Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szájpadlás sérülése fórum

Szájpadlás sérülése (beszélgetős fórum)


2011. dec. 8. 15:35

KoszoNom mindenkinek!

Felebredt es kutya baja! Leturmixoltam neki a gulyaslevest, ugy ette. :-)

Apja most jott haza, buszken mutatta neki a sebet!

Igazabol mar nem is veres es "csak" egy 1 cm vagas latszik, korulotte picit piros.

Akkor a tejet forralom, ugy adom neki majd. Koszi!

9. cumma1 (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2011. dec. 8. 14:34
Nekünk 1 évesen volt ilyen baleset, a szájpadlását felsértette. Rohantunk vele a kórházba, végül kitisztították, nem kellett varrni. Tejeset nem adhattam neki 1 hétig, valamint olyan ételeket amik keményebbek és esetleg felsérthetik újra. A szájsebek a leggyorsabban gyógyuló sebek. Hamar túltette rajta magát :)
2011. dec. 8. 14:01

Élőflórás dolgokat ne adj(joghurt, kefír ect)! ha tejet felforralod és hirtelen hűtöd, akkor abban baci nem lesz(felforralod és jégkockás vízbe állítod. mindíg frissen forrald!)!

Kb egy hétig!

Én nyelvpiercinggel csináltam ezt.

7. cooltim (válaszként erre: 6. - Homern)
2011. dec. 8. 14:00
Igen, rakerdeztem. Azt mondta, lehet nyugodtan adni mindent. Csak igyekezzek inkabb pepeset...
6. homern (válaszként erre: 5. - Cooltim)
2011. dec. 8. 13:57
a tejet megkérdezted?egy telefont még megérne a dolog :)
2011. dec. 8. 13:28
Beszeltem a dokival. Megnyugtatott, hogy nincs vele tennivalo, mert a szajserulesek hamar gyogyulnak. Mivel a verzes is hamar elallt es a kislanyom is megnyugodott (most alszik), igy "semmi gond"!
2011. dec. 8. 13:22
Felhivom a dokit mindenkeppen. Tejeset ne??? Huh, az erdekes lesz! :-( reggel es este tejecsket iszik mindig es imadja! :-(((
2011. dec. 8. 13:19
szerintem nincs tennivaló,de a biztonság kedvéért hívd fel a gyermekorvosotokat.tejeset lehet nem kellene ennie pár napig.
2. gne2 (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2011. dec. 8. 13:19
Én azért elvinném orvoshoz. Ő látja jobban, hogy mekkora és milyen mély az a sérülés.
2011. dec. 8. 13:16

2 es fel eves kislanyom egy muanyag trombitaval a szajaban eloreesett. Felvagta a szajpadlasat, kb. 1 cm- es vagas van ott. A verzes hamar elallt. Kell vele valamit tennem, vagy majd szepen begyogyul???

Valaszokat elore is koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook