Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sterilizáció után terhes lettem! Valaki segítsen!!!! fórum

Sterilizáció után terhes lettem! Valaki segítsen!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. márc. 13. 13:05
Várjuk ám a híreket! :-)
2012. márc. 7. 19:41

Még egy kis kitartás!!!

Nagyon fogok szorítani értetek a nagy napon!!!

2012. márc. 7. 16:48
Szorítunk Nektek,hogy minden renben legyen:)
83. 1c92396beb (válaszként erre: 80. - Bornika)
2012. márc. 7. 16:22

Szia!

Boldog nőnapot!

Szép dátumot választottatok a műtétre! Szent József a családok védőszentje vigyázzon rátok!

82. a14deb9047 (válaszként erre: 80. - Bornika)
2012. márc. 7. 15:44

Boldog Nőnapot a család minden hölgytagjának!

Szorítunk!!!

81. 1617f44160 (válaszként erre: 80. - Bornika)
2012. márc. 7. 15:36

Már nagyon vártam/tuk a jelentkezésed és szorítok, hogy minden rendben menjen.

Szeretettel: mindenjót kívánok a babának és családjának!

2012. márc. 7. 15:30

Sziasztok!


Még egy utolsó bejelentkezés a bébike érkezése előtt!!

Ha minden jól megy 19-én lesz a műtét.Már nagyon nehéz,fáradt vagyok,fáj mindenem,de most jön csak a hajrá.Egy csomó dolog van még hátra.Nagylányom felvételizget,avval kapcsolatosan is sok intézni való van,és a baba tiszteletére szeretném a lakást kicsit kifényesíteni,mert mostanában sem erőm,sem időm,de kedvem sem nagyon volt:( Szóval ma neki estem a nagytakarításnak,de mivel elég nehezen mozgok,így lassan haladok.De azért már látom az alagút végét:))Sajnos párom nagypapája meghalt a hétvégén,így még egy temetés is vár ránk a napokban.2 hétig majd minden este a kórházban üldögéltünk szegény nagypapa mellett,de sajnos nagyon beteg volt,így elment:((

Szóval nem unatkozom még így a vége felé sem,pihenni nincsen időm....

Ha megszületik a baba (mert neve még nincsen:)),mindenképpen jelentkezem!


Nagyon köszönöm Nektek az elmúlt hónapok alatti biztatásokat,és mindenkinek hatalmas puszit küldök!!!!!!!!Boldog Nőnapot lányok!!!!

2012. márc. 4. 07:45

Szia Bornika!

Hogy vagytok?

Picurkád megszületett már,vagy még készülődőben van?

Mindenesetre sok sikert,könnyű szülést,és jó egészséget,sok boldogságot kívánok nektek!!!:)))

78. Ági05 (válaszként erre: 76. - Bornika)
2012. febr. 19. 22:15
De jó,hogy jelentkeztél:) Szorítok! Próbálj meg pihenni,bár gyerekek mellett nem nagyon lehet.
2012. febr. 18. 09:48

Március 25???? Gyönyörű nap!

Ahogy a magyar hívja, "Gyümölcsoltó Boldogasszony"... :)

2012. febr. 18. 09:32

Sziasztok!


Ismét itt:))

Megkezdődött a visszaszámlálás:) Már csak egy hónap,és végre itt a bébi.Húúú,még mindig van elintézni való bőven.A többi gyerkőccel ilyenkorra

már mindennel kész voltunk,de most ez valahogy nem jön össze:)) Néha úgy érzem,mint ha az első gyermekem születne meg,azt sem tudom,mit kell még beszerezni:)

A dokim kb Márc. 25-re mondja a műtétet,de én nem biztos,hogy bírom addig.Már nagyon fárasztó.Ismét elkaptam valami nyavalyát,köhögök,meg vagyok fázva,stb,és a derekam is kezdi feladni.A baba elég aktív,így a pocakom is fájdogál.Szó szerint kikönyököli magát a világba:)) Már nagyon várom,hogy lássam.

A középső lánykám 2 hete jár oviba.Nagyon féltem ,hogy veszi az akadályokat,mert már 4 éves,és még mindig nem akart oviba járni.Kellemes csalódás ért.Volt pár sírós reggel,de alapjába véve élvezi az ovit:)A kicsi pedig az óta egy angyal:) 2 és fél éves,de nem tudtam eddig vele külön foglalkozni.Legalábbis nem annyit,amennyit szerettem volna.Most van egy hónap,addig igyekszem sok figyelmet fordítani rá.Már ők is nagyon várják a kistesót,de biztosan lesz majd egy kis egészséges féltékenység is.

Szóval ennyi.Kicsit izgulok,mert a dokim a tervezett szülés előtt megy szabira,és csak Márc.19-től lesz itthon.Remélem nem lesz gond,és meg tudom várni.

Sziasztok,majd még írok!!

75. nyári szellő (válaszként erre: 72. - Bornika)
2012. febr. 3. 13:29
Jó egészséget,és boldog várakozást:)
2012. febr. 3. 10:21
Boldog készülődést!
2012. febr. 3. 08:56
Köszi a helyzetjelentést! :-) Várjuk a további híreket!
2012. febr. 3. 08:21

Sziasztok!


Gondoltam jelentkezem:) Minden rendben van velünk.A baba szépen fejlődik.Ugyan kezd kényelmetlenné válni a pocakom,de most már nem sok van hátra.Március közepén-végén születik majd meg a baba,de ez majd attól függ,hogy a pocakom milyen állapotban lesz belül.Az orvosom legutoljára azt mondta,hogy a lányok miatt inkább még sem fektet be a kórházba,mert ez lelkileg elég megterhelő lenne nekem is és a családnak is.Inkább sűrűbben megyek vizsgálatra,és ha úgy ítéli meg a doki,hogy a hegek már nem igazán bírják,akkor hamarabb kiveszi a picit.Már nagyon várjuk,bár még mindig sok dolgot kell beszerezni,és elintézni addigra.A nagylányom felvételizik a középiskolába,Hanna,a középső pedig 6-án kezdi az ovit.Szóval nem unatkozunk.

Majd írok még!


Sziasztok,és szép hétvégét!!!!!

2011. dec. 24. 22:00
Békés Boldog Ünnepeket!
2011. dec. 13. 15:50

Gondoltam ismét jelentkezem.Minden rendben velünk,készülünk az ünnepekre:)

Pocaklakó már elég aktívan ficánkol,kezd kényelmetlenné válni a nagy dudor a hasam helyén:))De büszkén cipelem!:D

Most nem is érek rá elfáradni,annyi tennivaló van még az ünnepekig,és persze utána jön a nagy hajrá!


Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!!!!

69. bornika (válaszként erre: 68. - Khatarrina)
2011. nov. 30. 09:12

Kedves Khatarrina!


Nagyon köszönöm a hozzászólásodat.Tulajdonképpen mindennel tisztában vagyok.Talán olvastad az írásaimban,hogy én kértem a sterilizációt az orvosom javaslatára.Mikor kiderült, babát várok,nagyon nehéz volt eldönteni,mit is tegyünk.Több szempontot is figyelembe kellett vennünk,és természetesen köztük volt a terhesség veszélye is.Azt nem mondom,hogy nincsenek félelmeim,de igyekszem nem gondolni rá,és most,hogy tudjuk,a babával minden rendben van,így próbálom élvezni a terhességet.Természetesen szedek Magne B-6-ot,és az orvosom azt tanácsolta,hogy az utolsó hetekben feküdjek be a kórházba.Ez elég nehéz időszak lesz gyerekek miatt,de így biztonságosabb lesz a terhesség vége.Bízom benne,hogy minden rendben lesz,és a 4.kislányunk is olyan szép,és egészséges lesz,mint a testvérei.

2011. nov. 20. 11:30

Kedves Bornika!

Negyed éves orvostanhallgató vagyok, idén kezdődött el a szülészet oktatás.

Az e heti gyakorlaton felmerült egy ilyen kérdés, hogy három császármetszés után, lehet e még terhesség. Leírom neked hogy miket mondott az oktatónk erről.

1. Régen és most is automatikusan felajánlották a nőnek a 3. császármetszés után a sterilizációt, de míg régen ez egy "kötelezően választható" dolog volt, addig ma már úgy gondolják, a nőnek (ha szeretné) joga van a következő terhességhez.

2. Készült egy tanulmány, aminek célja volt kideríteni, hogy több e a rendellenes szülés, beteg magzatok száma három császár után vagy sem. Arra számítottak, hogy jóval több lesz a komplikációk száma. Nos, a kutatás ezt NEM igazolta. A dokink ezért úgy gondolja hogy véghez vihető a dolog, persze gyakoribb vizsgálatokkal.

3. A veszélyek. Erről biztosan felvilágosított az orvosod, hogy a legnagyobb veszély az, hogy a hegek kiszakadhatnak. Ez a Te és a baba életét is veszélyeztetné. Jobb félni, mint megijedni alapon annyit tanácsolnék, hogy legyen elmentve a telefonodban a dokid száma és legyen mindig nálad a telefonod. Egyébként pedig élvezd ki a terhesség minden egyes pillanatát, vigyázz magadra és a családod is vigyázzon rád.


Remélem nem írtam ijesztő vagy nyugtalanító dolgokat. Ha bármi kérdésed lenne még, (vagy bárkinek aki olvassa a fórumot) szívesen válaszolok vagy utána járok. Szerdánként van gyakorlatom, ott kb. bármit meg tudok kérdezni a gyak vezérektől.

Jó egészséget nektek!!!

67. beata21bea (válaszként erre: 66. - Bornika)
2011. nov. 15. 07:51
Várjuk!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 15. 06:54
Köszönöm csajok ,hogy szorítottatok:)Még van hátra pár hónap, jelentkezem még a baba születéséig.
65. e417245f24 (válaszként erre: 60. - Bornika)
2011. nov. 12. 14:31
Nagyon sok boldogságot Nektek! :)
64. e417245f24 (válaszként erre: 5. - N.Eszter)
2011. nov. 12. 14:30
Mikor aláírjuk a papírt műtét előtt,fel van tüntetve a beleegyezőn,hogy ez a módszer sem 100%-os.Nem hibázott a doki,ez nem minősül műhibának!
2011. nov. 12. 14:12
Gratulálok, sok boldogságot!!!!
62. beata21bea (válaszként erre: 60. - Bornika)
2011. nov. 12. 09:34
Csaj-hegyek!!!!!! :-)))))))) Gratula!!!!!!!
61. Ági05 (válaszként erre: 60. - Bornika)
2011. nov. 11. 20:43
Gratulálok :)
2011. nov. 11. 16:30
Minden rendben a babával:D Egy hatalmas kőszikla esett le a szívemről.Most már végre igazán készülhetek az érkezésére.És a negyedik is lány:)
59. bornika (válaszként erre: 58. - Beata21bea)
2011. nov. 7. 21:16
Köszi:)
58. beata21bea (válaszként erre: 57. - Bornika)
2011. nov. 5. 18:31
tuti rendben lesz!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 3. 16:59

Még mindig nincsen eredmény.10-én megyek kontrollra,addigra meglesz,de azt gondoltam,hogy telefonon hamarabb mondanak valamit.

Most már muszáj,hogy minden rendben legyen,mivel elég nagy a pocakom,és a baba is mocorog:)A kicsiknek is elmondtuk a hírt,nagyon örülnek neki:))

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook