Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítottam a férfival, akinek a szeretője voltam. Hogyan tovább? fórum

Szakítottam a férfival, akinek a szeretője voltam. Hogyan tovább? (beszélgetős fórum)


1 2
33. Nono0927 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 21:08
Eltelt pár hónap. Sikerült kilépned a kapcsolatból?
2023. máj. 21. 03:45
roviden legy nyitott ujabb kapcsolatra es begyogyul a seb.
2023. ápr. 28. 07:58
Nagyon fáj, és fájni is fog. Általában az erkölcsi része miatt ítélik el a szeretősdit. De arra senki sem figyelmeztet, hogy azért rossz ötlet egy ilyenbe belemenni, mert a vége úgyis az lesz, hogy legalább egy, de sokszor a szerelmi háromszög összes tagjának fájni fog a dolog. A fájdalom ellen már nem tudsz mit tenni, csak azt, hogy minél gyorsabban túl vagy rajta.
2023. ápr. 28. 07:53

Pedig ezzel kínzod magad a leginkább. Ennél még az is jobb lenne, ha megadnád magad, és visszamennél. Persze hosszútávon csak még jobban kiszúrnál magaddal. De talán egy idő után kellően megutálnád azért, amit veled tesz, és könnyebben otthagynád. Persze ha jó játékos, és sokáig abban a hitben tud ringatni, hogy milyen különleges vagy neki, meg minden, akkor ez jó sokáig elhúzódik. Valószínűleg addig, hogy közben le is maradsz egy normális életről egy rendes pasi mellett, akinek te vagy az első.

Vagy húzhatod ezt az "elengedés" dolgot, és nyújthatod a szenvedésed ameddig csak tetszik, vagy ameddig végül tényleg visszaédesget.

De ha egy kicsit is becsülöd magad, akkor drasztikusan és végérvényesen véget vetsz ennek az egésznek. Persze, hogy nagyon fog fájni, de csak egy rövid ideig, és nem megy benne tönkre az életed. Ne arra gondolj, ami jó volt ebben a viszonyban, hanem arra, ami valójában történt, hogy ez az ember kihasznált téged, és olyan megalázó helyzetbe hozott, hogy úgy bánt veled, mint egy szégyellnivaló senkivel, aki annyira a legalja, hogy titkolni kell a világ elől.

2023. ápr. 27. 21:43
Hát most nagyon szarul vagyok... 2 éve tart ez a dolog. Nem olyan egyszerű eldobni. Nagyon fáj.
28. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 18:27

Te is tudod, hogy ez nem fog menni. Mármint az, hogy ő elfogadja, mert neked így jó. Ha eldöntöd, hogy kiszállsz, legyél nagyon határozott és kemény, még ha nagyon fáj is.


Neki nagyon is kényelmes ez, neked a te életed legyen a legfontosabb. Ülj le vele, és mondd el neki pl. pont ezt, amit ebben a bejegyzésben írtál. Aztán mondd el neki, hogy a szíved szakad meg, de meg kell tenned magadért. És ha tényleg szeret, és fontos vagy neki, ne álljon az utadba.


Légy erős!

27. Ema (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 17:13

Azt hittem először tini vagy.

37 évesen hogy lehet ennyire naiv egy nő?

Ez a pasi soha nem fog téged tisztelni. Szerelmet, vagy gerjedelmet kaphattál de tiszteletet nem.

Anélkül pedig nincs normális kapcsolat. Erre gondolj ha elgyengülnél! Ettől egy nő többet érdemel. Szerintem.

2023. ápr. 27. 15:10
Veszel egy nagy levegőt és keresel olyat akinek nem csak a szeretője vagy. Első lépésnek jó.
25. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 15:07
Az a gond, hogy ő már eleve eldöntötte, hogy te csak másodhegedűs vagy. Így mentél bele. Ha tényleg komolyan gondolod a szakítást, és sejted, hogy utánad akar nyúlni és visszahúzni az életébe (neki ez nagyon is kényelmes lenne!), szakíts meg minden létező kapcsolatot vele. Telefonszám letiltás, e-mail, közösségi média stb. Ne reagálj, ne keresd vele a kapcsolatfelvételt és ne is adj neki erre lehetőséget. Fájni fog? Nagyon. De az út végén egy remélhetőleg felvállalható kapcsolat vár valahol, egy másik valakivel.
24. PöttyösPanka (válaszként erre: 20. - K-né Zsóka)
2023. ápr. 27. 14:50
Ezen nekem is megakadt a szemem. Tipikus esete annak, amikor valaki egy mocsok, de még azt is képes ideologizálni azért, hogy jó embernek érezhesse magát. Bár tulajdonképpen elv nem csak nemes lehet. Lehet neki az az elve, hogy minden férfinek alanyi jogon jár egy szerető.
2023. ápr. 27. 14:44
Nehéz, de azt tudod tenni, hogy szándékosan megbántod. Ha úgy lököd el magadtól, hogy ne akarjon visszajönni, akkor neked is könnyebb. Amíg úgy próbáltok eltávolodni, hogy mindketten azt éreztetitek a másikkal, hogy mennyire vágytok egymásra, addig nem lesz elég a végét akarni, és elnyúlik a szenvedés is. Nem akarod megbántani, mert fontos neked, érzelmi-intellektuális kötődés van köztetek, meg kiskutyafüle. De most inkább magadra koncentrálj, és tedd meg magadért, különben úgyis visszaédesget. Pedig teljes mértékben igazad van abban, hogy neked sokkal több jár, mint hogy ne vállaljanak fel, és titokban legyél tartva.
22. Bichi (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 14:33
Nem bántásból, de a neveltetésbe a szerető sem férne bele, szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy elvei vannak, vagy értékrendje van, egyszerűen a feleségét választja és ennyi. Persze asszisztálhatsz, hogy "jobb" legyen NEKI...
21. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 14:19
Azt teheted, hogy tanulj önbecsülést úgy, hogy ne egy (házas) férfitől függjön. Ha tudsz már boldogan élni akár egyedül, akkor jöhet bárki.
20. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 14:15
Ne haragudj, de ezen mosolyognom kellet, hogy a pasinak elvei vannak. Akinek elvei vannak és nős ember, az nem tart szeretőt. Ha pedig valóban elvei vannak és nem csak mondvacsinált okok mögé bújik, akkor felvállal téged és gerincet növesztve a felesége elé állva elmondja, hogy neki ez így nem jó. Mert ez lenne a helyes és a legjobb mindenkinek. Tudom, hogy nem ezt szeretnéd hallani, de nem vesz téged komolyan, te csak a kellemes kikapcsolódás voltál/leszel neki. Hagy békén, légy boldog nélküle!
19. ab8347c45b (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 13:41

„Azért írtam, hogy az elengedés "mindkettőnknek elfogadható legyen", mert úgy érzem, hogy ha ő nem fogadja el, akkor nem fogom tudni én sem lezárni, mert újra és újra megpróbálja visszacsinálni.”


- Libikókának igaza van, nekem is az szűrődik le abból amit írtál, hogy itt egy elég önző férfiról lehet szó, akinek jelenleg hatalma van feletted. Hiszen ha megértené, hogy neked ez már így nem pálya, kevés ami most van, de ő ennél nem tud többet adni, elfogadná a döntésed, nem akarna érzelmileg manipulálni és az üzengetésekkel rángatni.

Állj ellen, és tartsd az irányt bármi történjen is. Valószínűleg egy jódarabig megpróbál majd visszaédesgetni, hogy minden úgy legyen ahogy neki jó volt. Ezen szerintem nincs is mit elmagyarázni neki miért akarsz pontot tenni a végére, és nem is kell!! mert minden igazolási kísérlettel, csak azt igazolnád a számára, hogy mekkora érzelmi befolyással bír feletted. Te irányítod az életed, nem ő.


"A nehézség az, hogy nagyon erősen kötődöm lelkileg hozzá, mivel átvezetett egy nehéz élethelyzeten. Olyan Ő nekem mint egy kis biztonságos hely, ahol szeretve vagyok és megértenek. Innen kibújni nem olyan jó érzés..."


- Igen, ilyen a viszony. Egy boldogságsziget, ahova mindenki csak a jót viszi, amitől nagyon nehéz megválni, de ebben a helyzetben te már érzelmileg átléptél egy határt és minél előbb kilépsz belőle annál kevésbé fogsz sérülni.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Ágio8405)
2023. ápr. 27. 13:19
Hát én ezt nagyon nem feszegettem, mert nem akartam darázs fészekbe nyúlni. Ő maga mondta el, hogy nem képes rá, nem megy neki a feleségével. Azt is mondta, hogy a felesége piszkálja is és nem érti mi van. Őszintének tűnt nekem.
17. Ágio8405 (válaszként erre: 16. - Ágio8405)
2023. ápr. 27. 13:13
Ősi=pasi
16. Ágio8405 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 13:12
Nem akarom az önbecsülésedet még lejjebb nyomni, de ha egy ősi szerelmes lesz az igenis lép. Az meg tényleg igaz hogy nagyon ritka az a házasság ahol tényleg nincs szex. Az ok és tény hogy kevesebb van a legtöbb házasságban, de van. Van egy barátnőm aki sokszor volt már szerető státuszban, mind azt mondta neki otthon nincs szex…. Aztán volt akivel szakított és pár hónap múlva kiderült hogy született új gyerek. A feleség már terhes volt amikor még együtt voltak.
2023. ápr. 27. 13:05
Köszönöm Alnisa, ezen igyekszem... Ezért is indítottam a fórumot, hogy pozitív és támogató visszajelzéseket kapjak. Nem szeretném őt ócsárolni sem, nyilván mindenkinek megvan az életútja. Van aki szerint az a gáz, ha valaki bent marad egy látszat házasságban és nem hagyja ott a feleségét, van aki szerint meg az, ha elhagyja. Értékrend kérdése. Nekem mindkettő mellett lenne pro és kontra bőven...
2023. ápr. 27. 13:02
Hú de xxar dolog jutott az eszembe! Ha másról van szó csípőből tüzelünk, vagyis azonnal tudjuk a megoldást a problémájára és osztjuk az észt.😀 Ezzel szemben a saját életünkben meg ott nyomasztanak a megoldásra váró feladatok. De irigylem azt akinek nincs!😂
13. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 13:01

Elvei vannak :D

Ez nagyon vicces, úgy nevelték ,hogy ne váljon el ,de szeretőt tarthat?? :D


Egyébként veregesd meg a vállad, hogy nem hagyod magad tovább alázni és lábtörlőnek használni.

12. 55Judit (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 12:58
Sajnos nem csak jó érzések vannak az életünkben. Ezt meg kell tanulni kezelni. Felnőtt, középkorú embereket nem szabad hogy kizárólag az érzéseik vezessenek. Van eszünk is.
11. libikóka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 12:54

Fura az ilyen,,szereti a feleségét,,szeret téged is,,,

Csak az a baj hogy nem eléggé.

A legjobban magát szereti.

2023. ápr. 27. 12:52
A nehézség az, hogy nagyon erősen kötődöm lelkileg hozzá, mivel átvezetett egy nehéz élethelyzeten. Olyan Ő nekem mint egy kis biztonságos hely, ahol szeretve vagyok és megértenek. Innen kibújni nem olyan jó érzés...
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2023. ápr. 27. 12:50
Azért írtam, hogy az elengedés "mindkettőnknek elfogadható legyen", mert úgy érzem, hogy ha ő nem fogadja el, akkor nem fogom tudni én sem lezárni, mert újra és újra megpróbálja visszacsinálni. Persze én is majd újra és újra reménykedni fogok, de nem akarom ringatni magam semmiben, várni meg végképp nem! 37 éves vagyok, teljes életet szeretnék élni, ha másképp nem akkor egyedül, de nem akarok senki rejtegetni való titka lenni a továbbiakban.
8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 12:41

Fura az első mondataid egyike,,"nem vagyok vállalva,titokban vagyok tartva"


Hát a szeretős lét gondolom ilyen.

Hogy engedd el?

Egyszerűen,,,ne keresd,,ne írj,ha keres ne válaszolj.


Tudom lélekben nem ilyen könnyű, de fizikailag így megy.

2023. ápr. 27. 12:19

Az összes nős, szeretőző pasas előadja, hogy otthon nincs semmi intimitás, és ez a legritkább esetben igaz. Lehet, hogy a te embered kivétel, de kicsi az esélye.

Ismerősöm járt így: a pasi a "szexmentes" házasságában nemzett egy (újabb) gyereket. Ez úgy derült ki, hogy az ismerős kórházban dolgozott, és a feleség abban a kórházban szülte meg a gyereket.

Érdemes elgondolkodni rajta, hogy az érzelmi-intellektuális kötődés, amit említesz, valóban kölcsönös-e, és nem csak a szex kötődés-erősítő hatását tulajdonítod-e annak.

2023. ápr. 27. 12:18
Pont.
5. ab8347c45b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 11:55

Idő...


Egy ilyen kapcsolat addig működik, ameddig mind a két fél ugyanazt akarja, ha már a másik elkezd többre vágyni és többet érezni fel kell ismerni, hogy ennek itt vége. Mivel nem veled tervezi a jövőjét, a saját önbecsülésed miatt is a legjobb vele teljesen megszakítani a kapcsolatot, csak így fog menni a továbblépés, de ha néha-néha még mindig felbukkan, írogat vagy te neki nem fog menni.

4. 55Judit (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2023. ápr. 27. 11:35
Pontosan!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook