Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítottam a férfival, akinek a szeretője voltam. Hogyan tovább? fórum

Szakítottam a férfival, akinek a szeretője voltam. Hogyan tovább? (beszélgetős fórum)


1 2
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 11:34

Nem ítélkezni jöttem. Azon kevesek közé tartozom akik nem ítélkeznek mások fölött. Ha valaki megszól ezért a kapcsolatért mert részedről ez egy hiba, akkor ő szálljon magába, és lássa be hogy ennyi hiba benne is van. Mert hiba az mindenkiben van.

Tehát én annyit tudnék javasolni ha szabad ilyet, hogy kösd le magad jobban. Mással. Ha kevesebbet tudsz rá gondolni, talán könnyebben halványulnak az emlékek, érzések. Szó sincs arról hogy könnyű. De a gondolataink felett hatalmunk van és arra gondolunk amire akarunk. Ha felesége van hagyni kéne. Az idő múlásával ahogy idősebb leszel, már nem lesznek ilyen problémáid. Kitartás!

2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 11:34

Engem pont nem érdekelne ebbe a helyzetben, hogy neki is elfogadható legyen. Ő döntött. Elvei vannak, a családjával marad. Kutyakötelessége engedni téged boldogan élni, és megtalálni azt a társat, akinek a külvilág előtt is a társa lehetsz. Még akkor is, ha ebbe ő bele döglik.


Csak rajtad múlik, hogy magadat választod, vagy éled tovább az ő életét.

2023. ápr. 27. 11:11
Nagyon nehéz időszakon vagyok túl. De nem a férfi miatt. Tulajdonképpen ő volt a gyógyír a sok bajra (ezt most nem részletezem...). Viszont egy ideje azt érzem, hogy megakadtam és elkezdett leépülni az önbecsülésem, mert nem vagyok vállalva, titokban vagyok tartva. Én el tudnám képzelni vele egy normális kapcsolatban, egyébként ő is velem. Csakhogy ő nem lenne képes elhagyni a feleségét, nemcsak értem nem, senkiért. Így nevelték és elvei vannak és nem utolsó sorban szereti a feleségét. Már nem szerelemmel, de emberként bánnak egymással, egész jól együtt tudnak élni. Nem is baj ez, de én nem akarok abban felőrlődni, hogy ő a tökéletlen, számára nem minden igényt kielégítő (értsd mindenféle intimitás nélküli) házasságát kívülről kell hogy megtámogassa. Ezért most szakítottam. Viszont tudom, hogy én nagyon kellek neki, és utánam fog nyúlni (már próbáltam szakítani). Megpróbál majd visszacsempészni az életébe. Nekem meg nagyon nehéz azt megállnom, hogy ne gyengüljek el, mert szeretem őt. Most mégis mit tegyek? Egyébként nekem is vannak gyerekeim csak én már elváltam és önálló életet élek. Mielőtt leírnátok, hogy de hülye vagyok, odaadtam magam, csak a k**ja voltam - ez nem igaz, a kapcsolatunkban bár nagyon jó volt a szex is, elsősorban egy olyan érzelmi-intellektuális kötődés alakult ki közöttünk, ami egymáshoz húz minket. Ezért is olyan nehéz elengednünk egymást, azt hiszem. Mit tegyek? Hogyan engedjem el, hogy az mindkettőnknek elfogadható legyen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook