Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Duzzanat a szájpadláson fórum

Duzzanat a szájpadláson (beszélgetős fórum)


13. Majome22 (válaszként erre: 12. - C75565e593)
2010. márc. 5. 21:31
Szia! Köszönöm a tippeket és a jelet! ;) Ma reggelre elmúlt az éles fájdalom, igaz a duzzanat még megvan. Remélem az is eltűnik előbb-utóbb :)
12. c75565e593 (válaszként erre: 1. - Majome22)
2010. márc. 5. 20:47

Szia

Nekem hasonló a gondom...ezzel nem sok mindent lehet tenni...csak gondos szájápolás.

Corsodilt használok..az nekem bejött.

és septofort tabletta tudod szopogatós biztos

ismered.


Langyos sósvizzel is öblögethetsz...ja és még esetleg a Glikosept is jó rá...én ezeket használom.

De ha nem javul menj dokihoz.

Jobbulást neked!

2010. márc. 4. 23:13
A cataflam vagy algopirin ha van otthon,segíthet a fejfájásban is.Mindkettő fájdalom és gyulladáscsökkentő,cataflam a legjobb,de sajna csak receptre kapható,háziorvos is felírja.
2010. márc. 4. 22:07
Remélem sikerül megoldást találnom mert elviselhetetlenül fáj a fejem. Köszönöm Nektek a tanácsokat!:)
2010. márc. 4. 21:33
Szia! Nem kell nagyon megijedni:)) Valószínű, hogy hajlamos vagy a fogágy betegségekre. Valami belemehetett a fogtasakba, és fel is sérthette. Nekem már volt ilyenem 2008. szilveszterekor. Fogorvoshoz mentem, aki kitisztogatta, tömködött bele gyógyszert. Ahogy kitisztította már nem is fájt. És azt javasolta, hogy keményen sikájam a fogínyemet.
8. Majome22 (válaszként erre: 7. - Nadine81)
2010. márc. 4. 20:47
rendben, először kipróbálom :) köszönöm!
2010. márc. 4. 20:42
Elmehetsz végülis a fogorvoshoz,de nem muszáj szerintem,az a 2 szer amit írtam,tökéletes rá,napokon belül helyre hozza.Ő is azt fogja javasolni szerintem.
6. Majome22 (válaszként erre: 3. - Nadine81)
2010. márc. 4. 20:38
Én is gondoltam fertőzésre, mert hétfőn volt egy kis baráti összejövetel és lehet véletlenül beleittak a poharamba... nem tudom, mindenesetre holnap felkeresem a fogorvosom.
5. Majome22 (válaszként erre: 2. - SF)
2010. márc. 4. 20:37
Én is gondoltam arra, hogy a fogam okozhatja, de a fogam nem fáj csak ez a kis "izé", és érzem, hogy kisugárzik belőle a fájdalom a fejemre de csak jobb oldalra (na ezt jól megfogalmaztam).
2010. márc. 4. 20:35
Ja igen,rossz fog is okozhatja.
2010. márc. 4. 20:34
Szia.Nem lehet,hogy valami keményet ettél,s felsértette,pl.kenyér héja...ilyesmi?Vagy valami kisebb fertőzés,olyasmi mint a szánk szélén a kis gennyes búb,ha koszos kézzel hozzáérünk a szánkhoz.Ecseteld be valamivel,pl.glicosepttel vagy gingisollal.
2. SF
2010. márc. 4. 20:34
Valószínűleg egy gyulladt fog okozza. Minél előbb menj fogorvoshoz!
2010. márc. 4. 20:32
Sziasztok! Körülbelül 3 napja egy borsónyi duzzanat van a szájpadlásom jobb oldalán hátul, kb. 2 cm-re a fogsoromtól. Nagyon fáj és enni is alig tudok. Folyamatosan fáj a fejem de csak jobb oldalról. Volt már hasonló problémátok? Mi lehet ez? Szájsebészeti probléma? Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook