Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Stohl András és a Való Világ 4 fórum

Stohl András és a Való Világ 4 (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
86. 80ASIQ (válaszként erre: 84. - 80ASIQ)
2010. nov. 22. 17:58
Az utolsó sor törlendő.
85. 80ASIQ (válaszként erre: 83. - Fókamama)
2010. nov. 22. 17:57
Félek, hogy az áldozatok sem bánnának vele úgy ahogyan megérdemelné. De egy próbát megérne.
84. 80ASIQ
2010. nov. 22. 17:55

A legutóbbi Barikád című hetilapban van egy cikk a valóságshowkról a 28. oldalon. Előszőr be akartam másolni az egészet. Nagy falat. Aztán csak részleteket belőle. Így is nagy falat és így már nam az igazi. Akit ESETLEG érdekelne az hátha még megkapja a múltheti Barikádot az újságárusnál.


Na, egy kicsiny részletet mégis beírok:

"...

Jó kérdés egyébként, vajon tisztában vannak-e a kereskedelmi média vezetői azzal, mekkora a felelősségük. Folyamatosan romlik hazánkban a közmorál, brutalizálódik az emberek magatartása és beszédstílusa, sikk lett a kulturálatlanság, a kulturális értékek megtagadása. És ebben a folyamatban része van a kereskedelmi csatornákon látható valóságshow-knak is.

..."

Szó van a cikkben arról, hogy hova jutott, aki valóságshow-ban tünt fel. Szerintem az ózdi Majka még úgy-ahogy. A Másik Molnár Anikó, aki figyeli az tudja. Számomra a legmegrázóbb BB Évi aki 16 milliós nyereményével elmebeteg lett, gyámság alatt él, gyermekeit nem ő neveli.


És a cikk végén több egyház közös véleménye:


"Az erkölcsi jóérzés levetkőzéseés a bűntudat teljes megszűnése mellett a jó értelemben vett szeméremérzet kiiktatására törekszenek mesterséges élethelyzetek teremtésével és bemutatásával."

'Véleményük sszerint az ilyen műsorok által sérülnek az egészséges személyiség erkölcsi ismertetőjegyei és rendkívül ártalmas hatások a jövő generációk értékrendjének kialakulását. Továbbá nyilatkozatukban arra kérik a szülőket és a pedagógusokat, hogy gyermekük számára ajánlják inkább a lelki-szellemi épülést szolgáló műsorokat, valamint gondoskodjanak értékesebb közösségi és családi programokról.'

(Cikk vége.)


Nemrég a háasságtörésről vitatkoztam más topikokban ahol a Hölgyek nagy része igen határozottan kijelentette, hogy mihely megtudnák párjukról, hogy félrelép, abban a pillanatban irgalmatlaul kirúgnák őket.

Akik szeretik és nézik ezeket a műsorokat, azok is így vélekednek? Mert én ellentmondást látok. Vagy oda nem ugyanazok írtak akik ide? Lehetséges...


Én nem nézem, nem azért mert szent vagyok, hanem egyszerűen nem érdekel.


Ja, és a cikk írója akkor még nem tudta, hogy Stohl is visszakerül...

Nem tudom az ilyen műsorok

83. fókamama (válaszként erre: 75. - 2b65851edf)
2010. nov. 22. 17:49

Az igényes szórakoztató műsorokat szeretem(ném) magam is.De sajnos mostanában ilyen a tv-ben nincs.Gusztustalan igénytelen szenny műsorok vannak helyette,idióta műsor vezetőkkel,akik jópofának viccesnek gondolják magukat,és azt amit csinálnak.Az nem különösen érdekelne mások mit néznek,csak döbbenetesnek találom,hogy erre amik mennek van igény.Azért ez sajnos mutat valamit.....

Mondjuk ha nem lenne családom,nálam talán be sem lenne kapcsolva a tv soha.Többnyire onnan van fogalmam mi megy benne,hogy a gyerekek bekapcsolják,aztán persze nem nézi egy sem(szerencsére).Mert amiket látok nagyon nem tetszik.Mondjuk azt most innen tudtam meg,hogy megint megy a vv.Azt pedig szintén nagy bajnak találom,hogy csak a szenny ragad ránk nyugatról....Aki pedig a média világában él,az kiteszi magát a kritikának,vagy ha úgy tetszik ítélkezőknek.Ők ez vállalták,sőt élvezik is.Stohlt meg rábíznám az áldozataira,meg azok családjára,tegyenek vele amit akarnak...

82. 80ASIQ (válaszként erre: 81. - Acd9b54ef0)
2010. nov. 22. 17:26

Bár tudnám, hogy mire gondolsz!

Ami engem illet, nem irigylem Stohl Andrást, pedig irigyelnem kellene, mert ha én követnék el olyan balesetet mint amilyet ő követett el, bizony nem tudnék tovább olyan nyugodtan élni mint ahogyan ő.

Irigyelhetném azért is, mert én biztosan nem úsznám meg úgy, ahogyan ő megússza illetve meg fogja úszni.

Én egyes, őt pártoló hozzászólón csodálkozom nagyon. Persze, hogy bárki okozhat akár súlyos balesetet is, ez benne van a pakliban. De a drogozás, legyen az alkohol illetve keményebb drog vezetés közben súlyosan megbocsáthatatlan. Én, ha rajongója lennék, akkor is azt mondanám, hogy őt nyilvánosság elő engedni ebben a formában (VV4) nem volna szabad. Inkább vezekelnie kellene, fizetésének egy részéről lemondania az általa balesetet szenvedett emberek javára illetve más jótékonysági célra. Nem tudom, jótékonykodik-e, ha igen, akkor legalább ez valami pozitívum.

2010. nov. 22. 16:23
mennyi irigy ember van ezen a fórumon!!!!
80. a25b44f6a3 (válaszként erre: 79. - Eszterlánc77)
2010. nov. 22. 15:40

Akkor mégiscsak tudsz Stohl nélkül élni :-)



Ennyi!

79. eszterlánc77 (válaszként erre: 78. - A25b44f6a3)
2010. nov. 22. 15:16
Használok, bármily hihetetlen ez a számodra.
78. a25b44f6a3 (válaszként erre: 77. - Eszterlánc77)
2010. nov. 22. 15:13
Használj bankkártyát, meglátod nem lehetetlen így élni.
2010. nov. 22. 15:10
A Való Világ Stohl nélkül olyan, mint a pénztárcám pénz nélkül.
76. o.andi
2010. nov. 22. 14:57
én örülök a Stohl-nak...az tuti!!
75. 2b65851edf (válaszként erre: 74. - Fókamama)
2010. nov. 22. 14:56

Az emberek alapvetően szeretnek kiröhögni másokat, ez egy olyan tulajdonság, amit a műsorkészítők is jól tudnak és ki is használják. Akinek tetszik, az miért baj, ha nézi? Én nem szoktam keseregni azon, hogy mások olyat néznek, ami nekem nem tetszik - ő dolguk :D

Az RTL amúgy nagyot húzott Stohl bedobásával, most mindenki róluk beszél, az is aki nem nézte vagy letagadja :D Mondjuk más kérdés, hogy én rég láttam Bucinkat ilyen pocsékul és unalmasan műsorvezetni, de szerencsére majd jön Balázs.

Egyébként Hollywood sem mentes a bűnöző hírességektől, az ítélethozás a bíróság meg a néző dolga, nem a csatornáé, az legfeljebb elébe mehet ezeknek.

2010. nov. 22. 14:48
Én elég nagy problémának látom,hogy ilyen szennyműsorokra igény van nálunk mint a vv,a megőrültek,Mónika...stb.Ez tényleg szórakoztató sokaknak???Lehet,hogy velem van baj,de szerintem inkább gyomor forgatóak.Na meg ilyen botrányos életű emberek szerepelhetnek a médiában,és még nagyszerűnek is tartják őket.Nincs egy nézhető igényes szórakoztató műsor már a tv-ben.Legalábbis akiknek nem erre a sok mocsokra van igényük,számukra nincs sajnos.
73. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 72. - 80ASIQ)
2010. nov. 22. 14:17
Van,de normális emberek nem kerülnek ilyen műsorokba.:-)) Igaz,nem is hajtottam rá,és nem is akarok..
72. 80ASIQ (válaszként erre: 69. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 14:13
Ne légy kishitű! Biztosan van valami vonzó tulajdonságod! :)
71. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 70. - Pozitív72)
2010. nov. 22. 14:08
...rögtön azután,hogy egy jó "asszony" mindent megbocsájt....:-D
2010. nov. 22. 14:06
remélem majd a börtönben is elénekli a cella társaknak, hogy rossz vagyok de használható...
69. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 64. - 80ASIQ)
2010. nov. 22. 13:53
Gondolod,hogy normál szájjal,kis mellel bejutottam volna?! :-DDDD Áááá,tök esélytelen a dolog...
2010. nov. 22. 13:46
Én csak az elejét láttam. Betette a kaput nekem, a kezdődal: "Rossz vagyok, de használható" Stohl szájából. Engem teljesen felháborít, hogy mit meg nem engednek maguknak. Minket gúnyolnak vele? vagy saját magukat járatják le? Nem tv-be való az az ember, aki igy viselkedik: bűnöző. Mit vonnak le a fiatalok tanulságként? csinálhatsz bármit, sztár maradsz? Sőt talán követendő példa? Nézzünk fel rá? Az eszem megáll...
67. 778dc2edcd (válaszként erre: 65. - Pipőci)
2010. nov. 22. 13:40
Magyarország szégyenei...
66. Pipőci (válaszként erre: 60. - A25b44f6a3)
2010. nov. 22. 13:38
... :))
65. Pipőci (válaszként erre: 1. - Dekoltázs)
2010. nov. 22. 13:38
Szerintem viszont egy zárkában kellene csücsülnie Damu Rolanddal. Hajrá celebek! Stohl megmutatta, nem is egyszer, miben a legtehetségesebb.
64. 80ASIQ (válaszként erre: 63. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 13:31

Kérlek szépen! :)

Beneveztél volna a való világba, jól szerepelnél, kitartanál a végsőkig, megnyernéd és kapnál egy lakást. Vagy az árát.

2010. nov. 22. 13:11
ÉN egy lányt láttam a vv4 leendő szereplői közül.Valami derékig érő szőke hajú,hatalmas szilikon szájú és mellű liba volt,talpig cicanadrágban :-).Életcélja,hogy még nagyobb köbcentisre csináltassa meg a melleit...Lehet,hogy én vagyok a maradi,de én inkább még mindig a lakásra gyűjtök.
62. Pozitív72 (válaszként erre: 60. - A25b44f6a3)
2010. nov. 22. 13:08
szerintem inkább azt fogod látni abban a fókusz részben, hogy xx ezer forint pénzbüntetést kapott :((((
61. 80ASIQ (válaszként erre: 53. - Vajola)
2010. nov. 22. 13:02

Nem hallottál még malenkij robotról? Sok embert vittek ki Szibériába dolgozni. Bányába, vasutat építeni és egyebek. -40 fok hideg. Nappal dolgozna, este szinészkedhetne és vezethetné az ottani Való Világot. (Az ottani való világ megérdemli a nagy kezdőbetűket, de az itteni rtl (retek) klub műsora nekem kisbetűs.

Lám milyen jó ez a topik, még egy kis történelmet is lehet tanulni! :)

60. a25b44f6a3 (válaszként erre: 1. - Dekoltázs)
2010. nov. 22. 12:58
Tényleg jó lenne látni a TV-ben, csak a Fókuszban............................................... ahogy arról csinálnak riportot miként tengeti napjait a börtönben, én már ezt a műsort várom és remélem sor kerül rá.
59. 778dc2edcd (válaszként erre: 55. - Cumma1)
2010. nov. 22. 12:38
Még csak most emelt ellene vádat az ügyészség.Még nem ítélték el, ezért még büntetést sem kapott.Persze félő, hogy ilyen kimenetele lesz a dolognak és ez a baj ma Magyarországon.
58. vkatka
2010. nov. 22. 12:34

Látjátok: nem érdemes a ReTekkLubot nézni, semmi más nem megy rajta, csak a népbutítás. Ez természetesen a TelaViv2-re is igaz...


Jó lenne már egy értelmes csatorna, mert így baromira nem éri meg a kábelt fizetni, hiszen úgysem nézem :S Lehet hogy ki is kapcsoltatom.

57. af77be20f7 (válaszként erre: 53. - Vajola)
2010. nov. 22. 12:19
Heheehhh. :D Ez jóóó. :D Szibériában.:D Kicsit megfagyna. :D
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook