Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


2124. primula35
2010. jan. 22. 20:33

Szia Era!!!


Látom, vagyis olvastam, neked sem volt egyszerű az életed....

Hihetetlen!!!

Jó volt ilyen lelkesítő, és egyben józan, tárgyilagos írást olvasni!!!

Azt szeretném kérdezni, hogy Gynex cseppet hogyan szedted???

Egyeztetted a dokinővel???

Programba nem kavart be???

Írjál már róla, ha időd engedi!!!

Köszi!!!

2123. Lyana (válaszként erre: 2122. - Primula35)
2010. jan. 22. 20:31

szia:-))))))))))))))

16 sejtesen kaptam őket vissza. a harmadik baba 12 sejtes volt azért nem adta vissza.

szorítok nagyon, hogy sikeres és babás legyen az idei éved.

2122. primula35 (válaszként erre: 2120. - Lyana)
2010. jan. 22. 20:28

Szia Lyana!!

Szóval akkor már túl vagy az egészen...

Jó neked!!!

Mi lett a 3. "embrióval"???

Hány sejtes állapotban kaptad vissza????


Én február elején kezdek, amire te már tudod a tutit!!!

Kicsit félek attól, hogy a tavalyi sikertelenségeim ne folytatódjanak...

Most az éltet, hogy idén más lesz..

Fogytam, ami talán segít!!!!


Ennyit rólam!!!


Jó láblógatást!!!!!

2121. erika691230 (válaszként erre: 2119. - Bbogus)
2010. jan. 22. 20:16
Jó éjt neked drága!Pihend ki magad. :-)
2120. Lyana
2010. jan. 22. 20:16

A doki bácsi nekem 2 nap szigorú fekvést rendelt. utána pedig a kúpok között némi sétát engedélyez.

Erika te mennyi ideig feküdtél?

2119. bbogus
2010. jan. 22. 20:13
Jó éjt Lányok,megyek elrakom magam,mert tegnapelőtt aludtam utoljára.
2118. bbogus (válaszként erre: 2117. - Vica79)
2010. jan. 22. 20:11
És sikerülni is fog!!!
2117. Vica79 (válaszként erre: 2112. - Bbogus)
2010. jan. 22. 20:08
Köszi a választ Bogi! Én is ezen az állásponton vagyok, ezért is kértem meg a dokit, hogy csináljuk meg. De olyan rossz érzés, hogy ilyen negatívan áll hozzá. Bár az a lényeg talán, hogy mi akarjuk nagyon és mi érezzük, hogy sikerülnie kell!
2116. erika691230 (válaszként erre: 2114. - Bbogus)
2010. jan. 22. 19:59

:-)

Nagyon helyes!Én drukkolok!

Köszi,mi jól vagyunk,bár elég sűrűn feszül a pocim,és keményedik is,de igyekszem minél többet pihenni.

Mondjuk,lassan kellene egy bejárónő. :-))

2115. bbogus
2010. jan. 22. 19:54
Ti jól vagytok?
2114. bbogus
2010. jan. 22. 19:53
Szia Erika.igen,élek még.:))Ma reggel értem haza,most itthon leszek 2 egész hétig.:(Jó volt kint,most egy kicsit furi itthon egyedül,mivel kint egész nap egy 3 hónapos kisbékával voltam.Ilyenkor érzem igazán,hogy valami nagyon hiányzik.De ez az én évem lesz!!Nekem is lesz remélem Kisbogim.2 is.Így döntöttem és kész.
2113. erika691230 (válaszként erre: 2112. - Bbogus)
2010. jan. 22. 19:46

Szia Bogi!

Na,végre valami életjel :-))

Jól vagy?

2112. bbogus
2010. jan. 22. 19:39
Sziaszto régik és újak.Én is itt vagyok ám,mint öreg motoros,csak olvasó módban.Mivel én éppen elhagyom a Kálit,azért olvasgatlak titeket,és várom Erika híreit is.valahogy egy kicsit részei vagyunk a Kisboginak,vagyis Ő a mi részünk.Örülök,hogy nem hal ki a topik,örülök,ha jó híreket olvasok.vica,véleményt kértél:Én tuti megpróbálnám az inszemet,ha sikerül azért,ha nem akkor meg rá fogsz jönni,miért.Később,ha véletlenül nem sikerülne 1,esetleg 2 lombik(de miért is ne sikerülne?)csak hibáztatni fogod,miért is nem próbáltad meg azt is.A lombik nagyon sok pénz,és véges lehetőség,és ha egy icipici esély is van az inszemre,én azt csinálnám először.De ez csak az én véleményem.(én bármit megadnék,hogy inszemem legyen)Ded,nagyon ügyi vagy,8 kg,az nem semmi.
2111. Vica79
2010. jan. 22. 19:20

Sziasztok!

Leírtam a naplómban, hogy hol is tartok most. Nem tudom mit tegyek. Megtennétek, hogy elolvassátok és leírjátok, ti mit tennétek a helyemben?

Priviben is jó, nem kell itt a fórumban.

Köszi előre is.

2110. erika691230 (válaszként erre: 2109. - Lyana)
2010. jan. 22. 19:03

Szia Lyana!


Vigyázz nagyon magatokra!Sok pihi,semmi emelés. :-)

Megy a drukk!

2109. Lyana
2010. jan. 22. 18:41

Sziasztok!

Megjöttem:-)

Két gyönyörű szép embriót kaptam vissza.:-))

Leírhatatlan érzés.........................

Kívánom mindenkinek a hasonló érzés átélését!!!!!!!!!!!!!!!

2108. primula35
2010. jan. 22. 18:24

Sziasztok!!!!


Mi van a mai Kaálisokkal???

Eredmények???


Szép estét!!!

2107. erika691230 (válaszként erre: 2104. - 08e46ada5d)
2010. jan. 22. 13:31

SZia kekmeggy!


De,Ő az a csaj,megnéztem az előző hozzászólásait.

Ebből nőből nem a keserűség beszél,hanem imád belekötni másokba.Na,de majd elfelejt.

Nem mondom,hogy jól esett,amit írt,de nem érdekel annyira.Nem neki írtam a cikket,hanem azoknak ,akik ugyan azokon mennek át,mint én.

2010. jan. 22. 11:35

Igen, Erika! többek közt a cikked is olvastam és mielőtt bejelentkeztünk a Kaáli-ba, érdeklődtünk egy nagyon kedves kollégánktól, kiknek már volt egy sikeres lombikjuk és ők a a doktorbá-t ajánlották! A Doktornőt ajánlani konkrétan senki....


Meg a sok drukk a mai Kaáli-soknak!


Ded! 8 kiló! Az nagyon frankó! Ügyi vagy, csak így tovább!


Látom mindenki jól van és ez jó!!!!


Kekmeggy! Én sem tanácsot szándékoztam adni Anny-nak, csak kérdezte a dokikat és leírtam a saját /oda is írtam/ véleményem. Neki kell választani, de én is kérdeztem, mielőtt nekifutottunk a dolgoknak és pont olyantól sikerült érdeklődnöm, akik megfordultak már mindkét dokinál...


Egyébként mi ez az Ájrin-os dolog?

2010. jan. 22. 11:22

Sziasztok Csajok!

Gyors visszaolvaslak benneteket...

2010. jan. 22. 10:00

Helló, Csajok!


Hogy vagytok?


Anny, megértem a csalódottságodat, én is eléggé ée voltam sújtva, hogy 2 hónapot kellett várni csak a konzultációra.


Erika, látom, volt, aki megtalált a hülyeségeivel a cikked kapcsán. Ő sztem nem az, aki Ájrint cseszegette - bár én konkrétan csak egy emberről tudok, aki pellengérre állította, lehet, ő egy másik.

Gondolj arra, vlszeg a keserűség beszél belőle (nem mintha ettől megérdemelnéd a szavait).

2103. Anny79
2010. jan. 21. 20:26
Köszönöm szépen a fogadtatást és a válaszokat. Elsőre nagyon rosszul esett, hogy 2-3 hónapot kell csak a konzultációra várni, ez szörnyű, én azt hittem hogy akkor már túl leszek az 1. beültetésen....:-( látszik, hogy még új vagyok :-)) én is mindenkinek a legjobbakat kívánom!!
2102. erika691230 (válaszként erre: 2100. - Ded)
2010. jan. 21. 18:43

Szia ded!

Nem voltak sokan,megdöbbenve láttam,hogy sokkal kevesebb beteget fogad egy nap.Mondjuk,pont azért,mert mindent részletesen elmagyaráz,és nem zavar ki,akkor sem,ha letelt az időd,így mindig csúszásban volt.Talán ezért.

2101. erika691230 (válaszként erre: 2095. - Anta03)
2010. jan. 21. 18:41
Köszönöm szépen. :-)
2100. ded
2010. jan. 21. 18:29

Sziasztok lányok!


Üdv. Anny!

bida! Gratulálok!

Erika! Örülök, hogy minden rendben van! Sokan voltak a dokinál?

Lyana, anta! Mennek a drukkok holnapra!

triniti! Jó kirándulást! Majd írj, hogy milyen volt!

kekmeggy, primula! Remélem ti is jól vagytok!

Én elvagyok, 5-én megyek 21. napi prolaktin, és progeszteron miatt laborba. Már 8 kilót fogytam a mettől. Ennek örülök.

Szép estét mindenkinek:-)!

Holnapi akciósok jelentkezzetek ám:-)++++++++

2010. jan. 21. 18:13
Olvastam a naplódat, Lyana, de szuper érzés lehet! :)
2098. Lyana (válaszként erre: 2084. - Primula35)
2010. jan. 21. 18:03

Szia csajszi!!!!

Írtam privit és nem válaszoltál:-((

Nekem megvolt az utolsó sétám:-)))

Holnap beülti:-) olyan izgatott vagyok.

Te hogy vagy????????

2097. Lyana
2010. jan. 21. 18:02

Szia Anny 79!

Üdv közöttünk.

Én a doktorbácsihoz járok. Így én a vele való viszonyomat tudom leírni neked. Mi szeptemberben kértünk időpontot és november 18-án volt az első konzi. Oda már minden eredményt vittünk. Az első beszélgetés alkalmával a dokibácsi nagyon nyílt, egyenes és kedves embernek látszott amit az eltelt idő csak megerősített. Nekem csinált uh-t és levette a keneteket is. Felírta a fogi tabit amit a következő menses 2. napjától kellett szednem és aznap kellett mennem vérvételre is. Ez a nap dec 15. volt. Utolsó fogi tabi január 4. Ciklus indítás január 6. A doki bácsi minden vizsgálat alkalmával mindent elmond, óvatosan de alaposan vizsgál. Nekem hétfőn volt a punkcióm és holnap lesz a beültetésem. Telefonon is mindig kedves a vizsgálatok alkalmával mindig viccel így jókat nevetünk. Nekem csak jó véleményem van róla.

Amit hallottam hogy a dokibácsi sokkal sikeresebb mint a doktornő.

Ha megfogadod a személyes tapasztalatom alapján adott tanácsomat akkor a dokibácsihoz mész, még ha többet is kell rá várnod.

Ha bármilyen kérdésed van szívesen válaszolok.

Szorítok hogy mihamarabb sikeres és boldog kismama legyél.

2010. jan. 21. 17:54

Sztem nem tudunk tanácsot adni, hiszen mindannyian csak az egyik dokit ismerjük (vagy fogjuk megismerni). :)


Nekem a drnő szimpatikus volt -engem ő fog kezelni-, részletesen, korrektül tájékoztatott, de ránézésre a "dokibácsi" is megnyerő volt. :)

2095. anta03 (válaszként erre: 2093. - Erika691230)
2010. jan. 21. 17:49

olastam én is a cikked...nagyon-nagyon sajnálom az első babádat! jó, h. ilyen kitartó voltál, büszke lehetsz magadra! sok mindenkibe erőt öntenek a soraid, köszönjük neked!

rengeteg boldogságot kívánok a további életedhez és kívánom, ne legyen több rosszban, bánatban részed, részetek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook