Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


174. ded (válaszként erre: 173. - Erika691230)
2009. ápr. 16. 12:14

Örülök neki, hogy gyógyul a talpad. Milyen helyen dolgozol?

Én egy műanyagos cégnél dolgozom, már több, mint 10 éve.

173. erika691230 (válaszként erre: 172. - Ded)
2009. ápr. 16. 11:23
Köszi!Gyógyul,tegnap kiszedték a varratot,hétfőn megyek melózni.Remélem,már nem sokáig kell mennem,nagyon utálok odajárni.de hát,ugye ez nem szerelem kérdése. :-)
172. ded (válaszként erre: 171. - Erika691230)
2009. ápr. 16. 11:17

Hát, nem tudom hogy Ő mire gondolt.

Tényleg, talpad meggyógyult már?

Dehogy vannak hülye kérdéseid! Nyugodtan kérdezz, szívesen segítek én is ha tudok:-))!

171. erika691230 (válaszként erre: 170. - Ded)
2009. ápr. 16. 10:47

Hát,valamelyik csaj felsorolt két szurit is,és amikor rákérdeztem,hogy kétszer kell szúrni naponta?Ő azt mondta,nem Ő csak egyszer szúr.Valószínűleg félreértettük egymást.Furcsálltam volna is,ha egy koktélban be lehet adni.


Ma olyan hülye kérdéseim vannak!


Remélem,egy hónap múlva már én is szurkálhatom hasba magamat. :-))

170. ded (válaszként erre: 169. - Erika691230)
2009. ápr. 16. 10:43

Szia Erika!


Köszi én is jól vagyok.

Igen kettő. A hasam olyan már, mint egy tűpárna. Szerintem, ha minden jól megy jövő héten lesz a leszívás. Hogy érted, hogy egyben beadni? Egy időben adom a kettőt, egyiket bal, másikat jobb oldalra.

Nem vészes ám! Hozzá lehet szokni.

169. erika691230 (válaszként erre: 168. - Ded)
2009. ápr. 16. 10:32

Szia ded!


Köszi,jól vagyok.Remélem,Te is!Igen,nemsokára itt van 30.! :-))


Akkor napi két szuri?Vagy egyben be lehet adni?Nem vagyok tűfóbiás,de ez a sok szuri kicsit megrémiszt.Mikorra várható a beültid?

168. ded
2009. ápr. 16. 10:10

Sziasztok lányok!


Erika:-))! Remélem jól vagy! Nem sokára itt a 30-a!

Edi!

Én is a doktornőhöz járok. Egy sikertelen short, egy leállított short volt eddig. Most long van, 29-e óta szúrom a Suprefactot, 11-e óta a Gonal-t is. Kedden voltam a héten, és pénteken is kell menni.

Nem volt gáz intézeten belül váltani? Most milyen protokollod van? Akkor lehet, hogy találkozunk pénteken:-))?

167. erika691230 (válaszként erre: 165. - Edi976)
2009. ápr. 16. 09:12

Szia edi!


Én úgy gondoltam,ha tudom,beadom magamnak a szurikat,mert nem szeretnék minden nap csak azért beutazni,makói vagyok.


Én majd 30.-án 13 órára megyek a dokinőhöz konzira.Addig nem tudok semmi újat.

166. erika691230 (válaszként erre: 165. - Edi976)
2009. ápr. 15. 20:49

Köszi a segítséget!

Jó pihit!

165. edi976 (válaszként erre: 164. - Erika691230)
2009. ápr. 15. 20:44

Az embrioglue egy ragasztó, mellyel az embriót felragasszák a méhfalra, így is próbálják segíteni a megtapadást. Az AH eljárás az, amikor az embrió külső burkán egy aprócska nyílást vágnak, így segítik az embrió beágyazódását.

A ragasztót általában azoknál alkalmazzák, akik elmúltak 33 évesek, vagy már volt legalább 3 beültetésük. A doki azt mondta, hogy ezt nem szokták híresztelni, de szerintem kérdezz rá a doktornőre, hogy ő mit mond. Én minden alkalommal rá szoktam kérdezni, hogy ugye alkalmazni fogják mind a kettőt, mert valamiben hinnem kell :-). Már messziről megismer a doki, és mondja előre, igen alkalmazzuk minkét eljárást.

Szerintem nálad mindkettőt lehetne alkalmazni, mindenképpen kérdezz rá, és ne hagy magad! Beszéld rá, ha tudod (de lehet, hogy nem is kell). Az adatlapban van egy olyan rész, ahol be kell jelölnöd, hogy milyen egyéb eljárás elvégzését szeretnéd. Oda írd be mindenképpen, szerintem megéri (remélem).

Én megyek holnap is szurira (tűfóbiám van, ezért nem adom be magamnak), holnap után pedig először vérvétel (második a héten), majd UH és szuri. Remélem most már mondanak valami jót is. Eddig nem igazán akart elindulni a tüsző növekedés, de most talán már menni fog.

Drukkolok, most megyek mert holnap két munkahelyen kell helyt állnom.

Írd le, hogy te mikor mész, és mit sikerült intézni. Nagyon kíváncsi vagyok rá.

Addig is kitartást!

164. erika691230 (válaszként erre: 163. - Edi976)
2009. ápr. 15. 20:36

Hát,remélem,nem lesz gond.Az biztató,hogy Te ma már a második vagy,aki a doktornőhöz jár(t),és rövid protokollal kezdte.Én azt olvastam a lombikos lányoknál,hogy általában az első két alkalommal a hosszú protokoll van ,és csak a harmadiknál a rövid.Én nagyon bízom benne,hogy nálam is rövid lesz,mert akkor május végn meg lehet a beülti.

Persze,ha nem derül ki valami a hormonjaimról,ugyanis az én orvosom úgy csinálta meg a 3 insemet,hogy hormont nem nézetett.Na,jövő héten már az is kiderül,tegnap voltam vérvételen.

Ha valami eszembe jut,kereslek,köszi!Most csak annyit kérdeznék,hogy mi az az embrioglue?Még nem is hallottam.Az AH az,amikor elvékonyítják a petesejt falát,vagy valami ilyesmi?

163. edi976 (válaszként erre: 162. - Erika691230)
2009. ápr. 15. 20:30

Szia erika691230!


Drukkolok neked!

Én sajna jót nem tudok róla mondani, de nem akarlak elkeseríteni.

A lombik nem olyan gáz, mint ahogy azt esetleg mondják.

Az első alkalommal (legalább is nálam) a második napon már szurikat kaptam, s kb. a 16 napon volt a "műtétem". A baj annyi volt, hogy folyamatosan begörcsöltem, és ahelyett, hogy segítséget kaptam volna, rámszóltak, hogy húzzam ki magamat. Ne hagyd magad! Ha úgy érzed, hogy valami nem tiszta, mindenképpen kérdezz. Ne foglalkozz azzal, hogy rengetegen vannak a váróban, ez a Te életed.

Szóval, rendszeresen nem sikerült. A harmadik beültetést követően elküldtek méhtükrözésre, ahol (teljesen véletlenül) túladagolták az altatót, így kaptam egy kis rohamot, és az intenzív osztályon ébredtem.

Erre azt a választ kaptam,hogy nem érdekes, mert ők úgy sem azzal fognak altatni, amivel a kórház. Az nem volt lényeges, hogy fájt a mellkasom.

Volt egy szimpla fagyasztásos beültetésem is. Itt a doktornő azt mondta, hogy ez nem számít bele az 5 alkalomba. NEM VOLT IGAZ!!! És ezt sajna csak most tudtam meg, rgo eldobtam egy lehetőséget magamtól.

Most mikor visszamentem, volt 6 fagyasztott embrióm, de nem sikerült feléleszteni őket, így nem volt más hátra, mint a rendes stimulációs eljárás.

Mivel mindenki a dokit ajánlotta (és akiket ismerek mindnek nála sikerült), felkerestem, és egy hónapon belül kaptam időpontot.

Ő teljesen korrekt, és minden lehetséges módszert be vet, legyen az az embrioglue, vagy az AH eljárás. Mindkettőt alkalmazni fogja, és emiatt nagyon bizakodó vagyok. Ezt eddig nem alkalmazták nálam.

Hirtelen ennyi, de nem akarlak elkeseríteni. Ha van konkrét kérdésed tedd fel, és azonnal válaszolok.

162. erika691230 (válaszként erre: 161. - Edi976)
2009. ápr. 15. 20:19

Szia edi!


Üdv közöttük!


én még most megyek az első konzira 30.-án,így nekem szinte bármilyen információ újnak hat,bár a lányoktól már kérdezősködtem..Én is a doktornőhöz fogok menni.Hallottam már róla jót is,rosszat is.Nálam az volt a döntő,hogy hozzá hamarabb van időpont.Tudod,én az idén már 40 leszek,nem sok időm van.Túl vagyok 4 clostilbegites cikluson,és 3 insemen.

Szeretném,ha mielőbb túl lennénk rajta.


Drukkolok,hogy sikerüljön!

161. edi976
2009. ápr. 15. 20:14

Sziasztok!

Én most kezdem el olvasgatni ezt a fórumot, és úgy döntöttem, hogy megosztom veletek élményeimet.

Jelenleg az ötödik beültetés előtt állok, de több mint 6 év telt el az első és a mostani között. Muszály volt szünetet hagynom, mert az egészségem már nem bírta. Jelenleg orvost is váltottam, mivel én speciál a dokinővel nem voltam megelégedve, nem kaptam mindig megfelelő információt, de biztos velem volt a gond. Jelenleg a dokihoz járok, és minden válaszomra korrek infókat kapok.

A stimuláció már elkezdődött, és ha minden igaz, jövőhét végén, vagy a következő hét elején meg is történik a beültetés.

Szóval sajnos elég gyakorlott vagyok, szívesen állok rendelkezésetekre.

Mindenkinek nagyon sok szerencsét kívánok!

2009. ápr. 15. 11:36
Na,megint behalt a fórumom. :-((
159. Monik30 (válaszként erre: 158. - Donci)
2009. ápr. 10. 20:34

Naplómban.

Adatlap/interaktivtás fül.

Ott találsz naplókat.

158. Donci (válaszként erre: 157. - Monik30)
2009. ápr. 10. 20:00

Koszi,hogy befogadtatok,

hol talalom amit leirtal a tapasztalataidrol.

157. Monik30 (válaszként erre: 156. - Donci)
2009. ápr. 10. 18:51

Sztem a Kaalis fórumozók naplójaiban találsz részletes beszámolót.

Én mindent leírtam arról, konkrétan hogy ment az egész.

156. Donci
2009. ápr. 10. 18:46
Koszi,hogy irtal,az igazsag az ,nem annyira az ottani intezet erdekel,hanem maga az egesz lombik program hogyan mukodik es a ferjem 3-4 eletkepes spermajaval van-e amit kezdeni.
155. erika691230 (válaszként erre: 154. - Donci)
2009. ápr. 10. 18:19

Szia!


Üdv közöttünk!Hát,sajna,mia pesti kaáliról nem tudunk semmit,mert mi szegedre járunk,mint az a fórum címéből is kiderül,illetve,én még oda is ezután kezdek.

Miért nem a dokidat kérdezed?Biztos itt is tudnak a lányok tanácsot adni,de a konkrét intézetről az ottaniak tudnak neked beszámolni.

154. Donci
2009. ápr. 10. 18:05

Sziasztok,

uj vagyok a forumon,de kerlek mielobb valaszoljatok a kerdeseimre,mert nagyon kivancsi vsgyok,hogy mi all elottunk.

A budapesti Kaali Intezetbe keszulunk in vitro beultetesre es informaciokra lenne szuksegunk mindenrol ami a teljes folyamattal kapcsolatos.

Szeretnenek tudmi milyenek az ottani korulmenyek,az orvosok es aszisztencia hozzaallasa,milyen folyamat elozi meg a beultetest,mennyire fajdalmas a petesejt leszivasa es altatassal vagy zsibbasztassal tortenik.

Az is erdekel ,hogy hany drb eletkepes spermiomra van szukseg,hogy egyaltalan beultetesrol legyen szo,mert a ferjemnek csak 3-4 van es tudni akarom,hogy egyaltalan milyen esellyel indulunk.

nagyon koszonom.

Azert erdekel mindez,mert mar volt egy egyszeru <<inseminacio<< beultetesem ami sajnos sikertelen volt,de a fent leirtakrol meg nem volt tapasztalatom.

Kerek mindenkit aki mar tul van egy ilyen esemenyen es barmilyen informaciot tud adni ,irjon.

A nogyogyaszom azzal biztat,hogy 1 spermium is eleg a megtermekenyiteshez,de szerintem igy nagyon keves az esely.

153. erika691230 (válaszként erre: 151. - Monik30)
2009. ápr. 10. 17:25

Egyébként hogy vagytok???

Bírod még????

152. erika691230 (válaszként erre: 151. - Monik30)
2009. ápr. 10. 17:21
:-))
151. Monik30 (válaszként erre: 150. - Erika691230)
2009. ápr. 10. 17:16
Na akkor a nyusztól ezt kell kérni, a piros színt felejtse el:)))).
150. erika691230 (válaszként erre: 149. - Monik30)
2009. ápr. 10. 17:05

Szia Monik!


Semmi.Mostmár kibírom szerdáig.Vettem tesztet,de őszintén szólva,meg sem merem csinálni.Biztos vagyok benne,hogy nem vagyok terhes.Szerdáig így még marad egy ici-pici remény.Tudom,ez most nagyon hülyén hangzik,de mindegy.hacsak!Addig meg nem jön,hisz vasárnap kellene.

149. Monik30 (válaszként erre: 147. - Erika691230)
2009. ápr. 10. 17:02

Erika még mindig semmi????

Meddig bírod még teszt nélkül?????

148. Donci
2009. ápr. 10. 16:54

Kerek mindenkit,aki a budapesti Kaaliban volt beultetesen irjon meg minden informaciot nemcsak az ottani korulmenyekrol,hanem az egesz ,,in vitro,,beultetesi folyamatrol.

Koszi Erika

2009. ápr. 10. 16:38

Sziasztok lányok!


Mindenkinek kívánok kellemes húsvéti ünnepeket,és jó pihenést!


Pussssz

146. erika691230 (válaszként erre: 145. - Ded)
2009. ápr. 6. 17:54

Szia ded!


Piri sehol.Talpam gyógyulgat,bár mára bedagadt a lábfejem. :-((

145. ded
2009. ápr. 6. 17:47

Szia Erika!


Hogy vagy? Piri remélem sehol!! Talpad gyógyul már?

Hát remélem, hogy minden rendben lesz. Ha mégsem, már van egy "B" tervem. De remélem nem lesz szükség rá!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook