Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


84. Monik30 (válaszként erre: 83. - Gyongyig)
2009. márc. 23. 10:08

Fogalmam sincs, mert a 2. lombik előtt minden féle dolgot kipróbáltunk a pempős méztől kezdve, méregtelenítés, meg chi gép, gyógyteák.

De lehet legtöbbet az segített, hogy akkor már nem görcsöltünk rajta.

83. gyongyig (válaszként erre: 82. - Monik30)
2009. márc. 23. 09:44

Gratulalok neked!!!!!

Most latom a naplodba hogy spontan sikerult,hat megiscsak vannak csodak.

A Gynevacra en is gondoltam,te mit gondolsz igy utolag ,segitett?

2009. márc. 23. 09:32
Szóval minimum 3 hónap. Bár nem tudom most mennyi a betege. De a doktornőnél hamarabbra is van ált. Persze a nyári szabadságolásokat is figyelembe kell venni.
81. Monik30 (válaszként erre: 80. - Gyongyig)
2009. márc. 23. 09:30

Sztem hívd őket föl és tuti lediktálják milyen vizsgálatok kelelnek előzetesen. Ill. mit fogadnak el.


Kell hormon 3. és 21. napon, amjd mondják pontosan melyek, HSG, tenyészés (itt is megvan milyen baci, gomba), hepatitis és AIDS teszt mindkettőtötktől, spermaszám és spermiogramm, férjedtől is kell tenyésztés is.

Nagyjából ennyi. De lediktálják tuti részletesen.


Bár ha gondolod kérek neked egy lapot beszekennelem és átküldöm, szerdán megyek a női klinikára akkor belépek érte. Időpontot meg tudsz telefonon is egyeztetni.

Én tavaly 3 hónapra kaptam, de nekem a dokim kérte meg a doktorúrhoz, és előrébb vettek.

80. gyongyig (válaszként erre: 79. - Monik30)
2009. márc. 23. 09:24
Sajnos nalam pont ez a problema meg szerettem volna sporolni egy utat,ha le tudnam rendezni a bejelentkezest telefonon vagy emailen ugyanis en tobb mint 400 km-re lakom Szegedtol,de mar egyre inkabb ugy gondolom inkabb el kellene menem.Koszi szepen neked is a valaszt,most mar kezd kialakulni a kep.
79. Monik30 (válaszként erre: 77. - Gyongyig)
2009. márc. 23. 09:03
Amikor bemész időpontot kérni adnak egy listát, hogy milyen vizsgáaltok kellenek.
78. Monik30 (válaszként erre: 73. - Gyongyig)
2009. márc. 23. 09:02
A neten fönn van az intézet telefonszáma sztem kérdezd meg őket.
77. gyongyig (válaszként erre: 74. - Erika691230)
2009. márc. 23. 08:49

Szia Erika

Koszi szepen a tajekoztatast,tehat kb 2-3 honappal hamarabb kell bejelentkezni,en jul-aug szeretnek menni,attol fugg mikor nincs szabin a doktorno,juniusig varok mert igy egyeztem sajat magammal az ev elejen ,hogy meg adok magunknak 6 honapot es ha nem megy nincs mas megoldas,irany a z intezet ott majd a vizsgalatok alapjan eldontik hogyan tovabb,meg a parommal is van targyalnivalom,mert szerinte annyi az egesz problema hogy turelmetlen vagyok,de nem nagyon lesz mas valasztasa ha en mar eldontom.

Meg azt szeretnem kerdezni hogy neked akkor mondtak hogy milyen vizsgalatok szuksegesek mikor bejelentkeztel vagy kesobb?

Kozben amig sorra kerulok itt logok a hoxan es szurkolok mindenkinek,hogy minel hamarabb babazzon

.Nagyon koszonom hogy befogadtok,csakis az tartja bennem a lelket hogy latom itt a hoxan hogy elobb utobb mindenkinek sikerul valahogy a baba,es a hoxa segitsegevel mindig sikerul atlendulnom a holtponton.

76. Monik30 (válaszként erre: 69. - F76d3de101)
2009. márc. 23. 08:41
Valóban adhat a házidoki beutalót AIDS tesztre meg Hepára is, csak ahhoz indok kell. Ha nincs és őt ellenőrzik meg fogják büntetni. Na akkor majd kell fizetnie, nyilvánvaló ezt a rizikót sokan nem vállalják be.
2009. márc. 21. 18:15

Halihóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!

Van itt valaki????

74. erika691230 (válaszként erre: 73. - Gyongyig)
2009. márc. 21. 13:53

Szia gyongyig!


Az időpont kéréshez tudtommal ki kell adjon egy papírt az orvosod,hogy lombikot javasol,és hogy miért.Magát az időpont kérést én telefonon intéztem.Ott megkérdezték,hogy kihez akarok menni,én azért a doktornőt választottam,mert ahhoz hamarabb kaptam.Így is február 19.én telefonáltam időpontért,és csak április 30.-ra kaptam.

Még régebben érdeklődtem e-mailben,de nem is válaszoltak.Ha van időpontod,egy csomó vizsgálatot el kell végeztetned az első konziig,ennek a listáját ott adják meg.



Sok sikert!Azért jelentkezz néha,hogy mi van veled,itt mi szeretettel várunk. :-))


És ha olvasol bennünket,tudod,hogy mi itt együtt sírunk,együtt örülünk,és így sokkal könnyebb átvészelni.

2009. márc. 21. 11:22

Sziasztok

Olvasgatni szoktam amiket irtok,ugyanis van egy olyan furcsa erzesem ,hogy mi is meddosegi kozpontban fogjuk folytatni.Szeretnek mindenkinek sok sikert kivanni ,foleg akinek folyamatban van a kezelese.

Ugy dontottem az ev elejen hogy juniusig adok idot magunknak,hatha osszejon a baba,ugyanis allitolag rendben vagyunk,es ha nem akkor valamit lepni kell,mert mar regen elfogyott a turelmem es a koromat tekintve az idom is kezd fogyni.

Csak az a gondom hogy Romaniaban lakom,nallunk nem tamogatjak a lombikot anyagilag,ugyhogy mindegy hogy otthon vagy kulfoldon csinalom fizetnem kell,ezert mivel sok jot hallottam a Szegedi Kaalirol oda szeretnek bejelentkezni.

Es most jon a kerdesem,hogy hogyan tegyem anelkul hogy elutaznek oda csak a bejentkezes miatt,a doktornohoz szeretnek menni,van-e email cime?hogyan tudnam felvenni vele a kapcsolatot hogy julius korul idopontot kapjunk.

Elore is koszonom ha valaki segiteni tud

72. erika691230 (válaszként erre: 71. - F76d3de101)
2009. márc. 21. 10:39

Szia!

Mert a dokim szerint semmi baja egyikőnknek sem.Ezért először volt 4 clostilbegites ciklus itthon próbálkozással,majd 3 insem,a harmadik januárban.És akkor azt mondta,mivel már nem vagyok mai csirke,megírja a papírt a lombikhoz.

Én a doktornőhöz fogok menni,mert hozzá hamarabb volt időpont,és én a korom végett nem akarok várni,csak amennyit muszály.Betöltöttem a 39-et.

2009. márc. 21. 10:37

Szia Erika!

Én már a 2.szurinál tartok.

Épp ma adtam be a gonal-f injekciót először.

Én a doktor úrnál vagyok.Te?

Miért vártatok idáig?

Ha nem vagyok indiszkrét!

70. erika691230 (válaszként erre: 69. - F76d3de101)
2009. márc. 21. 10:15

Szia hasika!

Végre valaki,rajtam kívül. :-))

Én indítottam ezt e fórumot,de nagyon kihalt.

Nekem simán megírta a háziorvos a beutalót,a laborban levették a vért,és az eredményt visszaküldték hozzá.És én sem fizettem senkinek.

Megkérdezhetem,hol tartasz most?Nekem ápr.30.-án lesz az első konzim.

2009. márc. 21. 08:11

Sziasztok Csajok!

Új vagyok itt. Mi is most járjuk a lombikot Szegeden.

Ne hari de nagy tévedés, hogy az AIDS vizsgálatot nem támogatja a TB. Nekünk sem akart adni a háziorvos beutalót de a férjemet nem kell félteni Ő kiharcolta.Így nekünk ingyen volt a vizsgálat.A gond ott kezdődik, hogy a háziorvosnak valamennyit fizetnie kell ha ilyen beutalót ad ki.Én úgy gondolom 15 éve nem voltam orvosnál azért mert beteg vagyok ennyit már megérdemlek.Haragszom az ilyen dolgokért, mert úgy gondolom épp van elég fizetni valónk és ennyi segítséget igazán megérdemlünk.

Gyertek dumcsizni!!!!!

2009. márc. 7. 13:28
Keditnek megszületett a kisfia múlt hét hétfőn,császármetszéssel,4400 grammal,és 53 cm-el.
2009. márc. 7. 13:26

Bettina78!

Mi újság veled??????

2009. febr. 23. 12:46

Siasztok!

Megyek melózni. :-(( Vigyázzatok magatokra!

2009. febr. 23. 11:42

Bettina!

megy a drukk ezerrel!! majd írj,ha tudsz!

64. ded (válaszként erre: 63. - Erika691230)
2009. febr. 22. 18:59
Kiskőrösön.
63. erika691230 (válaszként erre: 62. - Ded)
2009. febr. 22. 18:46
Miért?Hol laksz?
62. ded (válaszként erre: 61. - Erika691230)
2009. febr. 22. 18:32

Szia!

A nevére már nem emlékszem, csak átutazóban voltunk Makón. Mi sehová nem járunk, itt nincs is normális hely. Ami meg van, az tele van tinikkel.

61. erika691230 (válaszként erre: 60. - Ded)
2009. febr. 22. 11:37
Szia!Gondolom a Szent Gellért borházban voltatok.Igen,elég hangulatos hely.Bár,mi nem igen járunk oda.
60. ded
2009. febr. 22. 11:11

Szia Erika:-)!

Neked is szép napot:-)!

Az üzemorvosod tényleg bunkó! És mi az, hogy cseréld le a férjed? Hát komolyan mondom, némelyik doki nem is orvosnak való. Még a kutyámat sem bíznám rá.

Látom Te makói vagy! Pár éve voltunk ott egy tök jó helyen. Egy parasztház volt ilyen kocsmaszerűvé átalakítva. Nagyon tetszett!

2009. febr. 22. 10:08
Jó reggelt!Szép vasárnapot nektek!
2009. febr. 21. 22:16
Szép álmokat mindenkinek!
57. erika691230 (válaszként erre: 56. - Ded)
2009. febr. 21. 20:55

:-)) Akkor jó.

Az üzemorvosom egyenesen a szemembe mondta,hogy ilyen idős korban már nem illik dicsekedni,hogy babát szeretne az ember lánya.Ja!és hogy lehet,le kellene cserélnem a férjem,és nem is lenne semmi gondom.kedves,nem?

56. ded (válaszként erre: 55. - Erika691230)
2009. febr. 21. 20:50
Nyugi:-)!Találkoztam én már idősebb csirkével is a Kaaliban:-)))!
55. erika691230 (válaszként erre: 54. - Ded)
2009. febr. 21. 20:41
Igen,mert én már nem vagyok mai csirke. ;-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook