Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


2364. primula35 (válaszként erre: 2351. - Erika691230)
2010. febr. 3. 18:34
Ami nem köt le egész délután a konyhába, és természetesen kicsit édes...((-:
2010. febr. 3. 18:29

Sziasztok csajok!

Végre belendült újra a fórum!! Ennek nagyon örülök!


Anta! Megy a drukk, meg a sok-sok ragacs! /ded szavaival élve!/


Köszi mindenkinek a biztatást és persze a virtuális tüszőnövelőket is! ;)


Holnap vv+uh! Jön valaki holnap Szegedre?

2362. Lyana (válaszként erre: 2361. - Ded)
2010. febr. 3. 17:27

Helló!

Mivel a vérzés mennyisége kicsi ezért hüvelyen át 3x2 -t és 2x1-et szájon át.

2361. ded
2010. febr. 3. 17:26

Sziasztok lányok!


Lyana!

Gratulálok! Az Utrot akkor szájon át szeded? Azért érdekel, mert én a múltkor kicsit bajban voltam, hol volt egy kis rózsaszín valami, hol nem, nem igazán tudtam eltalálni, hogy mi legyen, a biztonság kedvéért szájon át vettem be.

anta!

Babaragacsok mennek!

triniti, primula!

Tüszőnövik mennek!

kekmeggy, Erika!

Remélem Ti is jól vagytok!

Szép estét mindenkinek!

2360. erika691230 (válaszként erre: 2358. - Lyana)
2010. febr. 3. 17:16
Köszi,jól vagyunk.
2359. erika691230 (válaszként erre: 2357. - 08e46ada5d)
2010. febr. 3. 17:15

Szia kekmeggy!

Igen,én indítottam anno a fórumot.

És igen,egy másik kaális fórumról tessékelték el szépen a kismamákat.Azt írták,azért nem járnak fórumozni,mert nem akarnak émelygésről,stb olvasni.Sőt!Már az insemes fórumon egyszer én is megkaptam,hogy azért nem jön,akinek még nem sikerült.

Mondjuk,nekem meg tök jó volt,amikor a többiek,akár kismamik is biztattak.

2358. Lyana (válaszként erre: 2356. - Erika691230)
2010. febr. 3. 17:06

Na és hogy van a kis csodád!!!!!!!!

Mocorog???

2010. febr. 3. 17:01

Anta, jó, hogy újra itt vagy, szorítunk Neked (is) nagyon!


Primula, Neked is drukk, hogy tetszik a Bromo? Vagy ma kezded?


Erika, én nem is tudtam (vagy csak nem tudatosult bennem), hogy Te indítottad a fórumot. :)

Hidd el, örülnénk, ha írnál a babádról itt is, ne érezd magad rosszul miattunk, örömmel olvassuk minden sorodat... :(

Ha jól emlékszem, pont valami hasonlót írtál korábbi inszemes fórumról... :(


Primula, Neked is petefészek drillinged volt laparoszkópián?

Mert nekem nem magával a laparral van a bajom, hanem a petefészek-roncsolással.

Tudod, olyan sok jót írnak az Aviva-tornáról, valahogy ott van bennem, egy végleges pf-leállás (fizikai károsodás miatt) lehet, mindent elvenne tőlem, Avivával, fülakuppal, mettel, tornával, diétával meg hátha még sikerülhetne valahogy a baba, ha esetleg lombikkal nem...

Csak ezért félek, hogy már az 1. lombik előtt újra kell csinálni a műtétet.

2356. erika691230 (válaszként erre: 2355. - Lyana)
2010. febr. 3. 16:58

Semmi gond.

Gratulálok!

2355. Lyana (válaszként erre: 2354. - Erika691230)
2010. febr. 3. 16:35

Én nagyon sajnálom azokat a szavakat, amiket első elkeseredésemben írtam. Azonban akár elhiszed nekem akár nem amikor azt írtam te eszembe sem jutottál ( szemben Primula mondatával )!

Csak önző módom a saját magam problémája járt az eszembe. Nem akartam én megbántani senkit sem.

Aztán persze amikor sorra pozitívak lettek a tesztek akkor már bántam a dühkitörésemet.

Én úgy gondolom, hogy szükségünk van a jelenlétedre mivel te vagy az egyetlen poztiív példa előttünk. Szívesen és örömmel olvasunk a kisbabád fejlődéséről.

Egyébként a negyedik teszt is pozitív erősen.

Holnap megyek a doki bácsihoz vérvételre és ír fel gyógyszereket a vérzésre. A vérzés megint minimális lett a fekvés és az utro hatására.

2354. erika691230 (válaszként erre: 2353. - Erika691230)
2010. febr. 3. 16:21

Elgondolkodtam,vajon kell-e nekem ide jönni...

De!Mivel én indítottam ezt a fórumot,úgy gondolom,van itt helyem,de majd változtatok a hozzáállásomon.

2353. erika691230 (válaszként erre: 2352. - Anta03)
2010. febr. 3. 16:15
Nem bántott meg lyana,elgondolkodtatott.
2352. anta03 (válaszként erre: 2350. - Erika691230)
2010. febr. 3. 16:04

légyszi -légyszi!!!! írj ide is...a babáről!


biztosan megbántott lyana...de, tuti megbánta és a hormonok miatt lehetett az egész!!!


rám nincsenek hatással a hormonok...de mástól is hallottam hogy pl. a stimu alatt tiszta bolond volt :)


na, most elköszönök, mert inkább lefekszem..., majd holnap jövök!


pussz mindenkinek!

2351. erika691230 (válaszként erre: 2347. - Primula35)
2010. febr. 3. 15:52
Milyen fincsi,gyors receptet szeretnél?
2350. erika691230 (válaszként erre: 2348. - Anta03)
2010. febr. 3. 15:50

Szia anta!

Jól teszed,hogy bízol,tényleg kár elkapkodni.Nekem is a 13. napot mondta dokinéni,és akkor már szépen látszódott.

A babáról innentől kezdve inkább csak a naplómban,vagy priviben,ha valakit érdekel.



Lányok!Ha itt nem is vagyok,tudjátok,hogy priviben bármikor kereshettek!Szívesen segítek,ha tudok!Oké??


Pussz mindenkinek!

2349. anta03 (válaszként erre: 2347. - Primula35)
2010. febr. 3. 15:44

szia!

végre te is kezdtél! :) szorítunk neked!


ja és kezdők!...megkérdeztem a dokinénit lehet inni a teákat amiket korábban említettem napi 1 csésze! nem kavar be semmit! viszont ha tényleg segít akkor érdemes megfontolni.

2348. anta03
2010. febr. 3. 15:39

sziasztok csajok!!!!!!!

itt vagyok....

25.-én két 8 sejtes embriót ültettek vissza. 1 hetet szigorúan feküdtem. tegnep kicsit tettem- vettem és ma is, de főképpen fekszek még.

nekem is volt a 3,napon kis szorulásom és a torkom is elkezdett fájni egyik éjszaka...vettünk homeopátiás bogyókat és egy nap alatt elmúlt az erős torokfájás.

éjszakánkén izzadok, megmértem ...napokig 37 fokos volt a testem.

néha szúrkál nekem is a hasam.

persze nem bírtam magammal és hétfőn csináltam egy tesztet, de hát persze még nem mutatott semmit...na, nem kapkodok, majd pénteken csinálom a következőt akkor leszek 12 napos.

a dokinéni amúgy is azt mondta h. akkor csináljam meg és ha, nem pozitív akkor még várjak, mert nem azt jelenti,h. nem vagyok terhes.

tehát várakozok...a cikim fáj napok óta....amúgy jól vagyok.

minden nap eszek túrót vagy tojásfehérjét és iszom a min. 3l vizet, néha kis narancslé, vagy paradicsomlé + mindennap 1 csésze palástfűtea.

velem ennyi.....


visszaolvastalak benneteket...


Lyana!

kitartás ne add fel! minden rendben lesz és tényleg örülj a 3 pozitív tesztednek!!!!

gratula neked!!!!!


erika!


igenis szeretnénk hallani sokat rólad és babádról is!!!!!!!!!!!!!légyszi ezentúl is írj le mindent!!!!!!!!!!!!nagyon jó olvasni!!!!!!!!!!!


triniti!

tök jó, h. kezdtél te is! ne izgulj szépen megnőnek majd a tüszőid!


mindenkinek nagyon köszönöm h. gondolt rám !!!!!!

én is gondolok rátok!!!!!!!!

2347. primula35
2010. febr. 3. 15:29

Sziasztok!!!


Kékmeggy, én is 2X átéltem a lapart, kitartás!!!

Az állapotodon, ha úgy alakul, akkor biztos hogy előnyödre vállhat, mert a jelen állás úgy sem tenné lehetővé a sikert, nem????


Lyana, egy kissé durva volt az Erikának írt véleményezés. Azt gondolom, ezt nem így kellett volna lereagálnod.

Akkor ha nem is sikerül vmelyikünknek elsőre a project, azért is kell idelátogatni, hogy erősítsük, támogassuk egymást. Ne pedig magába roskadva ödöngjön.

Nem ez lenne a helyes???

Nem csak a jó dolgokban kell egymást segíteni, hanem a rosszban is. Ezt Te nem így értelmezted, nincs is vele gond!!!

Bocsi, hogy ezt megírtam, de így a korrekt.


Most már itt vagyok!

Ma lett a ciklus indításom, bár hagyományos módszerrel: closti+merionál.

Hétfő Uh.

Magas a prolaktin; este fél szem bromo.

Rád gondoltam Kekmeggy..... (((-:


Triniti, hajrá!!!

Vica, veled mizujs???

Erika, vmi fincsi, GYORS recept????


Szép délutánt!!!!

2010. febr. 3. 14:43

SZiasztok!

Bocs,nem nagyon van időm fórumozni.

Mindenkinek a legjobbakat!

2010. febr. 3. 14:25
:-((((( Hátha minden rendben lesz, Lyana... :(
2344. Lyana
2010. febr. 3. 14:14
Én meg miről írjak??? Három pozitív tesztem van és most erősebben kezdtem pirosan vérezni.................................
2010. febr. 3. 13:58

Lányok, nagyon hallgattok!

Írjatok már, kivel mizújs?

Én csak őrlődöm, vívódom, mi lesz, ha újabb petefészek-égetésre küldenek esetleg, erről nincs mit írni. :)

2342. Lyana (válaszként erre: 2341. - 08e46ada5d)
2010. febr. 3. 10:06
:-)
2010. febr. 3. 09:55
Veled örülök, és nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen, elhiszem, hogy felemásan érzed magad! :(
2340. Lyana (válaszként erre: 2339. - 08e46ada5d)
2010. febr. 3. 09:48

szia.

Felemásan vagyok.

Tegnap délután megint csináltam két különböző tesztet és mind a kettő erősen pozitív!!!!!!!!!

De feszült vagyok mert vérezgetek:-( Hol jobban hol kevésbé.

Holnap megyünk vérvételre a kaáliba mert azt mondta a doki bácsi hogy megakarja nézni a hormokat hogy nem e kell több gyógyszer. Meg ír fel még utrogesztant vagy valamit ami hiányzik.

De ettől függetlenül boldog vagyok a 3 pozitív teszt miatt.

2010. febr. 3. 09:30

Ó, dehát miért ne jönnének, Lyana?

Ők szerves tagjai ennek a fórumnak, csak nem hagynak itt minket, ugye, Lányok, jól gondolom?


Hogy vagy, Lyana?

2338. Lyana
2010. febr. 3. 07:46

Jó reggelt!

Úgy érzem hogy primula és erika miattam nem jön a fórumra:-(

Hiányoztok mind a ketten. gyertek vissza!!!!!!!

2337. erika691230 (válaszként erre: 2336. - Triniti1020)
2010. febr. 2. 21:42

:-)

Szia triniti!

Megy neked is a drukk!

2010. febr. 2. 20:54

Ma voltam az injekciók alatt az első vérvételen és UH-n! Hát... Alacsony a hormonszintem és kicsik a tüszők is! Így megemelte a Gona adagomat 150-re a Deca-t meg levette félre. Remélem beindulnak azok a tüszőcskék!!!

Csütörtökön megint VV+UH! Meg szombaton is UH! Eddig!

2010. febr. 2. 20:52

Sziasztok!


Erika!

Nehogy itt hagyj bennünket, szépen kérünk! Ki támogatna minket? Kit állítanánk magunk elé példaképül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook