Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Stohl András és a Való Világ 4 fórum

Stohl András és a Való Világ 4 (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
26. d89d9f2f77 (válaszként erre: 10. - Lamoni)
2010. nov. 22. 11:54

teljesen egyet értek veled!

és Liliu!! Hát teljesen ki voltam akadva hogy milyen bunkó volt ezt nem szabadott volna engedni!

25. Kiscsibe79 (válaszként erre: 13. - 80ASIQ)
2010. nov. 22. 11:54
Szívemből szóltál!!
2010. nov. 22. 11:53
Szerintem egyáltalán nem kéne képernyőn lennie.Számomra ez azt sugallja, hogy nyugodtan drogozz és igyál, ülj be a kocsidba, vezess jó gyorsan ki nem sza.ja le, hogy elütsz valakit, majd megkérem a feleségemet, hogy vigye el a balhét helyettem.Utána meg fegyverhasználati engedély nélkül vadászom, de az sem baj mert még mindig szabadlábon védekezem és mindent megúszhatok következmények nélkül, mert én vagyok Stohl Buci, mert van pénzem meg hírnevem.
23. rohiani (válaszként erre: 12. - Pozitív72)
2010. nov. 22. 11:51

Ezzel nem értek egyet.

Stohl nem a munkahelyén követett el hibát, hanem mint magán ember. Azért remélem megkapja a jól megérdemelt büntetését. Az meg már megint más,hogy ha te lennél a Stohl helyében már régen börtönben v. elvonón ülnél, ő meg még mindig az ítéletre vár.

Azért mert teszem azt te vagy bárki más elüt valakit ittasan v. drogosan még nem rúghatnak ki a munkahelyéről az jogellenes lenne.

Az rtl-t pedig csak a nézettség érdekli éppen ezért lett Stohl a műsorvezető, mert megosztja közvéleményét és ezért nézik.

A VV4 sz..r.Az előzőek is azok voltak, pár részt láttam, talán ebből is fogok, de szívesebben nézném a vacsoracsatát, de hát így azt most nem fogom, mert 7-től lenne időm egy kicsit tv-t nézni, hát ezentúl nem fogok.

2010. nov. 22. 11:51
LSD rohanást :D
2010. nov. 22. 11:51

Igen szerintem se helyes, hogy ő vezeti.Emberből van ez tény...de ha nem közszereplő lenne és úgy csinálta volna a balesetet akkor is haragudnának rá a "környezetében" aki tudna a balesetről...erről többen tudnak és többen vannak felháborodva.És joggal!!!!!!!!Ha nem tud megfelelni az elvárásoknak...üljön otthon.

Ő és más színészek, példaképei a gyerekeknek,fiataloknak...

És szégyen ha ilyen példa kép van....

Nincs helye abba a műsorba.

2010. nov. 22. 11:51
Szégyen,gyalázat hogy egy ilyen ember simán visszakerülhet a képernyőre,tök mindegy,mit csinál.
2010. nov. 22. 11:50
Sosem voltam elájulva tőle,de hogy szégyen érzett nincs benne a tuti!
2010. nov. 22. 11:50
Én sosem szerettem, és nem is fogom, irritál nagyon! Az új való világ meg éppen neki illik, ugyan olyan ő maga is!
17. csutkamano (válaszként erre: 6. - Vviki2)
2010. nov. 22. 11:49
Ez nem teljesen igaz. Lásd a Damu Roland 30 nap előzetest kapott, pedig még semmi sem bizonyított.
2010. nov. 22. 11:48
Nem hinném hogy bárkit el kellene ítélni a magánéleti dolgai miatt. Senki sem feddhetetlen, aki ilyen alapon osztja az észt, nézzen magába mind. :) Ennyi erővel senki se kapjon munkát, mert mindenkivel szemben hozhatunk fel ellenérveket.
2010. nov. 22. 11:45
Nem az RTL C.. kell hibáztatni, szerintem Stohlnak kellet volna inkább tükörbe néznie.Ezek szerint semmi szégyenérzet nincs benne, bele tud vigyorogni a kamerába.Gusztustalan, mint a médiában sok más is.
14. Lyana
2010. nov. 22. 11:43

Szerintem a magánélet és a munka két különböző dolog. Nem szabad összekeverni, hogy a munkában és a magánéletben mit tesz az ember.

Attól, hogy magánként milyen hibát követett el attól még nagyon jó színész és remek műsorvezető.

Elítélem, hogy ittasan és drog hatása alatt balesetet okozott. Azonban színészként és műsorvezetőként szívesen látom továbbra is.

13. 80ASIQ
2010. nov. 22. 11:40

Stohl ellenes vagyok! Mindíg is egy felfújt majomnak tartottam! Teljesen véletlenül láttam az előző valóvilág befejező részét ahol úgy üvöltött, hogy majdnam összeszarta magát! Hát ekkora sznzácó az, hogy ki nyeri azt a kurva valóvilágot?? :(

Eddig erre azt lehetett mondani, hogy az ízlésem, lárásmódom az én hülyeségem. Oké.

De amikor kiderült, hogy ittasan, drogosan balesetet okozott és ráadásul továbbra is hagyják élni (értsd: szabadlábon lenni) azóta ha lehet, még jobban útálom! Mint a sz@rt!!!

És most meg kérem, még ennek a szennyműsornak az egyik műsorvezetőjévé teszik!! Hát esküszöm, ilyen ország a világon nincs!! :(

12. Pozitív72 (válaszként erre: 4. - Tobea82)
2010. nov. 22. 11:38
Ez kb. úgy néz ki, mintha egy sebész műhibát követ el és ő kapja a legfontosabb műtéteket...szerintem felháborító dolog!!!! (ettől függetlenül szeretem a való világot és ha időm engedi nézni fogom)
2010. nov. 22. 11:37
Nálunk a VV4 az a fajta műsor, amit NEM nézünk. A gyerek szeretné nézni. Olyat mondtam, amit még soha: Ebben a házban és amíg az én asztalomnál eszel, addig nem. Erre végképp nincs szükségünk!
10. lamoni (válaszként erre: 2. - Vkatka)
2010. nov. 22. 11:36

Egyetértek veled. Szerintem is undorító amit művelnek az RTL-nél. A kisembert egyből elítélik, nekik meg mindent lehet. Én csak a műsor elejét láttam, gyomorforgató volt.

Amúgy én is jó színésznek, és műsorvezetőnek tartom, de ami sok az sok.

Ja amúgy Lilut se tartom nagyra,de vki nagyon nyomja előre.

2010. nov. 22. 11:35
Szégyen és gyalázat, hogy a történtek után egy ekkora volumenű munkát kapott!!!! Hát mondhatom, hogy "jól megbüntették " a tettei miatt...ez Magyarország! Van akinek mindent lehet, az egyszerű embereknek pedig semmit sem :(
2010. nov. 22. 11:33
Ezt is meg fogja úszni....
2010. nov. 22. 11:33
Szerencsére nem ő lesz a műsorvezető, csak az elsőt csinálták vele. Egyetértek vkatka-val!!!! Egyébként pedig szerintem ez a negyedik rész nagyon gagyi lett, szombaton megbotránkoztam. Igénytelen.......
2010. nov. 22. 11:32
Bűnözőké a világ...:-S
5. kiscicalany (válaszként erre: 1. - Dekoltázs)
2010. nov. 22. 11:31

Nyilván akkor is ezt írnád, ha a te apukád rokkant volna meg az ő hibájából.

Én néztem volna a vv4-et, de miután megláttam, hogy ő vezeti, egyetlen részt se fogok nézni belőle.

2010. nov. 22. 11:31

Hát én visszataszítónak tartom!Hogy lehet hogy a magyar média ilyen gátlástalan?Még ha tehetséges színész is nagyot hibázott.Ha egy orvostól műhiba esetén elveszik a diplomáját akkor ő is megérdemelné hogy legalább még egy jó ideig nem futtassák.

Én nem is nézem és remélem sokan vannak ezen a véleményen!

2010. nov. 22. 11:29
Én néztem eddig az összes VV-t, ezt is fogom - már amennyire időm engedi. Sztem nem lett volna teljes a VV4, ha nem ő az egyik műsorvezető.
2010. nov. 22. 11:28
Szerintem felháborító, hogy ő bármit megtehet, következmények nélkül. :(
2010. nov. 22. 11:27

Örülök, hogy Stohl Andrást visszavetet az rtl klub! :)Igaz nem nézem a VV4 et, de Ő egy nagyon tehetséges színész, műsorvezető!

Örülök neki! :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook