Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sterilizáció után terhes lettem! Valaki segítsen!!!! fórum

Sterilizáció után terhes lettem! Valaki segítsen!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. okt. 21. 16:39

Köszönöm szépen:)Én is bízom benne,hogy minden rendben lesz majd.

Már az előzőekben írtam arról,hogy a dokimhoz került egy hasonló cipőben járó hölgy,Ő már otthon is van a babával,és minden rendben volt vele,csak kicsit hamarabb,a 37. héten megindult neki szülés.Ennek ellenére rendben vannak:D

És mint kiderült,a dokim 18 éve sterilizál,neki én voltam az első sikertelen esete,és a másik anyukát egy 60 éve praktizáló doki kötötte el,és még neki sem volt előtte hasonló esete.Innen nézve akkor mégis csak nagyon ritka a rosszul sikerült sterilizációk száma,csak a "véletlen " folytán egy azon dokihoz kerültünk:)

55. 3b41f6053f (válaszként erre: 53. - Bornika)
2011. okt. 21. 11:20

Szia!


Gratulálok :)


Remélem,hogy továbbra is minden rendben lesz

54. beata21bea (válaszként erre: 53. - Bornika)
2011. okt. 20. 11:03
:-))
2011. okt. 20. 08:29

Megvolt az ultrahangos vizsgálat,de elég szégyenlős volt a baba:)

Azért a doki nagy valószínűséggel azt mondta,hogy ismét kislány lesz:)Már a negyedik:D

2011. okt. 18. 07:09
Megvolt a placenta biopszia.Nem a legkellemesebb élmény volt,de talán megérte.Még 2-3 hét mire lesz eredmény,és akkor végre megnyugodhatok.Ma megyünk dokihoz,és talán már az ultrahang is megmutatja,hogy kisfiú vagy kislány lesz.Kíváncsi vagyok nagyon:))
51. bornika (válaszként erre: 50. - A14deb9047)
2011. okt. 3. 20:25
Bízunk benne:)
2011. okt. 3. 08:24
Ez a kisbaba nagyon akar jönni minden ellenkezés ellenére... Valami nagy-nagy akaraterővel, tehetséggel rendelkező személyiség lesz...
2011. szept. 30. 16:16

Köszönöm ,hogy drukkoltok!!:)

Jó látni,hogy vannak még emberek,akiket érdekel más sorsa is.

A vizsgálat után kb 2-3 hét,mire lesz eredmény.

Már nagyon várom,hogy meglegyen,mert még mindig félek elhinni az egészet,és így olyan lelkifurdalásom van a picivel szemben:(

A többi gyerkőcnek ilyenkor már rég énekeltem,beszéltem hozzájuk,de most még félek örülni.

48. 3b41f6053f (válaszként erre: 46. - Bornika)
2011. szept. 23. 17:12

Szia!


Én is nagyon drukkolok!


És mennyi idő ,mire lesz eredmény?

2011. szept. 23. 13:37
drukkolunk!
2011. szept. 23. 07:30
Kedden voltam genetikai tanácsadáson,és ultrahangon.Minden ok.Okt. 13-án lesz a genetikai mintavétel.Kicsit félek tőle,de ebből minden kiderül.Már jó lenne tudni,hogy tényleg minden rendben a babával.Még mindig nem merem beleélni magam a baba érkezésébe,és a kicsiknek sem akarjuk addig elmondani,amíg nem biztos minden.
45. bornika (válaszként erre: 42. - Vvicus)
2011. szept. 15. 09:54

Szia!

A 10-11. hétben járok.Még nem múlnak a rosszullétek,de remélem ez a 3. hónap után megszűnik.Folyton émelygek,és kívánós is vagyok egyben.Ez mindhárom terhességemnél így volt:(

Várom már a hűvösebb időt is,mert ez a nagy meleg,nekem nem tetszik:)Álmos vagyok folyton,de a lányok mellett nincsen időm pihenni:)Éjjel sem alszom,mert a hormonok miatt 1-2 alkalommal meg kell látogatnom a toalettet:),és a kicsi is szopizik még éjjel.Tehát elég fáradt vagyok,és ez még egy pár évig így lesz.....

44. bornika (válaszként erre: 43. - Nyári szellő)
2011. szept. 15. 09:48

Szia!

Nagyon köszönöm:)És igen,tudom,hogy nincsenek véletlenek:)Nagyon várom,hogyan alakul az életünk a baba érkezése után.Biztosan volt oka,hogy így "belegázolt "az életünkbe,és nagyon várom,hogy kiderüljön,miért:))

Jövő héten megyek egyenlőre genetikai tanácsadásra,és akkor adnak időpontot a vizsgálatra.Kicsit félek,de már nagyon várom,hogy megtudjuk,minden ok e?

Majd jelentkezem!

43. nyári szellő (válaszként erre: 41. - Bornika)
2011. szept. 15. 06:18

Szia!

Gratulálok a babához,sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!:)

Kíváncsi vagyok a genetikai vizsgálat eredményére,szorítok nektek:)

És ugye tudod:véletlenek nincsenek!!!!!:)

42. vvicus (válaszként erre: 41. - Bornika)
2011. szept. 14. 19:16

Szia! Ezek nagyon jó hírek! Hol tartasz most? Hanyadik hétben vagy?


Tünetekkel hogy állsz?

41. bornika (válaszként erre: 37. - Vvicus)
2011. szept. 13. 21:56

Szia!

Voltam ma dokinál.Az ultrahang szerint minden rendben,de 2 hét múlva meg kell csináltatni a genetikai vizsgálatokat.Remélem ott is minden rendben lesz,és a nemét is megtudjuk legalább:)

Nagyon cuki volt az ultrahangon,végig kalimpált keze-lába,mint ha integetne:))pedig még nincs is teljesen kifejlődve,de jól látszottak a kis lábacskái.Kezdek végre fellélegezni,és a genetika után már meg is nyugszom,és csak a babavárásra koncentrálok.(Már ha hagynak a csajok:))

40. bornika (válaszként erre: 38. - Anymam)
2011. szept. 10. 19:00

Szia!

Sajnos nekünk nincsen:(a lányom angolt tanul,de még az sincsen nekünk.A tesz-vesz-en,vagy a vaterán nézted már?Ott lehet,hogy találsz jóval olcsóbban.

39. bornika (válaszként erre: 37. - Vvicus)
2011. szept. 7. 16:15
Már nagyon várom,ez a pár nap is örökkévalóságnak tűnik.Kíváncsi vagyok,mit mutat az ultrahang.Remélem minden rendben.Ha már egyszer így döntöttünk,nem szeretném,ha baj lenne.
38. anymam
2011. szept. 7. 13:31

sziasztok

segítsetek légyszi szükségünk lenne német szótárra

sajna most nem tudjuk megvenni

ha valakinek van és nélkülözni tudná az jó lenne

lányom pöstaforgalmiba tanul és most a németet is elkezdték eddig angol volt

miskolciak vagyunk.de postán is átvenném

előre is kösz

37. vvicus (válaszként erre: 36. - Bornika)
2011. szept. 6. 11:40
Szóval jövő héten mész dokihoz? De jó Neked, én már tűkön ülök, de még két hetem van addig. Jó sok idő.
36. bornika (válaszként erre: 35. - Vvicus)
2011. szept. 5. 08:07
Kb én is annyi,most kezdem a 9. hetet ,de mivel még nem tudtuk,hogyan döntünk,a doki még nem számolt nekem.Majd 13-án nézi meg pontosan.
35. vvicus (válaszként erre: 34. - Bornika)
2011. szept. 4. 22:05

Akkor milyen idős terhes leszel?


Én szept. 20-án megyek, akkor leszek 6+4 hetes.

2011. szept. 4. 06:46

13-án megyünk dokihoz.Már alig várom:)

Kíváncsi vagyok,minden rendben e a babával.Már úgy elmondanám a kicsiknek,de amíg nem tudjuk biztosan,hogy egészséges a baba,nem akarjuk a kicsiknek még mondani.Pedig nagyon várom a reakciójukat.

2011. aug. 31. 13:15

Nagyon köszönöm Nektek, csajok!!!

Remélem minden rendben megy majd,most mindenképpen erre kell gondolnom.

Nehéz időszak vár ránk,de biztos vagyok benne,megoldjuk.

Mivel már nem terveztünk babát,és ugye elvileg nem is lehetett volna,minden babaholminktól megszabadultunk.Se kiságy,se babakocsi,se ruhák,bébi játékok,stb.Szóval most mindent elölről kell kezdenünk,mint ha az első babánk érkezne.

De nem sajnáltatni akarom magam,hiszen mi döntöttünk így,és mindent meg is fogunk tenni,hogy a baba szeretetben,és boldogságban születhessen meg!!!:D

32. 3b41f6053f (válaszként erre: 30. - Bornika)
2011. aug. 31. 12:12
Örülök,és drukkolok,hogy minden rendben legyen
31. vvicus (válaszként erre: 30. - Bornika)
2011. aug. 31. 10:18
Hát ez valami fantasztikus hír!!! :-D Jaj, nagyon örülök Nektek! Szerintem májusi kismama leszel, vagy tévedek? Van is már fórumunk, elárulom, nálunk is jön a kistesó. :-D
2011. aug. 30. 21:51

A párom ma meghozta a döntést!


Megtartjuk a babát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))


Remélem lesznek akik szurkolnak nekünk,de tudom,sokan bolondnak néznek majd.

Végre megsimogathatom a pocakomat,és már gondolkodhatom befelé,a pocaklakó irányába.

29. Zsama75 (válaszként erre: 27. - Bornika)
2011. aug. 29. 23:19
Tudom mire gondolsz! Az elköttetés után két-három hónappal pont ez bántott engem is,hogy az esélyt vettem el magamtól. Persze erre bárki írhatja,hogy nem volt kötelező elköttetni magam....., de akkor a császár előtt jó ötletnek tűnt. Köszönöm, hogy drukkolsz nekünk, de sajnos az én dokim nagyon alapos...,valószínűleg atombiztosra megcsinálta az elkötést:-) Nálunk még a lombik is szóba jött, de az iszonyatos nagy költség és azt hiszem várunk inkább a csodára...hátha. Te itt vagy előttem jó példaként. Teljesen megértem, hogy neked most nehéz dönteni, de talán ez a "csoda" nem adatik meg nektek legközelebb,mert azért elkötött petevezetéken nem mindennap csusszannak át a kismanók:-)
2011. aug. 29. 19:53
Én most gondolkodom, hogy elköttetem magam. 3 gyerek után. A védőnő javasolja.
27. bornika (válaszként erre: 26. - Zsama75)
2011. aug. 29. 18:28

Szia!


Nagyon köszi a hozzászólást,és jelezni fogom a döntésünket.

Elhiszem,hogy megbántad,mert én is titkon kikészültem egy kicsit az elkötés után,mivel még a babavárás esélyét is megfosztottam magunktól,bár mi tényleg nem akartunk már többet.Nem tudom,érthető e,mert kicsit ellentmondásos,de tényleg így volt.Most ezt egy ajándékként kezdem felfogni az élettől,de még mindig bizonytalan vagyok.Remélem nektek is megadatik az életben,amire vágytok.Ha mindketten nagyon akarjátok,szerintem meg is történhet.Bár a veszélyek megvannak,azért drukkolok Nektek:D!!!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook