Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sokan ki nem állhatják a Szűz jegyű pasikat, de én nagyon... fórum

Sokan ki nem állhatják a Szűz jegyű pasikat, de én nagyon... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
febr. 24. 19:00
A férjem Szűz jegyű,én Kos vagyok.Minden rendben...
febr. 24. 13:43
Nekem nincs velük bajom, mert nem hiszek az ilyesmiben.
31. lolita2112 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 08:52
ezt en is tapasztaltam!
dec. 9. 14:28
Nekem ez nem ettöl füg.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Lolita2112)
dec. 9. 09:37
A legjobb pasi akit eddig ismertem Szűz jegyű. Annyira jól néz ki, szerintem 100% hogy modellkedett valamikor (nem celeb vagy ismert ember) . Már túl van a 40-en de 30-nak se néz ki (amúgy elég sok ilyen van köztük, jó a "genetikájuk" 😄)
dec. 9. 09:17
erdekes amit irtok,mert nekem a legjobb kapcsolatom szuz jegyuvel volt.dehat ok sem mind egyformak!
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Timycat)
dec. 7. 11:17
Végül is minden kapcsolatban szükség van valamennyi kompromisszumra, de ez egy kicsit soknak tűnik :(
dec. 7. 09:51
2023 és még mindig itt tartunk…😂😂😂😂😂
25. timycat (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 7. 09:46

Nem lenne unalmas, legalábbis a mi kapcsolatunk egy kiba kakasviadal volt. Mindkettőnknek megvannak a nézetei, módszerei, amik nem egyformák, amik szent meggyőződésünk, hogy csak úgy lehet tökéletes ahogy mi gondoljuk és ezekből egyikőnk sem enged. Hogy ne váljunk el mára eljutottunk oda, hogy ráhagyjuk a dolgokat egymásra, otthon szigorúan tilos munkáról, folyamatban lévő hivatalos ügyekről, vállalkozásról beszélni, mert sok sarokpontos dologban teljesen eltérően gondolkodunk és vérremenő viták voltak. Nem beszélünk róla, nincs ügy, nincs vita.

Én jogász-közgáz vonalon vagyok, de semmilyen jogi ügyét nem intézem a férjemnek, a vállalkozásának, a befektetéseinek, van ügyvéd cimborája, bankos ismerőse oldják meg. Nekem vannak ingatlanprojektjeim a férjem építész, de van hogy meg sem mutatom neki épp min ügyködök inkább megoldom idegennekkel ahogy én jónak látom.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Timycat)
dec. 7. 09:08
Sok Szűz jegyű pasival beszélgetve olyan érzésem van, mintha a testvéremmel beszélnék. Van egy akit 12 éve ismerek. Szerintem ha nem lennék férjnél, már rég bepróbálkozott volna, tett is rá célzásokat. Na ő teljesen olyan, mintha én lennék, pasi kiadásban :D Lehet, hogy hamar unalmas lenne egy olyan kapcsolat ahol a felek túl egyformák, de inkább az mint az "ellentétek vonzzák egymást" című maszlag/kamukéró.
dec. 7. 07:55
szorgalmasak ehhez ketseg nem fer,de amugy rendesek,torodnek a csaladtagjaikkal.lehet rajuk szamitani.
nov. 3. 00:44
Szerintem jó emberek, csak agyukra megy a munka!
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 3066f49f9a)
nov. 2. 21:30

Az, hogy annak ellenére erős testi vonzalmat vált ki az ellenkező nem tagjaiból, hogy nem egy "klasszikus" szépség.


Na EZ biztos, hogy nem igaz rám 🙄 de azért sikerült szalonképesen megfogalmazni.

nov. 2. 20:33
Én a bikákat szeretem... minden téren :D
19. timycat (válaszként erre: 14. - Nancy Ann)
nov. 2. 20:31

"Azért szeptemberben születnek többen, mert ezek a gyerekek decemberben "készülnek", amikor szabin, otthon, nagy eséllyel négy fal közt van a nép az ünnepek miatt."


Erre utaltam én is, ezért írtam hogy a földrajzi eloszlásra kíváncsi lennék, más éghajlat, más vallás stbstb hogy befolyásolja, befolyásolja-e.

18. 3066f49f9a (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 2. 16:41
Az enyém is Skorpió. 😄 A szuggesztív tekintet megvan. Mi a harmadik?
nov. 2. 16:33
Szerintem sok kifejezetten jó pasi van köztük és gyakran sokkal fiatalabbnak néznek ki a koruknál. Bár a külsőt inkább az aszcendens határozza meg. Az enyém Skorpió (sajnos). Szép sose voltam de ahová megyek, elsőre megjegyzik az arcomat. Most vagy nagyon csúnya az arcom, mint a Bëlga számában a Gólemnek 😄 vagy csak az a jellegzetes "szuggesztív" tekintetem van 😄 A harmadik opció (amit a Skorpió aszcendensűekről híresztelnek) az én esetembeb szerintem felejtős...
16. 3066f49f9a (válaszként erre: 2. - Enissa)
nov. 2. 14:23
Én sem. Utólag derül ki, hogy Vízöntő. A sokadik után elgondolkodtam...
15. 3066f49f9a (válaszként erre: 8. - Nancy Ann)
nov. 2. 14:12
Igen. Aszcendens, Hold, Mars, Vénusz stb.
14. Nancy Ann (válaszként erre: 9. - Timycat)
nov. 2. 11:55

Azért szeptemberben születnek többen, mert ezek a gyerekek decemberben "készülnek", amikor szabin, otthon, nagy eséllyel négy fal közt van a nép az ünnepek miatt. Majdnem én is szeptemberi vagyok, 2 nap hiányzott hozzá. Párom szeptember végén született. Az apja hajózott, hosszú hónapokat töltött távol a feleségétől, de nyilván karácsonyra őt is hazaengedték:-)

Abban, amit a közeli születések-eltérő személyiségek témában írsz, igazad van. Leginkább egypetéjű ikreken lehetne lemérni ezt: ugyanolyan körülmények közt, ugyanott, szinte ugyanakkor születtek, a szocializáció, nevelés is ugyanolyan, mégis totál különböző személyiségek lehetnek.

Én úgy vagyok az asztrológiával, hogy néha elszórakozom egy-két ingyen elemzés lefuttatásával- van egy angol nyelvű oldal, legalább az angolt is gyakorlom, amikor olvasom ezt. Ha olyat ír, ami nem tetszik, akkor "szemenszedett marhaság", ha olyat, ami igaz rám, akkor elgondolkodom. Pl. amikor ilyet ír, hogy "Scorpio agrees with Virgo in providing a desire for research and analyses. It is very possible that you will take on professional activities that require much dedication and talent in investigation". No, én a marketingnek a piackutatás területén dolgozom, ráadásul nem számokból hanem soft infókból, beszélgetések elemzésével; de dolgoztam fejvadászatban is, ami meg abszolút az investigation-vonalba illik...

Persze, ez csak egy kiragadott példa, és simán mondhatom, hogy tök véletlen, vagy hogy tízből két emberre tuti igaz. Lehet, hogy így van. Mindenesetre nekem ez csak egy játék, soha nem szippantana be, és soha nem költenék rá pénzt.

nov. 2. 08:42
Én is sokáig tartottam tőlük, aztán megismertem egy nagyon vagány szűz férfit. Végül elsodródtunk egymás mellől, de a mai napig jókat beszélgetünk, ha találkozunk.
nov. 2. 08:16
A nagyobbik fiam is szűz! Néha nehéz vele,de nem adnám semmi pénzért!
nov. 2. 02:33
ismerosi es barati koromben tobb szuz jegyu van/volt/s en nagyon jol kijovok veluk!
nov. 2. 02:30
Oroszlán a csillagjegyem, az az egy jellemző rám, h nem vagyok szűz.
9. timycat (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
nov. 2. 02:27

Pénzlehúzás, ez mozgatja a világot. Épp a szintén szűz csillagjegyű barátnőm ennek nagyon be volt szállva, bődületes pénzeket qurt már el az asztrológiai "gurukra", idővel megjött az esze, ő is rájött kamu az egész. Most más baromságba szállt bele. Ő ilyen, erre kapható, én meg nem.


A fent említett barátnőm és köztem 4 nap van, ahogy 2 közeli munkatársammal is 10 napon belül születtünk, tehát kb ezek a kiegészítő izék is sacc/kb ugyanazok lehetnek. Semmi, de semmi nem egyezik a személyiségünkben, életvitelünkben, kinézetünkben, preferenciáinkban.


Annyi tudományos alapja volt az asztrológiának, hogy adott földrajzi környezetben, az ugyanabban az időszakban született embereket kb ugyanolyan behatások érték ugyanazon fejlettségi állapotban az anyaméhben és korai életük során, érteni kell itt pl a táplálékot, napsütéses órák számát, kórokozókat, idényszerűen váltakozó társadalmi kapcsolatok mértékét. De ezeket a hatásokat a modern életvitelünk, a globalizáció már rég felülírta.


Egyébként a legtöbb ember szeptemberben születik, állítólag. Mondjuk kíváncsi lennék a földrajzi eloszlásra, mert pl itt Európában abszolút racionális okokra visszavezethető, hogy miért.

8. Nancy Ann (válaszként erre: 6. - Timycat)
nov. 1. 23:23

Ha mélyebben beleássa valaki magát az asztrológiába,akkor az aszcendens meg a Hold jegy is bejön pl a képbe.

Én is Szűz vagyok,még Szűz barátnőm sem volt,nemhogy pasim.

Nekem Bika az aszcendensen,Skorpió a Holdam.A férjem Mérleg,neki az aszcendense Skorpió,a Holdja Kos.

Én azért néztem egy kicsit jobban utána ezeknek,mert éreztem,hogy kell valami “tüzesebb” is legyen bennem,mint a Szűz.

7. michelle.r (válaszként erre: 6. - Timycat)
nov. 1. 22:19
Naná, hiszen más évjárat vagytok. Az asztrológia kicsit komolyabb annál, mint amit ezek a 'pichalapok' napi rovatai írnak. 🫣Én egyáltalán nem értek hozzá, de gondolom, nem viccből tanulják nagyjából egy orvosi egyetem hosszával, akik komolyan űzik.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 21:33
Hát nem tudom, én szűz jegyű vagyok, férjem is, de nem vagyunk egyformák.
nov. 1. 21:01

Attól függ kinek, én jól kijövök velük, sokan nem bírják elviselni őket.


Amúgy nem 1/12, mert a legtöbben a statisztikák szerint szeptemberben születnek.


Amúgy nagyon jó alap, akárcsak a disc, nyilván mindenki más, de az alapok adottak

nov. 1. 20:39

Szerintem meg baromság.

Ha a horoszkóp jelentene valamit, a népesség 1/12 része ugyan olyan lenne.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook