Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért mondják nagyon sokan, hogy fiatal független nő ne állapodjon meg olyan férfi mellett, akinek van gyereke? Milyen különbségek vannak? fórum

Miért mondják nagyon sokan, hogy fiatal független nő ne állapodjon meg olyan férfi mellett, akinek van gyereke? Milyen különbségek vannak? (beszélgetős fórum)


27. andi6020 (válaszként erre: 26. - Macib)
2022. ápr. 24. 18:41
Minden szavad hülyeség :D
26. Macib
2022. ápr. 24. 18:29
Szerintem normális önértékeléssel rendelkező nő nem kezd gyerekkel rendelkező férfival. Minden nő az első helyen akar lenni egy férfi életében, a férfi rá költse a pénzét stb. Normális megközelítés is , hiszen a férfi azzal a nővel épít, együtt küzdenek, támogatják egymást stb. Egy nő se szeretne a második helyen lenni, valamint más nő gyerekéért dolgozni.
25. Nemsüti (válaszként erre: 22. - Df1e1c376c)
2021. máj. 17. 22:49

Nyilván annyit szólok, hogy kikötni van pl lefekvés. De ugye általában iskola szünetben van nálunk, akkor azért túl sok szabály nincs. De nem fogok abba beleszólni, hogy az apja mit enged neki vagy mit venne neki, ez az ő dolguk. Amúgy szeret nálunk lenni, én nem vagyok olyan szigorú mint az anyukája.

Ugy gondoltam a beleszólást, hogy nevelési ügyekbe nem szólunk bele, max ha a másik kérné.

24. gabbbicica (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 17. 21:11

Sokmindentol fugg, elore nem lehet azert latni.


Fugg a pasitol, hogy hogy áll a gyerek anyjaval, hogy rendezték a lathatast, milyen a gyerek.


En is a sajat tapasztalatomon tanultam meg, hogy van, ami fiatalon még sok. (Bar ez kesobb is az lett volna)


Mindenki intett, en inkabb 4 evig probaltam, h hatha.... elpazarolt 4 ev volt.


Az elso fel ev eltelt ugy h nem ismertem a gyereket. Mar itt latszott, h a lathatasnak nincsenek szabalyai es nincsenek elore megbeszelve az idopontok.


Pl szinhazjegyunk volt kedd estére, en mar talpig puccban 6kor, hogy negyed 7re jon ertem, amikor irt egy sms-t, hogy mégis o ment kulonorara a gyerekert, aki nala alszik. Uh szinhaz sztorno.


Vagy ugy volt, h ott lesz hetvegen a gyerek, aztan megse ment, mert az anyja jobb programot igert. En meg elmentem mashova, masokkal, akkor azon volt kiborulva; h o megis raer.


Kovetkezo hetvegere lett volna kozos program, de akkor meg ment a gyerek.


Gondoltam, ez megoldodik, ha egyutt lakunk. Nem oldodott meg, jottek az olyan problemak, hogy a gyereknek Iphone kell, meg is vette, a rezsit meg fizessem be en egyedul.


Adjak kolcson ennyit meg ennyit, mert a gyereket repulos utra viszi, mert az anyjaval ia repult, uh nem jo neki Zalakaros (6 evesen)


A gyerek le se sz..t; 100x elmondta, h az anyukajanak terepjaroja van, szebb ruhai, szebb a haja, az en fogam ronda, a hajam undorito szinu es rosszul oltozom.


Nem miattam mentek szét, mar 2 eve kulon voltak, es gyereke is volt a nonek az uj pasitol.


Akkor dobbantottam, amikor pl nyaralas utan kitett a fout mellett, mint egy prostit, hogy a faluba se vigyen be, ahol laknak, hanem majd felvesz visszafelé 😂😂😂


A szakitas utan par nappal csorgott a telom, a gyerek anyja volt 😯😯😯 mint egy rossz szappanoperaban.


Hogy ne haragudjak mar, Peti nem rossz ember, es o is megbanta, amiket duruzsolt a gyereknek is, meg neki is. De ne hagyjam mar el, mert boldog velem, meg ő is nyugodt, ha ott vagyok, mert tiszta a lakas, van kaja, rendben vannak a gyerek cuccai 🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Mondtam, h kosz h hivtal 😀😁

23. df1e1c376c (válaszként erre: 22. - Df1e1c376c)
2021. máj. 17. 21:03
Azt ne mondd, hogy a gyerek mindig azt akarja, amit a felnottek tanitani, betartatni akarnak.
22. df1e1c376c (válaszként erre: 21. - Nemsüti)
2021. máj. 17. 21:02
Ha 10 napig nalad van egy gyerek, hogy nem szolsz bele a napi eletvitelebe?
2021. máj. 17. 20:05

Az a pasi sztem tök hülye volt, már bocs. Legyen már benne annyi, hogy te mint gyermektelen nem vagy felkészülve mindenféle gyerekes helyzetre.

De ettől függetlenül, vannak normális, gyerekkel rendelkező pasik is.

Nekem pl volt egy hétéves gyerekem, mikor megismertem a mostani párom. Az első randi elmondta, hogy neki is van. De egy másik városban él. Neki nem volt felesége a gyereke anyja, nem is voltak sokat együtt. De simán rám bízza a gyereket, van hogy 10 napig is nálunk van. Én jól el vagyok vele, ha a párom nincs itthon. Akkor én is szívesen viszem őt/őket (a fiammal együtt ) csavarogni. Szóval nálunk nincs egyáltalán ex-féltékenység vagy hogy nem engedne hozzam a gyerkőcöt.

Ja és természetesen nem szólunk bele egymás gyerek ügyeibe. A párom nem az én gyerekem apja, én meg nem vagyok az ő gyerekének az anyja. Ezt mindneki intézze maga.

20. df1e1c376c (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2021. máj. 17. 19:52

Egyszer volt, hol nem volt...

A "kislany" vegzett ugyved. Altalaban heti egyszer videokonferenciat tart a kiscsaj, a nagymamma, a parom (3 orszagbol 2 kontinenstol), es neha az anyuka is beszall. Ez nem hiszem, hogy a kozeljovoben ez felrugja az eletem. A pasim inkabb azt mondogatja, hogy "szegeny idosodo anyam". Aki, koszoni, jol elval a partnerevel. De krealnia kell valamit, miert is kell F.o.-ba koltozni feltetlenul :P

19. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Df1e1c376c)
2021. máj. 17. 19:38

Ez sem egy egyszerű történet akkor. Soha nem voltam ebben a helyzetben igaz, de vannak elvált, gyermekkel rendelkező barátnőim, vagy ebben a pátyolgatós szerepben lévők. Én meg meghallgatom őket! Újra és újra...😀

Enyémnek nincsen gyereke és ugye nekem sincs. Exe sincs. Se anyós, se após, se sógor/nő..sallangmentes a pasi! Többieket szeretem! 😀

18. df1e1c376c (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2021. máj. 17. 19:26

Kesz szerencse, hogy a pasim lanya felnot, amig en "majdnem csitriXDD" vagyok.

Meg hat, olyan apa, amilyen... De van annak tortenete. Az is beletartozik, hogy volt egy fejezet, amikor az anyja fujt uj baratnojere, es mindent kitalalt, hogy ne legyen a gyerekkel hetvegeken vagy barmelyik masik nap. Aztan meg az uj pasival messze koltozott. Az uj pasi mellett jol jott volna, ha elviszi a kislanyt tobbszor, de nem volt olyan egyszeru.

17. Channa* (válaszként erre: 16. - 346cfad937)
2021. máj. 17. 19:22
Mert?
16. 346cfad937 (válaszként erre: 15. - Channa*)
2021. máj. 17. 19:11
Használt? Hogy mondhatsz ilyet?
2021. máj. 17. 19:05

Egy nő, aki még fiatal és nincs gyerek, az keressen egy fiatal férfit, akinek nincs gyereke.


Bőven akad mindkét nemből olyan, aki nem használt még, azaz nem elvált, nincs gyereke.


A használtak meg keressék egymás társaságát.


Mert ha nem is az exel lenne probléma, akkor lehet olyan is, hogy nekem már van gyerekem nem kell még egy, vagy már van egy gyerekem, így max. egyet vállalok még...


Szerintem.

14. soyle74 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 17. 18:39
Ez fordítottan is igaz, amikor a nőnek van már gyereke, és a pasinak nincs. De amúgy nem mindegy, hogy mit mond neked az idősebb korosztály? Az a lényeg, hogy te mit gondolsz, nem az, amit ők.
13. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 17. 18:30
Mert utána kiirvegy csomó hülye fórumot, hogy nem ezt a lovat akarta.
12. MoulinRouge (válaszként erre: 11. - Szőkelédi)
2021. máj. 17. 18:23

Úgy éreztem, hogy én vagyok a rossz. 27 éves voltam, nem úgy képzeltem el akkor az életemet, hogy egy olyan férfit kedvelek meg, akinek egy elég nagy lánya van, de megtörtént, pedig nagyon sokáig próbáltam ellenállni. Addig soha nem volt olyan párom, akinek volt gyereke, nem is tudtam, hogy működik, nem is tudtam, hogy mit várnak el tőlem, és őszintén szólva sok fiatalabb, független férfit meg kaphattam volna, mégis elutasítottam a férfiakat, miatta. Támogatást vártam volna, azt, hogy segítsen egy számomra teljesen idegen dologban, de nem tette, és az egészet úgy könyvelte el, hogy engem ők nem érdekelnek.

Lehet, hogy így kellett történjen, hogy majd amikor jön valaki más, lássam a különbséget.

11. szőkelédi (válaszként erre: 10. - MoulinRouge)
2021. máj. 17. 18:14

Dehogy vagy rossz ember . Ezért ?


Nekem is volt elvált pasim ,gyerekkel . A kislánnyal esélyem sem volt megismerkedni,mert anyuka már támadott azonnal. Én voltam a rohadt K.,holott ő ment félre és el is költözött a férjétől. Válás után szeretett volna visszamenni. Végülis mi jól megvoltunk ,attól függetlenül,de lehet azért mondják ,hogy ne legyél te is egy R.K. 😀

Persze minden eset más.

2021. máj. 17. 18:06

Én egy alkalommal mentem el egy találkára egy férfivel, akinek egy egyéjszakás kalandjából született egy gyereke. Szerettem volna vele lenni, el tudtam volna fogadni a gyerekét is, de nekem furcsa volt a helyzet, mivel előtte soha nem volt olyan párom, akinek gyereke volt, nem tudtam, hogy álljak a helyzethez, nem tudtam, hogy viselkedjek, ő pedig nem segített, hanem ellökött, és azt mondta, hogy látja, hogy nekem ŐK nem kellenek a lányával, ezért én se kellek neki. Utána többször mintha próbált volna nyitni felém, de nem tudtam utána már ugyanúgy nézni rá, mint előtte.

Ez pedig nagyon fájt, hogy el tudtam volna őket fogadni, de egyedül nem ment.

Rossz ember lennék ezért?

9. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 17. 17:37

Mert az a férfi bárhogy nézve, már nem teljesen független. Valamennyire mindig kapcsolatot kell tartani a gyerekei anyjával és ha van benne jó érzés, a gyerekeivel meg pláne. Lehetsz te az első helyen nála, de mindig ott lesznek melletted az egyéb szereplők is. Ha közös gyereketek születik nem ő lesz az egyetlen a férjed számára, hanem a másikak is. Ezt szerintem sok nő rosszul tolerálja.

Imádom a gyerekeket, de másét nem szeretném nevelni.

8. 5236d12e25 (válaszként erre: 7. - MoulinRouge)
2021. máj. 17. 17:25
Mert vetélytársat látnak a gyerekben. Mert a gyetek mimdig az exre emlékezteti őket. Ez egy normális értelmes felnőttnél nincs. Elfelejtik, hogy az a gyerek félig a párjuk is és a legkevésbé a gyerek a hibás
2021. máj. 17. 17:22
Az utóbbi időben a környezetemben is megnőtt azoknak a nőknek a száma, akik olyan férfit találnak maguknak, ahol előzőleg már van egy gyerek, és a nagy részük valamiért nem jön ki a gyerekkel, fikázza a gyereket.
6. Epresturmix (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 17. 17:21

Furcsa, hogy te ezeket nem láttad a környezetedben soha, hogy tudd rá a választ. :)

Miért is nem kell gyerekes pasi egy gyermektelen nőnek?


Mert soha nem te leszel számára az első helyen. Még a második is kérdéses. Jól tudod. A második helyen “jobb” esetben anyuka lesz! Hiába nem él vele, hiába nem szereti, anyuka ott lesz! Mindig! És ádáz tekintete rajtad lesz! Nem fogja az életedet megkönnyíteni! Majd kell ez a gyereknek, az a gyereknek, neki is, pénz kell, több kell, gyere már ide, menj oda...

Vigyázz a gyerekre, bezzeg a baràtnőd körmeire jutott, a gyereknek csak ennyit adtàl...

Véletlenül mindig akkor kell majd neki valami amikor éppen közös programotok lenne, de NEM LESZ! Állandóan ezen fogtok veszekedni. Nem beszélve arról, ha megy hozzátok. Kérdéses, hogy elfogad-e a gyerek, bla bla...

Ritka amelyik nem ilyen, de sajna csak ezt látom. 🙂


Elnézést, nem akarok senkit sértegetni, meg ne vegye magára senki, de ez az igazság! Minek pátyolgatnàd (időnként) a pasid gyerekét? A franc az! 😅

Én sose értettem az ilyen csajokat! Bahhh....

5. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 17. 17:21

Személy szerint úgy gondolom.

Ha adott egy közel 40 éves aki még nem volt házas az nem is akar megállapodni (szerintem soha)

Ha viszont van gyermeke, normális esetben a gyerek az első, a gyereket el kell fogadni, nem árt az exel jóba lenni. - problémásabb minden szempomtból egy mozaik család, és valljuk be nagyon kevesen képesek szívből elfogadni a párjuk előző kapcsolatából származó gyermeket.

2021. máj. 17. 17:18
Talán mert a gyerek mindig ott lesz. Mindig az élete, életetek része lesz.
3. simple (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 17. 17:17
Mert nyilván szeretnél majd saját gyereket. Senki nem nagyon szeretné a másét nevelgetni. És legtöbbször ebből rengeteg konfliktus van, én sosem kezdtem olyannal, akinek gyereke van és ezután sem tenném.
2021. máj. 17. 17:13
Másokat hibáztatni?
2021. máj. 17. 17:05
Személy szerint akárhányszor megtudja a családom, hogy találkozgatok valakivel, az az első kérdésük, hogy volt már felesége az illetőnek, a másik kérdés pedig az, hogy van- e gyereke. Ha megtudják, hogy elvált férfivel randizok nem akadnak annyira fenn rajta, de ha azt mondom, hogy nem volt nős, de van egy gyereke, az az első válasz, hogy keressek tovább. Olyan emberek érdekelne akiknek esetleg van tapasztalatuk ezen a téren, milyen különbségek vannak, és az idősebb 50-60-70 éves generáció miért ítéli ennyire el, ha valakinek van gyereke, mégis tovább randizik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook