Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


54. ded (válaszként erre: 53. - Erika691230)
2009. febr. 21. 20:39

Húúú hallod! Nem semmi. Egyébként tényleg nagyon dícsérik. Én is féltem, mert volt egy visszaújuló zölddió nagyságú cisztám, és mondták a Kaaliban, hogy remélik nem úgy szedik ki, hogy petefészkestől. Kérdezték ki a dokim, mondtam, hogy ő, erre: "Akkor jó kezekben lesz!"

Hogyne ismerném a Lujzát! Engem is volt kedves felvilágosítani, nem is ezzel volt a baj. Hanem egyszerűen nem hitte el, hogy rohadtul beszorult a levegő a jobboldali bordám alá. Már olyanokat momdott, hogy biztos epegörcsöm van, meg ilyenek. Egész éjjel ültem az ágyban, alig vártam a reggelt. Felhívtam a páromat, és mondtam neki, hogy ha hazaengedenek, ha nem, én egy percig nem maradok ott tovább, megszökök az biztos. Persze hazaengedtek, a dokinak említettem a dolgot, azt mondta, hogy biztos nem szívták vissza az összes levegőt. Különösebben nem foglalkozott a dologgal.És akkor most a harmadik inszem után javasolta a lombikot? Nekünk inszem nem volt, mert először úgy volt, hogy a páromnál van a baj, aztán az első lombik után pár hónapra rá kiderült a PCO.

53. erika691230 (válaszként erre: 52. - Ded)
2009. febr. 21. 19:44
Én tavaly januárban kerültem a Tanár úrhoz.A makói orvosom 5 éve talált egy miómát,de nem foglalkozott vele.Mikor elterveztük,hogy babát szeretnénk,akkor sem.Azt mondta,hogy az nem okozhat semmi gondot.Utána a neten olvastam a miómáról,és kiderült,hogy akár meddőséget is okozhat,akkorára már nagyon erősen véreztem mensikor,és felkerestem a Tanár urat hétfőn,és csütörtökön már műtött is.A méhem teljesen el volt csavarodva a mióma miatt,ami kívülről volt rajta.Állítólag az egész országban Ő az egyetlen,aki ezt laparral megcsinálta.Nagyon hálás vagyok neki.Ja!És nekem sem mondta,hogy fel kell kelnem,szerencsére olyan volt az éjszakás nővér,hogy megtette.Biztosan ismered,egy idősebb nő.Laparoscopia-val vette ki,és csinált egy hysteroscopia-t is,hogy lássa,minden rendben van-e.Mivel utána sem estem teherbe,el kezdett kezelni,4 hónapig otthon próbálkoztunk,clostival,és most volt a harmadik insemem.
52. ded (válaszként erre: 51. - Erika691230)
2009. febr. 21. 18:29

Szia!

Te mióta jársz hozzá? Én lassan 4 éve. Csinált már egy HSG-t, meg egy lapart hiszteroval. Akkor egy kicsit kiakadtam rá, mert a műtét után elfelejtette közölni, hogy próbáljak meg minél hamarabb mászkálni. Ez nem így történt, hát volt minden bajom, amíg a levegő kijött belőlem. Na mindegy, túl vagyok rajta.

51. erika691230 (válaszként erre: 50. - Ded)
2009. febr. 21. 17:18

Szia!Köszi az infót.Csak azért kérdeztem,mert jövő héten délutános vagyok,akkor majd utána hétre kérek időpontot.Én most is 8-ra kellett,hogy menjek.Szeretem az ilyet,mert most is a 21.30-as busszal tudtunk hazajönni,de a múltkor még azt sem értem el.

Mindegy,csak lenne értelme.

50. ded
2009. febr. 21. 17:01

Erika!

Igen ott vette le a keneteket. Azt mondta, a rákszűrés 1 hét, a többi is meg lesz 2 hét alatt. Szerdai nap kell menni, de előtte hétfőn azért odacsörgök, hogy biztos meg vannak-e. Mi 90 km-re lakunk Szegedtől, ne kelljen feleslegesen menni. Azért elég rossz, hogy a klinikán már nem rendel, így mindenért a magánrendelésre kell menni. A múltkor is fél nyolcra volt az időpontom. Pontosabban lehet, hogy a klinikán Mariann is oda tudná adni a leleteket, de azt mondta a doki, hogy egy összefoglaló eredményt fog adni, menjek a magánra. Na mindegy, csak az eredmények jók legyenek ( meg az összes többi, ami még jön).

Hamar eljön ám majd Neked is az április:-))! Hidd el egy-kettőre itt lesz :-)))!

2009. febr. 21. 16:42

Szia bettina!

Üdv közöttünk!Gyere közénk,együtt könnyebb átvészelni a dolgokat.

2009. febr. 21. 15:06
Sziasztok!Én újj vagyok itt a fórumon,de a Kaáliba nem.:( Pont egy éve volt az első lombikom,és most hétfőn a harmadik.Gratulálok a pocakosoknak,szerem olvasni ezeket a hozzászólásokat,poitív energiát sugároznak.
47. Monik30 (válaszként erre: 44. - Erika691230)
2009. febr. 21. 11:13
Én jól vagyok. Várom már a tavaszt:). Bár estére elfáradok, húzódik a pocak, mert egyre nagyobb.:)
46. erika691230 (válaszként erre: 45. - Ded)
2009. febr. 21. 11:05
Szia!Olvastam,válaszoltam.Itt is,ott is.És remélem,minél előbb egy babás oldalon. :-))Jó takarítást,én megyek vásárolni.
45. ded
2009. febr. 21. 11:00

Hahóóóó!!!!

Erika! Írtam a másikra:-))! Most akkor itt vagyunk, vagy ott vagyunk? Vagy ilyen kevesen járunk Szegedre?

Na most megyek takarítani, estefele benézek!

44. erika691230 (válaszként erre: 43. - Monik30)
2009. febr. 21. 10:43

Szia monik!

Ne érts félre,semmi bajom a Tanár úrral,azon kívül,hogy mindenki,mint te is,azon akad ki,hogy nem nézette a hormonszintem.januárban az osztályos orvos rá is kérdezett,hogy nézték-e,én elmeséltem a Tanár úrnak,de nem reagált rá semmit.

Én is megkaptam a listát a Kaáliban,azon a hsg nem volt rajta,de a többi igen.De a lombikhoz nem is kell,hogy átjárható légy,én úgy tudom.

veled mi újság?Hogy vagy ebben a hidegben?

2009. febr. 21. 10:29

Szia Erika,

mi már beszéltünk.

Nekem ez nagyon fura. Addig nem is mehettem HSG-re míg nem volt hromon eredményem. Szeptemberben kellett hormon és csak októberben csináltak HSG-t, aztán clostisztunk, amjd decemberben majdnem nem akarták elfogadni az inszem előtt, hogy csak szeptemberi hrmonom van.

Neked meg -e nélkül uott megcsinálták az inszemeket??? Hú nagyon fura.


Én a Z. Jánoshoz jártam. 10 perc és 2 óra közötti időket vártam. Nekem tavaly májusra volt időpontom, de addigra kaptam egy listát, hogy miket kell magammal vigyek. HSG, tenyésztések mindkettőnktől, HIV teszt, heptatitisz teszt (ezek fizetősek az ÁNTSZ-nél), ja és hormonok az előző ciklusból, úgy ültünk le beszélgetni egyáltalán.

Érdekes, amit a dokiról írtál. Meglepődtem. Nekem van ismerősöm aki hozzá járt, majd az inszemek után a Kaáliba, és ismét hozzá terhes gondozásra, elégedett volt vele.

42. erika691230 (válaszként erre: 41. - Ded)
2009. febr. 19. 21:36
Szia!Köszi előre is.
41. ded
2009. febr. 19. 19:28

Sziasztok!


Én is Szegedre járok a Kaaliba, a doktornőhöz. 2007 ősszel volt az első lombik, tavaly kb. ilyenkor lapar, és hisztero, májusban pedig egy leállított stimu. Most szeretnénk kezdeni a következőt.

Ha tudok, nagyon szívesen segítek én is :-)!

40. erika691230 (válaszként erre: 39. - Csiga1170)
2009. febr. 19. 19:09
Ajjaj!Azt én sem szeretem pedig.
2009. febr. 19. 18:59
Mindegy szerintem, hogy kihez megy az ember, biztosan jó szakemberek. Annyi volt vele a bajom, hogy túl sok a beteg és szegényen látszik, hogy kivan és nem nagyon szereti ha kérdez az ember. Én meg szeretem tudni, hogy mi történik velem, ezért sokszor rosszul esett, hogy lerázott
38. erika691230 (válaszként erre: 36. - Csiga1170)
2009. febr. 19. 18:59

Szia!Ezt csak azért írtam(Viccnek szánva),mert Ő ezt mondta:Mondja,hogy az én betegem ,talán hamarabb kap időpontot,elvégre két évig én voltam ott a főnök. :-)

És tényleg Ő volt a szegedi Kaáli orvos igazgatója.

37. erika691230 (válaszként erre: 36. - Csiga1170)
2009. febr. 19. 18:32
Szia!Én is azért a doktornőhöz megyek,mert azt mondtam,mindegy melyik,amelyikhez hamarabb van időpont.
2009. febr. 19. 17:40
Igen, ez kb 2 hónap, de elmúlik az gyorsan.Nem hiszem, hogy hamarabbra adnak bárkinek, esetleg annak aki fizet:(Én is Krizsán doktornőhöz jártam.
2009. febr. 19. 15:12

Sziasztok!Április 30. 13 óra,dr.Krizsán Mária

Nem tudom,a doki neve tette-e,de szerintem, annyira nem rossz időpont.Mondta,hogy mondjam,az Ő betege vagyok,akkor talán hamarabb kapok időpontot.Holnap megyek a papírokért,és elkezdem a vizsgálatokat.

2009. febr. 19. 07:44
Szia! Szurkolunk!!!
2009. febr. 18. 23:19

Sziasztok lányok!

Megkaptam a beutalót a lombikra.Holnap,vagy holnap után kérek időpontot.Drukkoljatok nekem légyszi,hogy minél hamarabbi időpontra kapjak!

32. erika691230 (válaszként erre: 31. - Tücsi29)
2009. febr. 17. 19:13
Háááát!Ezt neked kell felvállalnod!Bár,én azt mondom,hogy vagy megbízol ebben az orvosban,és elhiszed,hogy minden rendben,vagy keresel egy másikat,de én azután nem mennék vissza ehhez.
2009. febr. 17. 18:17
meg van vmi PCT teszt is-a,mikor az immunrendszer kinyírja a spermiumokat
2009. febr. 17. 18:17
csak olyan ciki..mert szívem szerint a beavatkozások előtt egy laparoszkópiát elvégeztetnék...de ha elmegyek máshova az ingyenes doki észreveszi és az olyan ciki..nem?
2009. febr. 17. 18:16
jaj:(..én azon görcsölök leginkább, hogy gyenge és rövid a mensim..mindenki leszarja:(
28. csiga1170 (válaszként erre: 26. - Erika691230)
2009. febr. 17. 18:13
persze én is úgy gondolom, csak az mondhat ilyet, akinek könnyen összejött a baba. Nekem sem múlt el nap, hogy ne gondoltam volna arra,hogy talán most, minden mensinél újból reménykedtem
27. csiga1170 (válaszként erre: 15. - Tücsi29)
2009. febr. 17. 18:11
szerintem ennél több mindent nem igazán lehet vizsgálni, de olvasgass a neten hátha találsz valamit. Én megpróbálnám az inszemet, szerintem mindent el kell fogadni, amit ajánlanak és közben még összejöhet a spontán terhesség
26. erika691230 (válaszként erre: 24. - Csiga1170)
2009. febr. 17. 18:08
Igen,nekem is szokták mondani,hogy ne akarjam annyira görcsösen,de amikor 39 éves vagy,akkor már nincs sok időd.Én is sok olyat hallok,aki nagyon akarta,aztán,mikor lemondott róla,akkor jött össze.
2009. febr. 17. 18:06
Én úgy voltam vele bármit megteszek, ha nagyobb esélyt kapok a babára. Nekünk is azt mondták össze jöhet természetesen is, csak lehet, hogy 5-6 év alatt. Én meg úgy gondoltam nem bánom ha lombik csak legyen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook