Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! fórum

Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
532. Anzse
2011. ápr. 18. 08:28

Szia,

a hétvége nagyon gyorsan eltelt. Szombaton kirándulni voltunk Badacsonyba és megmásztuk a hegyet. A kalóriaégetés meg volt, bár a súlyomon konkrétan nem látszik:) Vasárnap ellenben névnapoztunk, torta pogácsa meg minden finomság.

Ma reggel viszont visszaálltam a pirítósra....

Neked, hogy telt a hétvége?

531. Anzse (válaszként erre: 530. - Csicsy22)
2011. ápr. 14. 13:35

Remélem tényleg sokkal jobb lesz a tavasz meg a nyár.

Szabadba a mozgás is egyszerűbb, meg jobban kívánja az ember. Sok kirándulás, meg bicajozás.

Lehet megint elkezdek majd gyalogolni. AZ egyetemen csináltam, de aztán abba maradt.

2011. ápr. 14. 09:33

Hát még nagyon messze vagyok a céltól, de remélem végre a jó idő segít. Ilyenkor már nem bírom a benti tornákat. Állandóan mennék bicajozni :D

és megyek is.


És jönnek majd a friss zöldségek, gyümölcsök. Most nagyon optimista vagyok.

Ha már a telet végigküzdöttük, már csak jobb lehet, nem?

529. Anzse (válaszként erre: 528. - Csicsy22)
2011. ápr. 14. 07:55

Örülök, hogy Te is kitartóan számolod. Én is számolok és kezdődik az intenzív mozgás. Ma megint bicajjal jöttem.

És egy jó hír magamnak, megint lement az a 2 kiló, ami a hétvégi bulizással felugrott. A mostani súlyomhoz szépen lassan értem el, és meg is tudom tartani.

Szeretném ha megint elkezdene szépen lassan menni lefelé...

2011. ápr. 13. 18:41

Nem csinálok.

Inkább türelmesen számolom tovább a kalóriákat.

Én csak vasárnap mérek, de most pont annyi volt a súlyom, mint a káposztás előtt :S


(Bár pont most voltak a piros betűs napok is, így jött a zabaroham. Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, vagy annak, hogy ilyen monoton volt a táplálkozásom 1 hétig, és mindent pótolni akart a szervezetem)


De most kicsit lenyugodtam, és rájöttem, hogy pont az ilyen "csodadiéták" miatt buktam bele olyan sokszor már a fogyiba.

Így most már nem kezdek semmibe. Kcal és mozgás!

JA és hosszútávon. Nem egyik hónapról a másikra (pedig de jó is lenne :D)

527. Anzse
2011. ápr. 13. 08:00

ma reggel megint bicajjal jöttem dolgozni. Kezdem is érezni a lábaimat, elég nagy szembe szél volt.

Az evés megint jól megy.

Csicsy csinálsz megint egy hetes kúrát? A leadott kilók visszajöttek vagy sikerült lent tartani?

2011. ápr. 12. 08:04

Sziasztok!


Én is vagyok még. Számolok ismét lelkesen. Nekem is visszakúszott pár kg, de nem hagyom magam :D

Amíg ilyen rossz idő van visszatérek én is a tornához, mert biciklizni nem lehet.

525. Anzse
2011. ápr. 11. 12:04

Sziasztok!


Nagyon eltűnt Mindenki. Ezt a hétvégét mi Villányba töltöttük nagyon jó volt. Igaz nem a diétáról szólt, de nagyon jó volt. Szép idő, borok, és kikapcsolódás.

Hogy álltok a mérlegeléssel? Nekem a mérleg egy kicsivel többet mutatott a hétvégi kirándulás után, de nem vészesen. Szerdán megyek tornázni, vasárnap meg készülök úszni.

És ti? Számoljátok még a kalóriákat? ÉN igen ma nagyon jól állok....

524. Anzse
2011. ápr. 7. 10:30
Ma reggel fél kilóval kevesebbet mutatott a mérleg...talán elindulok lefelé megint.
523. Anzse
2011. ápr. 6. 08:49

Sziasztok,

hogy vagytok? Hogy bírjátok az időjárás változást?

Tegnap este rakott krumplit csináltam ma ebédre. Ma délután megyek kondiba, már nagyon várom a mozgást.

Le kell mennie annak az 5 kilónak....

2011. ápr. 4. 11:41

Köszi, hát én is nagyon remélem.

Ha még egyszer ennyit le tudnék adni a lagziig, én is elégedett lennék :)


Hajrá-hajrá!!!!

521. Anzse (válaszként erre: 520. - Csicsy22)
2011. ápr. 4. 09:35

Nagyon ügyes vagy! Reméljük meg is marad és nem ugrik vissza....

Mi május 14-én megyünk lagziba, addig 5 kg mínusz a cél...

Hajrá mindkettőnknek!

2011. ápr. 3. 21:18

Sziasztok!


A híres-hírhedt káposztaleves diétát -4,3 kg-val zártam.


Most visszatérek a kcal számoláshoz, de lehet, hogy 2 hét múlva megint végigcsinálom. (május 7-én lagzi:S)

Még nem tuti, de jó lenne egy kicsit felpörögni fogyás terén, mert 2 hónapig csak stagnáltam...(ÉS ez rontja az átlagomat :XD)

519. Anzse
2011. ápr. 3. 20:59

Sziasztok,

én hazatértem a kiruccanásból. Szerdától Kanizsán voltunk tesóméknál. Na ott aztán ment az evészet ezerrel. És mikor itthon mérlegre álltam, nagy meglepetésre a mérleg ugyanannyit mutatott, mint amikor elmentem. Ennek most örülök.

ma voltam úszni nagyon jó volt.

Holnap hal lesz az ebéd. A heti sport program még nem ismert számomra:)

Csicsy kíváncsi vagyok az eredményre...

2011. ápr. 1. 19:46

Sziasztok!


Még a holnapi nap van hátra, és végzek a 7 napossal.


Ti hogy álltok?

517. Anzse
2011. márc. 29. 17:22

Sziasztok,

ma Zalakaroson vagyunk pihenni. Ma voltam kint napsütésben úszni 40 percet. Nagyon jó volt. Utána pedig pont kezdődött a vizitorna és azt a fél órát is végig csináltam. És ráálltam az uszodai mérlegre, ami pontosan 1 kg mutatott kevesebbet, mint az otthoni. Ami nem tudom mit jelent:)

Tegnap este jól tartottam magam, mert salátát ettem baconbe tekert csirkemájjal. Ma pedig halat ettem ebédre, igaz fűszeres burgonyával, de nagyon finom volt az is.

Nagyon ügyesek vagyunk, hogy még mindig kitartunk!

Csicsy22! Kíváncsi leszek az eredményre. Hajrá!

2011. márc. 29. 09:13

Sziasztok!


Én most káposztalevesezek:) Unom már a lassan 2 hónapos stagnálást, ezért meglátom ezzel mire jutok...

Torna megyeget, de olyan fáradt vagyok már pár napja, hogy alig bírok létezni. Ez a hülye időjárás/front engem kinyír:S

2011. márc. 29. 08:30

Végül sikerült rávennem magam a tornára, és 80 percet mozogtam dvd-kre.

Ma reggel 64 kg-ot mutatott a mérleg, nagyon-nagyon lassan, de azért fogyok. Az elmúlt 4 hétben 2kg-ot fogytam.


Veletek mi újság?

2011. márc. 28. 13:21

Hát én szombat óta nem tornáztam, és már nagyon hiányzik. Most fektettem le a gyerekeket, és ha elaludtam, kezdem a tornát. Holnap reggel mérem magam, remélem nem híztam. Majd beszámolok.


Szerintem nincs fogyókúra mélypontok nélkül, csak az a lényeg hogy mindig folytatni kell. Minden nap egy új lehetőség.

513. Anzse
2011. márc. 27. 21:26

Sziasztok,

mi tegnap kirándultunk, ma pedig voltunk úszni. Mozgásba most jó vagyok, és a kilók is a helyén vannak.

Holnap megyünk pihenni Zalakarosra remélem ott is sikerül figyelni a dologra. Nem szeretnék pont a pihenésről többet visszajönni.:)

2011. márc. 27. 20:36

Sziasztok!


Én nem vagyok formában, visszajött 2 kiló. Ráadásul egész héten olyan "nemjó" kedvem volt.

Na, de ma már kicsit összeszedtem maga:)


Voltam ma bicajozni is, olyan jó, úgy hiányzott már:)

2011. márc. 27. 10:10

Mi tegnap szülinapon voltunk, szóval, volt nagy evészet. Még tippre sem számoltam ki. De mától újra keményen számolok! Szerintem havi 1 nap miatt miatt nem borul egy hónapi odafigyelés, csak nem szabad feladni.

A gyerekek köhögősek, esik az eső, ezért ma itthon lazítunk.

510. Anzse
2011. márc. 26. 09:42

Ma mérlegre által, de semmi változás, igaz felfele se mozdult...

A hét eleje olyan jól ment, de aztán csütörtökön sörözés a barátokkal és ettem is igaz csak salátát...tegnap este pizza volt az se a legdiétásabb...

Úgy érzem néha kezd az agyam elhagyni, mert gyengülök akaratilag. Valahogy megpróbálom magam összeszedni.

Ma még olyan jó idő van, valószínű elmegyünk kirándulni.

Nektek mi a hétvégi program?

509. Betsabé (válaszként erre: 508. - Anzse)
2011. márc. 24. 11:26

Ügyesen csinálod, csak így tovább!


Én ma reggel Norbi kiképzéssel kezdtem a napot.

508. Anzse
2011. márc. 24. 09:59

Sziasztok,

voltam ma endokrinologusnál, kaptam másik gyógyszert. Nem lettem sokkal okosabb.

A tegnapi nap is jól sikerül és ma reggel biciklivel jöttem.

Olyan szép idő van, hogy nem is megyek délután kondiba, hanem lemegyek bicajozni meg futkározni a lánykámmal.Remélem a jó idő kitart.

2011. márc. 23. 19:14

Szörnyű, ha stagnál. Nekem is az első hat hétban nem mozdult, és ekkor átváltottam a kcal és CH számolásra, és azóta olvadnak a kilók!

Ti számoljátok a ch-t?

Ha nagyon nem megy, akkor próbáljatok újabb szigorításokat. Nézzétek meg mi lehet gyanús.

Pl. én rájöttem, hogy a fehérjékkel is óvatosan kell bánnom, mert néhány nagyon magas kalóriaértékű.

Most leginkább az jellemző rám, hogy 2 óránként eszem, de 18 óra után már nem.

És minden étkezésem min. fele zöldség vagy gyümölcs. Mindent eszek, amit megkívánok, de mértékkel, és sok zöldséggel telítem el magam.

Drukkolok neketek!

506. csicsy22 (válaszként erre: 504. - Anzse)
2011. márc. 23. 13:27

Én már 1,5 hónapja.

De már nagyon unom ám...:S

505. Anzse
2011. márc. 23. 09:17

A tegnapi napom jól sikerült 1150 kcal.

Igaz torna megint nem volt, csak a reggeli bicaj...

Ma sali lesz az ebéd sült virslivel.

504. Anzse (válaszként erre: 499. - Aeb0378846)
2011. márc. 23. 09:16

Gratula!

Nekem is körülbelül ennyi a végcélom.

Te nem inogtál meg néha? Én most sajna egy hónapja egy helyben toporgok...

503. csicsy22 (válaszként erre: 499. - Aeb0378846)
2011. márc. 22. 18:46

Hatalmas üdvrivalgás és gratuláció neked!!!


Nem semmi teljesítmény.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook