Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Stephen King rajongók ide! fórum

Stephen King rajongók ide! (beszélgetős fórum)


99. RLindi (válaszként erre: 97. - Moncsicsi83)
2007. júl. 30. 16:18

Hát végülis ugy sikerült megtalálni őket, hogy felmentem a rajongói oldalra és ott lehet eladni-venni könyveket.Rátaláltam egy emberkére aki azt irta,bármelyik könyvet be tudja szerzni.amugy antikvárium,tehát nem ujak,de nem baj.amugy ő is azt mondta, hogy ezek elég ritkák,nem is volt olcsó,de nem baj,nagyon örülök neki.Meg férjem is rögtön rákattant,ugyhogy jó vétel volt.

A fekete ház...hát lehet másnak nem durva,de én nehezen viselem ha gyerekek vannak benne és velük történi valami rossz/durva. Ez ilyen.Ugyanebből az okból nem szántam rá magam még a Cujo-ra és az Az-ra sem...

Amugy csak ugy kikapcsolódásként elolvastam a Sorvadj el-t.Filmben már láttam,megjegyzem ez filmben egész jó.De a könyv persze veri.Nagyon tetszett.

Az Atlantosz gyermekeit is eddig csak filmben,most már megvan az is könyvben arra is nagyon kiváncsi vagyok.Csak győzzek válogatni:-)

2007. júl. 30. 01:05

Imádom!!!

Bár tőle még csak kettő könyvet olvastam az Állattemetőt meg a Két Rose-t!!! Még itthon A mágus van meg...azt is nemsokára elolvasom...csak most másba keztem bele...de megpróbálok minél több könyvet beszerezni tőle!!!

2007. júl. 29. 15:35

Örülök, hogy sikerült megszerezned! Hol találtál rájuk?

Sajna a Fekete házat még nem olvastam, sőt nincs is meg, de remélem egyszer ennek is eljön az ideje. Mit írnak a tartalomban, hogy annyira durvának tűnik?????

96. RLindi (válaszként erre: 91. - RLindi)
2007. júl. 29. 14:30
Hurrá!Sikreült megszerezni mindkettőt!!! Valaki olvatsa amugy a Fekete házat? Nekem a tartalom alapján jó durvának tűnik..:-)
95. moncsicsi83 (válaszként erre: 91. - RLindi)
2007. júl. 29. 13:54
Esetleg még olyat tudok, hogy netről letölteni a regényt! Ha még nem találtad meg a könyvet... Igaz az nem kiadói változat, csak max kinyomtatott, de ott is eltudod olvasni :)
2007. júl. 20. 23:36
Jah jelentem, tegnap kiolvastam a Remény rabjait!!!!! Nagyon jó kis könyv, akarom mondani történet, hiszen a könyvben több kisregény is van! Szóval nagyon tetszett, és azért ez is tényleg jobb könyvben, mint filmben, de azért továbbra is imádom a filmet is! Ajánlom azért figyelmetekbe a könyvet!
93. moncsicsi83 (válaszként erre: 91. - RLindi)
2007. júl. 20. 23:35
Most nincs erőm se, meg időm se, de nézd meg esetleg a vatera.hu árverési oldalt, én ott találtam rá a régen keresett [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Stephen King[{[{[/A]}]}] könyvemre! Hátha te is hasonlóképpen jársz!
92. Librigabi (válaszként erre: 91. - RLindi)
2007. júl. 20. 14:16

Szia!


Azért ne ess kétségbe! Ezeket a könyveket biztosan meg lehet szerezni. Ajánlom figyelmedbe a [link] weboldalt, itt sok régi könyvekkel foglalkozó oldalt találsz és meg tudod rendelni vagy előjegyeztetni a keresett könyveket. Jó keresést! Helló, Tibor :-)

91. RLindi
2007. júl. 20. 12:12

ÁÁÁÁ,csak szeretném leirni a kétségbeesésemet:-)

Eygszerűen nem tudom beszerezni a Tóparti kisérteteket és a Fekete házat! Van vkinek ötlete??

2007. júl. 20. 11:51

Találtam 1 jó [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Stephen King[{[{[/A]}]}] idézetet. Most megosztom veletek, szerintem tök jó! ;-)


"Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon." (Stephen King)

89. Nesseun Dorma (válaszként erre: 88. - Moncsicsi83)
2007. júl. 19. 12:48
Köszi, köszi, köszi
88. moncsicsi83 (válaszként erre: 87. - Nesseun Dorma)
2007. júl. 18. 19:11
Na akkor beletrafáltam! Örülök, hogy megtaláltad :) Jó olvasgatást hozzá :)
2007. júl. 17. 22:45

MEGTALÁLTAM!!!!

Robin Cook: Halálos kockázat

2007. júl. 17. 19:51
Nah szerintem sem [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Stephen King[{[{[/A]}]}] a könyv. Nem lehet, hogy Robin Cook?
2007. júl. 17. 00:03
nem volt nehéz. :)
84. moncsicsi83 (válaszként erre: 83. - Nesseun Dorma)
2007. júl. 16. 23:07
De, eltaláltad :) Honnan jöttél rá ?:)
83. Nesseun Dorma (válaszként erre: 81. - Moncsicsi83)
2007. júl. 16. 22:55

Téged, ha jól gondolom Móninak hívnak és 83-ban születtél?!

Mert én dettó.

Móni vagyok, 83-as.

82. Nesseun Dorma (válaszként erre: 81. - Moncsicsi83)
2007. júl. 16. 22:28
Nagyon köszönöm előre is!
81. moncsicsi83 (válaszként erre: 77. - Nesseun Dorma)
2007. júl. 16. 19:31
Hm.. nem találtam semmit sem, de van egy ismerős aki szinte minden ilyen könyvet kiolvasott, majd megkérdezem hátha tudja...
80. Librigabi (válaszként erre: 77. - Nesseun Dorma)
2007. júl. 16. 10:09

Szia!


Szerintem ez nem King. Én nagyjából ismerem könyvjeit-filmjeit, de ez egyáltalán nem ismerős.

79. Nesseun Dorma (válaszként erre: 78. - Moncsicsi83)
2007. júl. 16. 09:36

Nem tudom, hogy King-e? És sajnos azt sem hogy mikori.Kb 10 éve olvastam.

Köszi

78. moncsicsi83 (válaszként erre: 77. - Nesseun Dorma)
2007. júl. 15. 20:34
Hm... Ez [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Stephen King[{[{[/A]}]}]? Valami rémlik a történetből, de nem vágom, hogy melyik lehet, vagy egyáltalán King e, de majd utánanézek, hátha... Azt tudod mikori?
2007. júl. 15. 20:00

Sziasztok!


Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Egy könyv érdekelne, de nem emlékszem sem a címére, sem az íróra.

Történet: Egy városban furcsa dolgok történnek, és kiderül, hogy egy gombafajta miatt az emberek éjjel átváltoznak zombikká.egy kutató nő kezd el vizsgálódni és egy kastélyban él. két részlet nagyon megmaradt: Éjjel a nő kinéz az ablakon és látja, hogy a kastély másik szárnyából jönnek át a zombik. A másik, hogy egy srác a barátnőjével elmegy valami elhagyatott helyre (erdő, vagy ilyesmi) kocsival és kicsit leengedve hagyják az ablakot és valaki benyúl és asszem a csajnak kitépi egy marék haját.

És régen elégettek asszonyokat ez miatt, mert azt hitték boszorkányok.


Légyszi segítsetek, ha tudtok.

Előre is köszi

76. moncsicsi83 (válaszként erre: 74. - Kristóf)
2007. júl. 15. 09:39

Egyet találtam itt a licitálós oldalon, nézz rá. Igaz ma van vége a licitnek!

[link]


Vagy még mindig megvan a nagy gyűjtemény, de az cseppet nagyon drága, ebben is benne van! Vagyis nem olyan drága, csak így soknak tűnik!

[link]

2007. júl. 15. 00:54

Antikváriumban sehol sem volt. Szegeden elfogyott, nem is lehetett rendelni, pesti ismerőssel is megnézettem pesten több helyen, ott sem volt. Balaton környékén antikváriumban megint nem, sopron környékén megint nem! Szóval azért a netes ismerősök is segítettek, igaz nem sok sikerrel! Aztán az egyik ismerősöm ahol a gyerekekre vigyáztam 2 évig, szólt, hogy egy licitálós oldalon most épp fent van! Na elkezdtünk licitálni. 3-man licitáltunk másik kettő ellen és sikerült! Mi nyertük meg a licitet. Licitzárás után már meg is volt a könyv pár nappal!

Hogy mi van a borítóján? Ha megnézed a blogomat, ott pár bejegyzéssel ezelőtt képként a Remény rabjai van kirakva. NA ott meglátod!

Szóval nem volt egyszerű megszerezni!!!!! :) De sikerül!!!!!!!!!!!!!!

74. Kristóf (válaszként erre: 73. - Moncsicsi83)
2007. júl. 14. 23:13

És hol sikerült végül megszerezni? Antikváriumban?

Én még sose láttam könyvben sehol.

Mi van a borítóján?

73. moncsicsi83 (válaszként erre: 72. - Kristóf)
2007. júl. 14. 14:10
De láttam a filmet, ezért írtam, hogy legalább olyan jó, vagy még jobb lesz a könyv, mint a film.... Azért is szereztük meg a könyvet, mert a film nagyon tetszett... És fél évünkbe került, mire találtunk egyet. Nagyon ritka példány. Ha jól tudom 2002-ben adták ki utoljára. Nekem az első kiadás van meg :)
72. Kristóf (válaszként erre: 71. - Moncsicsi83)
2007. júl. 14. 10:28
Ezek szerint a filmet még nem láttad?
71. moncsicsi83 (válaszként erre: 67. - Kristóf)
2007. júl. 13. 22:05
Én a remény rabjait tegnap kezdtem el olvasni! Végre megszereztük könyvben! Majd beszámolok róla, hogy milyen. De eddig az az 50 oldal, amit éjszaka olvastam, nagyon tetszett. Csak kicsit fura, mert nem ilyen írásokat szoktam meg az írótól! De gondolom olyan jó, vagy még jobb lesz, mint a film :)
70. moncsicsi83 (válaszként erre: 65. - Kristóf)
2007. júl. 13. 22:03
Ohh, köszi az infót. Akkor azthiszem megkell szerezni ezt a novellás kötetet, mert mostmár nagyon kíváncsi lettem. :) Boltban is lehet kapni, vagy csak antikváriumos? Mondjuk ha tavaly jelent meg akkor szerintem boltban is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook