Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Stohl András és a Való Világ 4 fórum

Stohl András és a Való Világ 4 (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
56. @gabika@ (válaszként erre: 52. - Pozitív72)
2010. nov. 22. 12:19
igen ezzel "nagyon jó "példát mutat a fiataloknak,hogy akár mit csinálhat lesz munkája
55. cumma1
2010. nov. 22. 12:19
Sitten lenne a helye nem a tv-ben. Eltusolták megint pénzbüntetéssel. Fasza példamutatás, a törvények ezekre miért nem vonatkoznak???
2010. nov. 22. 12:17
Véletlenül kapcsoltunk oda, mikor Stohl betáncolt a stúdióba. Felfordult a gyomrom, kértem a férjemet, azonnal kapcsoljon el!!!
53. vajola (válaszként erre: 48. - 80ASIQ)
2010. nov. 22. 12:17
hOGY ERTED EZT
2010. nov. 22. 12:16
Azt is figyelembe kell venni, hogy a képernyőn KÖZSZEREPLŐ.... és milyen példát mutat ezzel? Számomra csupán azt, hogy Nekik mindent szabad, akkor is ott lesznek a képernyőn ( nem 2 forintos gázsiért!!!!!)
51. af77be20f7 (válaszként erre: 49. - Genlips)
2010. nov. 22. 12:14
Ez így van, én sem tolerálom ezeket a szennyműsorokat. De ha körbenézel a világon, ma már sajnos ilyenekkel van tele a média. Ma már akárkiből lehet sztár... Eleve olyan embereket kellene ilyen helyekre tenni, akik jó példát mutatnak. Sokan haltak már bele a hírességek közül hasonló hülyeségekre és sok embernél arról van szó hogy ezt egy emberre vetítik ki. Eleve fel kéne számolni ezeket a műsorokat, mert csak mégjobban elkorcsosítják ezt az országot.
2010. nov. 22. 12:13
Hát ez a Retekklub színvonala, ez elég is a jónépnek.
49. genlips (válaszként erre: 16. - Af77be20f7)
2010. nov. 22. 12:11

ellenérvként pl. hogy mindenki drogosan ül kormányhoz? meg pl. minden hapsi húzzon meg más nőket a felesége mellett?

itt nem arról van szó, hogy magánélet és munka különbözik! ugyanis a médiában a kettő összemosódik (Stohl maga is összemossa, első dolga volt a médiában nyilatkozatot adni a baleset után). itt arról van szó, hogy milyen értéket közvetít a nézőknek a csatorna, a műsor és a műsorvezető...

azt kell mondjam, hogy aki nézi... arról van egy megfogalmazhatatlan véleményem

48. 80ASIQ
2010. nov. 22. 12:10
Minden téren lehetőséget adnék neki a kibontakozásra valahol Szibériában...
47. af77be20f7 (válaszként erre: 43. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 12:10
Ezzel egyetértek és az utánad szóló kommentje tükrözi. :)
46. Mesüge (válaszként erre: 42. - Mesterem)
2010. nov. 22. 12:09
Teljesen igazad van...
45. af77be20f7 (válaszként erre: 42. - Mesterem)
2010. nov. 22. 12:09
Na végre egy értelmes vélemény! :D Ez a tömör valóság összefoglalva 2 mondatban. :)
2010. nov. 22. 12:09
A VV elég egy erkölcsileg nulla műsor, szóval nem nagyon számít, hogy kik vannak benne és az sem, hogy ki vezeti.Ahhoz, hogy ezt a szennyet valaki vezesse ne is keljen nagy erkölcsi bizonyítvány. Stohl András pedig pont beleillik a képbe.Aki nézi annak jó szórakozást hozzá.
43. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 38. - Af77be20f7)
2010. nov. 22. 12:09

Én tisztelem,mert mint mondtam,jó színésznek tartom.De azzal,hogy ő híresség,műsorvezető,felvállalta azt,hogy egyfajta példakép,ha akarja,ha nem.

DE.Magánemberként is lenne annyi eszem,hogyha egy ilyen dolog után visszajöhetnék a tv képernyőjére,akkor azt legalább kicsit "szerényebben" (vagy nem is tudom,van-e erre megfelelő szó) tenném,és nem azzal nyitnék (még ha iróniának szánta is),hogy hoznám fel ezt a dolgot a tv képernyőjén megint,főleg nem ilyen dalokon keresztül..Elmondtam volna,hogy örülök,hogy újra itt lehetek,meg bizalmat kaptam és kész,nem hogy még "Egyszer megjavulok én...".

2010. nov. 22. 12:07

Örültem amikor a Stohl Bucit láttam meg szombaton este a VV4-ben, szerintem nagyon tehetséges szinész és jó műsorvezető.

A baleset miatt, viszont megérdemli a büntetést.

2010. nov. 22. 12:02

Magát a vv4- útállóm de Stohl mint színészt szeretem.

Az meg ,hogy ki mit csinál a magán ügye ha nincs színpadon...vagy élő adásban...

40. Fiatal nő (válaszként erre: 33. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 12:02

Hát attól a "poéntól" én is majdnem elhánytam magam. A sitten kéne ülnie, nem a VV-t vezetnie... Aztán ha letöltötte a megérdemelt büntetését, úgy csinálhat magából hülyét és ott, ahol csak akar, csak ne ártson másoknak...


GUSZTUSTALAN.

2010. nov. 22. 12:01

Emberek vagyunk hibázhatunk... DE!!! Hogy ez az ember nem tanul a hibáiból, az az undorító!

Én azóta érzek hatalmas ellenszenvet iránta, amikor a mostani balesete után megint megkérdezték tőle, hogy ez elég volt-e neki ahhoz, hogy mostmár ne vezessen ittasan stb. Erre mi volt a válasza?! Csak vonogatta a válát, hogy ő nem tudja garantálni, hogy ez mégegyszer ne forduljon elő. Hát anyád! Már bocsánat! Azt tényleg nem tudom én sem garantálni, hogy tuti nem okozok soha balesetet, de azt garantálhatom, hogy tuti nem ülök ittasan a volán mögé, bedrogozva meg pláne nem...

Ilyen embert tényleg nem szabadna a képernyőre tenni. Aki kiíváncsi rá, menjen színházba.

38. af77be20f7 (válaszként erre: 31. - Márti86)
2010. nov. 22. 12:01
Ha az én ismerősömet gázolja el, akkor sem fogom a munkájában kritizálni. Két külön dolog. Nem pártolom, elítélem amit tett, de csak mint magánembert lennék képes szidni. A képernyőn ő nem "a drogos Stohl", hanem MŰSORVEZETŐ. Az ő életét nyilván kiforgatják, mert híresség. Most kezdjem el sorolni az olyan C betűs bűnözőket akiket kilencmilliomodszorra sem képes a bíróság elítélni, mert XX megkülönböztetés? :) Gerinces ember még az ellenségét is TISZTELI. Az emberekből hiányzik a józan ész. Az, hogy ész nélkül mutogatunk, tisztán érzékelhetővé teszi az emberi faj visszafejlődését. :) (Y)
37. 80ASIQ (válaszként erre: 16. - Af77be20f7)
2010. nov. 22. 12:00
Ez nem egy olyan súlyú probléma, hogy megcsalta-e a feleségét vagy sem. Arra lehet azt mondani, hogy magánélet. Elég mélyponton van már ez az ország morális téren, nem kellene még egy lapáttal rátenni.
36. 778dc2edcd (válaszként erre: 14. - Lyana)
2010. nov. 22. 12:00
Szerintem a munka és a magánélet hatással vannak egymásra.Damu Rolandot is kitették a jóban rosszbanból, mert magánemberként otthon jól megverte a barátnőjét.
35. Mona.. (válaszként erre: 14. - Lyana)
2010. nov. 22. 11:59
Nekem is ez a véleményem. No de nem a vv4-ben. Elképesztő, hogy van nézettsége ennek a műsornak, sőt sajnálatos, hogy ilyenre van igény, ebből nem tanul az ember, sok buta ember akik ott bent vannak.
34. Pozitív72 (válaszként erre: 31. - Márti86)
2010. nov. 22. 11:57
...így igaz!!!
33. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - Dekoltázs)
2010. nov. 22. 11:57
Én egyszer kapcsoltam oda,és akkor láttam,hogy a "Rossz vagyok,de használható" című,"feledhetetlen" Manhattan nótát énekelgeti,utána meg a "Jó asszony mindent megbocsát"-tal poénkodik....:-/Amúgy se néztem a műsort (nem is fogom),de nekem ez nagyon ízléstelen volt,függetlenül attól,hogy Stohlt egyébként jó színésznek tartom...
32. Pozitív72 (válaszként erre: 23. - Rohiani)
2010. nov. 22. 11:56

pont ez az....volna rá száz ember akit szívesebben nézne az ember, mint ezt a drogos, alkoholistát!

az is szomorú, hogy még nem tették ki az rlt-től! mint Damut is...

2010. nov. 22. 11:56

Akik pártolják:

Akkor is ezt mondanátok ha a ti ismerősötöket gázolta volna el? Akkor valószínű látni sem akarnátok, ha iszik drogozik és közveszélyes akkor nincs mit keresnie a médiában, akár mit is tud.

30. 80ASIQ
2010. nov. 22. 11:55

Valahonnan átvettem:


Hazudott az RTL: máris visszatért a képernyőre a drogos Stohl


Az SZ.SZ Klub hazudott. Az elmúlt napokban ugyanis azt szivárogtatták ki a kanálisból, hogy nem a drogos gázoló vezeti majd a Való Világ 4 című gennyshowt, hanem helyette valami "Lilu" és Sebestyén Balázs nevű sztárocskák kapnak bohócszerepet. Ám a valóság az, hogy harmadikként ott lesz Stohl is.


"Az X-Faktor egyik műsorvezetője, Sebestyén Balázs kapta a Való Világ 4-et is az RTL Klubon. Úgy látja, hogy sűrű hetek várnak rá, de reméli, hogy bírni fogja. Noha sokáig úgy tűnt, hogy az RTL Klub rehabilitálja Stohl Andrást, és a színész megkapja három VV-széria után a negyedik évadot is, a szombaton rajtoló valóságshow egyik műsorvezetője Sebestyén Balázs lesz" - írta az Origo pár napja.

És ekkor jött a meglepetés: Stohl "Van egy cigid?" András lépett a színpadra a VV4 első adásában:


(a videó helye)


Mint az a fenti videón látható, meglehetősen cinikus módon a Rossz vagyok, de használható című dalra vonult be a köztörvényes bűnöző. Az általa megnyomorított Pali bácsi még mindig nem épült fel, Stohlt pedig továbbra sem a sitten kényeztetik százkilós kanc-k, hanem ezután is a tévében pöffeszkedik majd, zsírosra keresve magát. Kokainra lesz pénze, az biztos.

Várjuk az RTL programigazgatójának mobilszámát a szerk(kukac)k.r.c.info címre!

A drogfüggő egyébként hosszú idők után megint bekapcsolta a mobilját, úgyhogy ismét él a száma, lehet üzenni neki a 06-30-970-7089-as számon.

A K.r.c.info kéri olvasóit, hogy ne fenyegessünk pl. kinyírással, háza rágyújtásával senkit (mert esetleg visszanyomozható a hívó fél, és különben is kulturáltak vagyunk...), ellenben nyugodtan kifejthetjük véleményünket, beszólhatunk vagy melegebb éghajlatra küldhetjük a férgeket. Éljünk a szabad véleménynyilvánítás lehetőségével! SMS-t is küldhetünk, az biztosan célba ér, ha időközben kikapcsolná a telefonját, akkor is. Okozzunk pár álmatlan éjszakát a sztárnak kikiáltott senkiházinak, hogy legyen ideje töprengeni bűnein (de már az is nagy érvágás lenne, ha számot kellene cserélnie).

Végül egy hasznos link: vezetékes telefonok ingyen, névtelen hívása internetről (mobilt is lehet névtelenül, habár az már pénzbe kerül, de érdemes feltölteni az egyenleget, mert ingyen SMS-t is tudunk küldeni): k.r.c.info/r/6/51673/

29. @gabika@ (válaszként erre: 14. - Lyana)
2010. nov. 22. 11:55

Bocs,de nem értek veled egyet.

Nem tudom,hogy hol dolgzzol,így nem tudom,hogy a főnökeid ha megtudnák újságokból,tv.-ből,hogy ezt csináltad,meddig alkalmaznának tovább.

Engem tutti,hogy kirúgnának egyből/ápolónő vagyok/

2010. nov. 22. 11:54
Kezdjük ott, hogy aki egy ilyen műsort képes nézni és szeretni, az hogy kövezheti meg Stohlt?? :D Én nagyon fiatal vagyok, mégis a hányinger kap el ettől az ocsmány show- tól. Értelmes ember nem néz ilyet.
2010. nov. 22. 11:54

Én nem örülök. Volt pofája minden után vigyorogva vissza térni. Gusztustalan. Ezek után még annyira sem fogja visszafogni magát ha nincs következménye.

Én amúgy sem bírom.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook