintem megéri.

2008. nov. 17. 21:15

Dr Fekete Zoltán, magánrendelője a Boldogasszonyon van.

Nagyon udvarias, vizsgálatnál óvatos - nekem ez fontos szempont. Sógornőm és a szomszédasszonyom szült nála (én sajnos nem, mert az első trimeszterben külföldre költöztünk) teljesen meg voltak elégedve a munkájával.

Fiatal, szerintem olyan 30-32 lehet.

11. moncsicsi83 (válaszként erre: 7. - Babcsosz)
2008. nov. 4. 21:48
Azt meglehet kérdezni, hogy mennyi nála egy magánrendelés?
10. time (válaszként erre: 9. - Babcsosz)
2008. nov. 4. 10:05
Köszi!
9. Babcsosz (válaszként erre: 8. - Time)
2008. nov. 4. 09:55

Eddig a Forrásban rendelt, de mióta felújítják, átköltözött a Kálvária sugárútra valami rendelőbe. Még azóta nem voltam nála, hogy pontosan hol. Telefonon szoktam bejelentkezni, akkor biztos elmondja, hogy mi változott.

Nem tudok róla, hogy lenne ultrahangja, de szerződésben áll a klinikával, ott intézik az ilyesmit.

8. time (válaszként erre: 7. - Babcsosz)
2008. nov. 4. 09:25
Róla még nem is hallottam. Mennyibe kerül, hol rendel? Van ultrahangja?
2008. nov. 4. 08:47

Én nagyon elégedett vagyok az enyémmel. Dr. Kecskeméti László. Évek óta hozzá járok. Mindent elmond, mit, miért csinál, érthetően magyaráz. Nem a pénzre hajt és nem is túl drága. Elég lelkiismeretes, még eddig nem volt rossz tapasztalatom vele kapcsolatban.

A családból többen is hozzá járnak, nála szültek, stb. Ők is elégedettek voltak.

6. time
2008. nov. 4. 08:35
Vincze Emőkéről hallottam nagyon sok jót. A várandósságom alatt az ultrahangon több dokival volt szerencsém találkozni, Keresztúri Attila, Kormányos Zsolt voltak nagyon szimpatikusak. No meg Sikovanyecz is tényleg jó, de ő most az egyik sztárdoki, s nála rengetegen vannak. Sári a másik sztár. :) Én Kalmár Lászlónál szültem. Szakmailag szerintem nagyon jó, de az emberi részen voltak hiányaim. Igaz, átvett páciens voltam, s a borítékkal a kezében, meg később a kontrollon a magánrendelőjében már persze nagyon kedves volt. Sajnos így van ez...
5. 7934d1ac97 (válaszként erre: 2. - Cskata)
2008. nov. 4. 08:32
Persze, hogy lehet, nézz csak körül, rengeteg hasonló topik van más-más városokban lévő nőgyógyászokról!!
4. Ivett 1 (válaszként erre: 3. - 3cdd2cedd8)
2008. nov. 4. 08:27

Én is hozzá járok,nála szültem.Megvoltam vele maximálisan elégedve.Sajna nagyon nehéz nem maszek uton bejutni hozzá.A MÁV rendelőbe 1 nap rendel.

Szerencsére rossz tapasztalatom nincs ezen a téren.

2008. nov. 4. 08:22

Szerintem lehet, miért ne lehetne. Szólásszabadság van, elmondhatjuk a véleményünket.

Nekem negatív tapasztalatom még nincs, viszont találtam egy nagyon kedves aranyos dokit: Nyirati Ildikót. :)

2008. nov. 4. 08:19

lehet ilyet egyáltalán..?

Mármint hogy nyilvános fórumon névvel (esetleg címmel) reklámozunk vagy antireklámozunk dokikat..?

2008. nov. 4. 08:07
Szegeden jó nőgyógyászt keresek. Kivel vagytok megelégedve, kit ajánlanátok? Kivel fürödtetek be, vagy volt rossz tapasztalatotok? Osszuk meg egymással tapasztalatainkat...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook